pl.news
165.7K

Potępiające memorandum krąży wśród kardynałów

Memorandum dotyczące Franciszka, podpisane przez "Demosa" (greckie słowo oznaczające "lud") i krążące wśród kardynałów, zostało opublikowane 15 marca przez Sandro Magistera, który sugeruje, że Demos jest kardynałem. W tekście oceniono, że wśród wszystkich frakcji pontyfikat Franciszka jest uważany za "katastrofę pod wieloma lub większością względów". Kluczowe punkty:

- Franciszek, zamiast być źródłem jedności, jest powodem zamieszania, milczy, podczas gdy niemieccy biskupi forsują homoseksualizm, kapłanki i komunię dla cudzołożników.

- Franciszek milczy, podczas gdy kardynał Hollerich proponuje heretycką niemoralność seksualną.

- Franciszek nie milczy, gdy prześladuje katolików i mniszki kontemplacyjne.

- Chrystus zostaje zastąpiony koncepcją boskości jak w hinduistycznym panenteizmie.

- Franciszek przekształcił Rzymski Instytut Rodziny w instytucję wspierającą wspomagane samobójstwo i aborcję.

- Franciszek nie szanuje prawa, w sprawie Becciu zmieniał je czterokrotnie, aby pomóc oskarżeniu.

- Franciszek zwalnia dobrych pracowników bez uzasadnionych powodów i powoduje roczny deficyt w wysokości około 20-30 milionów euro.

- Wpływy polityczne Franciszka są znikome.

- Franciszek ma niewielkie poparcie wśród seminarzystów i młodych księży, a w jego Kurii panuje "powszechne rozproszenie".

- Franciszek osłabił Kolegium Kardynalskie poprzez ekscentryczne nominacje; kardynałowie nie znają się nawzajem, co powoduje nieprzewidywalność na następnym konklawe.

- Zgromadzenia synodalne na całym świecie pochłaniają czas i pieniądze, grożąc zredukowaniem Kościoła do luźnej federacji grup o różnych poglądach, jak w anglikanizmie czy protestantyzmie.

#newsTuitwgtqlt

Masoni Z USA Satanisci
podsekretarz stanu USA Victoria Nuland stwierdziła, że na Ukrainie istnieją „ośrodki badań biologicznych” i że USA starają się zapobiec, by trafiły w ręce Rosjan, którzy mogą wykorzystać je do celów propagandowych i prowokacji.
Źródło: PAP
nczas.com/…skich-laboratoriow-broni-biologicznej-na-ukrainie/
Masoni Z USA Satanisci
Lech i Jarosław Kaczyńscy. Historia rodziny. Pradziadkowie KACZYNSKICH są z ODESSY. Dziadek Jadwigi KACZYNSKIEJ (po mieczu) był RUSKIM pułkownikiem( POLACY nie mogli być OFICERAMI armi CARSKIEJ). Także dziadek ojca po mieczu był oficerem RUSKIEJ carskiej armii, zasłużonym w wojnie turecko-rosyjskiej.
Kaczyńscy to Żydzi z Odessy tak jak rodzina MICHNIKA
pielgrzym55
Tchórzostwo jest główną "cnotą" "kościoła" posoborowego. Będą tak kiwać heretykowi palcem w bucie.
Masoni Z USA Satanisci
Oto Bagdad podczas wojny amerykańskiej w Iraku. 1000 ofiar zmarłych w ciągu kazdej nocy. USA bombardowało BAGDAD przez 60 dni.
.twitter.com/i/status/1498806567327748101
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
....jeszcze nie rozpoznali sługi diabła i masonów ???
Maciej Marczyński
do tommy 1 poniżej artykuł . poogladaj kanał Macieja Maciaka to ci się pewne fakty rozświetlą. jak ukraińcy porozmieszczali żołnierzy na osiedlach mieszkaniowy , to taki jest efekt . A ty sie dziwisz , to przecież wojna jest. okrutna ale wojna podsycana przez kraje zachodu. co ruski mają prosić pod każdym blokiem 10 piętrowym , aby snajper łaskawie zszedł na dół , tak ??
Robert Suchowski
- Franciszek, zamiast być źródłem jedności, jest powodem zamieszania, milczy, podczas gdy niemieccy biskupi forsują homoseksualizm, kapłanki i komunię dla cudzołożników.
Heretyk Bergoglio podający się fałszywie za ,,Papieża Franciszka'' nie milczy w sprawie świętokradczej Komunii dla cudzołożników, tylko sam tę herezję ogłosił i wprowadził w życie. O aborcyjnych szczepionkach przez tego …More
- Franciszek, zamiast być źródłem jedności, jest powodem zamieszania, milczy, podczas gdy niemieccy biskupi forsują homoseksualizm, kapłanki i komunię dla cudzołożników.

