CÓRKA MARYI
376.1K

Matka Zbawienia: Wykorzystają proroctwa z Fatimy, aby zbezcześcić Mój wizerunek, przedstawiając światu wielkie oszustwo

Mother of Salvation: They will use the prophecies of Fatima to desecrate my image, by presenting a great deceit to the world

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

sobota, 17 sierpnia 2013 roku, godz. 16.45

O Moje drogie dzieci, jak bardzo Moje Serce płacze z powodu cierpienia, którego wkrótce doświadczą kapłani w Kościele katolickim.

Tak wielu drogich sług Mojego Syna, których jedynym pragnieniem jest służyć Bogu i prowadzić dusze właściwą drogą do zbawienia, będzie miało do czynienia z próbami na taką skalę, że wielu odpadnie ze strachu. Wielu będzie ślepych na Prawdę i przyjmie wielkie zmiany w Kościele, powita je z radością w błędnym przekonaniu, że są one dla dobra wszystkich. Ci, którzy rozpoznają oszustwo, które zostanie przedstawione katolikom, uciekną. Ze strachu o swój los opuszczą Kościół, ponieważ będą zbyt słabi, aby powstać przeciwko takiej niegodziwości.

Ci kapłani, którzy nie będą chcieli przyjąć fałszywej doktryny, zostaną oskarżeni o herezję i wielu zostanie publicznie upomnianych za brak posłuszeństwa tym, którym podlegają. Wielu zostanie ekskomunikowanych. Inni będą zamęczani. Wtedy znajdą się ci, którzy w tajemnicy poprowadzą Kościół – Kościół dany światu przez Mojego Syna. Będą musieli znaleźć miejsca schronienia, aby codzienne sprawowanie Mszy i Najświętsza Eucharystia mogły być zapewnione. Będą oni prowadzeni przez Ducha Świętego i pójdą za Armią Reszty Mojego Syna, która pozostanie niezłomnie wierna Jego Nauczaniu i sakramentom aż do Dnia Ostatecznego.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do ważności tego ostrzeżenia, to musicie zrozumieć, że wykorzystają Mnie, ukochaną Matkę Chrystusa, aby ukryć prawdziwe intencje tych sił, które weszły do Kościoła Mojego Syna na ziemi.

Zostanę wykorzystana jako marionetka Kościoła, aby zmylić ludzi co do prawdziwych intencji tej niegodziwej grupy. Aby przekonać dzieci Boże, że pozostają wierni prawdziwemu Słowu Bożemu i tradycjom Kościoła katolickiego, będą organizować uroczystości, utrzymując, że będą oddawać Mi przez to cześć.

Wykorzystają proroctwa z Fatimy, aby zbezcześcić Mój wizerunek, przedstawiając światu wielkie oszustwo. Wykorzystają Mnie, aby sprofanować Kościół Mojego Syna, i wszystko, co uczynią, będzie na odwrót, zgodnie z żądaniami złego ducha.

Sprawiając wrażenie, że czczą oni Matkę Boga, wprowadzą wielu katolików w fałszywe poczucie bezpieczeństwa. To będzie oznaczało, że wszystkie wątpliwości, które normalnie by mieli, będąc świadkami dziwnych nowych poprawek do Mszy i sakramentów, zostaną natychmiast zapomniane. To Mi sprawi wielką boleść. Mój wizerunek celowo zostanie wykorzystany, aby obrażać Mojego Syna.


Szatan gardzi Mną. On także się Mnie boi. Aby zranić Mojego Syna, zrobi wszystko poprzez dusze, na które ma wpływ, aby zbezcześcić Mój wizerunek przez wiele tajemnych rytuałów i czarne msze. Moja figura zostanie ozdobiona symbolami satanistycznymi i będę zbezczeszczona w wielu miejscach przez grupy masońskie, które przejęły kontrolę.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, dzieci, każdego dnia, o siłę, by z odwagą stawić czoła tej niegodziwości. Nie bójcie się tego. Przyjmijcie, że armia szatana ma teraz władzę nad wieloma narodami, w każdej części świata. Gdy to uznacie, będziecie mogli otrzymać siłę i stanowczość, której potrzebujecie. Kiedy poprosicie o te Łaski poprzez Modlitwy Krucjaty, będziecie mogli otrzymać i otrzymacie pomoc do złagodzenia tej niegodziwości.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…szy-i-najswietsza-eucharystia-mogly-byc-zapewnione

____________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Kim jest fałszywy prorok? – Księga Prawdy

JEZUS: Elity masońskie przechwyciły władzę nad Moim Kościołem i będą narzucać katolikom najbardziej…

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

JEZUS: Wszystkie małżeństwa są zawierane w Niebie. Żaden człowiek nie może zniszczyć małżeństwa, …

JEZUS: Moi wierni słudzy przygotowują się teraz na całym świecie do tego dnia, który nadejdzie, …

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ..

JEZUS: Ten dzień został wyryty w kamieniu i będzie ostateczną zniewagą, dozwoloną przez Boga ..

____________________________________________________
CÓRKA MARYI
Teraz jest też czas, żeby poważnie przemyśleć przyjęcie Księgi Prawdy, jako kierunkowskazu od Boga w tych trudnych czasach. Pieczęć Boga Żywego jest też szczególnym darem ochrony i proszę was przestańcie się upierać że nie pochodzi Ona od Boga. Ja wam to mówię: ile potrzebujecie doświadczyć zła żeby wreszcie spokorniało wasze serce i otworzyło się na prawdę w tych czasach zamętu. Bez tego daru …More
Teraz jest też czas, żeby poważnie przemyśleć przyjęcie Księgi Prawdy, jako kierunkowskazu od Boga w tych trudnych czasach. Pieczęć Boga Żywego jest też szczególnym darem ochrony i proszę was przestańcie się upierać że nie pochodzi Ona od Boga. Ja wam to mówię: ile potrzebujecie doświadczyć zła żeby wreszcie spokorniało wasze serce i otworzyło się na prawdę w tych czasach zamętu. Bez tego daru z Nieba trudno będzie wam przetrwać i mówię prawdę, że czasy, które są przed nami będą jeszcze trudniejsze. Zdajcie sobie sprawę, że to jest walka o zbawienie dusz. Polecam was wszystkich Matce Zbawienia.
5 more comments from CÓRKA MARYI
CÓRKA MARYI
Wygląda na to, że 25 marca, kiedy odbędzie się fałszywe zawierzenie Rosji Matce Bożej przez fałszywego proroka, będzie datą spełniania się części z proroctw zawartych w tym Orędziu!
CÓRKA MARYI
PONOWNE POŚWIĘCENIE ROSJI, TERAZ PRZEZ FRANCISZKA - FAŁSZYWEGO PROROKA - JEST PODSTĘPEM ... !!!
CÓRKA MARYI
"Sprawiając wrażenie, że czczą oni Matkę Boga, wprowadzą wielu katolików w fałszywe poczucie bezpieczeństwa. To będzie oznaczało, że wszystkie wątpliwości, które normalnie by mieli, będąc świadkami dziwnych nowych poprawek do Mszy i sakramentów, zostaną natychmiast zapomniane. To Mi sprawi wielką boleść. Mój wizerunek celowo zostanie wykorzystany, aby obrażać Mojego Syna."