Marieta Ria
363K

VIDEO: Závažné vyhlásenie arcibiskupa a vatikánskeho diplomata o vážnej a bezprostrednej hrozbe, ktorej ľudstvo čelí v boji proti globálnemu zločineckému Syndikátu: Carlo Maria Viganò informoval, že šéf WEF Klaus Schwab na summite G20 inštruoval hlavy štátov, ako v rámci agendy Veľkého resetu pre nastolenie totalitnej svetovlády postupovať v snahe zotročiť národy bez poverenia ľudu a podriadiť ich globalistom: „Je to globálny prevrat. Ľudia musia povstať a cez štátne orgány odštartovať proti nim medzinárodný súdny proces“

6.12.2022
Taliansky rímskokatolícky duchovný, bývalý apoštolský nuncius Stätej stolice v USA, arcibiskup Carlo Maria Viganò komentoval výstupy zo summitu G20 na indonézskom ostrove Bali, ktorý sa uskutočnil 15. a 16. novembra 2022.

„Šéf Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose Klaus Schwab sa vyhráža vládnym predstaviteľom G20 dvadsiatich priemyselne najrozvinutejších krajín sveta, aby vo svojich krajinách realizovali agendu Veľkého resetu. Toto je ďaleko za hranicou pandémie. Ide o globálny štátny prevrat, proti ktorému je nevyhnutné, aby sa ľudia postavili a pomohli iniciovať medzinárodný právny proces prostredníctvom štátnych orgánov,“ vyhlásil arcibiskup Viganò vo videu adresovanom všetkým ľuďom na planéte.

Viac vo videu:


Zdroj: bezpressu.news / InfoVojna
TomUrb
W jakimś filmie dokumentalnym mówiono, że ten apb. się ukrywa.
Sługa Prawdy
Może przekazuje nagrania zaufanie osobie
Sługa Prawdy shares this
31.5K
VIDEO: Poważne oświadczenie arcybiskupa i dyplomaty watykańskiego na temat poważnego i nieuchronnego zagrożenia, przed którym stoi ludzkość w walce z Globalnym Syndykatem Kryminalnym: Carlo Maria Viganò poinformował, że szef WEF Klaus Schwab poinstruował głowy państw na szczycie G20, jak postępować z agendą Wielkiego Resetu w celu ustanowienia totalitarnego rządu światowego, próbując zniewolić …More
VIDEO: Poważne oświadczenie arcybiskupa i dyplomaty watykańskiego na temat poważnego i nieuchronnego zagrożenia, przed którym stoi ludzkość w walce z Globalnym Syndykatem Kryminalnym: Carlo Maria Viganò poinformował, że szef WEF Klaus Schwab poinstruował głowy państw na szczycie G20, jak postępować z agendą Wielkiego Resetu w celu ustanowienia totalitarnego rządu światowego, próbując zniewolić narody bez mandatu narodów i podporządkować je globalistom: "To globalny przewrót. Naród musi powstać i poprzez organy państwowe wszcząć przeciwko nim międzynarodowy proces sądowy."
6.12.2022
Włoski duchowny rzymskokatolicki, były nuncjusz apostolski Stolicy Apostolskiej w USA abp Carlo Maria Viganò skomentował wyniki szczytu G20 na indonezyjskiej wyspie Bali, który odbył się 15 i 16 listopada 2022 r.

"Klaus Schwab, szef Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) w Davos, zagroził przywódcom rządów G20 dwudziestu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, że wdrożą w swoich krajach program Wielkiego Resetu. To jest daleko poza pandemią. Jest to globalny zamach stanu, przeciwko któremu koniecznie muszą wystąpić ludzie i pomóc w zainicjowaniu międzynarodowego procesu prawnego poprzez władze państwowe" - oświadczył abp Viganò w nagraniu skierowanym do wszystkich mieszkańców planety.

