Edward7
352.7K

Bergoglio: Nie dla życia, tak dla sodomii

Sekularyzacja księdza Pavone jest atakiem na wszystkich katolików pro-life na świecie, promując pro-sodomitę o. Jamesa Martina. Zgodnie ze scenariuszem globalistycznego programu depopulacji Bergoglio.

Ksiądz Frank Pavone, słynny obrońca nienarodzonych dzieci, został oskarżony o bluźnierstwo i "wydalony" z kapłaństwa. James Martin, który opowiada się za homoseksualizmem wśród młodych katolików prowadzącym ich do piekła, został kilkakrotnie przyjęty i pochwalony przez Bergolgio w Watykanie i został przez niego wyniesiony na stanowisko Sekretarza ds. Komunikacji.

"Sekularyzacja" księdza Pavone jest atakiem na wszystkich katolików pro-life na świecie, mówi angielski diakon N. Donnelly. Wierny biskup Joseph Strickland z Tyler w Teksasie ma odpowiedź: „Bluźnierstwem jest dla tego świętego kapłana odwołane, podczas gdy zły prezydent przez cały czas promuje zaprzeczanie prawdzie i mordowanie nienarodzonych, urzędnicy watykańscy promują niemoralność i zaprzeczanie depozytowi wiary, a księża promują pomieszanie płci poprzez niszczenie życia… – napisała na Twitterze - Bishop J. Strickland on Twitter

Tymczasem Bergoglio robi wszystko, co w jego mocy, by wychwalać i promować heretyka księdza Jamesa MartinaSJ, który promuje sodomię. Ojciec Pavone, jak Franciszek, nigdy nie nazwałby najsłynniejszej włoskiej aborcjonistki, Emmy Bonino, jedną z „wielkich zapomnianych” w tym kraju. Ponadto niedawno mianował aborcjonistkę Marianę Mazzucato, członka Papieskiej Akademii Życia. W tych gestach wyraźnie widać, że Bergoglio prześladuje wiarę i wprowadza apostazję w Kościele Chrystusowym, aby dostosować go do globalistycznej agendy Nowego Porządku Świata. Religia, wolny głos

Założyciel Priests for Life i wojownik w walce z mordowaniem dzieci w łonie matki, został „zlaicyzowany” przez Watykan, gdzie faktycznie nazywają go „Panem”. Szczegóły można przeczytać tutaj: Watykan usuwa księdza Franka Pavone z kapłaństwa| Krajowy Rejestr Katolicki (ncregister.com) Decyzja dykasterii, bez wątpienia zatwierdzona przez Bergoglio, posuwa się nawet do stwierdzenia, że nie może być żadnych odwołań. Nie popełnijcie błędu, to odrażające i diaboliczne działanie nie miałoby miejsca bez pełnej wiedzy i aprobaty Jorge Bergoglio. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, dokąd zmierza ojciec Pavone. Nie zniżę się tak nisko, by odnieść się do niego jako do "pana". Wyobrażam sobie jednak, że wie wiele, na temat których milczy. Co wie o biskupach, kardynałach i innych, którzy doją Kościół dla własnych korzyści i działają przeciwko Ewangelii Życia?

Dychotomia między dwoma księżmi i ich działaniami w powyższym nie może być bardziej widoczna. Po lewej stronie jest kapłan oskarżony o "bluźnierstwo" poprzez wypowiedzenie przekleństwa używając imienia Boga (z co pokutował), a po prawej stronie kapłan, który bluźni prawdzie katolickiego nauczania na temat grzechu sodomii, z którego nigdy nie pokutował i został pozostawiony, aby kontynuować. Po lewej stronie jest ksiądz, któremu zarzuca się nieposłuszeństwo wobec swojego biskupa i zbytnią agresywność w sprawie aborcji, a po prawej stronie jest ksiądz, którego błąd jest konsekwentnie ignorowany przez przełożonych jego stowarzyszenia i arcybiskupa Nowego Jorku, gdzie pełni posługę. Po lewej stronie ksiądz stoi na straży katolickiej moralności seksualnej, a po prawej obejmuje i promuje jej przeciwieństwo.

Nieco ponad rok temu Phil Lawler pisał o "nadchodzącym showdown" Ojca Pavone jako ostatnim stanowisku | Kultury Katolickiej. Ojciec Pavone jest gorliwym obrońcą nienarodzonych. Być może w swojej gorliwości popełnił kilka błędów. Ponownie odsyłam do powyższego porównania. Nieposłuszeństwo wobec biskupa to poważna sprawa. Nawet św. o. Pio był posłuszny i zamilkł, gdy było to nakazane. Ale św. Pio nie miał do czynienia z masowym morderstwem. Można się zastanawiać, czy gdyby tak było, to czy wycofałby się na tyle lat, co to zrobił?

