Clicks1.9K
pl.news
16

Okrytne podejrzenia kardynała Ranjitha Harboursa

Kardynał Colombo (Sri Lanka), Malcolm Ranjith, uważa, że koronawirus powstał w wyniku "eksperymentów bogatego i potężnego narodu".

W niedawno wyemitowanej mszy Ranjith podkreśla, że "złe badania" nie są wykonywane przez biednych, ale w laboratoriach bogatych.

Jak na ironię, chce, aby ONZ ścigało "producentów" koronawirusa.

Grafika: Malcolm Ranjith, #newsXjudnwabmo
predex
Kardynał Kolombo, nomen omen , zdał test negatywnie na koronaświrusa ksiedza.
To jest kaplan a nie koronaświrus
marta1012
Nie będzie poświęcenia Krzyżma. Czym kapłan namaści nas na śmierć?
marta1012
Marci D dlaczego tak mówisz?
Weronika-S.
@marta1012 Ja myślę, że to wstęp do likwidacji chrztów, bierzmowania, namaszczenia chorych, potem do likwidacji religijnych pogrzebów w ogóle. To wszystko, co teraz się nam sugeruje jako w wyjątkowej sytuacji, stanie się regułą, czy może oni tak chcą, aby stało się zasadą. Myślę, że na ogół kapłani nie zdają sobie sprawy, co się wokół nich dzieje.
Weronika-S.
,,Koronawirus,, to program realizacji szokującego memorandum antykatolickiego i antyreligijnego. W programie tym uwzględniono usuwanie pogrzebów religijnych i aby to zrealizować bezproblemowo posłużył sługom antychrysta siejący spustoszenie we Włoszech, szczególnie w Bergamo demoniczny koronawirus. Setki zmarłych nie mają pogrzebów, ich zwłoki są spalane, aby potem spalanie zwłok bez katolickiego…More
,,Koronawirus,, to program realizacji szokującego memorandum antykatolickiego i antyreligijnego. W programie tym uwzględniono usuwanie pogrzebów religijnych i aby to zrealizować bezproblemowo posłużył sługom antychrysta siejący spustoszenie we Włoszech, szczególnie w Bergamo demoniczny koronawirus. Setki zmarłych nie mają pogrzebów, ich zwłoki są spalane, aby potem spalanie zwłok bez katolickiego pochówku stało się normą. Moją uwagę w tymże ,,memorandum,, zwróciła sprawa odwołania obowiązku chrztu Tu diabeł pośpieszył z pomocą i podpowiedział ,,najpierw zlikwidujcie podstępnie wodę święconą,, tłumacząc troską, by się nie zarazili , a potem ze wstrzymaniem chrztów nie będzie problemu. Z tego co sobie przypominam to Watykan, a w istocie Franciszek, wyklucza obecnie chrzest, a za nim jak za ,,panią matką,, zrobią to kapłani To memorandum to lustro, w którym wyraźnie odbijają się w sposób aż nazbyt prawdziwy, to co się dzieje wokół nas, czyli zrealizowali plan w 90%, a mają zapewne obecnie nadzieję, że spowodowali taki szok przy pomocy władzy świeckiej i duchownych, że uda się dokończyć.
olek19801
woj_tek shares this
1.9K