pl.news
22.3K

Pięciu biskupów publikuje oświadczenie przeciwko szczepionce na Covid-19

Biskup Athanasius Schneider opublikował 12 grudnia oświadczenie przeciwko szczepionkom Covid-19 wykonanym z tkanek zabitych dzieci. Oświadczenie to zostało podpisane przez: - Kardynała Janisa Pujatsa …More
Biskup Athanasius Schneider opublikował 12 grudnia oświadczenie przeciwko szczepionkom Covid-19 wykonanym z tkanek zabitych dzieci. Oświadczenie to zostało podpisane przez:
- Kardynała Janisa Pujatsa (Ryga, Łotwa)
- Arcybiskupa Tomasza Petę (Astana, Kazachstan)
- Byłego arcybiskupa Karagandy, Jana Pawła Lengę
- Biskupa Josepha Stricklanda (Strickland, Texas)
W opracowaniu oświadczenia, które obala "rosnący chór" konferencji biskupich, poszczególnych biskupów i księży, którzy "dopuszczają" takie szczepionki, wzięła udział międzynarodowa grupa naukowców i lekarzy.
Pięciu prałatów obala dwa dokumenty watykańskie (2005, 2008), które popierają teorię, że niemoralna szczepionka może być "moralnie legalna" w "wyjątkowych przypadkach nagłej potrzeby", jeśli nie ma alternatywy.
Takie stanowisko jest nie do przyjęcia dla katolików, którzy "kategorycznie i ponad wszelką wątpliwość odrzucają aborcję we wszystkich przypadkach jako poważne zło moralne, które woła do nieba o pomstę" - wyjaśnia …More
niewolnicaMaryi
tylko czterech ? a gdzie reszta ?
Posoborowe absurdy
Mnie ścigają psycho-pato-geny Biegnę biegnę nie zamkną mnie hieny