pl.news
34.6K

Ostatnia nadzieja: Bóg do tego nie dopuści - Kardynał Burke

Obrządek Rzymski do "wspaniały skarb Kościoła", którego korzenie sięgają Św. Grzegorza Wielkiego, a "nawet i dalej", powiedział Kardynał Raymond Burke w wywiadzie dla OnePeterFive.com (15 listopada). …More
Obrządek Rzymski do "wspaniały skarb Kościoła", którego korzenie sięgają Św. Grzegorza Wielkiego, a "nawet i dalej", powiedział Kardynał Raymond Burke w wywiadzie dla OnePeterFive.com (15 listopada).
Według niego [niesprawiedliwa] legislacja Franciszka wymierzona we Mszę "powinna zostać skorygowana". Burke jest pewien, że "Pan Bóg z pewnością zainterweniuje w tej sprawie".
W związku z tym katolicy nie powinni się zniechęcać, ponieważ "Bóg nie dopuści", aby Msza poszła na marne.
[Bractwo Kapłańskie Św. Piusa X z pewnością wie, jak do tego nie dopuścić].
Grafika: Raymond Burke, © Joseph Shaw, CC BY-NC-SA, #newsMkmesdnqbs
Maczek5
Pan Bog juz zainterweniwoal i w sprawie starej mszy (wszystkie seminaria TRadycji sa przepelnione na calym swiecie i w sprawie nowej mszy "odprawianej w strone ludu"- semianria z taka msza sa zaymkane lub zawieszane w clej Europie (tez w POlsce 2022 3 + 1 (decyzja o pzreneisieniu wszystkich klerykow z lowicza do W-wy dotyczy lat przyszlych
Koza Nutria
@Jan Kanty Lipski
Rozumiem frustracje,ja też czekam.
Jest nawet plan z moim proboszczem wysłać do nich list. Mój proboszcz zna Schneidera. Chcemy przynaglisc do jakiejś zdecydowanej akcji ale wiemy że jest to bardzo delikatna kwestią. TO Kościół a nie " podblok",trzeba być rozważnym.
Jan Kanty Lipski
Wszystko, by się samemy nie ruszyć .. Schneider to samo.