Nie chodzi tu o wypowiadanie słów "g--- damn" czy wystawianie szczątków płodów na stole używanym czasem do Mszy (nie żeby kiedykolwiek miało to miejsce, nie jesteśmy jeszcze w katakumbach). Chodzi o zamknięcie go i pozbycie się go z powodu jego gorliwej walki z mordowaniem nienarodzonych.

-To jest Watykan i papiestwo, które daje przestrzeń biurową Jeffery'emu Sachsowi.
-To jest Watykan i papiestwo, które podpisało się i promowało antyżyciowe cele zrównoważonego rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych.
-To jest Watykan i papiestwo, które całkowicie zniszczyło Papieską Akademię Życia i stawia na głowie katolickie nauczanie moralne.
-Czy to nie Bergoglio, który pochwalił włoską Emmę Bonino, notoryczną aborcjonistkęPope Bergoglio! Shall we look at what she did? Pope Bergoglio! Shall we look at what she did?


Nie, tu nie chodzi o kłótnię z biskupem, wulgaryzmy czy zły osąd w przedstawianiu argumentu wizualnego. Chodzi o te watykańskie szury, które uciszają człowieka, co jest atakiem na ich własne sumienie, i o Biuro Polityczne Partii Demokratycznej, które ma dość tych zarozumiałych katolików.

Ksiądz Frank Pavone jest nazywany bluźniercą , a kto jest prawdziwym bluźniercą?

FATHER FRANK PAVONE "CANCELLED" FROM THE HOLY PRIESTHOOD BY BERGOGLIO

KS. PAVONE ROZMAWIA Z CHURCH MILITANT

Church Militant rozmawiał w niedzielę przez telefon z ks. Pavone, który twierdzi, że nie został jeszcze poinformowany o swojej laicyzacji przez żadną władzę Kościoła katolickiego. Niezależnie od obecnych trudności Pavone namawia ludzi do pozostania w Kościele. „Trzymam się Kościoła” – oświadczył. „Bez względu na to, jak skorumpowani mogą być różni duchowni, NIGDY nie jest to wymówka, by popaść w schizmę lub herezję”.

Różne media o liście nuncjusza papieskiego abp. Christophe Pierre, oskarżając Pavone o „bluźniercze komunikaty w mediach społecznościowych” i „uporczywe nieposłuszeństwo wobec zgodnych z prawem instrukcji jego biskupa diecezjalnego”. Church Militant otrzymał kopię listu, w którym stwierdza się, że Pavone „został wydalony ze stanu duchownego przez Stolicę Apostolską w dniu 9 listopada 2022 r.”. „To działanie zostało podjęte po tym, jak ksiądz Pavone został uznany winnym w postępowaniu kanonicznym bluźnierczych komunikatów w mediach społecznościowych i uporczywego nieposłuszeństwa wobec zgodnych z prawem instrukcji jego biskupa diecezjalnego” – kontynuuje list.

List twierdzi, że Pavone „miał wystarczająco dużo okazji do obrony” i „wiele okazji do poddania się władzy swojego biskupa diecezjalnego”. Istnienie tego listu było szokiem dla księdza pro-life, gdy powiedziano mu, że wysocy rangą urzędnicy watykańscy rozmawiają z pope Franciszkiem o rozwiązaniu trwającego konfliktu z jego biskupem Patrickiem Żukiem z diecezji Amarillo w Teksasie, który od lat zabiega o swoją laicyzację. Konflikt wydaje się koncentrować na pozwoleniu Pavone na pełnoetatową służbę pro-life, które otrzymał w 1993 roku od nieżyjącego już John O'Connor z archidiecezji nowojorskiej. Zezwolenie to zostało później rzekomo cofnięte przez biskupa Zurka . „Różni biskupi wykorzystywali i wywierali presję na biskupa Patricka Żurka (do którego diecezji Amarillo zostałem inkardynowany), aby próbował zablokować moją posługę”, pisze Pavone w swojej pisemnej odpowiedzi na wiadomość o jego rzekomej laicyzacji .

