Edward7
234.4K

Dzieci masowo chorują i nagle umierają po szczepionkach C-19

Rusza szprycowanie polskich niemowląt. Niedzielski: „Schemat szczepienia jest trój-dawkowy”... Z takimi przyjaciółmi nie trzeba wrogów - rząd planuje wymordować najbardziej niewinne dzieci - "szczepionkami" covid - nczas.com/…-niedzielski-schemat-szczepienia-jest-trojdawkowy/

USA - 60 000 dzieci rannych i martwych oraz 4571 zgonów płodów/dzieci po szczepionkach na COVID

Brian Shilhavy
Od czasu opublikowania tego artykułu Albert Benavides z VAERSAware.com skontaktował się ze mną, aby zgłosić, jak znalazł prawie 200 kolejnych zgonów dzieci po szczepionkach COVID w VAERS, przeszukując prawie pół miliona rekordów, w których pole wieku jest „nieznane”, ale wiek jest ujawniony w dziale pisemnym. Możesz znaleźć te rekordy tutaj .

Według ostatniej aktualizacji systemu zgłaszania niepożądanych zdarzeń szczepionkowych (VAERS) rządu Stanów Zjednoczonych , ponad 60 000 dzieci zostało zgłoszonych jako doznające obrażeń lub zmarłe po szczepionkach przeciwko COVID-19. ( Źródło .)


Według badania przeprowadzonego w 2011 r. dla Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych mniej niż 1% wszystkich urazów poszczepiennych jest zgłaszanych do VAERS. ( Źródło .) Oznacza to, że prawdopodobnie mamy do czynienia z ponad 6 milionami przypadków urazów i blisko 20 000 zgonów dzieci po szczepieniach przeciwko COVID-19, podczas gdy statystycznie dzieci mają bardzo małe, jeśli w ogóle, szanse na śmierć z powodu COVID-19 (/grypa, przeziębienie). Źródło

.

Wzrost śmiertelności płodów/dzieci o 5000% po szczepionkach na COVID-19

Jeszcze bardziej przerażające niż te statystyki są statystyki VAERS dotyczące zgonów płodów/dzieci - kobiety w ciąży które rodzą, i otrzymały szczepionkę przeciwko COVID - według ostatniej aktualizacji VAERS wynoszą obecnie 4571. ( Źródło .) Oznacza to, że mamy do czynienia z około 450 000 zgonów płodów/dzieci w wyniku szczepionek przeciwko COVID-19.

Korzystając z dokładnie tego samego wyszukiwania, które przeprowadziliśmy w przypadku szczepionek przeciwko COVID-19 w celu znalezienia poronień, martwych urodzeń i ciąż pozamacicznych dla wszystkich szczepionek zatwierdzonych przez FDA przez ponad 30 lat, znaleźliśmy 2245 zgłoszonych przypadków lub około 75 zgonów płodów/dzieci rocznie . Biorąc pod uwagę całkowitą liczbę zgonów płodów/dzieci po szczepionkach COVID-19 w roku 2021, 3791 zgonów płodów ( źródło ), co stanowi wzrost o prawie 5000% w stosunku do średniej rocznej zgonów płodów/dzieci po wszystkich szczepionkach zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat.

Wielu lekarzy bije dziś na alarm z powodu tej tragicznej liczby zgonów płodów, ale ich głosy są uciszane w korporacyjnych mediach. STOP dzieciobójstwu! 5000% wzrost liczby zgonów płodów po szczepionkach na COVID-19! I możemy dodać jeszcze jednego lekarza do tych, o których wcześniej informowaliśmy , dr Kimberly Biss z Florydy, która teraz ujawniła się publicznie, aby ogłosić, że nie tylko obserwuje wzrost liczby poronień po szczepionkach COVID-19, ale także wzrost bezpłodności i rak szyjki macicy.

Niektórzy nauczyciele również zaczynają się teraz ujawniać i publicznie oświadczać, że obserwują wzrost liczby „nagłych zgonów” wśród dzieci w ich szkołach.

Nauczyciel mówi: „Znam 2 dzieci, które zmarły nagle w ciągu ostatnich 3 dni”

„DZIECI NIE DOSTAJĄ ZAPALENIA MIĘŚNIA SERCA I NIE MAJĄ ATAKU I UMIERAJĄ!!!!”

Według tego nauczyciela, młode dziewczęta były całkowicie zdrowe i nie miały żadnych schorzeń.


