Janko333
132.8K
06:58
Zvrátený Zelensky chytá chlapov za zadky - Hrdinovia alebo masoví vrahovia? Vo Volyni v lete 1943 odohral jeden z najväčších masakrov civilného obyvateľstva počas druhej svetovej vojny. Obete rezali …More
Zvrátený Zelensky chytá chlapov za zadky - Hrdinovia alebo masoví vrahovia? Vo Volyni v lete 1943 odohral jeden z najväčších masakrov civilného obyvateľstva počas druhej svetovej vojny. Obete rezali zaživa, tehotným ženám párali brucha. LEN PRE SILNÉ POVAHY Masaker vo Volyni nastavuje kruté zrkadlo pre Poliakov a najmä Ukrajincov!
Oběti řezali zaživa, těhotným ženám párali břicha. Zrůdné detaily volyňského masakru - Expres.cz
Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.
Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.
Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá …More
Trepifajksl
Trepifajksl
Ne, o zrno.
ekans
toto předcházelo Hladomor na ukrajině
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
21.5K
Metod
Milan správne!
Coburg
Volyň - celý film, český dabing
Volyň (2016) cz dabing