Heretyk Bergoglio podający się fałszywie za ,,Papieża Franciszka'' nie milczy w sprawie świętokradczej Komunii dla cudzołożników, tylko sam tę herezję ogłosił i wprowadził w życie. O aborcyjnych szczepionkach przez tego heretyka promowanych powyżej ani słowa nie widzę. Tyle napierwszy rzut oka zauważyłem. Ogólnie; słabo to wygląda.
No i jakie konklawe ma to niby być? W którym wezmą udział pseudo kardynałowie ,,wybrani'' przez pseudo papieża Bergoglio ?
Dopóki się nie oddzieli ziarna od plewów; Prawdy od kłamstwa, to Kościół będzie płonąć, ponieważ zwodziciele będą nadal rozsiewać swoje trucizny, by zakazić kłamstwem i oderwać od Kościoła kolejnych wiernych.

Moim zdaniem katoliccy kardynałowie i biskupi tak (mniej więcej) powinni postąpić:

Do Benedykta XVI / Kardynała Ratzingera powinno się skierować 2 pytania:

1. Czy prawdą jest, że zaakceptował aborcyjne szczepionki w 2008 roku i kazał tę straszną herezję opublikować; tak jak to jest obwieszczone na oficjalnej stronie Watykanu ? :
Dignitas Personae - Instrukcja, Kongregacja Nauki Wiary
Jeżeli tak się stało, to nie mamy już Papieża już prawie 14 lat i nie ma potrzeby zadawać drugiego pytania.

Jeżeli jednak informacja ze strony watykańskiej jest kłamstwem, to należy zadać pytanie drugie:

2. Czy abdykacja Benedykta XVI w 2013 roku jest aktem rzeczywiście dobrowolnym ?

Jeżeli była, to ważna abdykacja i Bergoglio rzeczywiście został wybrany na Papieża (o ile był katolikiem w dniu wyboru), to utracił on swój urząd w momencie popełnienia herezji formalnej poprzez wdrożenie w życie w 2017 roku heretyckiej Amoris Leatitia z roku 2016:

Papież Franciszek nie ma władzy zmienić Bożych Przykazań

W tej sytuacji kardynałowie i biskupi powinni ogłosić publicznie całemu światu, że Bergoglio nie jest już papieżem, ponieważ nie jest katolikiem. Powinni Oni zaapelować do wszystkich duchownych by nie wymieniano już w Kanonie Mszy Świętej uzurpatora - ,,Papieża Franciszka’’ . Następnie powinno się ogłosić okres (np. trzech miesięcy) dla duchowieństwa z całego świata by z imienia i nazwiska przystąpili do uroczystego odnowienia wyznania wiary, poparcia dla niezmiennej doktryny KK.
Wszystkie akty nominacji kardynalskich ogłoszone przez heretyka Bergoglio po 2017 powinny zostać unieważnione.
Jeżeli w herezję formalną popadł już Benedykt XVI w roku 2008, powinno się analogiocznie tak samo postąpić. Jeżeli jednak nie popadł i tak na prawdę nie abdykował, to powinno się Jego wymieniać w Kanonie Mszy Świętej.

Wszystkie osoby duchowne, które publicznie przyjęły heretyckie nauczanie Amoris Laetitia oraz zaakceptowały aborcyjne szczepionki, powinny zostać uznane za osoby, które są w stanie grzechu śmiertelnego i odłączyły się od Kościoła Katolickiego. Hierarchia Kościoła powinna wystosować apel do wszystkich katolików na świecie; o nie podążanie za heretycką sektą pseudo papieża Franciszka pod karą ekskomuniki.