CMMK on Twitter Znam 2 dzieci, które zmarły nagle w ciągu ostatnich 3 dni. 7 letnia i 10 letnia dziewczynka ... obie bez podstawowych schorzeń zdrowotnych. Jestem nauczycielką od 12 lat. Nigdy nie widziałem tego #StoptheShots


Mam nadzieję, że więcej nauczycieli przerwie ciszę. Dzieci na całym świecie umierają „nagle i nieoczekiwanie” od czasu wprowadzenia broni biologicznej "mRNA". Pełny artykuł .

Oto kilka ostatnich historii o dzieciach, które „zmarły nagle”.

Bari umiera jako 14-letni uczeń na atak serca. Dyrektor: „Jest boom na nagłe choroby”

StopCensorship.online; Smutny poniedziałek dla społeczności szkolnej Liceum „Majorana” w dzielnicy San Paolo w Bari. Student, zaledwie 14-letni, zmarł na piorunujący atak serca. Wiadomość, która wstrząsnęła nauczycielami i uczniami, którzy po powrocie z niedzielnej przerwy dowiedzieli się o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce przed klasami. Poinformowała o tym ta sama dyrektor instytutu, Paola Petruzzelli, która złożyła na Facebooku kondolencje z powodu śmierci bardzo młodej uczennicy. Pisze o tym Corriere del Mezzogiorno .

„Dziś rano bardzo przykro było dostać się do szkoły i dowiedzieć się, że jeden z naszych uczniów "poleciał do nieba" z powodu piorunującego zawału serca” napisał kierownik instytucji na portalach społecznościowych. Życie pełne uśmiechów, celów, wyzwań, miłości, które już nie istnieją. Jedno życie mniej, jedno z wielu w tym czasie, kiedy zawał serca rośnie wykładniczo. Każdy tydzień to biuletyn wojenny. Ale wydaje się, że nikt tego nie zauważa ». Pełny artykuł .

Chłopiec z wyspy Achill (14 lat) zmarł trzy tygodnie po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Pfizer Covid, słyszy dochodzenie

Independent.ie; 14-letni chłopiec zmarł trzy tygodnie po szczepieniu Pfizer Covid 19, jak wykazało dochodzenie. Śmierć została opisana przez dziennikarza z hrabstwa Mayo, Pata O'Connora, jako kwestia „poważnego zainteresowania opinii publicznej”. Członkowie rodziny trzymali się za ręce, gdy śledztwo w sprawie śmierci Josepha McGinty'ego z wyspy Achill zeszło do podziemia w Castlebar Courthouse. Prośba o informacje dotyczące bezpieczeństwa od producenta szczepionki Covid-19, firmy Pfizer, ma stanowić część „poważnego dochodzenia”, które ma zostać przeprowadzone w sprawie śmierci.

Nastolatek, uczeń drugiej klasy, został zaszczepiony szczepionką Pfizer Covid-19 20 sierpnia 2021 roku. Zmarł w domu nieco ponad trzy tygodnie później, 13 września 2021 roku. Nastolatek doznał znacznego pogorszenia stanu zdrowia po podaniu szczepionki. Był hospitalizowany 1 września i nocował w szpitalu uniwersyteckim Mayo, zanim został wypisany następnego dnia. Ponownie trafił do szpitala 8 września w celu przeglądu. „Okoliczności śmierci Josepha McGinty są takie, że podano mu szczepionkę Covid; że wydaje się, że po podaniu szczepionki nastąpiła reakcja lub znacząca zmiana w jego stanie zdrowia, a następnie, niestety, McGinty zmarł” – powiedział koroner Pat O'Connor.

Patricia McGinty formalnie zidentyfikowała szczątki syna w dniu jego śmierci, ale „bardzo mało pamięta tamtego poranka”, powiedziała sądowi adwokat rodziny Rita Kilroy z Lavelle Bourke Solicitors. Dochodzenie wymaga „poważnego dochodzenia w sprawie szczepionki, skutków szczepionki, a także wpływu szczepionki na McGinty” – powiedział dziennikarz. W rezultacie sprawa może zająć „miesiące, a być może lata, aby zakończyć ustalenia”, powiedział O'Connor. Pełny artykuł .