„Watykan wspierał mnie w tej sprawie na różne sposoby, pomimo przeszkód ze strony różnych amerykańskich biskupów” – zauważył. Przywołał zgodę Kongregacji ds. Duchowieństwa z 2005 r. na jego prośbę o ekskardynację z Nowego Jorku do Amarillo oraz orzeczenie kongregacji z 2012 r. na jego korzyść „przeciwko nieuzasadnionym próbom biskupa Żurka, aby ograniczyć moją posługę, nakazując mu zamiast tego„ być hojnym ”w pozwalając mi wykonywać tę pracę”. Poparł go także Watykan w 2019 r. po tym, jak Żurek próbował go ukarać i ograniczyć za otwarte wypowiadanie się przeciwko pro-śmiercionośnemu programowi Partii Demokratycznej. Kontrowersje pojawiły się po tym, jak Pavone dołączył do rady doradczej prezydenta Trumpa w 2020 roku, co doprowadziło do skarg bp. Żurek. Kongregacja ds. Duchowieństwa poprosiła Pavone, aby uniknął uwikłania politycznego — prośbie, którą Pavone szybko spełnił .

Zarówno Kampania Trumpa, jak i ja, chętnie i szybko spełniliśmy prośbę Kongregacji ds. Duchowieństwa, ponieważ zarówno Kampania Trumpa , jak i ja szanujemy normy Kościoła i nie widzieliśmy problemu, gdybym nie miał oficjalnego tytułu lub stanowiska doradcy członek zarządu. Kampania i ja wiedzieliśmy, że nadal będę głośno wspierać prezydenta Trumpa i że nadal będę zapraszanym gościem na spotkania z wolontariuszami wyborczymi, będę prowadził modlitwy, przedstawiał refleksje i tak dalej. W rzeczywistości zwiększyłem swoje zaangażowanie w te działania. Kiedy Kongregacja ds. Duchowieństwa dowiedziała się, że spełniłem ich życzenia, wyraziła mi niemałą radość i wdzięczność.

Żurek poprosił, aby Pavone ograniczył swoją pracę z Priests for Life do pracy w niepełnym wymiarze godzin, poświęcając więcej czasu na posługę duszpasterską. To jego odmowa wykonania tego rozkazu wydaje się być „nieposłuszeństwem” zarzucanym w dekrecie watykańskim. Wielu uważa, że oskarżenie o bluźnierstwo w mediach społecznościowych odnosi się do jego wcześniejszego oświadczenia przeciwko proaborcyjnemu katolikowi Joe Bidenowi – nazywając go „G*dd*mn przegrany” na Twitterze w 2020 roku.

Pavone twierdzi , że tak naprawdę nie jest to powodem, ale raczej jego otwartością wobec Demokratów. „Po prostu nie podoba im się praca, którą wykonuję dla tych dzieci” – wyjaśnił. „Zbyt agresywnie podchodzi do aborcji”. „Popierasz kandydatów pro-life”. Broń Boże." Pavone podwoił swoje poparcie dla Trumpa, nazywając go „najbardziej pro-life prezydentem w historii”: „Naprawdę chcesz powiedzieć coś złego o mnie za wspieranie prezydenta Trumpa (kto doprowadził nas do tego punktu, w którym teraz jesteśmy)? Nigdy za to nie przeproszę”.

Biskup Joseph Strickland z Tyler w Teksasie wypowiedział się przeciwko oskarżeniu Pavone o bluźnierstwo.
„Bluźnierstwem jest to, że ten święty kapłan zostaje odwołany, podczas gdy zły prezydent na każdym kroku promuje zaprzeczanie prawdzie i mordowanie nienarodzonych” – napisał biskup – „Watykańscy urzędnicy promują niemoralność i zaprzeczanie depozytowi wiary, a księża promują "pomieszanie płci ” zamieszanie niszczące życie… zło”. Od ogłoszenia ks. Po rzekomej laicyzacji Pavone, katolicy mediach społecznościowych, wyrażają oburzenie tym, co uważają za poważną niesprawiedliwość. Inni zgłosili jednak zastrzeżenia. W opublikowanym w niedzielę na Facebooku filmie ks. Stephen Imbarrato — były członek Priests for Life, który znał ks. Pavone przez 22 lata — powiedział, że „nie był zaskoczony” tą wiadomością.