Po przeszeregowaniu szyków kardynałowie i biskupi powinni dokonać wyboru nowego prawdziwego Papieża, który rozpoczął by budowę nowych gruzów struktur kościelnych. Oczywiście, takie konklawe może mieć miejsce albo po śmierci Benedykta XVI, albo po upewnieniu się, że Papieżem już nie jest.
W związku z prawdopodobnymi trudnościami w odzyskaniu mienia kościelnego, powinno się na ten trudny okres przejściowy, (który może trwać 20-50 lat) utworzyć nowe miejsca do sprawowania Sakramentów (hale, domy prywatne itp.) gdzie wierni mogli by się zbierać. Pomocny mógłby być tutaj chiński KK, który działa w podziemiu i ma doświadczenie w temacie. Katedry i wielkie bazyliki, będą prawdopodobnie pozajmowane przez sektę Bergoglio, więc nie widzę innego wyjścia.
Jan Kanty Lipski
Masoni Z USA Satanisci
FoxNews z USA o laboratoriach BRONI BIOLOGICZNEJ na Ukrainie .Przesłuchanie w KONGRESIE USA sekretarz stanu NULAND .
youtu.be/6yPvfIPIG7M
Posoborowe absurdy
@PiotrM Ha, ha, ha 😂 😂 😂 >> Św. Pius V rzuca klątwę na ks. Stehlina ! << Jakiś tam urywek z wywiadu udzielonego w kwiettniu 2020 r."Przy wielkich niepokojach KATOLIK POWINIEN wracać do fundamentów" | ks. K. Stehlin Piotruś Pan zemścił się.. Jak zwykle w pokazał coć w swoim stylu. Puszczając jak sekciarz jakiś tam urywek wyrwany z kontekstu. A gdzie jest link do całości audycji? Czy to z tej …More
@PiotrM Ha, ha, ha 😂 😂 😂 >> Św. Pius V rzuca klątwę na ks. Stehlina ! << Jakiś tam urywek z wywiadu udzielonego w kwiettniu 2020 r."Przy wielkich niepokojach KATOLIK POWINIEN wracać do fundamentów" | ks. K. Stehlin Piotruś Pan zemścił się.. Jak zwykle w pokazał coć w swoim stylu. Puszczając jak sekciarz jakiś tam urywek wyrwany z kontekstu. A gdzie jest link do całości audycji? Czy to z tej audycji podanej wyżej? Teraz ciekawe, kiedy nakręci paszkwil na ks. Śniadocha, który wg Piotra Mrotka jest wiarygodny na 90 %
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
...demon Mrotka nie popuszcza !
Posoborowe absurdy
@KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO Okazało się że On i jego Syzdykowe towarzystwo są Sevedekantystami.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Sedewakantysta - to jest osoba , która nie uznaje władzy Papieży -( szczególnie tych posoborowych ) !
Sedewakantyzm (od łac. sede vacante – „przy nieobsadzonej stolicy” lub „przy pustym tronie”) – hipoteza teologiczna, według której wszystkie osoby, które zasiadają na tronie papieskim od czasu śmierci Piusa XII w 1958 roku, są antypapieżami. Istnieją także nieco starsze sedewakantystyczne …More
Sedewakantysta - to jest osoba , która nie uznaje władzy Papieży -( szczególnie tych posoborowych ) !
Sedewakantyzm (od łac. sede vacante – „przy nieobsadzonej stolicy” lub „przy pustym tronie”) – hipoteza teologiczna, według której wszystkie osoby, które zasiadają na tronie papieskim od czasu śmierci Piusa XII w 1958 roku, są antypapieżami. Istnieją także nieco starsze sedewakantystyczne opinie teologiczne, sięgające XIX wieku.
Sedewakantyzm – Wikipedia, wolna encyklopedia
Posoborowe absurdy
@KRUCJATA DLA MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO Posłuchaj na mojej stronie jak szaleje Piotruś Pan. Dedykacja dla Piotra Mrotka i m.rekinka. którzy rozpętali wojnę o słowa Konserkacji . WIELKI SPÓR … - powtórka z rozrywki z 10 lutego 2022.
Puszcza "odgrzewany kotlet . MIECZ TEOLOGII NA BRACTWO FSSPX. .
. Pieprzy
Ciała Pańskie zaraża
. Rzekomo słowa ks. Stehlina. .... Tak ciało zaraża, i tak się boi …More
@KRUCJATA DLA MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO Posłuchaj na mojej stronie jak szaleje Piotruś Pan. Dedykacja dla Piotra Mrotka i m.rekinka. którzy rozpętali wojnę o słowa Konserkacji . WIELKI SPÓR … - powtórka z rozrywki z 10 lutego 2022.
Puszcza "odgrzewany kotlet . MIECZ TEOLOGII NA BRACTWO FSSPX. .
. Pieprzy
Ciała Pańskie zaraża
. Rzekomo słowa ks. Stehlina. .... Tak ciało zaraża, i tak się boi ks. Stehlin, że ksiądz daje komunie na klęcząco i do ust. Bez maski i bez rękawiczek.
- pieprzy o jakiejś Teologii Niemieckiej.

Niejaka Syzdek Ewelina Anna ze Świętej Tradycji - Ocean Przeciwności korzysta z materiałów Sedewekandystów
- o tym że rzekomo Bractwo wyciąga ludzi z kościółów, a sam to czynił w swoim filmie z pażdziernika 2020 r. youtube.com/watch?v=l3dkhX3Czd8