uk.news
14

Джордж Вайґель: Франциск зраджує спадщину Івана Павла ІІ

Колишня Папська академія життя, а нині Папська академія смерті, зрадила свого засновника Івана Павла II і першого президента професора Жерома Лежена, заявив Джордж Вайгель, біограф Івана Павла II і неоконсервативний палкий противник війни, на конференції з біоетики, що проходила в Римі 17-18 травня.

Як приклад він навів книгу з евфемістичною назвою "La Gioia della Vita" ("Радість життя"), опубліковану Академією в лютому. Вона містить пролог гомосексуального активіста Вінченцо Палья, який також є архиєпископом Ватикану і президентом академії.

Автори статей у книзі намагаються відбілити контрацепцію, медикаментозну репродукцію та самогубство через евтаназію.

Вайгель описує авторів книги як таких, що "розходяться з авторитетним вченням" Церкви, і формулює істину, що книга підтримує "антибіблійну і антиметафізичну антропологію", яка була б "абсолютно чужою, навіть огидною, як для Жерома Лежена, так і для Івана Павла II".

Наївно Вайгель висловлює надію, що деконструкція Папської академії смерті, "болісний процес, який можна спостерігати протягом останнього десятиліття, буде зупинений, а потім повернутий назад в найближчі роки".

Зображення: Jérôme Lejeune Foundation, Переклад зі штучним інтелектом