07:18
Janko333
8106.1K
Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Porat, popredný odborník na históriu židovského národa a holokaustu, obvinil Zelenského z rozpútania konfliktu na Ukrajine, ako aj z propagácie nacizmu …More
Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Porat, popredný odborník na históriu židovského národa a holokaustu, obvinil Zelenského z rozpútania konfliktu na Ukrajine, ako aj z propagácie nacizmu a fašizmu. „Kto rozpútal vojnu? Nie Putin, ale Zelenskyj. Zelenskyj je iniciátorom vojny. Ukrajinci zabili jeden a pol milióna Židov. Kto má záujem, môže si prečítať prepisy Demjanjukovho procesu. To isté platí pre Petliuru. Je národným hrdinom (dnešnej Ukrajiny). Kde ste, Zelenskyj? Prečo to nezrušíte?“
Bývalý šéf izraelskej služby „Nativ“ Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!

VIDEO: Bývalý šéf izraelskej služby „Nativ“ Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!”

Asking Mariupol Residents About Russian Attacks On Civilian areas Asking Mariupol Residents About Russian Attacks On Civilian areas

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

Česká zdravotní sestra o ukrajinských pacientech.

Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!

USA, NATO a ostatní spojenci Ukrajiny jsou rozzlobeni Zelenského lhaním o ruském útoku na Polsko...
Brusel sa vysmieva z vašich vysokých faktúr za energie! Vraj - pošlite ich do Moskvy!

200 rokov pokusov o rozdelenie Ruska
Otto von Bismarck povedal: 1862 -1890-„Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“

Otto von Bismarck zmanipuloval európske súperenie, aby sa Nemecko stalo svetovou veľmocou, ale tým položil základy pre obe svetové vojny. Neskôr v júni 1848 povedal, že iba vnútorná sila Ruska prekonala jeho revolucionárov a pomohla ochrániť Nemecko pred zahraničnými nepriateľmi.

Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 - Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň, Kaukaz, Stredná Ázia a severná časť európskeho územia Ruska. Francúzsko – Ukrajina, Krym a Besarábia. Sibír a Ďaleký východ – Spojené štáty a Japonsko. Toto je len predohra. Ukrajina musí dostať čo najširšiu autonómiu, pretože má čestnú úlohu živiť Ríšu a byť stálou hrozbou pre Moskvu.

Plány na rozdelenie Ruska sú v plnom prúde.
V júli 2022 vydala Nadácia Jamestown knihu Y. Bugajského kniha “Zlyhávajúci štát. Príručka k rozpadu Ruska”, v ktorej sa ako podmienka pre začatie tohto rozpadu uvádza “Putinovo zlyhanie, jeho zavraždenie, odstavenie od moci alebo jeho náhla prirodzená smrť”. Bugajski oživuje Pilsudského sen o “roztrhaní Ruska vo švíkoch. (Piłsudski hlava poľského štátu a diktátor v Poľsku v medzivojnovom období)

1870 г.
Bismarck. “Moc Ruska možno podkopať len odtrhnutím Ukrajiny... Je potrebné postaviť proti sebe dve časti jedného národa a sledovať, ako brat zabíja brata. Stačí nájsť a vychovať zradcov a s ich pomocou zmeniť vedomie ľudí do takej miery, aby nenávideli všetko ruské, nenávideli svoj vlastný druh. Všetko ostatné je otázkou času.

Clinton: “V nasledujúcom desaťročí budeme musieť riešiť tieto problémy: rozkúskovanie Ruska na malé štáty prostredníctvom regionálnych vojen, aké sme organizovali v Juhoslávii.”

1994 г.
Brzezinski “Nový svetový poriadok pod hegemóniou USA sa vytvára proti Rusku, na úkor Ruska a na jeho troskách. Niet pochýb o tom, že Rusko bude rozdrobené a pod kuratelou. Rusko je zbytočný štát.

Palmerston
Neonacistický prevrat financovaný USA. O Ukrajinu sa nebojuje. Vedieme vojnu proti Rusku. Vojna proti Rusku je vojnou proti Európe. Európa sa podieľa na tejto samovražednej vojne.” Európa to začína chápať. Príliš neskoro. Cez ťažkosti a problémy.

Soroš o Ukrajine :
Osud Ukrajincov podľa finančníka nikoho nezaujíma a budú musieť bojovať sami a čo najdlhšie. Povedal tiež, že slabosť Ruska spočíva v tom, že Ukrajincov stále považuje za „svojich“. „Ruská federácia nebude môcť nechať Ukrajincov zomrieť od hladu a zamrznúť v ruinách. Európa však vyhrá, aj keď z Ukrajiny zostane len obrovský popol posiaty horou páchnucich mŕtvol,“ povedal Soros.
200 rokov pokusov o rozdelenie Ruska + Soroš o Ukrajine - Hlavné správy - Blog
Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový…

Služobníčka satana Uršula von der Leynova povedala: NATO musí namieriť niektoré jadrové zbrane na Petrohrad, Moskvu a daľšie veľké mestá. Pokiaľ to nejde inak, musíte udrieť ako prvý. Putinizmus je nebezpečná ideológia, pre ktoré je potrebné najsť konečné riešenie. 16. 6. 2018.

