peter bury shares this
René B.
Otakar Holzmann
U nás i i ti největší lotři řekli že to co chcou dělat na Slovensku je experiment
youtube.com/watch?v=qBIXVpDdxGM

ceskatelevize.cz/…175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/221411030520023/
ľubica shares this
343
.... nezabiješ, neplatí pre biskupov?
samotarka Boby
Zaujíma ich len vlastná kariéra a úspech. Väčšina ľudí v nejaké peklo nikdy ani neverila
ľubica
požehnaný tento grecky knaz ci mnich, ktory to popisuje, čo sa deje, čo sa bude diať.... že takmer všetci zasvateni budu kut pikle s globalsitami...... no dava aj rady na protijedy....
7 otázok pre otca ELPIDIOSA VAGIANAKISA
samotarka Boby
Išla by som aj viac do hĺbky, vyradila i lieky, ktoré boli vyvinuté neetickým spôsobom
Obrana katolíckej Cirkvi
Viete vy, čo sa dávate očkovať že dávate obeť satanovi ? Potraty súvisia so satanizmom. Pre satanistov, je potrat posvätný a niektorí sa na nich dokonca aj podieľajú. Bývalý satanista Zachary King vysvetlil, že účasť na potratoch je pre satanistu obzvlášť dôležitá, pretože je považovaný za najlepší spôsob, ako dať obeť Satanovi.
Vakcínu vyrobili pomocou bunkovej kultúry MRC-5, z ľudského plodu. …More
Viete vy, čo sa dávate očkovať že dávate obeť satanovi ? Potraty súvisia so satanizmom. Pre satanistov, je potrat posvätný a niektorí sa na nich dokonca aj podieľajú. Bývalý satanista Zachary King vysvetlil, že účasť na potratoch je pre satanistu obzvlášť dôležitá, pretože je považovaný za najlepší spôsob, ako dať obeť Satanovi.
Vakcínu vyrobili pomocou bunkovej kultúry MRC-5, z ľudského plodu. Po vykonaní každého potratu ilegálne predávajú časti tiel nenarodených detí. Bývalý satanista. Zachary King priznal, že potraty bolo to najhoršie, čo v živote videl. modlitba.sk/?p=8212

Nechutné VIDEO: POSADNUTÍ satanisti pred protestujúcimi kresťanmi, provokujúc prezlečení za sado-maso bábätká- Video je určené pre každého, aby poznal hrôzu potratov a nechce do seba pichať zvyšky tkaniva potratených ľudských plodov. youtube.com/watch?v=rniaDoVrfo4
mariamilucka
Tie vakcíny sú prekliate! Lebo vakcíny sú z potratených detí. Satanistami sú zámerne robené na to aby ľudí zabili. Potraty a (vakcíny) súvisia so satanizmom. Bývalý satanista Zachary King vysvetlil, že účasť na potratoch je pre satanistu obzvlášť dôležitá, pretože je považovaný za najlepší spôsob, ako dať obeť Satanovi. Najlepšou obeťou pre Satana je vražda nenarodených. Zachary King pôsobil v …More
Tie vakcíny sú prekliate! Lebo vakcíny sú z potratených detí. Satanistami sú zámerne robené na to aby ľudí zabili. Potraty a (vakcíny) súvisia so satanizmom. Bývalý satanista Zachary King vysvetlil, že účasť na potratoch je pre satanistu obzvlášť dôležitá, pretože je považovaný za najlepší spôsob, ako dať obeť Satanovi. Najlepšou obeťou pre Satana je vražda nenarodených. Zachary King pôsobil v okultizme 26 rokov a vykonal 141 rituálnych potratov. V rozhovore uviedol, že potratové kliniky umožňujú satanistom zúčastňovať sa na potratoch. Taktiež opísal svoje prvé skúsenosti s vykonávaním rituálneho potratu, keď mal len 14 rokov. King povedal, že potrat sa konal na statku, ktorý bol prekvapivo čistejší ako mnoho skutočných potratových kliník, ktoré navštívil neskôr. Podľa jeho slov satanisti nemusia vykonať skutočný potrat, stačí, ak sa im na ruky dostane krv. Bývalý satanista sa priznal, že potraty bolo to najhoršie, čo v živote videl. Rituál začal v noci o 23:45, kúzlo začalo o polnoci, čo je hodina čarovania a skutočná smrť dieťaťa nastalo o tretej ráno, v hodine, ktorá sa nazýva diablovou hodinou.
Mojou jedinou úlohou pri tom všetkom bolo vložiť skalpel. Nemusel som skutočne spôsobiť smrť, dôležité bolo, aby som mal na svojich rukách krv. Takže som si musel na ruky dostať niečiu krv, či už ženy alebo dieťaťa. A potom lekár postup dokončil. Pri tomto konkrétnom potrate, ktorý bol pravdepodobne jedným z najohavnejších potratov, aké som kedy urobil, sa doktor natiahol, vytrhol dieťa von a hodil ho na podlahu pred hojdajúce sa ženy. Tie ženy boli posadnuté a keď doktor vyhodil to dieťa pred nich, ony ho hneď zjedli ako kanibali. Obrátenie: V januári 2008 počas práce v stánku so šperkami prežil Zachary stretnutie s Preblahoslavenou Pannou Máriou.To zmenilo jeho život. Zachary prežil uprostred nákupného centra mocou Zázračnej medaily Panny Márie pokoj, ktorý prevyšuje všetko chápanie.
Viac tu: webnode.sk/svedectvo-obratenia-satanistu/

