Clicks4.1K
pl.cartoon
29
Nie ma szczepienia, nie ma mszy Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsBerjopfvdgMore
Nie ma szczepienia, nie ma mszy

Grafika: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsBerjopfvdg
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.

NOWE DANE DOTYCZĄCE OBECNOŚCI PŁODOWYCH LINII KOMÓRKOWYCH

Niedawno opublikowano rewelacje od kierownictwa firmy Pfizer, które pokazują, że surowice z genami mRNA zawierają materiał płodowy z abortowanego płodu nie tylko do produkcji oryginalnej szczepionki, ale także do jej replikacji i produkcji na ogromną skalę, i nic nie wskazuje na to, że inne firmy farmaceutyczne …
More
.
.
.

NOWE DANE DOTYCZĄCE OBECNOŚCI PŁODOWYCH LINII KOMÓRKOWYCH

Niedawno opublikowano rewelacje od kierownictwa firmy Pfizer, które pokazują, że surowice z genami mRNA zawierają materiał płodowy z abortowanego płodu nie tylko do produkcji oryginalnej szczepionki, ale także do jej replikacji i produkcji na ogromną skalę, i nic nie wskazuje na to, że inne firmy farmaceutyczne nie są wyjątkiem.

Biskup Joseph Strickland również wyraził się w tym względzie, zachęcając wiernych do „powiedzieć nie.

Nie zrobię tego tylko dlatego, że to nakazujesz, bo kto wie, jaka kolejna szalona rzecz się wydarzy.

To sprawia, że używanie tych leków jest absolutnie niemoralne, podobnie jak niemoralne i niedopuszczalne jest używanie leków, które wykorzystują do eksperymentów dzieci osierocone.


.
.
Rafał JERZY WARZECHA
piekło otworem stoi ale są też powstańcy.
CÓRKA MARYI
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Za szczepienie dzieci w Nowym Jorku sto dolarów. A więc rodzaj łapówki? Czy judaszowe srebrniki?
przeciwherezjom
Rodzaj manipulacji - demoralizacji. Już sobie wyobrażam - "mamo, ja chcę szczepionkę, dostanę stówkę". Dzieciak tak długo będzie męczył, aż uzyska. Biada gorszycielom!
Maja 21
Panie V.R.S. Dla mnie jesteś lewakiem. Pseudo katolik i pseudo Polak.
V.R.S.
@Weronika....S
Wklejam tutaj odpowiedź na pani komentarz w wątku
Pomódlmy się za Wszystkich, którzy strzegą bezpieczeństwa granicy naszej ojczyzny.
bo franca prowadząca wątek powycinała moje komentarze:

"Przecież ta hucpa na granicy wszystkim się opłaca - i kandydatom do Norymbergi 2.0, i łże-opozycji, i Łukaszence więc przypuszczalnie będzie długo trwać.
A co tam na granicy z Ukrainą? Szczel…More
@Weronika....S
Wklejam tutaj odpowiedź na pani komentarz w wątku
Pomódlmy się za Wszystkich, którzy strzegą bezpieczeństwa granicy naszej ojczyzny.
bo franca prowadząca wątek powycinała moje komentarze:

"Przecież ta hucpa na granicy wszystkim się opłaca - i kandydatom do Norymbergi 2.0, i łże-opozycji, i Łukaszence więc przypuszczalnie będzie długo trwać.
A co tam na granicy z Ukrainą? Szczelna jak maska Prezesa na sejmowej mównicy?"
darek104
Śmieję się z ogłupionych, którzy to popierają i nakazują innym
Bos016
fartuszniak leszek
Moim zdaniem potrzebna jest też wiara w Boga w Trójcy Świętej Jedynego, to Wiara chroni rozum i nie pozwala byle czym się zastraszyć.
Tadeusz Kaktus
A skąd wiadomo, że szczepionka to nie znak bestii? W wielu miejscach zaszczepieni nie mogą kupić nic do jedzenia, nie wolno im wchodzić do sklepów, odbiera się im pracę. To jest opis z apokalipsy. Dlaczego ma być czym innym? Ta szczepionka zawiera nanocząsteczki zdalnie sterowane. Ma w sobie już zakodowany numer, który identyfikuje szczepienie pomimo tego, czy masz papier czy nie. Trzeba jeszcze …More
A skąd wiadomo, że szczepionka to nie znak bestii? W wielu miejscach zaszczepieni nie mogą kupić nic do jedzenia, nie wolno im wchodzić do sklepów, odbiera się im pracę. To jest opis z apokalipsy. Dlaczego ma być czym innym? Ta szczepionka zawiera nanocząsteczki zdalnie sterowane. Ma w sobie już zakodowany numer, który identyfikuje szczepienie pomimo tego, czy masz papier czy nie. Trzeba jeszcze czipa? Nie. To jest czip. Inna kwestia to kwestia świadomości, dobrowolności przyjęcia szczepionki. Bóg widzi wszystko, także to. Jeśli ta szczepionka niszczy geny odpowiadające za odczucie Boga, to nie dziwi opis apokaliptyczny.
tyle czasu się ludziom sprzedawało "miłosierdzie" bez sądu, że są zdziwieni, że przehandlowanie zbawienia na chleb, podróże i luksusy nie wydaje im się powodem potępienia. Przecież Bóg wszystkich kocha.
A może ktoś nas okłamał? Może wyrzeczenie się Boga, wiary, wolności za pieniądze jednak niesie potępienie? Houston, mamy problem. Teraz mędrki od miłosierdzia bez granic niech jakoś pomogą wrócić tym ludziom do łaski Bożej, czy będą ich pocieszać do samych bram piekła? Oby nie. Kilku mówi prawdę i krzyczy, by się nie dać.
Zelotes
Dobrze napisałeś. Ludzie popełniają tym czynem tak wiele błędów... Tracą swoje człowieczeństwo pozwalając modyfikować się genetycznie, ale i wyzbywając się życia dla swoich dusz. Akceptując pochodzenie preparatów niszcząc to co stworzył Bóg. Na tak wielu płaszczyznach.
Elkam
@Tadeusz Kaktus się pytasz ?

"A skąd wiadomo, że szczepionka to nie znak bestii...."?
-----------------------------------------------------------
Kaktus , cykorze ..

.... a co jeśli szczepionka to "krew baranka" na progu i odrzwiach tych , którzy miłują