Złamane serce jako „bardzo kochana” Hannah Morgan, lat 13, umiera nagle

EuroWeekly News
Złamane serce jako „ była bardzo kochana” Hannah Morgan, lat 13, nagle umiera. Zdjęcie: GoFundMe

HOŁDY zalały media społecznościowe dla 13-letniej Hannah Morgan, która zmarła nagle w tym tygodniu. Carrickfergus Academy, szkoła średnia w Carrickfergus w hrabstwie Antrim w Irlandii Północnej, której uczennicą była Hannah Morgan, złożyła hołd młodej dziewczynie, która zmarła nagle w środę, 23 listopada. Rzecznik szkoły we wschodnim Antrim powiedział późnym wieczorem w czwartek, 24 listopada: „Pracownicy ucznia i dyrektorzy Akademii Carrickfergus pragną złożyć najgłębsze i najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Hannah Morgan, która zmarła nagle wczoraj. „Nasze serca, myśli i modlitwy są z rodziną w tym bardzo smutnym czasie”.

Strona GoFundMe utworzona ku pamięci młodej uczennicy brzmiała: „Cześć, nazywam się Bethanie, mam pozwolenie od rodziny Hannah na zbiórkę pieniędzy na jej pogrzeb, jak wielu ludzi wie, Hannah miała zaledwie 13 lat i zmarła tragicznie, moje myśli są z Rodneyem , Lynn i Chloe xx” Post na stronie Funeral Times opisał nastolatkę jako „bardzo kochaną i kochającą córkę Rodneya i Lynn, bardzo kochaną siostrę Chlöe i partnera Phila, oddaną babcię Billy'ego i zmarłej Irene, Johna i zmarłej Marie, kochającą siostrzenicę Lesley, męża Treva, Stephena i ukochanego kuzyna”. Pełny artykuł .

Gimnazjalna drużyna piłkarska upamiętnia 11-letniego chłopca, który zmarł nagle przed rozpoczęciem sezonu

WSOC TV; Hrabstwo Union, Karolina Północna — Drużyna piłkarska z gimnazjum hrabstwa Union honoruje 11-letniego chłopca, który wywarł niezatarte wrażenie, zanim nagle zmarł, zaledwie kilka miesięcy przed dołączeniem do drużyny. Od początku sezonu w piłce nożnej ich misja była jasna. Być może nawet ważniejsze niż to, jak grają, jest to, dla kogo gra drużyna. „Chcemy, żeby to było coś więcej niż tylko piłka nożna” – powiedział John Arthur, główny trener drużyny szóstej klasy. „Cały czas zachęcam dzieci. To jest braterstwo. Eli jest zawsze z nami”. Eli Svonovec miał uśmiech, który często można było zobaczyć w jego oczach. Jego przyjaciele żartowali, że 11-latek był jedną z najzabawniejszych osób, jakie kiedykolwiek spotkali. „Był naprawdę zabawny...” – wspomina 12-letni Connor Hix.

Svonovec był także kimś, kto niemal natychmiast nawiązywał przyjaźnie. „Byliśmy w tej samej okolicy. Ta sama klasa. Wszystko to samo, a ja po prostu zapytałem go, czy chce być moim przyjacielem” – powiedział Hix. 11-letni Vincent Buckowsky zgodził się. „W drugiej klasie ja i mój przyjaciel Garrett często się spotykaliśmy, a potem Eli dołączył do naszej szkoły. Zaczął grać z nami na przerwach i po prostu byliśmy blisko siebie” – powiedział Buckowsky. Arthur powiedział, że trenowanie Mavericks miało ogromny wpływ na jego życie. „To było dla mnie naprawdę wstrząsające doświadczenie” — powiedział Arthur. „Nie wiedziałem, od czego zacząć, poza punktem wyjścia”.

Mavericks zaczęli od poświęcenia całego sezonu Eliemu, a nawet umieścili dziwaczne przypomnienie : naklejkę z butelką ketchupu na kasku każdego gracza. „Pamiętam, jak czytałem jego nekrolog i na samym końcu jest mowa o tym, że„ ketchup to najwspanialsza przyprawa na świecie ”i nieźle się z tego ucieszyłem” — powiedział śmiejąc się Arthur. I tak też zrobili. W weekend pierwszomajowy, podczas pierwszej rozgrywki, Mavericks ustawili się w szeregu z dziesięcioma graczami zamiast 11. To ostatnie miejsce było zarezerwowane dla Eli. — Zdają sobie sprawę, że to coś więcej niż oni sami — powiedział Arthur. „Mieliśmy przyłożenie w zeszłym tygodniu zdobyte przez jednego z jego najlepszych przyjaciół, a on wskazuje na niebo, i pomyślałem, że to było tak wzruszające – nie łamiące serca, ale wzruszające tylko dlatego, że naprawdę tak bardzo wpłynął na te dzieciaki”. Pełny artykuł .