Svedectvo jeho obrátenia v angličtine: tu youtube.com/watch?v=HjaCzmsz-Z0
mariamilucka and one more user link to this post
ľubica
Prečo syn agenta Krčméryho pracuje pre americkú mimovládku Aspen institute spolu s primátorom BA Vallom , Hvoreckým .... a získal štipendium od sereš OSF? aspeninstitutece.org/people-profile/michal-krcmery/
Samson1
Tak to Aspen institute je i na Slovensku. Ehmmm Výchova mladých politických a nadějných kádrů. Ještě jsem nevěděl, že něco podobného existuje, ale podle ovoce jsem mohl prohlásit, že ti mladí politici, jako Marcon, náš Petříček, Havlíček, Hamáček, dokonce Babiš a u vás Matovič a další jsou odchovanci z jedné stáje napříč celým politickým spektrem. A aby v tom neměl prsty Soros. Že.
One more comment from ľubica
ľubica
Na internete koluje, že kdesi na verejnosti sa Prof. Krčméry vyjadril, že Bill Gates je novodobý svätec. Keďže som na návrh pána profesora dostala pred rokmi medailu Vysokej školy sv. Alžbety za boj proti potratom, napísala som mu nedávno do SMS, že podľa mňa je Gates skôr nastupujúci Antikristus a pripojila môj blog o tom, že Gates je autorom nápadu s imunitnými certifikátmi na COVID-19i. Nato …More
Na internete koluje, že kdesi na verejnosti sa Prof. Krčméry vyjadril, že Bill Gates je novodobý svätec. Keďže som na návrh pána profesora dostala pred rokmi medailu Vysokej školy sv. Alžbety za boj proti potratom, napísala som mu nedávno do SMS, že podľa mňa je Gates skôr nastupujúci Antikristus a pripojila môj blog o tom, že Gates je autorom nápadu s imunitnými certifikátmi na COVID-19i. Nato mi pán profesor zavolal a vysvetľoval, že on ho osobne stretol, Gatesovci sú baptisti a už dávno prestali podporovať potraty. Tak som mu sľúbila tento článok, v ktorom si nájde priamo odkazy na oficiálne zdroje, ktoré jeho dojmy značne vyvracajú.
viac:blog.hlavnespravy.sk/…-hoci-stale-financuje-potraty/
dyk
Biskupi k tomu, či sa národ má ovakcinovať, alebo nie, sa nemajú čo vyjadrovať.
Musia sa vyjadriť k morálnej stránke, a tá je jasná, lebo vakcína výrobená z potrateného človeka je neprípustná!!! Zdravie a prežitie ľudstva je niečo, čo v pripade vakciny z potrateného človeka je naozaj zbytočné spomínať, lebo je lepšie, keď ľudstvo vyhynie, akoby malo byť zavakcinované vakcinou z potrateného …More
Biskupi k tomu, či sa národ má ovakcinovať, alebo nie, sa nemajú čo vyjadrovať.
Musia sa vyjadriť k morálnej stránke, a tá je jasná, lebo vakcína výrobená z potrateného človeka je neprípustná!!! Zdravie a prežitie ľudstva je niečo, čo v pripade vakciny z potrateného človeka je naozaj zbytočné spomínať, lebo je lepšie, keď ľudstvo vyhynie, akoby malo byť zavakcinované vakcinou z potrateného človeka. A ľudstvo nevyhynie, lebo je tu Boh a On sa o všetko postará. Tu ide len o strach ľudí, ktorí sú zakorenený v tomto svete a o tých predsa nejde, lebo sa nechcú plne odovzdať Božej vôli a Prozreteľnosti a preto majú strach zomrieť. Prečo by kvôli nim mali byť ostatný postavený proti Bohu prijatím vakcíny z potrateného dieťatka?!
Každý Katolik, ktorý prijme dobrovoľne vakcínu, ktorá obsahuje akúkoľvek svoju časť, ktorá je vyrobená z potrateného dieťatka, tak taký katolík ma zakázané pristupovať k Svätému prijimaniu a je fakticky exkomunikovaný z Katolíckej Cirkvi tak, ako je exkomunikovaný každý, kto je akokoľvek zainteresovaný na potrate.
Ani v tomto prípade neplatí "Účel svätí prostriedky".