Więcej w materiale wideo:
Sługa Prawdy
Biskup Viganò do Lekarzy dla Etyki Covid International: "Pandemia to dopiero pierwszy krok".
Medical Doctors for Covid Ethics International (MD4CE International) jest wdzięczny H.E. Mons. Carlo Maria Vigano za wystąpienie i podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat obecnego globalnego kryzysu, który rozpoczął się od oszukańczego zagrożenia pandemią Covid-19, wspieranego i prowadzonego przez …More
Biskup Viganò do Lekarzy dla Etyki Covid International: "Pandemia to dopiero pierwszy krok".

Medical Doctors for Covid Ethics International (MD4CE International) jest wdzięczny H.E. Mons. Carlo Maria Vigano za wystąpienie i podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat obecnego globalnego kryzysu, który rozpoczął się od oszukańczego zagrożenia pandemią Covid-19, wspieranego i prowadzonego przez kryminalną operację psychologiczną na poziomie wojskowym, w której nie wykluczono bezwstydnego wykorzystania propagandy strachu i wstydu; kampania ta została rozpętana w skoordynowany sposób na niczego nie podejrzewających ludziach na całym świecie przez ich własne rządy na początku lat 2020, z przewidywalnie katastrofalnymi rezultatami.

Pandemia to tylko pierwszy krok.

MD4CE International jest międzynarodową grupą lekarzy, naukowców, prawników, dziennikarzy, ekonomistów, historyków, polityków, filozofów, analityków danych, bankierów, ekspertów wojskowych i wywiadowczych oraz innych osób z całego świata, pracujących razem z determinacją, aby ujawnić straszną prawdę o tym, co stało się w ciągu ostatnich trzech lat ludziom na całym świecie, ich rodzinom, społecznościom, krajom. Dąży do postawienia w stan oskarżenia osób odpowiedzialnych za popełnione wielkie zbrodnie.

PANDEMIA JEST TYLKO PIERWSZYM KROKIEM.

Jego Ekscelencja Arcybiskup Carlo Maria Vigano był Nuncjuszem Apostolskim w Stanach Zjednoczonych Ameryki (od 19 października 2011 do 12 kwietnia 2016).

X

Drodzy i Dostojni Przyjaciele,

Pozwolę sobie przede wszystkim podziękować dr Stephenowi Frostowi za zaproszenie, które do mnie skierował. Wraz z Mrozem chciałbym również podziękować Wam wszystkim: Wasze wysiłki w walce z psychopandemiczną propagandą są godne pochwały. Doskonale zdaję sobie sprawę z trudności, z jakimi musieliście się zmierzyć, aby pozostać w zgodzie z waszymi zasadami, i mam nadzieję, że szkody, jakich doznaliście, mogą zostać odpowiednio naprawione przez tych, którzy was dyskryminowali, pozbawili was miejsc pracy i wynagrodzeń, i wskazywali na was jako na niebezpiecznych nie-vatowców.

Cieszę się, że mogę interweniować i podzielić się z Państwem moimi przemyśleniami na temat obecnego kryzysu światowego. Kryzys, który możemy uznać za rozpoczęty wraz z pandemią, ale o którym wiemy, że był planowany od dziesięcioleci, z bardzo precyzyjnymi celami i przez znane osobistości. Zatrzymanie się tylko na pandemii byłoby w rzeczywistości poważnym błędem, ponieważ nie pozwoliłoby nam rozpatrywać wydarzeń w ich spójności, uniemożliwiając tym samym ich zrozumienie, a przede wszystkim zidentyfikowanie przestępczych intencji. Państwo również - każdy z własną wiedzą w dziedzinie medycyny, nauki, prawa czy innych dziedzin - zgodzą się ze mną, że ograniczanie się do własnej dyscypliny, która w niektórych przypadkach jest niezwykle specyficzna, nie wyjaśnia w pełni przesłanek stojących za niektórymi wyborami dokonywanymi przez rządy, organy międzynarodowe i agencje farmaceutyczne. Na przykład znalezienie materiału "grafenopodobnego" we krwi osób poddanych eksperymentalnej inokulacji surowicy nie ma sensu dla wirusologa, natomiast ma dla eksperta od nanomateriałów i nanotechnologii, który rozumie, do czego można wykorzystać grafen; lub dla eksperta od patentów medycznych, który natychmiast identyfikuje treść wynalazku i odnosi go do innych podobnych patentów; lub dla eksperta od technologii wojennych, który zna badania nad człowiekiem powiększonym (dokument brytyjskiego Ministerstwa Obrony nazywa go w kluczu transhumanistycznym "człowiekiem powiększonym") i dlatego jest w stanie rozpoznać w grafenowych nanostrukturach technologię umożliwiającą zwiększenie sprawności wojennej personelu wojskowego. Specjalista od telemedycyny będzie mógł rozpoznać w tych nanostrukturach niezbędne urządzenie, które wysyła parametry biomedyczne do serwera sterującego pacjentem i odbiera od niego określone sygnały.

