Edward7
12919

Co zabija ludzi, jeśli nie ma koronawirusa? Zakwaszenie, niedobór tlenu i patologiczne krzepnięcie krwi

Wayne Lusvardi
Być człowiekiem to żyć z niejednoznacznymi informacjami o ostatecznym znaczeniu rzeczy. Dziewięćdziesiąt agencji rządowych i laboratoriów nie dostarczyło dowodu na istnienie wirusa Coronavirus, gdy zażądała tego niezależna biostatystyk Christine Massey . Ponadto statystyk Genevieve Briand stwierdziła, że w 2021 r. nie było nadmiernej liczby zgonów (wszystkie przyczyny), kiedy dane dotyczące zgonów zostały skorygowane o wybrzuszenie starszego pokolenia Baby Boom w całej populacji (nadmierne zgony - ze wszystkich przyczyn zaczęły się w 2022 z powodu szczepionek dopow.) . Jest to sprzeczne z postrzeganiem rzeczywistości przez rząd i media, że istnieje epidemia koronawirusa. Ale kiedy wspominasz, że przeciętny Jan lub Jane nie ma koronawirusa, zwykle mówią z absolutną pewnością, że osobiście znają kogoś ze swojej rodziny lub bliskich współpracowników, którzy zmarli na koronawirusa. Dysonans poznawczy to społeczny psychologiczny proces podwajania naszych przekonań w obliczu sprzecznych dowodów lub niepewności. Ale wiedza anegdotyczna nie jest wiarygodna do celów medycznych, gdy otaczają nas sprzeczne sygnały, które nie interpretują samych siebie.

Co więcej, nie ma badań ani książek, które próbują wiarygodnie odpowiedzieć na dręczące pytanie: co zabija ludzi, jeśli nie ma weryfikowalnego koronawirusa? Biorąc pod uwagę faktyczną niepewność w obliczu monopolistycznej pewności rządu, że COVID-19 istnieje i jest zaraźliwy, ludzie szukają profilaktyki medycznej i leczenia zgodnie z klasami społecznymi, z klasą wiedzy-rządu - poszukującą szczepionek, i klasą niezależnych robotników poszukującą iwermektyny-hydroksychlorochiny, większość chorób dotyczy; indukowanego wewnętrznie krzepnięcia krwi w płucach lub posocznicy po hospitalizacji u pacjentów z "zdiagnozowanym" COVID-19.

Odpowiedź na powyższe pytanie zawarte w tytule artykułu można znaleźć w książce medycznej z 2001 roku napisanej przez dr hab. Roberta O. Younga. Young jest niezależnym naukowcem medycznym, któremu odebrano licencję medyczną za wyleczenie chorego na raka, który pozwał go za niepoddanie się chemioterapii i nadal żyje. Young jest obecnie konsultantem medycznym w Kalifornii, który jest autorem około 50 książek, z których większość jest obecnie zakazana. Young napisał książkę w 2001 roku – Sick and Tired: Reclaim Your Inner Terrain – która opisuje w języku technicznym widoczną przyczynę fali ludzi, którzy umierają na chorobę krzepnięcia krwi, obecnie nazywaną COVID-19. Napisał również krótszą książkę Patologiczna koagulacja krwi: test stresu oksydacyjnego mikotoksycznego (2015), którą można znaleźć bezpłatnie w Internecie tutaj .

Moja ciekawość COVID-19 została wzbudzona, odkąd straciłem mojego brata bliźniaka – Billa Sardi, byłego badacza zdrowia w LewRockwell.com. Oficjalnie zmarł z powodu szpitalnej sepsy związanej z zatorem płucnym-zapaleniem płuc-niedotlenieniem z powodu skrzepu krwi, który prawdopodobnie powstał w jego nodze podczas długiej podróży samochodem, która przeniosła się do tętnicy płucnej w jego płucach. Oczywiście szpital umieścił na jego akcie zgonu, że trzecim powodem jego śmierci był COVID-19, ale przed śmiercią miał cztery kolejne negatywne testy PCR. Jedyny pozytywny wynik testu PCR pojawił się dopiero po tym, jak po 20 dniach pobytu w szpitalu zachorował na sepsę, infekcję bakteryjną, na którą nie ma lekarstwa (superbakterie).

Czym więc jest Patologiczna Koagulacja Krwi (zwana Rozsianą Koagulacją Wewnątrznaczyniową ), którą opisuje Young? Jest to „ poważne zaburzenie, w którym białka kontrolujące krzepnięcie krwi stają się nadaktywne z powodu podstawowych stanów, takich jak infekcja, rak, stan zapalny ” lub wcześniejszej operacji, takiej jak umieszczenie stentu w zablokowanej tętnicy. Koagulacja lub krzepnięcie ma miejsce, gdy krew zmienia się z płynu w żel, tworząc niepożądany skrzep.