Ak sa tento princíp povolí v otázke vakcín , tak potom začne tento princíp platiť v kazdej oblasti ľudského života a v každej oblasti ľudskej spoločnosti. Toto je otvorenie Pandorinej skrinky, ktorú už nebude možné nikdy zatvoriť, lebo každý bude môcť povedať :"Pri vakcínach sa to mohlo a v mojom prípade nie? Potom je to diskriminácia mojej osoby, mojich záujmov, mojej práce,..."
Antonín Růžička
Biskupi by sa mali vyjadrovat a to k otázke. Je vynucovaná vakcína znakom šelmy 666?
dyk
K tomu sa ti nevyjadria
Kocúr
Už sa vyjadrili. Oficiálne. Podľa KBS je to v súlade s morálnou náukou RKC. Podľa zdravého rozumu, svedomia je to od biskupov do neba volajúci hriech. V rozpore so sv. Písmom, samozrejme.
hmmh-tv
Katolicizmus je opak kresťanstva. Katolícku cirkev rimania založili, aby s ňou zničili pôvodné kresťanstvo a to sa stalo.
Krásný pokojný den
Ale no tak, to myslíš hmmh vážně?😁
Antonín Růžička
myslí a má to dobře zjištěné
Otakar Holzmann
Potrat je vražda dítěte nevinných dětí v bílých rukavičkách, je to jako zločin nacistů. V minulém století byl celý svět pohoršen tím, co dělali nacisté. Dnes činíme totéž v bílých rukavičkách,“ řekl papež František. Potratový průmysl vydělává peníze ze zabíjení nenarozených dětí !Adolf Hiler jako první zavedl toto zabíjení nemocných, starých a dementních lidí eutanazií. A dnes Adolfa Hitlera v …More
Potrat je vražda dítěte nevinných dětí v bílých rukavičkách, je to jako zločin nacistů. V minulém století byl celý svět pohoršen tím, co dělali nacisté. Dnes činíme totéž v bílých rukavičkách,“ řekl papež František. Potratový průmysl vydělává peníze ze zabíjení nenarozených dětí !Adolf Hiler jako první zavedl toto zabíjení nemocných, starých a dementních lidí eutanazií. A dnes Adolfa Hitlera v tom všichni extrémističtí neomarxističtí iberálové a levičáci nadšeně následují ! Liberál Dr. Jack Kevorkian řekl: Nenechte děti zničit Vaši kariéru ! Margaret Sangerová řekla: "Kontrola porodnosti musí nevyhnutně vést k čistější rase."Otázka nacistka ?
Odpověď: Ne, americká feministka a první propagátorka idey legální interrupce - umělého potratu !
henryklahola.nazory.cz/Potrat.cz.htm
henryklahola.nazory.cz
Otakar Holzmann
Opakování je matka moudrosti, opakování je protijed zapomínaní. Na světě je tolik hříchů, že i kdybychom 24 hodin denně mluvili o hříchu, všechno by to bylo málo. Poselství z Medžugorje. „Drahé děti ! I nadále potřebuji vaše modlitby. Ptáte se, proč tolik modliteb? Obraťte se,drahé děti,a uvidíte, jak mnoho hříchu ovládlo tuto zemi. Proto se modlete, aby Ježíš zvítězil. Děkuji vám, že jste …More
Opakování je matka moudrosti, opakování je protijed zapomínaní. Na světě je tolik hříchů, že i kdybychom 24 hodin denně mluvili o hříchu, všechno by to bylo málo. Poselství z Medžugorje. „Drahé děti ! I nadále potřebuji vaše modlitby. Ptáte se, proč tolik modliteb? Obraťte se,drahé děti,a uvidíte, jak mnoho hříchu ovládlo tuto zemi. Proto se modlete, aby Ježíš zvítězil. Děkuji vám, že jste přijaly mou výzvu!
mariamilucka
Kalistratos, je správne že Otakar zopakoval že potrat je vražda. Aj Panna Mária v posolstvách opakuje tie isté slová? Pretože je matka a my sme jej deti ktoré hrešia. V posolstvách často opakuje: zapamätajte si, znova vám to opakujem, atď. Tak aký máš s tým problém? Alebo to chceš vytknúť aj Panne Márii?
Peter(skala)
.zaujalo ma, že ked chcu z tých detí bunky pre vakciny, tak plod musí byť živý, čiže najprv dieťa vyberu, odoberu bunky a až potom ho usmrtia.

