Kardinál šéf kongregace pro katolickou víru ničí víru předefinováním homosexu

tj. kardinál Fernández (ten v šedé košili) na tiskové konferenci 8.4.2024 požadoval změnu katechismové definice, že jednopohlavní styky jsou „vnitřně nezřízené“. Prý by doporučoval nahradit …More
tj. kardinál Fernández (ten v šedé košili) na tiskové konferenci 8.4.2024 požadoval změnu katechismové definice, že jednopohlavní styky jsou „vnitřně nezřízené“. Prý by doporučoval nahradit tento výraz vyzvednutím krásy heterosexuálního styku, jemuž se ten homosexuální nemůže rovnat. Jenže – i když se heterosexuálnímu nemůže rovnat – není už „nezřízený“, což diametrálně odporuje katolické nauce.
Katolická mravouka se nemůže změnit. Homosexuální styky vždycky jsou a budou objektivně hříšné, neboť takovými je označují Písmo sv. i Tradice. A jsou-li hříšné, mohou být i podle světských zákonů trestné, pokud ohrožují obecné dobro, jak píše sv. Tomáš Akvinský. Na tom nic nemůže změnit ani kardinál Fernández.
Více dr. Radomír Malý na: Je zákon proti homosexuálům v Ugandě antihumánní?
Slovensky:
Kardinál Fernández 8.4.2024 chce zmenu definície homosexuality. Už nemá byť „vnútorne nezriadená“, ako doteraz! -...Kardinál po svojom prejave k novému dokumentu dostal z pléna otázku (náhodou?) či …More
didimos
Ano, Vatikán je prolezlý...souhlasím. Ale nevidíte že je to znamení?? Vždyť Kristův život tady taky skončil fiaskem...a byl to Boží Syn, a byl ponížený a zničený hordou zabijáků a farizejů. Navíc kolaps Církve je předpovězen, jak ve středověku, tak i třeba ve Fatimě. Co zbývá těm pravým katolíkům, kterých není ani 50 milionů?? Jedině odmítnout bludy, a zachovat si Pravdu Evangelia. Jestli …More
Ano, Vatikán je prolezlý...souhlasím. Ale nevidíte že je to znamení?? Vždyť Kristův život tady taky skončil fiaskem...a byl to Boží Syn, a byl ponížený a zničený hordou zabijáků a farizejů. Navíc kolaps Církve je předpovězen, jak ve středověku, tak i třeba ve Fatimě. Co zbývá těm pravým katolíkům, kterých není ani 50 milionů?? Jedině odmítnout bludy, a zachovat si Pravdu Evangelia. Jestli papež mluví nesmysly, tak mě to nezajímá!!!! Dnes je nutné znát pravou nauku. Pořád točíte dokola o nějaké nevěstce"""a děláte si své nešťastné spolča, a u toho se angažují různí nevysvěcení pastorové, mám zkušenost s AC, vím co mluvím. Tam jde o humanismus a lidské sdílení- socializaci...Mluvil jsem tam s jednou osobou, a říkala mí, že byla napřed u Metodistů, ale pak tam byli divní lidé, tak šla do AC, a zatím je to tam super. Vy to nevidíte že jsou to přestupy, jak z vlaku do vlaku????A do toho marasu vy položíte hodnotu své duše a života věčného?? Jak čtete N. zákon, kde se pointa záchrany duší skrze Církev a v Církvi, táhne jako červená nit? Mnohokrát...nebo se Kristus špatně vyspal, když založil svou Církev, a vložil odpovědnost na apoštoly??Všechno co je v KC špatně, s tím si Bůh poradí, nebojte..ale každý kdo si zakládá rádoby svoji duchovní buňku, zakládá svou a né Kristovu. A pěkné řeči pastorů o lásce na tom nic nezmění !!!!!! Té nenávisti tady je opravdu moc, a svůj protestantský web si asi nezaložítě, abyste jste tam mohli v lásce obcovat se zvrácenou teologií...vy potřebujete přece jiné lidi nasírat a provokovat, o tom tady je činnost všech ujetých protestantů. Uvědomte si, co to je, co Kristus říká o nenávisti, provokování a posmívání. Ale vy nenávidíte Jeho Církev, to je podstatné....mě se můžete smát...Na vašem místě bych nespal dobře!!!!
Freddy Gargamel
Tak veď nepôjdu proti "svojim". Veď nimi je zrejme "prolezlá" celá hierarchia RKC, odhora až nadol... nedivil by som sa, ak by tvorili už aj jej väčšinu, minimálne v rámci Západu.
Libor Halik
Všichni katoličtí kněží ještě nejsou nyní homosexuální, jen část z nich, většina katolických biskupů je nyní homosexuálních, jak vyzkoumal polský katolický kněz, syn lékařů Darius Oko.