CÓRKA MARYI
212.6K

JEZUS: Moc masonerii wzrosła i opanowali oni nie tylko świat polityki, lecz także dom Boży, Moje Ciało na ziemi

JESUS: The power of Masonry has increased and they infest, not only the political world, but, the House of God, My Body on earth

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

czwartek, 14 lutego 2013 roku, godz. 18.00

Moja szczerze umiłowana córko, walka między Królestwem Mojego Ojca i sferą szatana weszła w końcu w ostatnią fazę.

Jak bardzo zły duch ogłupia dzieci Mojego Ojca, w tym tych, którzy podążają za Prawdą Mojego Nauczania. Nic nie jest takie, jak się wydaje. Moc masonerii wzrosła i opanowali oni nie tylko świat polityki, lecz także dom Boży, Moje Ciało na ziemi.

Kościół katolicki jest w większej pogardzie niż jakikolwiek inny kościół na ziemi, który głosi Moje święte Słowo.
To dlatego, że nim kieruję i że przestrzega on Moich poleceń, danych ludzkości, odkąd oznajmiłem, że Mój apostoł Piotr ma ustanowić Mój Kościół na ziemi.

Zły duch skupiał się na Moim Kościele na ziemi, dokonując poprzez wieki podziałów w Moim Kościele i ciężko doświadczając wszystkich tych, którzy przyjmowali Moje święte sakramenty. Zły duch ani razu nie zaprzestał realizacji swojego planu prześladowania Mojego Kościoła. On, ten chytry, podstępny, arogancki, chlubiący się i pełen zarozumiałości zwodziciel, wierzy, że jego władza jest wszechmogąca. Jego celem zawsze są ci, których obdarzono obowiązkiem prowadzenia dzieci Bożych do Życia Wiecznego.

Mój Kościół katolicki od jakiegoś czasu strasznie cierpi z ręki szatana, który nigdy nie pozostawił go, by w spokoju wypełniał swój święty obowiązek wobec Mnie. A następnie, by sobie zapewnić możliwość spowodowania jeszcze większych szkód, on, ten zły duch, przeniknął do Moich wyświęconych sług, wysyłając swoje sługi, by wmieszali się pośród nich. To wtedy ohyda zła weszła do Mojego Kościoła.

Kiedy grzech został popełniony przez tych, którzy zostali powołani do karmienia dusz, to Ja, Jezus Chrystus, byłem tym, komu przypisano winę i posadzono na ławie oskarżonych. Największym oszustwem ze wszystkich było przekonanie człowieka, że to Ja, Jezus, Głowa Kościoła na ziemi, byłem tym, kto zdradził ludzkość.

Ludzkość urodziła się w grzechu. Człowiek będzie grzeszył aż do czasu Mojego Powtórnego Przyjścia. Odrzucenie Mnie, jako Zbawiciela świata, z powodu grzechów człowieka, w tym tych ludzi, którzy byli odpowiedzialni za dusze, które zeszły na manowce, będzie waszym upadkiem. W miejsce Prawdy dopuściliście kłamstwa bestii, aby zdeprawowały wasze serca.

Jesteście teraz pod władzą zła w Moim Kościele i wielu padnie ofiarą kłamstw, które zostaną przedstawione wam jako prawda. Prawda Mojego Nauczania zostanie wkrótce uznana za nieistotną i nieprawdziwą.

Wzburzenie Mojego Ojca z powodu tego skażenia w Moim Kościele na ziemi będzie wkrótce odczuwalne wśród Jego sług w Moim Kościele w Rzymie. To jest ostateczna bitwa. Mój Wikariusz upadł. Mój Kościół upadnie, ale wkrótce znów się podniesie.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…moj-kosciol-upadnie-ale-wkrotce-znow-sie-podniesie

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy…

Matka Zbawienia: Apokalipsa będzie dotyczyła wszystkiego, co związane jest z przejęciem Kościoła mojego Syna na Ziemi przez Jego wrogów

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Moi uczniowie, będziecie musieli gromadzić i przechowywać Hosti…

_______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Jesteście teraz pod władzą zła w Moim Kościele i wielu padnie ofiarą kłamstw, które zostaną przedstawione wam jako prawda. Prawda Mojego Nauczania zostanie wkrótce uznana za nieistotną i nieprawdziwą."