Brutalna vražda 🤮😭
Janko333
Myslím že je to podobne ako pri transplantácii orgánu napr. srdce. Bunky z potrateného dietaťa pre tvorbu vakcín sa musia dať v krátkom čase do živného roztoku (natrium NACL) pre tvorbu vakcín asi tak ..... Je to miliardový biznis a okrem iného elity to robia so satanským zámerom zabíjať. Pre satanistov je potrat najväčším požitkom preto bunky z potrateného dietaťa zavádzujú aj do vakcín. Aj …More
Myslím že je to podobne ako pri transplantácii orgánu napr. srdce. Bunky z potrateného dietaťa pre tvorbu vakcín sa musia dať v krátkom čase do živného roztoku (natrium NACL) pre tvorbu vakcín asi tak ..... Je to miliardový biznis a okrem iného elity to robia so satanským zámerom zabíjať. Pre satanistov je potrat najväčším požitkom preto bunky z potrateného dietaťa zavádzujú aj do vakcín. Aj alternatívnej medicíne sa darí ako nikdy, homeopatiká si hádžu do krkov ako lentilky a kupujú GMO potraviny.

Cirkev je znepokojená, že očkovacia protilátka na COVID-19 má pochádzať z buniek abortívnych plodov. Vývoj vakcíny na očkovanie proti vírusu SARS-CoV-2 naráža na problémy. Okrem vedecko-technických otázok sa do diskusie zapojila katolícka cirkev. Katolícki biskupi vo svojom stanovisku vyzývajú vlády, aby nekupovali vakcíny od britskej firmy, pretože obsahujú tkanivá potratených plodov.

BUNKY Z PLODU Využívajú sa aj pri vakcíne proti rubeole. Podľa biskupov vakcína od britskej spoločnosti používa bunkovú líniu HEK-293 vyvinutú v roku 1973 použitím obličkových buniek vyrastených v tkanivovej kultúre z dobrovoľne usmrteného ľudského embrya. „Historický pôvod vakcíny je teda spätý s vykonaným abortom.