Laerskool Kameelfontein opłakuje stratę ucznia 7. klasy
Szkoła napisała również na swojej stronie na Facebooku, że nieoczekiwana śmierć CJ na zawsze pozostawi pustkę w ich sercach.
Uczniowie i pracownicy Laerskool Kameelfontein w tym tygodniu pożegnali się z kolegą CJ Krugerem (14 l.), który tragicznie zmarł w niedzielę z powodu podejrzenia ataku astmy. Szkoła ogłosiła śmierć Krugera na swojej stronie na Facebooku i przekazała pocieszenie rodzinie, krewnym i przyjaciołom. Wielebny Roelf Opperman z Holenderskiego Kościoła Reformowanego Kameelfontein odwiedził szkołę, aby wyrazić żal i szok, jakich doświadczają koledzy i nauczyciele. Sakura Kai Karate zorganizowała nabożeństwo żałobne dla Krugera w Dojo we wtorek wieczorem, gdzie pasy zostały położone na macie i wszyscy pożegnali się ze łzami w oczach. Szkoła karate napisała również na swojej stronie na Facebooku, że nieoczekiwana śmierć CJ na zawsze pozostawi pustkę w sercu. Mirjam van Otterlo: „Brak słów… Maylin ma złamane serce… Jak trudne może być życie? Wiedz, po prostu wiedz, że jesteśmy bliżej niż kiedykolwiek. W naszych myślach i sercach”. Pełny artykuł .

Balsamator pogrzebowy: 85% martwych ciał ma teraz dziwne skrzepy krwi od czasu wprowadzenia szczepionki na COVID

Pojawia się wideo, w którym Fauci i inni planowali „uniwersalną szczepionkę przeciw grypie mRNA”, która stała się „szczepionką mRNA na COVID-19”, ponieważ ludzie nie bali się wystarczająco wirusa grypy

FDA zezwala firmom Pfizer i Moderna na biwalentne zastrzyki przypominające COVID dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat

Dla przypomnienia, te dwuwartościowe zastrzyki zostały zatwierdzone we wrześniu ubiegłego roku i po raz pierwszy w historii FDA zatwierdziła „szczepionkę” bez żadnych ukończonych testów na ludziach . Wszystkie trzy firmy farmaceutyczne, które mają szczepionki EUA COVID w USA, Pfizer, Moderna, J&J, mają byłych komisarzy FDA pracujących dla nich .
Utrzymanie aktywności COVID Plandemic poprzez ogłoszenie, że jest to ciągły „krajowy stan wyjątkowy”, FDA przesuwa do granic możliwości to, co może zrobić pod przykrywką „awaryjnego użycia”, co oznacza, że producenci leków mogą skutecznie wykorzystywać amerykańską opinię publiczną jako ich laboratorium, ponieważ przejście przez odpowiednie kanały zatwierdzania przez FDA w celu wprowadzenia nowej szczepionki na rynek zajmuje średnio około 10 lat.

Odkąd te biwalentne dawki przypominające zostały zatwierdzone 3 miesiące temu, zgłoszono 10 547 przypadków szkód w rządowym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), w tym 90 zgonów. ( Źródło .)

W październiku zezwolono na wstrzykiwanie ich dzieciom w wieku od 5 do 11 lat, a obecnie w VAERS odnotowano 1151 doniesień o krzywdach wyrządzonych dzieciom. Przypominamy, że mniej niż 1% urazów poszczepiennych jest zgłaszanych do VAERS. ( Źródło .) A od dzisiaj FDA zezwoliła na wstrzykiwanie ich dzieciom w wieku 6 miesięcy. Oto kilka przykładów zgłoszonych do VAERS przypadków dzieci, które otrzymały już zastrzyk przypominający COVID od firmy Pfizer lub Moderna, w przypadku których niektóre z nich straciły przytomność, miały napady padaczkowe, halucynacje i przeszły między innymi objawami wstrząsu anafilaktycznego. Wiele z tych dzieci otrzymuje wiele szczepionek jednocześnie, kiedy dostają te dawki przypominające, coś, czego nigdy nie badano w próbach leków.

