lt.news
3

Vatikano gerontokratai pritaria eutanazijai ir dirbtiniam apvaisinimui

Kriminalizavimas už eutanaziją "daro daugiau žalos nei naudos", o dirbtinis apvaisinimas "gali būti atliekamas".

Šie teiginiai pateikiami knygoje eufemistiniu pavadinimu La gioia della vita (Gyvybės džiaugsmas), kurią parengė Popiežiškosios gyvybės akademijos "teologai" (LaNuovaBq.it, kovo 18 d.).

Tekstai datuojami 2021 m. diskredituotos Akademijos seminaru. Jie buvo paskelbti praėjusį mėnesį.

Akademijos vadovai mano, kad "gerai" neuždrausti eutanazijos, nes "tai gali padaryti didesnę žalą bendrajam gėriui ir pilietiniam sambūviui, aštrindama konfliktus ar skatindama slaptas [dauguma žmogžudysčių yra "slaptos"] oficialiai neteisėtos praktikos formas" (p. 150).

Toliau jų knygoje teigiama, kad dirbtinis apvaisinimas vyro sperma ("homologinis apvaisinimas") dirbtinai neatskiria prokreacijos nuo lytinių santykių, kurie "savaime" yra nevaisingi.

"Priešingai, šis metodas veikia kaip terapijos forma, leidžianti išgydyti nevaisingumą ne pakeičiant lytinius santykius, bet padarant prokreaciją įmanomą", - rašoma 130 puslapyje.

Realiame gyvenime sperma gaunama morališkai smerktinos masturbacijos būdu, o embrionai kuriami laboratorijose. Pertekliniai embrionai, sudarantys žmogaus asmenį, užšaldomi arba nužudomi.

AI vertimas