csk.news
21.2K

Niet! Viedenský Kardinál Bráni Biskupovi Schneiderovi V Slávení Omše

Biskup Athanasius Schneider smie prednášať kázeň iba počas Pondelkovej Rímskej Omše o 16.30 h vo Viedenskom Karlskirche. Omšu bude oslavovať kňaz Bratstva Svätého Petra. Táto správa sa medzi …More
Biskup Athanasius Schneider smie prednášať kázeň iba počas Pondelkovej Rímskej Omše o 16.30 h vo Viedenskom Karlskirche.
Omšu bude oslavovať kňaz Bratstva Svätého Petra. Táto správa sa medzi Viedenskými Starovercami rozšírila ako blesk. Kardinál Christoph Schönborn, ktorý pravidelne mení svoju katedrálu na výstavnú miestnosť pre homosexuálov - zakázal Biskupovi Schneiderovi sláviť Rímsku Omšu a umožnil mu iba predsedať Eucharistii Nového Obradu.
Známy biskup už dostal zákaz sláviť omše alebo prednášať v niekoľkých Antikatolíckych diecézach.
Omša sa koná tesne pred Pochodom za Život, ktorý protestuje proti takzvanej Maticovej správe, ktorá označuje potraty za „ľudské právo“ a právo detí na život označuje ako „násilie páchané na ženách“. O správe sa bude hlasovať v Parlamente EÚ 23. Júna.
Biskup Schneider je v súčasnosti navštevuje niekoľkých Európskych krajín. V polovici Júna slúžil Omšu v Poľsku a potom cestoval cez Taliansko do Rakúska.
#newsPcpuwvtura
Roberto 55
To len potvrdzuje skutocnost, ze Schonborn je prisluhovac NWO a satanistov-chazarov. Je tu naozaj tzv. "triedenie duchov"a tato srandemia to este urychluje. V Severnej Amerika nazyvaju NO knazov-ti co predsedaju...namiesto toho, ze oni v skutocnosti sv. omsu sluzia...
Caesar
Roberto 55
Sonborn je slobodomurár