Caesar
151.1K
Libor Halik
Satanizácia spoločnosti ide od vrcholu, od vedcov, ako v čase Hitlera. Podobne teraz satanizácia cirkvi ide od vrcholu, od antipápeža Františka, nie od ľudu. "Zdravý rozum by naznačil, že práve preto, by mali byť potraty zakázané, a nie naopak, povoliť vraždenie aj už narodených. Je to však len prirodzený vývoj legalizácie potratov. Kto je schopný zabiť dieťa v maternici, prečo by nemal byť …More
Satanizácia spoločnosti ide od vrcholu, od vedcov, ako v čase Hitlera. Podobne teraz satanizácia cirkvi ide od vrcholu, od antipápeža Františka, nie od ľudu. "Zdravý rozum by naznačil, že práve preto, by mali byť potraty zakázané, a nie naopak, povoliť vraždenie aj už narodených. Je to však len prirodzený vývoj legalizácie potratov. Kto je schopný zabiť dieťa v maternici, prečo by nemal byť schopný zabiť ho aj mimo nej?" Pre @Peter(skala)
Peter(skala)
sú vedci a sú "vedci", nie je vedec ako vedec a aj ten najlepší vedec môže mať najhorší charakter. tu môžeme vidieť príklad.
apredsasatoci
chapem. to by sa vam lenivym, mrtvym pacilo.
apredsasatoci
@Samson1 nikto sa nepomiatol. dobre im zaplatili.
One more comment from apredsasatoci
apredsasatoci
@mike084 slavne skonci Kristova Cirkev. nie rkc.
Samson1
No a ti australští vědci se pomátli na rozumu docela.
evelina
Samson1 ...tak s tím Kristus dovede udělat pořádek až uzná za vhodné.
Teďka se rozhodol že oveje své ovce a rozdělí je na ty, které slyší Jeho hlas a jdou za Ním, a na ty, které ho neslyší ✍️ Jn 10. 27 Moje ovce počúvajú môj hlas, ja ich poznám a ony idú za mnou.
apredsasatoci
@Samson1 tak si precitaj ako skonci rkc v zjv.!
Samson1
hento pitomá, nejvýš postavený v církvi je Kristus, je hlavou Církve. Papa je jen služebník a jestli dobrý a anebo špatný, tak s tím Kristus dovede udělat pořádek až uzná za vhodné.
apredsasatoci
Boha treba poznat osobne! fireproduction.sk/11-praktickych-…

dost bolo iluzie!!! 🚬
apredsasatoci
@henta ked ta len to trapi. bud v klude. budu sa na to zemestnavat ludia, ktori to zvladnu lavou zadnou. tomu sa hovori: salamova medtoda. 🙏
2 more comments from apredsasatoci
apredsasatoci
@mike084 presne tak! ovocie uz teraz vidime. vola sa ekumenizmus. 🙏
apredsasatoci
teorie, talafatky, dogmy na zaklade ekumenizmus....je plna glorie. a co Bozie Slovo? to nam nevodnia? nevonia! 🤫 zivy Boh nie je povrchny Boh!
Libor Halik
Austrálskych vedcov by mali popraviť, veď to sú Hitlerovo lekári ako bol Mengele a spol. Vďaka Bohu, že: "Článok však zakrátko zožal obrovské množstvo kritiky. Autorom sa dokonca vyhrážali zabitím a dostali množstvo zneužívajúcich e-mailov označujúce ich teóriu “čisté zlo”. Zatiaľ čo niektorí sa zamerali na kritiku časopisu za publikovanie kontroverzného článku, iní hovorili o autoroch a označov…More
Austrálskych vedcov by mali popraviť, veď to sú Hitlerovo lekári ako bol Mengele a spol. Vďaka Bohu, že: "Článok však zakrátko zožal obrovské množstvo kritiky. Autorom sa dokonca vyhrážali zabitím a dostali množstvo zneužívajúcich e-mailov označujúce ich teóriu “čisté zlo”. Zatiaľ čo niektorí sa zamerali na kritiku časopisu za publikovanie kontroverzného článku, iní hovorili o autoroch a označovali ich rovno za diablov."
Caesar
Souhlas. Mělo by se začít s potratem po porodu u těchto odborníků. A když už nežijí jejich matky, tak třeba by o tom mohla rozhodnout jejich sousedka. Nebo domovnice