I znowu: ocena wydarzeń z perspektywy medycznej powinna uwzględniać konsekwencje prawne pewnych wyborów, takich jak nakładanie masek lub, co gorsza, masowe "szczepienia", z naruszeniem podstawowych praw obywateli. I jestem pewien, że w sferze zarządzania zdrowiem pojawią się również manipulacje kodami klasyfikacji chorób i leczenia, mające na celu uniemożliwienie wykrycia nikczemnych skutków działań przeciwko Covid-19, od głębokiej wentylacji na oddziałach intensywnej terapii po protokoły czujnego oczekiwania, nie wspominając już o skandalicznym łamaniu przepisów przez Komisję Europejską, która - jak państwo wiedzą - nie ma delegacji Parlamentu w sprawach zdrowia i która nie jest instytucją publiczną, lecz prywatnym konsorcjum biznesowym.

Całkiem niedawno, podczas szczytu G20 na Bali, Klaus Schwab poinformował szefów rządów - prawie wszystkich z grupy Młodych Globalnych Liderów Jutra Światowego Forum Ekonomicznego - o przyszłych krokach, które należy podjąć w celu ustanowienia rządu światowego. Prezes potężnego
Sługa Prawdy
CD.Zaledwie w ciągu ostatnich kilku dni, podczas szczytu G-20 na Bali, Klaus Schwab instruował szefów rządów - prawie wszystkich wywodzących się z programu Young Global Leaders for Tomorrow Światowego Forum Ekonomicznego - na temat przyszłych kroków, które należy podjąć w celu ustanowienia rządu światowego. Prezes bardzo potężnej organizacji prywatnej o ogromnych środkach ekonomicznych sprawuje …More
CD.Zaledwie w ciągu ostatnich kilku dni, podczas szczytu G-20 na Bali, Klaus Schwab instruował szefów rządów - prawie wszystkich wywodzących się z programu Young Global Leaders for Tomorrow Światowego Forum Ekonomicznego - na temat przyszłych kroków, które należy podjąć w celu ustanowienia rządu światowego. Prezes bardzo potężnej organizacji prywatnej o ogromnych środkach ekonomicznych sprawuje nienależną władzę nad rządami światowymi, uzyskując ich posłuszeństwo od przywódców politycznych, którzy nie mają żadnego mandatu społecznego, aby poddać swoje narody złudzeniom władzy elit: ten fakt ma niespotykaną wagę. Klaus Schwab powiedział: "W czwartej rewolucji przemysłowej zwycięzcy wezmą wszystko, więc jeśli jesteś pierwszym poruszycielem Światowego Forum Ekonomicznego, jesteś zwycięzcą" (tutaj). Te bardzo poważne stwierdzenia mają dwie implikacje: pierwsza jest taka, że "zwycięzcy wezmą wszystko" i będą "zwycięzcami" - nie wiadomo w jakim charakterze i za czyim przyzwoleniem. Druga jest taka, że ci, którzy nie dostosują się do tej "czwartej rewolucji przemysłowej", znajdą się na wygnaniu i przegrają - stracą wszystko, łącznie z wolnością. Krótko mówiąc, Klaus Schwab grozi szefom rządów dwudziestu najbardziej uprzemysłowionych państw świata, że przeprowadzą w swoich narodach programowe punkty Wielkiego Resetu. Wykracza to daleko poza pandemię: jest to globalny zamach stanu, przeciwko któremu koniecznie muszą powstać ludzie, a zdrowe jeszcze organy państw rozpocząć międzynarodowy proces prawny. Zagrożenie jest nieuchronne i poważne, ponieważ Światowe Forum Ekonomiczne jest w stanie zrealizować swój wywrotowy projekt, a ci, którzy rządzą narodami, stali się albo zniewoleni, albo szantażowani przez tę międzynarodową mafię.

