Miles Christi +
Miles Christi + shares from pl.news
863
FSSPX wspiera biskupa Nikaragui

Nikaragua: współpraca Bractwa Piusa X z biskupem i jego diecezją

Bractwo Kapłańskie św. Piusa X współpracuje z biskupem Nikaragui, o. Stefanem Freyem, austriackim przełożonym okręgu, powiedział podczas wykładu w Hohenfurth w Czechach (2 lipca). Według "Amigos de …More
Bractwo Kapłańskie św. Piusa X współpracuje z biskupem Nikaragui, o. Stefanem Freyem, austriackim przełożonym okręgu, powiedział podczas wykładu w Hohenfurth w Czechach (2 lipca).
Według "Amigos de la Fraternidad Sacerdotal San Pío X – Nikaragua" księża Bractwa odprawiają Mszę św. w parafii w miejscowości Estelí, gdzie biskupem jest salezjanin Juan Abelardo Mata Guevara (74).
Biskup mówi o sobie, że był komunistą i teologiem wyzwolenia, dopóki nie spotkał księży katolickich na kongresie w Fatimie, który doprowadził do jego nawrócenia.
Księża skontaktowali go z Bractwem, którego kapłani pozwolili mu na głoszenie misji, a nawet rekolekcje dla jego duchowieństwa. Od tego czasu niektórzy z nich zaczęli odprawiać Mszę Świętą w języku łacińskim.
Do końca swojej kadencji, biskup pragnie nawrócić swoją diecezję. Katolicy Soboru Katolickiego w Nikaragui gonią protestantów. Oficjalna liczba katolików spadła do 47%.
Kapłani Bractwa zaproponowali zwalczanie apostazji poprzez promowanie Matki Bożej …More
Miles Christi + shares from PiotrM
458
.

Czasami lepiej milczeć Arcybiskupie Ryś!

Znany modernista promujący wszelkiego typu protestanckie sekty charyzmatyczne lub ekumeniczne w stylu Wspólnota Chemin Neuf abp. Ryś uczestniczył w antykatolickim spotkaniu, bo jak inaczej nazwać …More
Znany modernista promujący wszelkiego typu protestanckie sekty charyzmatyczne lub ekumeniczne w stylu Wspólnota Chemin Neuf abp. Ryś uczestniczył w antykatolickim spotkaniu, bo jak inaczej nazwać wspólnotę skupiająca protestantów, modernistów i ateistów? ( TUTAJ piszemy o tej sekcie ekumenicznej). Niestety postanowił jeszcze wypowiedzieć się na temat Matki Boga:
Gdyby w Kościele katolickim było właściwe rozumienie kultu Matki Bożej, to unikalibyśmy wielu nieporozumień z braćmi i siostrami z innych Kościołów. Moglibyśmy łatwo wytłumaczyć w co wierzymy, a w co nie, co praktykujemy, a co nie! ( żródło ekai.pl)
W Kościele Katolickim jest właściwe rozumienie kultu Niepokalanej!
Problem jest tylko taki, że Ryś nie reprezentuje katolików, tylko modernistyczny twór posoborowy i on o tym nie chce pamiętać. Katolicy nie muszą się tłumaczyć nikomu w co wierzą i jak to praktykują, a już na pewno nie wyznawcom Lutra, którzy dosłownie nienawidzą naszej Królowej.
Bóg ustanowił jeden Kościół i dialog …More
Miles Christi + shares from Quas Primas
16
Kazanie x. Karola Stehlina
Mocna ręka Boża prowadzi do zbawienia. www.youtube.com/watchMore
Mocna ręka Boża prowadzi do zbawienia.
www.youtube.com/watch
18:55
Miles Christi + shares from Quas Primas
222
"Ich prawdziwe cele"
LGBT "Ich prawdziwe cele!!! Zarówno YT jak i na Glorii boją się tego filmu, tej prawdy o sodomitach i USUWAJĄ film z portali zasłaniając się mową nienawiści. Śmieszne co nie? Pedały boją się prawdy …More
LGBT "Ich prawdziwe cele!!!
Zarówno YT jak i na Glorii boją się tego filmu, tej prawdy o sodomitach i USUWAJĄ film z portali zasłaniając się mową nienawiści.
Śmieszne co nie?
Pedały boją się prawdy o sobie!!!
01:00:49
Miles Christi + shares from Quas Primas
41
kazanie na święto Narodzenia Św. Jana Apostoła
Dać świadectwo o światłości. www.youtube.com/watchMore
Dać świadectwo o światłości.
www.youtube.com/watch
23:19