VAERS ID: 243638014-letni chłopiec w Kolorado – N14-letni chłopiec z Kolorado - otrzymał FLUARIX najpierw w lewą rękę, a następnie otrzymał PFIZER BIVALENT - zaczął się bać - obracał głowę do tyłu - nie reagował przez 5 sekund - był zmęczony i "stracił wszystkie kolory".
VAERS ID: 246429315-letnia dziewczynka w Pensylwanii – pacjent stracił przytomność i uderzył w ścianę, ale oddychał i reagował leżąc na podłodze, NP przeniósł Pt do przychodni minutowej, aby czekać na zespół ratownictwa medycznego
VAERS ID: 246984115-letni chłopiec w Północnej Karolinie – pacjent odczuwał ból i ucisk w klatce piersiowej, został poinstruowany, aby udać się na izbę przyjęć z obawy przed zapaleniem mięśnia sercowego w określonej populacji pacjentów… na izbie przyjęć podano mu klatkę piersiową x- Ray, pobrano krew i skonsultowano się z kardiologiem dziecięcym jeszcze w tym tygodniu
VAERS ID: 2471477 15 - latka z Waszyngtonu – NAGŁA GORĄCZKA, BRAK REAKCJI, TACHYCARDIA. PRZYJAZD 10.04.2022@0345.PT PRZENIESIONY DO SZPITALA OIOM 10.04.2022@0850. PT ZINTUBOWANO W CZASIE PRZEJAZDU.
VAERS ID: 247546616-letni chłopiecw Maryland – po szczepieniu miał gorączkę/ dreszcze/ objawy grypopodobne. O 4:30 mama usłyszała krzyki / wołania do mamy. Przyszedł do pokoju mamy, nie czując się dobrze. Mówi, że „czuje się do góry nogami”. Chce zostać wysłany do szpitala. Tętno 124 uderzeń/minutę. Mama poczuła, jak serce mu się podnosi. Wygląda na zdezorientowanego. Brak umiejętności wypowiadania się w sposób spójny. Czuje, że "musi uciekać". W drodze do szpitala wymiotował 6-7x. Lekarz medycyny na ostrym dyżurze uważa, że to reakcja na szczepionkę. O 8 rano mówi, że umiera, gorzej i intensywniej niż za pierwszym razem. Czuje; przygniatanie do ścian/ chce przebiec przez szklane drzwi/ skrajne wzburzenie. Mama myśli, że to reakcja na booster. Pacjent czuje się zmęczony/odpoczywa i śpi. Pojechałem do ojca następnego dnia. Pt powiedział ojcu, że ma.. doświadczenie poza ciałem. Myślał, że umiera.
VAERS ID: 247669217-letni chłopiec w Teksasie – Około 3 – 5 minut po szczepieniu, pomimo zaleceń, aby pozostać w pozycji siedzącej, pacjent spacerował po klinice i miał epizod przedomdleniowy, w którym uderzył twarzą/głową w przeciwną stronę bokach framugi drzwi, zgiął się w pasie i upadł na podłogę, a następnie przewrócił się na plecy. +rozdarcie górnej wargi (wewnątrz) i lekkie otarcie wokół rynienki podnosowej. Pomógli mu usiąść, a następnie wstał i wrócił z pomocą do sali egzaminacyjnej. Poproszony o zajęcie miejsca na krześle. Około 3 minuty później miał krótki napad toniczno-kloniczny (3 – 5 sekund) z LOC – nie pamięta zdarzenia. W tym czasie odnotowano niewielkie krwawienie z nosa. Kontynuowano ponowną ocenę parametrów życiowych, wezwano EMS i przetransportowano do szpitala w celu dalszego postępowania
VAERS ID: 248301615- latka z Pensylwanii – Pacjentka straciła przytomność, miała toniczne ruchy kloniczne obu kończyn górnych i sztywność całego ciała, straciła kontrolę nad pęcherzem. Obudziłem się po około 30 sekundach zdezorientowany co do czasu i miejsca. Oceniany przez farmaceutę i ratowników medycznych. Przetransportowany do szpitala lub prywatnym pojazdem przez zespół ratownictwa medycznego. Pacjent oceniany za pomocą kilku testów na oddziale ratunkowym.
