m.rekinek
344.8K

700 MLN LUDZI UMRZE Z POWODU ZASTRZYKÓW COVID - dr David Martin

Mrożąca krew w żyłach myśl o tym, ile osób w nadchodzących miesiącach i latach umrze z powodu „zaszczepienia się” na koronawirusa z Wuhan (COVID-19). Według dr. Davida Martina aż 700 milionów ludzi …More
Mrożąca krew w żyłach myśl o tym, ile osób w nadchodzących miesiącach i latach umrze z powodu „zaszczepienia się” na koronawirusa z Wuhan (COVID-19).
Według dr. Davida Martina aż 700 milionów ludzi na całym świecie umrze z powodu zastrzyków, o których wiemy, że zalewają ciało śmiertelnymi, tworzącymi skrzepy białkami kolczastymi (pokrewne: zastrzyki Fauci Flu powodują również łysieć Want to go bald? Get a covid "vaccine!" .
Martin wymyślił tę liczbę po przejrzeniu danych z wizji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) „Dekada Szczepionek”, która została opracowana we współpracy z miliarderem Billem Gatesem, eugenikiem, który żyje, by się zaszczepić.
To właśnie w 2011 roku WHO ogłosiła plan Dekady Szczepionek, który ma na celu wyludnienie świata o około 15 proc. Liczba ta wynosi około 700 milionów ludzi.
W sierpniu 2021 r. dr Robert Young oszacował, że 500 milionów ludzi na całym świecie zostało już w tym czasie rannych w wyniku ciosów, z których prawdopodobnie zginęło 35 milionów.
W sierpniu …More
megur shares this
641
Jadwiga Bob shares this
547
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
....raczej tylko tylu zostanie !
Jadwiga Bob
oby tylko uratować duszę - to jedno co warto
Neo Kowalski
@PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Sądzę, że o wiele mniej, może 100 mln ludzi przejdzie do Nowej Ery Ducha Świętego.... Wielu ludzi, którzy się nawrócą do Boga po Prześwietleniu Sumień będzie podźganych i mają w sobie koktajl mRNA. Dla nich jedynym ratunkiem dla duszy i sposobem na uzyskanie dużej Chwały w Niebie będzie śmierć męczeńska podczas rządów Antychrysta.