bliźnich, tak jak Chrystus ich umiłował i nie chcą ani choroby , ani śmierci , ani sieroctwa ani cierpienia dla drugiego człowieka ???
przeciwherezjom
Ksiądz w masoneczce, a niegłupi.... Prawda, co powiedział, poprawić tylko trzeba, że działa prawie tak samo. Szczepionka to prekursor znamienia bestii. Gdyby szczypawki działały identycznie jak znamię bestii, to zaszczepieni mieliby już wyrok - wieczne potępienie - wg Apokalipsy. Przewrotnie rozumując szczepionki są szansą dla wielu na otrząśnięcie się. Przypuszczam, że wielu z aktualnie …More
Ksiądz w masoneczce, a niegłupi.... Prawda, co powiedział, poprawić tylko trzeba, że działa prawie tak samo. Szczepionka to prekursor znamienia bestii. Gdyby szczypawki działały identycznie jak znamię bestii, to zaszczepieni mieliby już wyrok - wieczne potępienie - wg Apokalipsy. Przewrotnie rozumując szczepionki są szansą dla wielu na otrząśnięcie się. Przypuszczam, że wielu z aktualnie zaszczepionych (jeśli przeżyją...) jak przyjdzie chip bestii to po smutnym szczepionkowym doświadczeniu będą unikać go jak ognia. Dlatego między innymi (tak myślę...) Bóg dopuszcza tę obrzydliwość.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Gorący apel! Szczepmy się, przyjmujmy kolejne dawki aż do skutku! Pomóżmy stworzyć jedną religię i jeden światowy rząd! Za dużo nas jest i nie da się rządzić motłochem! Trzeba zmniejszyć te liczby i wprowadzić dyscyplinę i zamordyzm! Ludzie muszą wiedzieć gdzie jest ich miejsce, muszą dać się podporządkować rządzącym elitom! Potrzebni są tylko silni i zdrowi, żeby mieli siły do pracy. Wszystkich …More
Gorący apel! Szczepmy się, przyjmujmy kolejne dawki aż do skutku! Pomóżmy stworzyć jedną religię i jeden światowy rząd! Za dużo nas jest i nie da się rządzić motłochem! Trzeba zmniejszyć te liczby i wprowadzić dyscyplinę i zamordyzm! Ludzie muszą wiedzieć gdzie jest ich miejsce, muszą dać się podporządkować rządzącym elitom! Potrzebni są tylko silni i zdrowi, żeby mieli siły do pracy. Wszystkich pozostałych trzeba wyeliminować. W pierwszej kolejności ludzi starych, dzieci i niepełnosprawnych. Kto popiera jeden światowy rząd i jedną światową religię niech się szczepi, aż do skutku.
Zelotes
W kościele w którym nastąpi segregacja i podział, Boga już nie będzie. Będzie On z opuszczonymi i odrzuconymi. "Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec". J.4:23
przeciwherezjom
Jeszcze nie teraz, nie od razu. Profanacja będzie narastać, zniszczenie też, ale ohyda spustoszenia nastąpi dopiero po oficjalnym wystąpieniu Antychrysta - wtedy, na 3,5 roku zostanie zniesiona Najświętsza Ofiara, bo zbyt daleko posuną się świętokradztwa i zniewaga. Czczona w kościołach będzie bestia-antychryst. Wszystko to wg moich skromnych obliczeń nastąpi za mniej więcej 3 do 5 lat... Módlmy …More
Jeszcze nie teraz, nie od razu. Profanacja będzie narastać, zniszczenie też, ale ohyda spustoszenia nastąpi dopiero po oficjalnym wystąpieniu Antychrysta - wtedy, na 3,5 roku zostanie zniesiona Najświętsza Ofiara, bo zbyt daleko posuną się świętokradztwa i zniewaga. Czczona w kościołach będzie bestia-antychryst. Wszystko to wg moich skromnych obliczeń nastąpi za mniej więcej 3 do 5 lat... Módlmy się, by przynajmniej część Kościoła w Polsce nie uległa tej ohydzie!
Sławomir Sokołowski
Do przeciwherezjom
Nie jestem pewien, czy "biblijne" 3,5 roku będzie odpowiadało naszemu kalendarzowemu. Wydaje mi się (tylko wydaje), że wszystko potoczy się znacznie wcześniej i będzie trwało krócej. Tzw. "szczepionki" - czyli oczywisty atak na godność ludzką (przypisaną wpierw do duszy) i na ciało - zakończy etap cierpliwości Pana Boga.
etbilard
Nie mam mszy , figa na tacę !
katarzynka 44
Do przeciwherezjom
Według mnie, 3,5 roku to jest czas symboliczny. Wszyscy piszą o antychryście, a w Apokalipsie jest opisana diaboliczna trójka. Smok, bestia i antychryst.
przeciwherezjom
Ciekawe gdzie zawędrujecie, jak będziecie poprawiać i po swojemu kombinować z Pismem Świętym. Czas symboliczny? Może nie nasz kalendarz? Co to za dziwadła! To nie jest tylko w Apokalipsie - wcześniej jest u Daniela, a potem w XX i XXI w u mistyków - nie tylko u pogardzanej przez was Marii od Bożego Miłosierdzia. Właśnie u niej (w Księdze Prawdy) jest wyjaśnione, Katarzynko, co to za smoki, …More
Ciekawe gdzie zawędrujecie, jak będziecie poprawiać i po swojemu kombinować z Pismem Świętym. Czas symboliczny? Może nie nasz kalendarz? Co to za dziwadła! To nie jest tylko w Apokalipsie - wcześniej jest u Daniela, a potem w XX i XXI w u mistyków - nie tylko u pogardzanej przez was Marii od Bożego Miłosierdzia. Właśnie u niej (w Księdze Prawdy) jest wyjaśnione, Katarzynko, co to za smoki, bestie itp. Ale już wcześniej w klasycznych już niemal pismach ks. Gobiego. Żydzi z przed 2 tys. lat temu byli nieco od was mądrzejsi. Nie kombinowali - jest w ST zapowiedź dokładnego czasu, kiedy narodzi się i gdzie Mesjasz. Nie mówili, że to symbolika. Jeden z elementów ich nieco zwiódł - dlatego m.innymi nie uznali Mesjasza, ano ten, że Pan Jezus trochę przyspieszył (kilka czy kilkanaście lat nie wiem dokładnie) czas Swojego Narodzenia. Podobnie potem skrócił słynne trzy dni pobytu w grobie... I myślę - i tak można sobie dumać i na to liczyć - że skróci te potworne 3,5 roku (u Daniela i chyba też w Ap jest podana dokładna liczba dni) - nawet ten skrót jest zapowiedziany w Ewangelii - zgadnijcie gdzie. Dobrze wam zrobi jak poczytacie i rozważycie - mnie też to dobrze robi. Pozdrawiam.