Dr Young pisze, że aby zrozumieć patologiczne krzepnięcie, należy najpierw zrozumieć mykotoksyny (toksyny grzybicze), endotoksyny (czyli pochodzące od wewnątrz lub od wewnątrz), egzotoksyny (czyli zewnętrzne lub zewnętrzne) i czynnik tkankowy (aktywujący) (inicjator kaskady krzepnięcia krwi). . Są to słowa dla wewnętrznie produkowanych bakterii, drożdży, grzybów i pleśni, ze względu na dominujący stan kwasowości spowodowany stylem życia i/lub środowiskiem.

Mikotoksyny powstają w wyniku zakwaszenia i niedoboru tlenu, co prowadzi do metabolizmu fermentacyjnego prowadzonego przez drożdże, grzyby i pleśnie, których głównym celem jest rozkład organizmu po śmierci. Podczas fermentacji wytwarzane są wysokie stężenia szkodliwych, kwaśnych produktów metabolizmu, chyba że organizm zatrzyma ten proces przez enzymy, takie jak nattokinaza, lub w przeciwnym razie komórki zostaną ostatecznie zatrute. Jednym z tych produktów ubocznych fermentacji jest aldehyd octowy; ten sam czynnik rakotwórczy w dymie tytoniowym. Nie musimy być narażeni na bierny dym z papierosów, ponieważ, że tak powiem, wytwarzamy własny, wewnętrzny dym. Osoby doświadczające stresu lub lęku są bardziej podatne na wytwarzanie toksyny aldehydowej.

Antidotum na aldehyd to aminokwasy siarkowe, N-acetylocysteina, L-tauryna, metionina i glutation. Korzystny jest chlorofil, enzymy, witamina C i kiełki. Zarówno tłuszcze, jak i minerały są wiązane z kwaśnymi toksynami, aby je zneutralizować. Pokarmy, których należy unikać to drożdże odżywcze, grzyby, nabiał, alkohol, kofeina, orzeszki ziemne, kukurydza i palenie.

Czerwone krwinki wraz z białkiem hemoglobiny przenoszą tlen do płuc i zależą od zasadowości. Nieujawnione przez współczesną naukę bakterie, pleśń, drożdże i grzyby mogą przekształcać się w siebie, co nazywa się pleomorfizmem. Bakterie, drożdże, grzyby, pleśnie wytwarzają kwasy fermentujące glukozę, białka i tłuszcze, które stają się truciznami. Krzepnięcie może również wystąpić, gdy dodatnio naładowane komórki śródbłonka, które wyścielają większość narządów, są uszkodzone przez toksyny, co powoduje wystawienie ujemnie naładowanej krwi na ujemnie naładowaną „błonę podstawną” w ramach procesu wiązania chemicznego (w chemii ujemnie naładowane atomy przyciągają i ujemnie naładowane atomy odpychać się nawzajem). Ten rodzaj „nieszczelnego jelita” spowodowany kwasem może wystąpić w całym ciele.

Upraszczając, wytwarzamy własne trucizny wewnętrznie, tworząc kwaśne środowisko wewnętrzne, ale także przez wewnętrzne przyciąganie elektrostatyczne i inne przyczyny. Według dr Younga hydroksychlorochina jest środkiem alkalizującym. Jeśli twoja wątroba jest zarażona grypą, próbując wypłukać kwaśne toksyny i jesz białko lub węglowodany, wątroba będzie szukać pomocy w płucach, co spowoduje zapalenie płuc (płyn w płucach). Po raz kolejny tworzymy własną chorobę. Jeśli trafimy do szpitala z poważnymi objawami zapalenia płuc, niedotlenienia itp., prawdopodobnie na próżno będziemy dostawać więcej toksycznych substancji, próbując wyleczyć nieistniejącego wirusa na chorobę, która nie jest wywołana wirusem (taką jak lek przeciwwirusowy Remdesivir). Są wirusy , ale są to detergenty, które próbują wypłukać trucizny wewnętrzne przez wątrobę. Nie ma sposobu na zarażenie się „ptasią grypą” poza wstrzyknięciem- szczepionką . CDC i FDA nigdy nie przekazują nam takich informacji. (maski powodują niedotlenienie , tak samo szczepionki covid z grafenem - powodujące zakrzepy ... dopow.)

Wayne'a Lusvardi Prawa autorskie © Wayne Lusvardi


Dr Otto Warburg: "rak jest spowodowany zakwaszeniem organizmu"
Poważny błąd diagnostyczny, popełniany na całym świecie. Zakrzepica płuc
Enzym powodujący raka znaleziony we wszystkich szczepionkach! Giną lekarze!
Zakrzepica po szczepionkach mRNA; nanocząstki z tlenkiem grafenu, niszczą wrodzony mechanizm …

Zakrzepica – organizm ma tendencję do powodowania zakrzepicy – skrzepów krwi – wraz z wprowadzeniem jakiegokolwiek ciała obcego do krwi. (cząstki lipidowe, nanocząsteczki – z tlenkiem grafenu ze szczepionek)
Balsamiści znajdują żyły i tętnice wypełnione „nigdy wcześniej nie widzianymi” gumowatymi skrzepami
Bos016
stefan bartek cichociemny
chyba czepionki..