Libor Halik
92.2K

Kvůli čipům USA nedovolí Číně vzít si Tchajwan

25.10.2022 13:53 Vítězství v „čipové válce“ bude něco stát. Tchajwanský klíč k americké diktatuře. Předpokládejme, že zítra bude světu vládnout …
dyk
Pred asi 15 rokmi som čítal, že sša armáda sa zrazu stiahne z celého sveta domov. Nepamätám už prečo. Zanechajú všetky základné tak
Libor Halik
To je v proroctve srbského mnicha, ktorý zomrel v povesti svatosti, alebo v proroctve athoského mnicha Josifa Vatopedského. V tom čase budú v USA obrovské záplavy, katastrofa (pravdepodobne od ruských HAARPov, či priamo od Boha).
TerezaK
Libor Halik
Já věřím, že skutečným budoucím Antikristem je Obama. Každý jiný antikrist je, Bohu díky, Obamovi konkurencí. Bůh dle proroctví athoského Josifa Vatopedského rozdělí elity tak, aby se během 3. světové války vyvraždily a tím znemožní nástup Antikrista ihned po válce. Dle Fatimy před světovládou Antikrista bude vítězství neposkvrněného srdce PMarie, kdy Bůh obnoví Církev.
U.S.C.A.E.
... ... PROKOP
číňané se budou ptát ušáků?
Libor Halik
Dle proroctví Dumitru Dudumana, mučedníka z rumunských komunistických žalářů, až Rusko zaútočí na území USA, tak ve stejné chvíli Čína zaútočí na Tchajwan. Bude to koordinované.
... ... PROKOP
Dumitru dělá Pánubohu strategického experta