pl.news
183.4K

Złoto: drużyna olimpijska chwali Krew Baranka

Męska reprezentacja Fidżi w rugby podniosła swoje potężne głosy do Boga i zaśpiewała religijny hymn E Da Sa Qaga po zdobyciu olimpijskiego złota. Oto tekst: We have overcome Zwyciężyliśmy Przez Krew …More
Męska reprezentacja Fidżi w rugby podniosła swoje potężne głosy do Boga i zaśpiewała religijny hymn E Da Sa Qaga po zdobyciu olimpijskiego złota. Oto tekst:
We have overcome
Zwyciężyliśmy
Przez Krew Baranka
W Słowie Pana
Zwyciężyliśmy

Kapitan Jerry Tuwai powiedział, że drużyna zawsze zaczyna i kończy treningi modlitwami i pieśniami. Wyjaśnił, że E Da Sa Qaga "mówi o tym, że nasz Bóg jest Bogiem kochającym, i że chociaż zawsze mamy tendencję do odchodzenia od tego, czego od nas oczekuje, On nadal nas kocha i daje nam dobre rzeczy". Fidżi zdobyło swoje olimpijskie złoto po pokonaniu Nowej Zelandii 27-12.
#newsEbtifmbtum
Krzysztof Bąk shares this
3
wacula25wp.pl
Niech potem NIKT nie narzeka jak Kaczyński mówi o chamskiej hołocie. Kwintesencja jedynie słusznej partii...One mu się po prostu NALEŻAŁY! :cóż TO za KRYSZTAŁ .KSZYCZAŁA poseł SZ.w sejmie
wacula25wp.pl
Hej czrnecki ty wstrętna chciwy kłamco etatowy, hipokryto. Chciał przywłaszczyć sobie 100 tyś. euro a co ? piechotą nie chodzi. W PiS-ie tak jest. Transakcje wiązane+ przecież okradanie europarlamentu to czyn patriotyczny- WSTYD NA CAŁĄ EUROPĘ
4 more comments from wacula25wp.pl
wacula25wp.pl
Naprawdę wstyd tak kraść , już język ci sie w skórze nie mieści a i tak ci mało. Rysiu Czarnecki juz samym sposobem poruszania sie, mimika, sposobem mowienia i wypowiadziami przywodzi mi na mysl menelo- cwaniachka. Takiego chlopka roztropka co to mogli sie pod figura a ma diabla za skora.
wacula25wp.pl
A KACZ-Prezes ostatnio kombinuje,jakby tu odzyskać młodzież aspiracyjną. Może hasłem: "Ty też możesz być jak Ryszard Czarnecki".
wacula25wp.pl
Ryszard Czarnecki pojechał na igrzyska – formalnie – jako „członek Prezydium Zarządu PKOl”, co oficjalnie potwierdza nasz komitet olimpijski. Jednak na pytanie, po co tam pojechał i jakie są jego zadania podczas igrzysk nie uzyskaliśmy odpowiedzi.
Czarnecki jest wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, jednak jego wyjazd do Tokio z pełnieniem tej funkcji nie miał nic wspólnego. Europoseł …More
Ryszard Czarnecki pojechał na igrzyska – formalnie – jako „członek Prezydium Zarządu PKOl”, co oficjalnie potwierdza nasz komitet olimpijski. Jednak na pytanie, po co tam pojechał i jakie są jego zadania podczas igrzysk nie uzyskaliśmy odpowiedzi.
Czarnecki jest wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, jednak jego wyjazd do Tokio z pełnieniem tej funkcji nie miał nic wspólnego. Europoseł nie znalazł się w składzie polskiej reprezentacji olimpijskiej,. Czarneckiego nie ma w gronie pełniących jakiekolwiek funkcje w polskiej misji olimpijskiej. A jednak do Tokio pojechał z ramienia PKOl. Ilu członków z liczącego 16 osób Prezydium Zarządu skorzystało z możliwości wyjazdu do Tokio, no i najważniejsze, kto za to zapłacił?
wacula25wp.pl
Przede wszystkim należy z PZPS w Tokio wywieźć na taczkach darmozjada wiceprezesa - niejakiego Czarneckiego.
arymatei
(Psalm 81) Gdyby mój lud Mnie posłuchał,
a Izrael kroczył moimi drogami:
natychmiast zgniótłbym ich wrogów
i obróciłbym rękę na ich przeciwników.