„Chcę wszystkich ostrzec: bądźcie ostrożni – ponieważ nie wiemy tego, czego nie wiemy” – powiedział. „I to jest pytanie, które powinieneś zadać. Co wiem? Co wiem, a czego nie wiem o tej konkretnej sytuacji?” „Czy wiem, co widzę? Co mi mówi? Co mi pokazuje? Jego wizerunek publiczny?” on kontynuował. Pavone odwołał zaplanowaną niedzielną Mszę, ale mówi , że nie podda się bez walki. Podejmie „wszelkie odpowiednie działania kanoniczne i cywilne, a także publiczne komunikaty dla wiernych”.... Fr. Pavone Talks to Church Militant

Biskup katolicki potępia Watykan za zwolnienie Pavone: „Bluźnierstwo polega na odwołaniu tego świętego kapłana”

„Bluźnierstwem jest to, że ten święty ksiądz zostaje odwołany, podczas gdy zły prezydent na każdym kroku promuje zaprzeczanie prawdzie i mordowanie nienarodzonych, urzędnicy watykańscy promują niemoralność i zaprzeczanie depozytowi wiary, a księża promują dezorientację płci, niszcząc życie… zło, — napisał na Twitterze. Strickland nie jest obcy głośnej polityce aborcyjnej. Earleri w tym roku, Strickland dołączył do garstki biskupów, którzy twierdzą, że proaborcyjna mówczyni Nancy Pelosi nie może przystępować do komunii w swojej diecezji. „Troska o wieczne zbawienie pani Pelosi rozciąga się na diecezję Tyler. Nie wolno jej tu przystępować do Komunii, dopóki nie okaże skruchy i nie przestanie opowiadać się za mordowaniem dzieci. Módlcie się, aby jej serce zwróciło się ku Bogu i oddaliło się od władzy tego świata” – powiedział wówczas biskup. Odpowiadając na tę wiadomość, ksiądz Pavone wysłał wiele tweetów na Twitterze ze swoją reakcją – mówiąc, że jego kapłaństwo zostało „abortowane” i traktowane z takim samym brakiem szacunku, jaki ma miejsce w przypadku aborcji dzieci. „ Cześć przyjaciele… Więc w każdym zawodzie, w tym w kapłaństwie, jeśli będziecie bronić #nienarodzonych , będziecie traktowani jak oni! Jedyna różnica polega na tym, że kiedy jesteśmy „abortowani”, nadal mówimy głośno i wyraźnie” – powiedział Pavone . „ Kościelna #aborcja ” — napisał Pavone w innym tweecie. W trzecim tweecie Pavone powiedział, że „modli się za Kościół i aktywistów ProLife”....więcej ; Catholic Bishop Condemns Vatican Dismissing Pavone: "The Blasphemy is This Holy Priest is Canceled" - LifeNews.com
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
492
jacenty_11 shares this
714
Sługa Prawdy shares this
1380
... dziecko nienarodzone według Bergoglio nie jest osobą...
Sługa Prawdy
Edward7
Z prawdziwym Papieżem Benedyktem XVI... Bez Chrystusa nie ma Kościoła, a Bergoglio Go wyrzuca, tzn tworzy nowy kościół, co widać przez np; przez promocje śmiertelnych szczepień z zamordowanych dzieci...
„Pozostały tylko dwa sposoby, aby się uratować pośród tak wielkiego zamieszania! – powiedział św. Jan Bosko, mówiąc o jednym ze swoich snów, odnoszącym się właśnie do tych czasów, w których …More
Z prawdziwym Papieżem Benedyktem XVI... Bez Chrystusa nie ma Kościoła, a Bergoglio Go wyrzuca, tzn tworzy nowy kościół, co widać przez np; przez promocje śmiertelnych szczepień z zamordowanych dzieci...

„Pozostały tylko dwa sposoby, aby się uratować pośród tak wielkiego zamieszania! – powiedział św. Jan Bosko, mówiąc o jednym ze swoich snów, odnoszącym się właśnie do tych czasów, w których dzisiaj żyjemy, i dodał, w orzeczeniu ważnym także na dziś: Nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny; częstotliwość Sakramentów: częsta komunia, wykorzystywanie wszelkich środków, aby sami je praktykować i zachęcać innych do ich praktykowania zawsze i zawsze ”.

„NIE ZOSTAWIAJCIE CHRYSTUSA SAMEGO!
To niefortunne, że dzisiaj, kiedy najbardziej potrzebujemy trzymać się tych dwóch kolumn, wielu, idąc za głosem diabła, odchodzi właśnie od jednej z nich, Eucharystii. Oddalili się od „szczytu zarówno działania, przez które Bóg w Chrystusie uświęca świat, jak i kultu, jaki ludzie oddają Ojcu, oddając Mu cześć przez Chrystusa, Syna Bożego, w Duchu Świętym” czyli Msza Św. Sytuacja, która nie tylko doprowadzi do duchowego osłabienia, dzisiaj, kiedy musimy być silniejsi; Raczej pozostawili naszego Pana samego w Sakramencie lub na łasce wilków w tej godzinie Męki Jego Kościoła.