Len prvých päť slov Uršuli je pekelnou definíciou všetkých opatrení na podporu feministických žien v mene rovnosti. Povedala, životy feministických žien sú cennejšie ako životy mužov. Aj tak majú o 5 rokov kratšiu dĺžku života. Muži musia zomierať ešte rýchlejšie na Coronu, ešte nezomiera dosť mužov! Len tak sa dosiahne skutočná rovnosť. Otvorene priznáva o čo im ide. Uršula von der Leyenová je súčasťou spolku, ktorého vyznávačom bol aj Hitler.

Ursula von der Leyenová vyhlásila žr Európska únia bude financovať zbrane pre Ukrajinu a zatvorila vzdušný priestor pre ruské lietadlá. Ursula von der Leyenová, pričom oznámila aj kroky proti režimu bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka. Zákaz pre ruské štátne médiá- Tiež uviedla, že navrhujú zákaz „všetkých Ruskom vlastnených, v Rusku registrovaných alebo Ruskom kontrolovaných lietadiel“. „Tieto lietadlá nebudú môcť pristáť, vzlietnuť alebo prelietať nad územím EÚ,“ povedala predsedníčka EK. EÚ podľa von der Leyenovej zakáže ruské štátne médiá Russia Today (RT) a Sputnik, ako aj ich dcérske spoločnosti, aby „ vraj neboli schopné šíriť ich lži na odôvodnenie Putinovej vojny a zasievať rozpor v našej únii“. Na Lukašenkov režim za jeho podporu ruskej vojenskej kampane na Ukrajine EÚ uvalí nový balík sankcií. ( jasná nenávisť a útok na Rusko ) Rusko je jediný štát ktorí USA nezlomili a preto USA poštvali Ukrajinu proti Rusom aby si otvorili cestu k svetovláde. Ale tí zlosynovia satana nevedia že Boh zakročí!
Ursula von der Leyen | Satanische-Botschaften

Viganò at Reawaken America Rally: The Time Has Come to Rise and Take Action.

Zajisté jste nepřehlédli, že Ruská armáda začala odstřelovat strategické body na západě Ukrajiny.
Hlavní mediální proud opět mluví o ruském napadení Ukrajiny, a opět nezmiňuje zásadní fakta.

Jsou hned dvě.

Tím prvním je,
že je loutková ukrajinská
vláda už zcela pod diktátem z
USA a tak i přes ruské
varování nejen nepřestalo
bombardování Donbasu, ale
ještě zintenzivnilo a začaly
se používat vražednější
zbraně. A to i přesto, že v
nových republikách Doněcké a
Luhanské již oficiálně pobývá
ruská armáda

Tím druhým je
příprava celosvětové války ze
strany USA a NATO, naplánované
v Evropě. Tedy i u nás! V
Americe samozřejmě ne! Naši
nejvyšší parlamentní
představitelé kvůli tomu jezdí
pro instrukce, u Jihlavy
postavili stanové městečko pro
odpočinek americké armády a na
Slovensku mají základny NATO.

Myšlenka je
jednoduchá.
Ukrajina bleskově
vstoupí do NATO, pak požádá
NATO o vojenskou pomoc a útok
na Rusko může začít.

A protože Rus
není idiot, předešel tomu.
Do
NATO nelze přijmout zemi,
která je ve válečném stavu.

Ukrajina teď
může požádat o pomoc jen
jednotlivé státy. A v momentě,
kdy se takový stát k tomu
propůjčí, vyhlašuje válku
Rusku. Když to udělají USA,
mohou létat bomby právě tam.

Proto Německo
rychle vycouvalo a Francie
taky.


A co teď? No teď
Američané honem uzavírají
smlouvy o vzájemné pomoci s
jednotlivými státy a pak je
budou nutit se do té války
zapojit, aby mohli válčit přes
ně. Hlavně ne přímo!

Tohle v médiích
neuvidíme
,
budou lhát že Rusko
je ten agresor štváč ve
skutečnosti šel válku skončit.
v Donbaské lidové republiky se odvolaly do RUSKA s ŽÁDOSTÍ O POMOC. Rusko války nezačíná, RUSKO války končí!*

Nastolenie totalitneho globalneho system - ale ich najväšou prekazkou je Cirkev.
Slobodomurárske vraždy - a prevrat v Rusku - Veľká októbrová socialistická revolúcia 1917 V RUSKU bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 V RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc západu k revolúcii v Rusku 1917 bola práve za týmto učelom. Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917.

