Clicks1.9K

Prezydent Elekt Andrzej Duda Ratuje Hostię

Wolnyczlowiek
42
Andrzej Duda uczestniczył w obchodach Święta Dziękczynienia. Podczas przyjmowania Eucharystii w Świątyni Opatrzności Bożej, jednemu z gości wypadła hostia. Prezydent elekt przyklęknął, podniósł ją i …More
Andrzej Duda uczestniczył w obchodach Święta Dziękczynienia. Podczas przyjmowania Eucharystii w Świątyni Opatrzności Bożej, jednemu z gości wypadła hostia. Prezydent elekt przyklęknął, podniósł ją i odniósł abp. Kazimierzowi Nyczowi.

Category

People & Blogs

License

Standard YouTube License

Created using

YouTube Video Editor

Source videos

View attributions

www.youtube.com/watch
Wielu po swojemu interpretuje to wydarzenie. Dołożę również swoje 3 grosze. Celebrans wypiera się Boga chowając krucyfiks za klapy marynarki. Budowla (wyciskarka cytryn) ponoć naszpikowana jest symboliką masońską a gdzie tu miejsce dla Boga? Upadła Przenajświętsza Hostia symbolizuje upadek tego stylu sprawowania dziedzictwa Kościoła Powszechnego, dziedzictwa które na każdym kroku jest niszczone …More
Wielu po swojemu interpretuje to wydarzenie. Dołożę również swoje 3 grosze. Celebrans wypiera się Boga chowając krucyfiks za klapy marynarki. Budowla (wyciskarka cytryn) ponoć naszpikowana jest symboliką masońską a gdzie tu miejsce dla Boga? Upadła Przenajświętsza Hostia symbolizuje upadek tego stylu sprawowania dziedzictwa Kościoła Powszechnego, dziedzictwa które na każdym kroku jest niszczone przez współczesnych kajfaszystów.
Libor Halik likes this.
masada
Uroczystość w Wilanowie od paru lat przy budującym się wg mnie meczecie i mauzoleum ku pamięci, przypomina raczej zwykły festyn, nastawiony na zyski pieniężne a nie duchowe.
Taka jest prawda.
kryst likes this.
joshua23
@ZBM uważam,że należy niezwłocznie powołać komisję śledczą do zbadania tej sprawy.
Jest na tym portalu wielu wybitnych ekspertów i biegłych z zakresu kryminalistyki liturgicznej,którzy powinni przyjrzeć się całej tej sytuacji.
mkatana
Msza święta odbywała się na zewnątrz świątyni, jak widac. Podmuch wiatru porwał hostię. Tylko katolik o bardzo czułym i wrażliwym sercu na Boga, tak się zachowa. Widac prawdziwie katolickie wychowanie w domu rodzinnym. Tą postawą prezydent elekt zdobył dziś moją sympatię i wdzięcznośc.
Módlmy się za Niego, aby wypełnił Wolę Bożą w tym powołaniu ,na najwyższy urząd w naszej Ojczyźnie.
Radek33 and one more user like this.
Radek33 likes this.
myname likes this.