Przeczytaj ŚWIADECTWO i przestań się bać PANDEMII.

Mam 52 lata, mam na imię Tadeusz i chciałem podziękować wizjonerce (Luz de Maryja więcej o niej znajdziesz w tym linku : W ekstazie na jej rękach, stopach, bokach i na głowie pojawiają się rany.Czasami płacze krwawymi łzami, które pachną bardzo intensywnie, tak bardzo, że zapach wypełnia cały pokój. Po ekstazie, która m…), która na początku epidemii opublikowała na swojej stronie przepis na Olejek Dobrego Samarytanina.Nikt nie musiał mnie do tego przepisu przekonywać, ponieważ mam bardzo ciężką niewydolność płuc od lat i każde przeziębienie przechodzę bardzo ciężko. COVID 19 może być dla mnie ostatnia chorobą jaką na tym świecie doświadczę. Wiec kiedy ukazało się to orędzie od razu zamówiłem te olejki w internecie takie większe butelki, by na dłużej wystarczyło. Ponieważ pracuje w organizacji charytatywnej mam codziennie styczność z setkami osób rożnego pokroju, z różnych środowisk, bogatych i bardzo biednych, bezdomnych oraz z wieloma wolontariuszami codziennie innymi. Dlatego zarażenie jest praktycznie nie do uniknięcia.
Od kwietnia do października przed wyjściem do pracy i w pracy co 2-3 godziny spryskuję z buteleczki z rozpylaczem szyje- 2 dawki i po jednej dawce na nadgarstki.
Wiele się mówi, że będzie jeszcze gorzej. Przygotujcie sobie dla ochrony ten olejek. Potrzebna jest jeszcze wiara i zaufanie Matce Bożej bo to Ona podyktowała ten przepis wizjonerce.
Chrońcie siebie i swoje dzieci olejek nie kosztuje wiele, a napewno mniej niż lekarstwa czy pobyt w szpitalu. Jednak najważniejsza jest wiara,modlitwa,miłość i pokój ducha którego światu najbardziej potrzebna.Tadeusz syn Maryji.

Przepis jak zrobić ten olejek znajdziesz w linku poniżej.
Olejek Dobrego Samarytanina przepis podyktowany przez Niepokalane Serce Maryi-Jeśli ta wysoce zaraźliwa choroba wybuchnie między wami, użyj olejku.

ORĘDZIE OD NASZEJ MATKI MARYJI

Moje drogie dziecko, pozwól mi przynieść miłość i pociechę dotkniętym nieszczęściem, a w szczególności tym, którzy cierpią z powodu strasznych chorób.

Przynoszę wam wielkie Błogosławieństwa od mojego umiłowanego Syna, Który pragnie dotrzeć do tych z was, których dotyka takie cierpienie. On wam pomoże — wam, którzy jesteście wyniszczeni fizycznymi cierpieniami — napełniając was Swoją Świętą Obecnością. Prosi On, abyście się do Niego zwrócili w godzinie, kiedy dotkną was trudności, i Go błagali, aby wam przyniósł pokój i wyciszenie.

Proszę, proście mojego Syna, aby was wziął w Swoje Ramiona i chronił was przed waszym bólem. Proście Go, aby przejął On wasze cierpienie w Swoje Ramiona, a On wam pomoże. Mój Syn zainterweniuje na wiele sposobów, aby udowodnić światu, że to On przemawia poprzez te orędzia.

Wszystkim tym, którzy proszą o uleczenie duszy, jak i o uleczenie ciała, i którzy odmawiają Krucjatę Modlitwy (94), mój Syn odpowie poprzez te dusze, które wybierze, aby spełniły Jego Świętą Wolę.

Nigdy nie wolno wam tracić nadziei, bo jeżeli całkowicie ufacie Mojemu Synowi, On zawsze odpowie na wasze wołanie o pomoc.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Krucjata Modlitwy (94)

O uzdrowienie umysłu, ciała i duszy

O drogi Jezu, padam przed Tobą
wyczerpany, schorowany, cierpiący,
pragnąc usłyszeć Twój głos.

Pozwól mi, abym został dotknięty
Twoją Boską Obecnością,
tak aby Twoje Boskie Światło
rozlało się na mój umysł, ciało i duszę.

Ufam Twemu Miłosierdziu.

Składam całkowicie przed Tobą
swój ból i cierpienie
oraz proszę, abyś udzielił mi łaski
zawierzenia się Tobie,
tak abyś uleczył mnie z bólu i ciemności,
abym odzyskał siły,
aby móc kroczyć ścieżką Prawdy
i pozwolić Ci poprowadzić mnie
do życia w Nowym Raju.

Amen.