m.rekinek
213.3K
03:32
WŁOSI ARESZTUJĄ FASZYSTÓW Z UKRAINY POWIĄZANYCH Z BATALIONEM AZOW. Dziennikarka Lara Logan donosi, że Stany Zjednoczone i ich różne agencje wywiadowcze od dawna finansowały i uzbrajały nazistów na …More
WŁOSI ARESZTUJĄ FASZYSTÓW Z UKRAINY POWIĄZANYCH Z BATALIONEM AZOW. Dziennikarka Lara Logan donosi, że Stany Zjednoczone i ich różne agencje wywiadowcze od dawna finansowały i uzbrajały nazistów na Ukrainie.
Obsesja Zachodu na punkcie wszystkiego, co jest związane z Ukrainą, obejmuje rytualne zaprzeczanie, że batalion Azow, kluczowa część ich armii, miał cokolwiek wspólnego z neofaszyzmem lub nazizmem. Jednak włoska policja aresztowała kilku nazistów należących do ukraińskiego batalionu Azow walczącego z Rosjanami.
Policja aresztowała we wtorek pięciu członków włoskiej organizacji znanej jako Zakon Hagal, podczas gdy inny członek ich gangu jest nadal poszukiwany przez władze. Uważa się, że jeden z aresztowanych, Giampiero Testa, planował atak na posterunek policji w Neapolu.
Pozostały członek gangu, obywatel Ukrainy Anton Radomski, walczy z Rosjanami na Ukrainie u boku nazistowskiego Batalionu Azowskiego, kluczowej jednostki ukraińskiej armii.
Włoskie władze oskarżyły grupę o gromadzenie …More
Lucym1961
BOGU DZIEKI
Iwona Sękowska-Kielar shares this
10