m.rekinek
52.3K
baranek
Czyzby as z rękawa wyciągnięty by spacyfikować Boże Narodzenie i powstrzymać masowe protesty?
Zelotes
Dokładnie. Choć masowe protesty też są w dalszym planie, aby chaos i strach przybrał nigdy dotąd nieobserwowany poziom.
Zelotes
Plandemia to wojna. Po co prowadzić działania wojenne w spacyfikowanym już obozie koncentracyjnym jakim jest Afryka? Tam kolonializm przybrał niewyobrażalny rozmiar. Wszystko to dzieje się w białych rękawiczkach. Od ponad 20 lat prym wiodą już Chiny w inwestycjach - czytaj grabieniu. Afryka oraz Ameryka Południowa to bardzo bogate kontynenty obfitujące w najdroższe złoża - wszystkiego! Dziwnym …More
Plandemia to wojna. Po co prowadzić działania wojenne w spacyfikowanym już obozie koncentracyjnym jakim jest Afryka? Tam kolonializm przybrał niewyobrażalny rozmiar. Wszystko to dzieje się w białych rękawiczkach. Od ponad 20 lat prym wiodą już Chiny w inwestycjach - czytaj grabieniu. Afryka oraz Ameryka Południowa to bardzo bogate kontynenty obfitujące w najdroższe złoża - wszystkiego! Dziwnym trafem ubóstwo i stopa życiowa przeciętnego obywatela jest tam jedną z najniższych. Oto prawdziwy powód braku tam plandemii.
V.R.S.
Czyżby to przykrywka dla zgonów po eksperymentalnej terapii genowej?
m.rekinek
Lekarz, który odkrył wariant Omicron, nie rozumie paniki, mówi, że najgorszy objaw to uczucie zmęczenia

Pierwszy południowoafrykański lekarz, który powiadomił władze o pacjentach z wariantem omicron, powiedział The Telegraph, że objawy nowego wariantu są niezwykłe, ale łagodne.

Dr Angelique Coetzee powiedziała, że po raz pierwszy została powiadomiona o możliwości wystąpienia nowego wariantu, …
More
Lekarz, który odkrył wariant Omicron, nie rozumie paniki, mówi, że najgorszy objaw to uczucie zmęczenia

Pierwszy południowoafrykański lekarz, który powiadomił władze o pacjentach z wariantem omicron, powiedział The Telegraph, że objawy nowego wariantu są niezwykłe, ale łagodne.

Dr Angelique Coetzee powiedziała, że po raz pierwszy została powiadomiona o możliwości wystąpienia nowego wariantu, gdy pacjenci z jej zapracowanej prywatnej praktyki w stolicy Pretorii zaczęli pojawiać się na początku tego miesiąca z objawami Covid-19, które nie miały natychmiastowego sensu.

Wśród nich byli młodzi ludzie o różnym pochodzeniu i pochodzeniu etnicznym z intensywnym zmęczeniem oraz sześcioletnie dziecko z bardzo wysokim tętnem, powiedziała. Żaden z nich nie utracił smaku ani zapachu.

„Ich objawy były tak różne i tak łagodne od tych, które leczyłem wcześniej” – powiedziała dr Coetzee, lekarz pierwszego kontaktu od 33 lat, który przewodniczy Południowoafrykańskiemu Stowarzyszeniu Medycznemu równolegle z prowadzeniem swojej praktyki.

18 listopada, kiedy wszyscy czterej członkowie rodziny mieli pozytywny wynik testu na Covid-19 z całkowitym wyczerpaniem, poinformowała krajowy komitet doradczy ds. szczepień.

Powiedziała, że w sumie około dwudziestu jej pacjentów uzyskało pozytywny wynik testu na Covid-19 z objawami nowego wariantu. Byli to w większości zdrowi mężczyźni, którzy pojawili się „czując się bardzo zmęczonymi”. Około połowa z nich była nieszczepiona.

VIDEO