VAERS ID: 247715016-letnia dziewczynka w Massachusetts – napad toniczno-kloniczny. Rozpoznanie padaczki.
VAERS ID: 248310916-letni chłopiec w stanie Massachusetts – układowe: zawroty głowy/zawroty głowy – łagodne, ogólnoustrojowe: omdlenia/brak reakcji – łagodne, dodatkowe szczegóły: PO SZCZEPIONCE UDERZYŁ GŁOWĄ W APTECE, PRZETRANSPORTOWANY PRZEZ KARETKĘ NA Izbę Przyjęć
VAERS ID: 248619114- latka z Kansas – Pt wstała, żeby przygotować się do pracy o 6:30 rano i nie czuła się dobrze. Poszła przygotować się do pracy i poszła do łazienki, zakręciło jej się w głowie i straciła przytomność. Mama i tata weszli, a mama również dostała zawrotów głowy i straciła przytomność. Pt, mama i tata poszli na ostry dyżur.
VAERS ID: 244616012-letni chłopiec w Pensylwanii – Atak astmy, ucisk w gardle, zaostrzenie astmy
VAERS ID: 24862931-letnia dziewczynka w Nowym Jorku – Po podaniu szczepionki pacjentowi w ciągu kilku minut pacjent poczuł zamykanie się przełyku i się zachłystała . Dałem pacjentowi epipen i zadzwoniłem pod 911
VAERS ID: 24866633-letni chłopiec w Kalifornii – u Pt po raz pierwszy pojawiła się obustronna wysypka na boku, brzuchu i nogach dwa dni po podaniu szczepionki na covid. Następnie pojawił się ból, wyraźny obrzęk i zaczerwienienie obustronnych kolan i łokci z trudnością w poruszaniu się i ból przy poruszaniu. Pacjent miał niską gorączkę, a skóra była wrażliwa i gorąca w dotyku w okolicy kolan i łokci.
VAERS ID: 249719815-latka w stanie Utah – Otrzymała dwuwartościową szczepionkę w domu kultury i kilka minut(3) później przestała reagować i straciła przytomność w mniej niż 5 sekund. Położyłem się na lewym boku i obudziłem się prawidłowo i skarżyłem się na ból brzucha i nie jadł dzisiaj. Przetransportowany przez EMS do miejscowego szpitala
VAERS ID: 249812612-letni chłopiec w Kansas – Obudził się z bólem w klatce piersiowej, a BPM przekroczył 160. Matka zabrała go na ostry dyżur, gdzie został przebadany i obserwowany przez około 4 godziny. Poszedł i zobaczył PCP, wtedy był odniesiony do Kardiologa. Wizyta u kardiologa pod koniec tego miesiąca.
VAERS ID: 24999949-letnia dziewczynka z Oregonu – Dziecko dostało napadu zaraz po wyjęciu igły z ramienia. Napad trwał około 3-4 sekund. Dziecko nie pamiętało, co się stało i było bardzo zmęczone, ale czujne. EMS przybył w około 7 minut. Kiedy rozmawiali z nią i jej rodzicami, dziecko ponownie zemdlało. Pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala karetką.
VAERS ID: 250070613-letnia dziewczynka z Iowa – Pacjentka upadła, przestała reagować i trzęsła się w ciągu 5 minut od otrzymania szczepionki. Obudziła się w ciągu 2 minut, ale miała trudności z oddychaniem, było jej gorąco i potrzebowała wody. EMS przyjechał ją sprawdzić
VAERS ID: 250897212-letnia dziewczynka z Utah – aftowe owrzodzenia jamy ustnej i sromu/pochwy.
VAERS ID: 251239910-letni chłopiec z Nowego Jorku – najpierw podano mu szczepionkę covid w lewe ramię / potem flucelvax w prawą rękę pacjent natychmiast stracił przytomność, zadzwonili pod numer 911

