pl.news
21.8K

Wojna nuklearna: kardynał bawi się na homoseksualnym show

Podczas gdy Europa stoi na krawędzi wojny nuklearnej, monachijski kardynał Marx zakpił sobie z Boga, odprawiając homoseksualną eucharystię, podczas której Ewangelię zastąpił homoseksualnymi sloganami. …More
Podczas gdy Europa stoi na krawędzi wojny nuklearnej, monachijski kardynał Marx zakpił sobie z Boga, odprawiając homoseksualną eucharystię, podczas której Ewangelię zastąpił homoseksualnymi sloganami.
W zgodzie z wszechmocnym lobby homoseksualnym pławił się w gestach uległości ("opowieść o nieszczęściu", "utrudnianie życia homoseksualistom"). "Przepraszam", powiedział po angielsku.
Linia jego partii: wszystkie związki [takie jak poligamia, pederastia], które podążały za "prymatem miłości", mogą być "akceptowane przez Boga".
Ten sam Marx, który przez lata zwalczał wszystko, co katolickie, nagle zaapelował o "Kościół, który obejmuje", przyznając, że dwadzieścia lat temu nie wyobrażał sobie uczestnictwa w takim homoseksualnym show, ale teraz cieszy się, "że nie stoimy w miejscu" [lecz cofnęliśmy się].
#newsHrufrttrvk
Masoni Z USA Satanisci
youtu.be/uNJjzbVbqNg
W SZCZYTNIE szkolą Ukraińców na Policjantów do tłumienia Protestow w Polsce