Poslanec Tomáš Taraba, ktorý navrhol, aby parlament zaviazal slovenskú vládu takéto vakcíny nekupovať. Zákonodarcovia však Tarabov návrh v drvivej väčšine odmietli.

V Encyklike Evangelium Vitae z roku 1995 sa v bode 58 uvádza, že
„umelý potrat má rysy, ktoré ho robia osobitne vážnym a odsúdeniahodným zločinom. II. vatikánsky koncil ich spolu so zabíjaním detí definuje ako "odporný zločin" “ (10).
V tomto istom dokumente je spomenuté, že Pápež Pius XI v encyklike Casti connubii odmietol nepravé ospravedlňovanie umelého potratu a Pápež Pius XII
„odsúdil akýkoľvek priamy potrat, to jest každý čin, ktorý priamo smeruje k zabitiu ešte nenarodeného ľudského života, "nezávisle od toho, či je zabitie cieľom, alebo je len prostriedkom k cieľu"“ (11,12).
Týmto prostriedkom k cieľu sa dá chápať práve použitie buniek potratených detí pre prípravu vakcín. Z morálneho hľadiska sa do spolupráce s „odporným zločinom“ zapájajú tri kategórie osôb, a to:

1. tí, ktorí vakcíny vyrábajú
2. tí, ktorí sa podieľajú na ich predaji a marketingu
3. tí, ktorí ich predpisujú a vydávajú (lekári a lekárnici)

4. tí, ktorí ich potrebujú zo zdravotných dôvodov (pacienti, rodičia, deti...)


Niektoré vakcíny ktoré sa dávajú deťom obsahujú ľudské diploidné bunky MRC-5. Napr. pri Rubeole, ovčie kiahne, hepatitída typu A. Bunky MRC-5 ľudské fibroblasty ktoré sa tvoria odobratím plodoveho tkaniva. Z daného plodu ktorého sa matka rozhodla potratiť (zabiť). Bunky takzvané fibroblasty sa tvoria z tých tkanív. Niektoré vakcíny pre deti obsahujú fibroblast ľudského diploidu WI- 38. Ľudské DNA vo vakcínach je zámerne fragmentovaná. Všetky plody potratených detí boli staré tri mesiace a viac. Aké orgány v tých plodov získavajú? Tkanivá z potratených detí sa nasekajú do menších kúskov a sú kultivované. Niektoré kúsky potratených plodov sú hypofýza ktoré sa rozsekajú na malé kúsky. Vrátane pľúc plodov, kože, ľadvín, slezina, srdce, jazyk, atď. Dr. Stanley Plotkyn. Plotkyn použil vakcíny vo svojom výskume na mentálne retardovaných. V 60-tych rokoch sa to považovalo za bežnú prax.“ Tvrdil že je najlepšie experimentovať s tými, ktorí menej prispievajú k blahu spoločnosti, napríklad na deťoch alebo dospelých so zdravotným postihnutím. Plotkin potvrdil, že je ateista, ktorý by skončil v pekle. Vierou pohŕda a odmieta výhradu svedomia – právo odmietnuť očkovanie z náboženských dôvodov. hlavnespravy.sk/…udom-priam-ako-nacista/2375662
--
Nebezpečenstvá hliníka vo vakcínach: slobodavockovani.sk/…ecenstva-hlinika-vo-vakcinach/
Metodika tvorby Registra svedomiu repugnantných liečiv
lzz.sk/…-10-20_metodika-tvorby-rsr.pdf
Keby ste tušili, ako sa odoberajú orgány, asi by ste s tým nesúhlasili

magazin1.sk/…-asi-by-ste-s-tym-nesuhlasili/
Peter(skala)
dobrý priklad si uviedol s tým srdcom
dyk
Neverím, že vakcíny netestovali na ľuďoch. Veď toľko ľudí ročne zmizne a nik ich už nenájde. Unesú, otestujú na nich vakcíny a po smrti daju do hamburgerov, alebo do spaľovne. Evidentne farmabiznis je bez svedomia a ešte keď ide o naplnenie plánu a svetový reštart, tak tým skôr.
Antonín Růžička
tak jako tak, necelý rok na kvalitní vakcínu je málo
dyk