W świetle tych oświadczeń - oraz oświadczeń innych, nie mniej urojonych osób niż Yuval Noah Harari, doradca Schwaba - rozumiemy, jak farsa z pandemią posłużyła jako balon próbny do narzucenia kontroli, środków przymusu, ograniczenia wolności jednostki oraz zwiększenia bezrobocia i ubóstwa. Kolejne kroki będą musiały zostać przeprowadzone za pomocą kryzysów gospodarczych i energetycznych, które są instrumentem do ustanowienia synarchicznego rządu w rękach globalistycznej elity.

I tutaj, drodzy przyjaciele, pozwólcie mi mówić jako biskup. Ponieważ w tej serii wydarzeń, których jesteśmy świadkami i będziemy nadal świadkami, wasze zaangażowanie może grozić udaremnieniem lub ograniczeniem przez fakt, że nie jesteście w stanie dostrzec jego zasadniczo duchowej natury. Wiem, że dwa wieki myśli oświeceniowej, rewolucji, ateistycznego materializmu i antyklerykalnego liberalizmu przyzwyczaiły nas do myślenia o wierze jako o sprawie osobistej, albo że nie istnieje obiektywna Prawda, do której wszyscy musimy się dostosować. Ale jest to owoc indoktrynacji propedeutycznej, która miała miejsce na długo przed tym, co dzieje się dzisiaj, i byłoby głupotą wierzyć, że antychrześcijańska ideologia, która napędzała tajne sekty i grupy masońskie w XVIII wieku, nie miała nic wspólnego z antychrześcijańską ideologią, która dziś napędza ludzi takich jak Klaus Schwab, George Soros i Bill Gates. Zasady napędowe są takie same: bunt przeciwko Bogu, nienawiść do Kościoła i ludzkości oraz destrukcyjna furia skierowana przeciwko Stworzeniu, a zwłaszcza przeciwko człowiekowi, ponieważ został on stworzony na obraz i podobieństwo Boga.

Jeśli zaczniemy od tych dowodów, zrozumiemy, że nie można udawać, że to, co dzieje się na naszych oczach, jest wyłącznie wynikiem poszukiwania zysku lub pragnienia władzy. Z pewnością nie można pominąć części ekonomicznej, biorąc pod uwagę, jak wiele osób współpracowało ze Światowym Forum Ekonomicznym. A jednak, poza zyskiem, istnieją nieokreślone cele, które wynikają z wizji "teologicznej" - takiej, która jest odwrócona do góry nogami, to prawda, ale wciąż teologicznej - wizji, która widzi dwie przeciwstawne strony: stronę Chrystusa i stronę Antychrysta.

Nie może być mowy o neutralności, bo kiedy dochodzi do starcia dwóch armii, ci, którzy decydują się nie walczyć, również dokonują wyboru, który wpływa na wynik bitwy. Z drugiej strony, jak to możliwe, aby uznać w waszych szlachetnych i wysokich zawodów godny podziwu porządek, że Stwórca umieścił w przyrodzie (od konstelacji gwiazd do cząstek atomu), a następnie zaprzeczyć, że człowiek jest również częścią tego porządku, z jego zmysł moralny, jego prawa, jego kultury i jego odkryć? Jak człowiek, który jest Bożym stworzeniem, może przypuszczać, że sam nie podlega wiecznym i doskonałym prawom?Nasza walka nie toczy się przeciwko stworzeniom z ciała i krwi, ale przeciwko księstwom i mocom, przeciwko władcom tego świata ciemności, przeciwko duchom zła, które mieszkają w niebiosach (Ef 6, 12).