Wszystkie te przypadki, które są tylko kilkoma przykładami, pochodzą z własnej bazy danych rządu USA. Są prawdziwe. To nie są fałszywe wiadomości. Te dzieci cierpiały, ponieważ ich rodzice nie byli świadomi potencjalnych szkód, jakie powodują te eksperymentalne zastrzyki. Wiadomości korporacyjne nie będą o tym informować. Politycy w Waszyngtonie nic z tym nie zrobią, mimo że senator Ron Johnson miał w tym tygodniu kolejne spotkanie w Waszyngtonie, aby zeznawać o tych faktach. To już czwarty lub piąty raz, kiedy senator Johnson to zrobił. I jaki był wynik? FDA nadal zezwala na więcej zastrzyków. Rodzice nadal 'nieświadomie' krzywdzą swoje dzieci eksperymentalnymi zastrzykami terapii genowej. Ani jeden gubernator nie ma odwagi zatrzymać tych strzałów, ani nikt w Waszyngtonie Big Pharma posiada ich wszystkich. Więc jesteś zdany na siebie. Zrób swoje badania. Podziel się tym z innymi.

60,000 Children Injured and Dead Along with 4,571 Fetal Deaths Following COVID Vaccines
Criminal FDA Authorizes Pfizer and Moderna Bivalent Booster COVID Injections for Babies 6 Months Old to 4 Years

Pozostałe zastrzyki też są toksyczne . 10 najbardziej zaskakujących i niebezpiecznych składników szczepionek oraz kiepskie wyjaśnienia branży dotyczące ich zastosowania.

Czy wiesz, że krew, komórki i tkanki organiczne krów, orłów, psów, fretek, kurczaków, a nawet ludzkie aborcje są wykorzystywane do produkcji najbardziej śmiercionośnych szczepionek na świecie? Dlatego nazywane są „brudnymi szczepionkami”. Większość zwolenników naturalnego zdrowia jest już zaznajomiona z tiomersalem zawierającym 50% rtęci, który przenika przez barierę krew-mózg dzięki zawartości glinu (powiązanego z demencją), który znajduje się w wielodawkowych szczepionkach przeciw grypie. Ale są dużo gorsze rzeczy. To, czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, to niesamowite składniki, których gdyby były w jedzeniu lub napojach, większość ludzi kierując się zdrowym rozsądkiem i oceną, unikałaby ich za wszelką cenę.

Te przerażające składniki i substancje lotne są nazywane przez kompleks przemysłu szczepionkowego „zaróbkami”, „adiuwantami” i „środkami konserwującymi”, aby oszczędzić zaszczepionym odczuwania uzasadnionego niepokoju i konsternacji. Nie, szczepionki nie są „bezpieczne i skuteczne” i nigdy nie były. Bez wątpienia ten mit został obalony, zwłaszcza teraz, gdy pojawiły się przerażające zastrzyki na Covid. Ludzie lubią mówić, że papierosy są bardzo niebezpieczne i niezdrowe, ale szczepienia są jeszcze gorsze. Dlaczego te niebezpieczne składniki są stosowane w szczepionkach i jakie szkody wyrządzają zdrowiu te „dodatki” i „adiuwanty” w perspektywie krótko- i długoterminowej?

Czy wiesz, że prawie wszystkie alergie wieku dziecięcego są związane ze składnikami szczepionek? Wymaga to dokładnego zbadania. Żaden lekarz nie wskazuje palcem na szczepionki, jeśli chodzi o alergie wieku dziecięcego, astmę, problemy skórne, takie jak łuszczyca i egzema, lub poważne i zagrażające życiu reakcje alergiczne na niektóre antybiotyki (tak, w niektórych szczepionkach są antybiotyki).

Nawet antygen oleju arachidowego jest nadal obecny w wielu szczepionkach i jest stosowany od lat 60. Pielęgniarka szkolna ci o tym nie mówiła? Fakt, że olej arachidowy nie jest wymieniony w końcowej szczepionce ani na etykietach ostrzegawczych, nie oznacza, że w szczepionce nie ma pozostałości. Olej z orzeszków ziemnych jest „pożywką hodowlaną” używaną do wzrostu bakterii i wirusów, takich jak szczepionka MMR i większość szczepionek przeciw grypie. Czy jesteś uczulony na orzeszki ziemne?

