Pontificum
164K
10:57
Profanacja Kielce. Profanacja KielceMore
Profanacja Kielce.
Profanacja Kielce
masada
I rozpijaczony naród, przez mocowładców poprzedniego wieku.
masada
Tak zachowuje się nie rozumiejący nic motłoch.
KoraliKa
To jest powyżej krytyki, jak można? ''Dom Mój domem modlitwy nazwany będzie'' a nie domem zabawy. I dzieci tak deprawują, nie do pojęcia to już jest.
Matricaria
Dyskoteka w kościele,zauważcie że najbardziej szaleją dorośli,a ta pani co wrzeszczy "Chwała Tobie Jezu" jest po prostu żenująca,jeśli to katechetka to gratulacje za postawę zachęty do wybryków w świątyni.O czym to świadczy? Że katecheci nie maja pojęcia jak zorganizować rekolekcje dla młodzieży,sprowadza się wodzirejkę i ona ma odmienić czarodziejskim sposobem nudę codzienności.
Jeśli już decydujemy …More
Dyskoteka w kościele,zauważcie że najbardziej szaleją dorośli,a ta pani co wrzeszczy "Chwała Tobie Jezu" jest po prostu żenująca,jeśli to katechetka to gratulacje za postawę zachęty do wybryków w świątyni.O czym to świadczy? Że katecheci nie maja pojęcia jak zorganizować rekolekcje dla młodzieży,sprowadza się wodzirejkę i ona ma odmienić czarodziejskim sposobem nudę codzienności.
Jeśli już decydujemy sie na muzyczne rekolekcje to lepiej nie w świątyni bo to jednak miejsce modlitwy a nie tańców,mam nadzieję że po tej "balandze" w Kielcach jej uczestnicy (kiedy już przestali być pod wpływem) doszli do takich wniosków.
Jako pierwszy zaryzykował bp Edward Dajczak. Przed trzema laty ogłosił, że w Koszalinie nie będzie rekolekcji dla poszczególnych gimnazjów, ale wszystkie zgromadzą się na jednej hali Gwardii na trzydniowych rekolekcjach. kosciol.wiara.pl/doc/3911922.Goncie-ich
Czeslaw Lipka
ALE LUCYFER LAPKI ZACIERA OJ ZACIERA
Czeslaw Lipka
CO TO OPOLE CZY SOPOT CZY JAKAS INNA MIESCINA CO BO DO KOSCIOLA NIE PODOBNE
Eliasta
mamy burdel protestancki w Kościele.
Co tu wiele gadać.
Weronika.S
@owca.Jezusa Kapłani w pierwszym rzędzie odpowiedzą za profanowanie kościołów.
yaphet
Gangi posoboru okupują nasze świątynie.
owca.Jezusa
Ci ludzi są na prawdę biedni, ale ja się pytam, co robią kapłani którzy odpowiadają za tą parafię przez Bogiem ?!!! Gdzie oni są ? Uuuuu... Najwyższa już pora się obudzić o śpiący rycerze !!!
Verbum Dei aeternum
😡 🤬
lomax
Tych ludzi po prostu POGIĘŁO. Już czas chyba pisać wprost. Szatan wyprał im mózgi do tego stopnia, że profanują Kościół kiedy i jak im tylko rozkaże. Ta pani która jest wodzirejką imprezy to zdaje się Maria Vadia, celebrytka środowisk charyzmatycznych, udziela się aktywnie w wielu konferencjach "formacyjnych" w tym również prowadzonych niestety w moim mieście, pod wodzą o. Remigiusza Recława, …More
Tych ludzi po prostu POGIĘŁO. Już czas chyba pisać wprost. Szatan wyprał im mózgi do tego stopnia, że profanują Kościół kiedy i jak im tylko rozkaże. Ta pani która jest wodzirejką imprezy to zdaje się Maria Vadia, celebrytka środowisk charyzmatycznych, udziela się aktywnie w wielu konferencjach "formacyjnych" w tym również prowadzonych niestety w moim mieście, pod wodzą o. Remigiusza Recława, którego dorobek w profanowaniu liturgii powinien poznać każdy czytelnik gloria.tv. Polecam zwłaszcza obchody Wigilii Paschalnej 2015 - Mocni w Duchu: www.youtube.com/watch oraz rónież obchody 2017 roku: www.youtube.com/watch
Wydaje mi się, że tego typu działalność trzeba komentować, milczenie jest akceptacją i oddawaniem pola osobom, które widzą nasz Święty Kościół Katolicki jak SALĘ IMPREZ na swoją cześć. Pamiętajmy moi drodzy, że żyjemy w Polsce - czyli w ostatnim kraju który JAKO TAKO jeszcze funkcjonuje duchowo. Ale zaraza dobiera sie również do nas i niestety, trzeba o tym głośno mówić. Idą czasy w których to MY WIERNI będziemy musieli ratować nasz Kościół i to nie są jakieś nowości - polecam filmy Michaela Vorisa na temat herezji osób duchownych w historii Kościoła. Problemy z herezjami w Świętym Kościele ZAWSZE zaczynały się od osób duchownych i PRZEWAŻNIE były zwyciężane przez WIERNYCH, którzy nie zgadzali się na wprowadzanie heretyckich zmian. BUDŹMY SIĘ i to szybko, bo za chwilę będą tu "uchodźcy" z wizami załatwionymi przez NASZYCH biskupów i cała reszta innych zjawisk. Trzeba się wybudzać z letargu, bo za chwilę w Kościołach będzie taniec na rurze, klowni i pokazy iluzjonistów, żeby zadowolić każdego tylko nie Boga. BUDŹMY SIĘ LUDZIE.
Młot na posoborowe
Bos016 To się nazywa "nowa ewangelizacja"
Bos016
To się nazywa ''nowa wiosna kościoła'' bodajże. 😜
wiaterek
od głupoty ludzkiej zachowaj PANIE..........
tomasz1
A ile z tej chwały miał Chrystus