Z jednej strony jest miasto Boga - to, o którym pisze św. Augustyn - a z drugiej strony jest miasto diabła. Możemy powiedzieć, że w obecnej epoce miasto diabła jest wyraźnie rozpoznawalne w neomaltuzjańskim globalizmie, Nowym Porządku Świata, Organizacji Narodów Zjednoczonych, Światowym Forum Ekonomicznym, Unii Europejskiej, Banku Światowym, Międzynarodowym Funduszu Walutowym i we wszystkich tych tak zwanych "fundacjach filantropijnych", które kierują się ideologią śmierci, chorób, zniszczenia i tyranii. A także w tych siłach, które przeniknęły do instytucji, które nazywamy głębokim państwem i głębokim kościołem.

Na drugim froncie musimy uznać, że Miasto Boga jest trudniejsze do zidentyfikowania. Wydaje się, że nawet władze religijne zdradziły swoją rolę dawania wskazówek wiernym, woląc służyć władzy i propagować jej kłamstwa. Ci sami ludzie, którzy powinni chronić i uświęcać dusze, rozpraszają je i skandalizują, nazywając dobrych chrześcijan sztywnymi fundamentalistami. Jak widać, atak odbywa się na kilku frontach, a więc stanowi śmiertelne zagrożenie dla ludzkości, uderzając zarówno w ciało, jak i w duszę.

A jednak, właśnie w czasie, gdy trudno jest znaleźć autorytatywne punkty odniesienia - zarówno w sferze religijnej, jak i doczesnej - widzimy coraz większą liczbę tych, którzy rozumieją, otwierają oczy i rozpoznają zbrodniczy umysł stojący za rozwojem wydarzeń. Jest teraz jasne, że wszystko jest ze sobą powiązane, bez konieczności odrzucania tych, którzy to mówią, jako "teoretyków spiskowych". Spisek już istnieje: nie wymyślamy go, po prostu go potępiamy, mając nadzieję, że ludzie obudzą się z tej samobójczej narkozy i zażądają, aby ktoś położył kres globalnemu zamachowi stanu. Operacje inżynierii społecznej i masowej manipulacji wykazały ponad wszelką wątpliwość, że zbrodnia ta została dokonana z premedytacją, oraz jak jest zgodna z "duchową" wizją konfliktu, który obecnie się rozgrywa: należy stanąć po stronie i walczyć, nie poddając się. Prawda - która jest atrybutem Boga - nie może być unieważniona przez błąd, a Życie nie może być pokonane przez śmierć: pamiętajcie, że Pan, który powiedział o sobie: "Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem", już pokonał Szatana, a to, co pozostało z tej walki, służy jedynie temu, by dać nam możliwość dokonania właściwego wyboru, by zdecydować się na te działania, które umieszczają nas pod sztandarem Chrystusa, po stronie Dobra.

Ufam, że to wielkie dzieło, które podejmujecie, przyniesie wkrótce oczekiwane owoce, kończąc czas próby, w którym widzimy, jaki będzie świat, jeśli nie zwrócimy się do Chrystusa, jeśli nadal będziemy uważać, że możemy współistnieć ze złem, kłamstwem i samouwielbieniem. Przecież miasto Boga jest wzorem tych, którzy żyją w Bożej miłości, samokontroli i pogardzie dla świata; miasto diabła jest wzorem tych, którzy żyją w miłości własnej, upodabniając się do świata i gardząc Bogiem.

Dziękuję wam i błogosławię was wszystkich.

+ Carlo Maria Viganò, abp.
One more comment from Sługa Prawdy
Zuzka M S shares this
255
Coburg shares this
209