10 najbardziej zaskakujących i niebezpiecznych składników szczepionek oraz chroniczna rzeź, jaką wyrządzają zdrowiu.
1. GLUTAMINIAN MONOSODU: Obecny w szczepionkach adenowirusowych, niektórych szczepionkach przeciw grypie, ospie wietrznej i MMRV, używany jako „środek konserwujący” i „stabilizujący”. Glutaminian sodu msg to skoncentrowana sól, która może powodować uszkodzenie mózgu u niemowląt i staje się neurotoksyną po wstrzyknięciu, nawet w śladowych ilościach, ponieważ wymyka się trawieniu.
2. Albumina surowicy ludzkiej – rzekomo używana do „zapobiegania przyleganiu immunogenów do ścianek fiolek do wstrzykiwań”.
3. Komórki psiej nerki Madin-Darby (białko z psiej komórki): w szczepionkach przeciw grypie, aby wyhodować wirusy grypy zamiast zapłodnionych jaj kurzych.
4. Ludzkie komórki aborcyjne (mrc5): od dziesięcioleci stosuje się nieetyczne procedury do wytwarzania szczepionek z komórkami z abortowanych płodów ludzkich.
5. Modyfikowany orlik Dulbecco (medium) - stosowany w szczepionce przeciw rotawirusom.
6. Skwalen: Występuje w szczepionkach przeciw grypie.
7. Płyn do balsamowania: Formaldehyd jest obecny w większości szczepionek przeciw grypie i szczepionce przeciwko wąglikowi.
8. Polisorbat 80 – znajdujący się w DTaP ( szczepionce przeciw krztuścowi dla dzieci) , wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, większości szczepionek przeciw grypie i wirusowi HIV – stosowany jako środek powierzchniowo czynny w celu zwiększenia rozpuszczalności jednego czynnika w innym. polisorbat 80 powstaje z sorbitolu w wyniku reakcji chemicznej i może powodować zespół jelita drażliwego, ponieważ jest bardzo wolno metabolizowany. Problemy zdrowotne związane ze spożywaniem lub wstrzykiwaniem polisorbatu 80 są związane z rakiem (z powodu tlenku etylenu i 1,4-dioksanu), alergiami skórnymi, toksycznością rozwojową i reprodukcyjną.
9. Nerka afrykańskiej małpy zielonej (komórki Vero) – pobierana od zakażonych i chorych naczelnych – stosowana w szczepionkach przeciwko polio – używana do rozprzestrzeniania wirusa przez dziesięciolecia.
10. Cirkowirus, śmiercionośny patogen świński – obecny w szczepionkach Rotateq Rotavirus – DNA cirkowirusa świń jest zanieczyszczeniem enzymu pozyskiwanego z trzustki świni. Nigdy nie wyjaśniono, dlaczego to niebezpieczne zanieczyszczenie jest celowo wprowadzane do szczepionek przeciwko rotawirusom. Jak myślisz, skąd pochodzi określenie „brudne szczepionki”? Teraz wiesz. Dodaj Vaccines.news do swoich ulubionych niezależnych stron, aby być na bieżąco z niebezpiecznymi składnikami, które nadal są celowo dodawane do szczepionek.

Anna Bella Los 10 ingredientes más sorprendentes y peligrosos de las vacunas, y las pobres explicaciones de la industria sobre su uso. - Le blog de Contra información
jacenty_11 shares this
1.3K
Jota-jotka
Maryjo🙏ratuj nasze dzieci i wnuki.
Renia21 shares this
1.3K
alex 7
--- Oni wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wobec waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia. Szczepienie to będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.
… Spójrzcie przed siebie i za siebie. Przyjrzyjcie się uważnie na pozór niewinnym, nowym prawom, wprowadzanym w waszych krajach, przedstawianym tak, abyście czuli, że …More
--- Oni wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wobec waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia. Szczepienie to będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.
… Spójrzcie przed siebie i za siebie. Przyjrzyjcie się uważnie na pozór niewinnym, nowym prawom, wprowadzanym w waszych krajach, przedstawianym tak, abyście czuli, że mają poprawić wasze życie. Wiele z nich ma was po prostu zniewolić, nakłaniając was do pisemnego zrzeczenia się waszych praw w ramach tego, co wydaje się być demokratycznymi zasadami.
Demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą, ale nie będzie jako taka przedstawiona narodom. Gdy miliony zrzekną się pisemnie swoich wszystkich praw, w imię nowych tolerancyjnych przepisów, będzie już za późno. Staniecie się więźniami

… Proszę, odmawiajcie Modlitwę Krucjaty (84) – O oświecenie dusz elit, które rządzą światem.
„O drogi Jezu, błagam Cię, oświecić dusze elit, które rządzą światem.
Pokaż im dowód Twojego Miłosierdzia. Pomóż im, aby stali się otwartego serca i okazali prawdziwą pokorę, ku czci Twojej wielkiej Ofiary przez Twoją Śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.
Pomóż im rozpoznać, kto jest ich Prawdziwym Stwórcą, kto jest ich Kreatorem, i napełnij ich łaskami, aby zobaczyli Prawdę.
Proszę, zapobiegnij realizacji ich planów sprawienia bólu milionom ludzi poprzez szczepienia, niedobór żywności, wymuszone adopcje niewinnych dzieci i rozbicie rodzin.
Uzdrów ich. Okryj ich Twoim Światłem i zabierz ich na łono Twojego Serca, aby ocalić ich z sideł złego. Amen.”

Wasz Jezus--- Księga Prawdy 09.11.2012, 21:00

--- Wprowadzenie globalnej szczepionki przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera.
Ten perfidny plan będzie możliwy, ponieważ wiele waszych rządów zmusiło ludzi do przyjęcia zmian w waszych ustawach, udzielających waszym rządom władzy wprowadzenia w życie praw wobec waszych niewinnych dzieci.
Księga Prawdy 10.11.2012, 23:45
trio plus
Może ktoś to podesle Księciu Śmierci z MZ.