Nie mogło być inaczej, tak jak stało się to w Męce Naszego Pana Jezusa Chrystusa, tak dziś niewielu pozostaje u Jego boku na tej drodze na Golgotę Jego Mistycznego Ciała, jakim jest Kościół. Zapomnieli o obietnicach naszego Pana, który powiedział nam:
— „BĘDĘ Z TOBĄ KAŻDEGO DNIA AŻ DO KOŃCA ŚWIATA”
Nasz Pan NIE JEST KŁAMSTWEM…. KŁAMCĄ jest Szatan, który aby osłabić waszą duszę oddalając się od źródła zbawienia, mówi wam teraz:
- „Nie chodźcie na Mszę Świętą odprawianą „una cum Bergoglio”, bo popełniacie grzech śmiertelny”
– Nie idź na Mszę św., bo ksiądz był szczepiony, więc nie ma transsubstancjacji”
– „Nie idź na Mszę św. (Novus Ordo), bo jest nieważna”
– „Nie idź na Mszę św. grzechy (świętokradztwo i/lub nadużycia liturgiczne) kapłana”
– „Nie chodźcie na Mszę Świętą odprawianą w jedności z Bergoglio, nie ma już Chrystusa, ale szatana”


Nie dać się ogłupić!
Sakramenty nie pochodzą od Bergoglio… SAKRAMENTY SĄ CHRYSTUSA.
Eucharystia nie pochodzi od Bergoglio… Eucharystia pochodzi od Chrystusa.
Bergoglio nie tworzy Kościoła…
Eucharystia tworzy Kościół, a Kościół tworzy Eucharystię!
Obiecał być z nami KAŻDEGO DNIA aż do końca świata! …

Gdzie, jeśli nie w Jego Słowie, w Jego Sakramentach, to w szczególny sposób w Eucharystii… czyli w Jego Kościele.
Kościół, że chociaż dzisiaj widzimy zdeformowany, oburzony, zniekształcony i strasznie pobity przez tych wrogów Chrystusa, którzy przeniknęli dziesiątki lat temu, są teraz u szczytu, Nasz Pan nadal go prowadzi i troszczy się o niego, tak jak powiedział Nasz Święty Ojciec: Jego Świątobliwość Benedykt XVI.
—-„Pewność, że Kościół należy do Chrystusa, podtrzymuje mnie i oświeca. On nigdy nie sprawi, że zabraknie mu Jego przewodnictwa i opieki”.
luty 2013 Bez Chrystusa nie ma Kościoła!

Dlatego tak długo, jak Chrystus trwa w swoim Kościele, my, którzy pragniemy być Mu wierni, pozostajemy z Nim zjednoczeni, aż nadejdzie dzień, w którym zostanie wyrzucony. To znaczy, dopóki nie nadejdzie zniesienie Eucharystii, a wraz z nią rozpocznie się obrzydliwość spustoszenia. Wtedy ta wierna resztka, która pozostała przy nim, ucieknie na pustynię, gdzie będą żywieni przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

„Niewiasta uciekła na pustynię, gdzie Bóg przygotował jej schronienie, aby była tam żywiona przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni” Objawienie 12,6
Kościół należy do Jezusa Chrystusa! …. Sakramenty pochodzą od Jezusa Chrystusa! …

NIE ZOSTAWIAJ CHRYSTUSA SAMEGO W PASJI JEGO KOŚCIOŁA!
DOŁĄCZ DO JEZUSA CHRYSTUSA I POZOSTAŃ PRZY JEGO STRONIE, STRZEGIĄC NAJBARDZIEJ CENNEJ RZECZY, JAKĄ MAMY, EUCHARYSTII!
„Christus vincit, Christus regnat, Christus imperat”. —„W końcu moje Niepokalane Serce zatriumfuje”
“¡NO DEJES SOLO A CRISTO! “¡Sólo quedan dos medios para salvarse en medio de tanto desconcierto! -decía San Juan Bosco, hablando de unos de sus sueños... | By Teresita | Facebook
¡No dejes solo a Cristo!
One more comment from Edward7
Edward7
"Nie mówię, że to osoba, bo to jest dyskutowane, ale żywa istota ludzka"
... dziecko nienarodzone według Bergoglio nie jest osobą...More
"Nie mówię, że to osoba, bo to jest dyskutowane, ale żywa istota ludzka"

... dziecko nienarodzone według Bergoglio nie jest osobą...
sługa Boży
Juan Ramirez Kogo i skąd chciałbyś przepędzać ?
Z nierządnicy i siedliska demonów ich sługi ?