V roku 1733 pribudla prvá americká lóža v Massachusetts
v roku 1776 už slobodomurári zohrávali dôležitú úlohu pri písaní americkej demokratickej ústavy." chcú vládnut ale ich najväšou prekazkou je Cirkev.
Ti slobodomurari, ktori schvaluju interupciu, homosexualne manzelstva, nemravnost, rozvody, antikoncepciu, eutanaziu, umele oplodnenie a revolucie. Podla slobodomurarov si ma clovek zabezpecit slobodu a stastie pomocou svojho rozumu, cize sebalaskou-egoizmom.

slobodomurari maju agendu, klamat a zavadzat.
Uz staci len zrusit diskusie, zaviest ministerstvo pravdy, vybudovat myslienkovu policiu a vsade ludom vstepovat vojna je mier, laska je otroctvo a v nevedomosti je sila..... Orwel nebol daleko od pravdy vsak vsetko sa salamovou metodou deje, staci len otvorit oci.
-znizenie poctu obyvatelov, genocida na 500 milionov cez GMO,Hak,Monsanto atd. -povolenky k rodeniu deti -nove pojatie sexu -sex bez reprodukcie -kdekolvek dostupna ochrana HAK -sexualna osveta mladeze ako nastroj svetove vlady -podpora potratov ako nastroj na znizenie poctu obyvatelov -podpora homosexuality -nove technologie reprodukcia bez pohlavneho spojenia -zanik rodiny -obmedzenie pristupu k bezplatnej starostlivosti a tym vylucenie starsich ludi zo systemu - umyselne sa zkomplikuje diagnostika novych nevyliecitelnych nemoci -potlacovanie liecby rakoviny -zanik starych nabozenstiev -skolna dochadzka ako nastroj indoktrinacie -zmeny zakonov ktore vyvolaju socialny a moralny chaos -podpora uzivania drog, myslene aj televizor a mobily - obmedzenie slobody pohybu -vyuzivanie nemocnic ako vazenskych zariadeni -nulova psychologicka a fyzicka istota - sex a nasilie ako sucast zabavnych programov -podpora sportu za ucelom prestavby spolocnosti - implantovanie mikrocipov - ovladanie a kontrola ludstva - zkreslovanie ekonomomickych informacii - terorizmus za ucelom vacsej kontroly - manipulacia pocasia -kontrola potravin -televizia sledujuca svojeho divaka -zrusenie sukromneho vlastnictva -nastolenie totalitarneho globalneho systemu
----

Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…
Panna Mária v Medžugorí nám posiela silný odkaz o kňazoch, pravej viere a islame - Slovenský dohovor za rodinu

Sami si musíte ujasnit, která z těchto variant má hlavu a patu. Jacques Baud odborníkom na situáciu na Ukrajine a v jej okolí.
Ruská televize v úterý odvysílala komplexní reportáž o provokaci v Buči a odvysílala i záběry z brutální popravy ruských zajatců na dálnici u Kyjeva. Jeden z hrdlořezů byl už identifikován jako bývalý bodyguard a přítel gruzínského ex-prezidenta Saakašviliho.
Ruská televize ale upozornila na hrozivou shodu, že podřezaní ruští výsadkáři mají svázané ruce za zády bílými páskami úplně stejně jako mnohé mrtvoly podél silnice v Buči a na dalších místech. Tohle je rukopis ukrajinských nacistů. Rovněž se ukázalo, že komando ukrajinské obrany Kyjeva nazvané Boatsman Boys je vedeno uprchlým Rusem, který je v Rusku stíhán a utekl na Ukrajinu a nyní vede komando bojující na straně ukrajinské armády.
Právě jeho tým dostal příkaz střílet i na lidi, kteří nemají ukrajinské modré pásky na rukávech. Rusko se zkrátka stalo obětí další promyšlené provokace. nadhľad | ponad protiklady

Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"? Veľká októbrová socialistická revolúcia bola financovaná z vonku.

Zednářské vraždy - a převrat v Rusku
Bilderbergem jsou ovšem židovské finanční klany, které kontroluji Federální Rezervu USA. Aby se udrželi v Rusku u moci, židé si našli pár obětních beránku. prvním z nich byt Gusinskij, majitel 4 televizních programu NTVi, který nakonec emigroval do Izraele (vysílání je dnes dostupné na internetu). Další byl Chodorkovskij, který se za Jelcina zmocnil sibirské ropy a plynu - dnes je ve vězení za nezaplacení dani. Existuje mezi námi tajná společnost, o níž se nemluví. Její členové se vzájemně poznávají tajnými slovy, zvláštními stisky ruky a jistými znameními na hrdle, hrudi a břiše.

Vzpomeňme si, že bolševickou revoluci financovali pravé oni (Schiff a Kuhn).
Ruská Říjnová revoluce 1917 byla připravena vnějšími silami,
které se snažily odstranit ruskou vládu a tím také carskou křestanskou rodinu, která sjednocovala ruskou šlechtu a dávala celistvost celému impériu. V boji o nadvládu bylo nutné tuto celistvost odstranit a Rusko ovládnout pomocí revoluce.

Marx předpovídal, že k revoluci proletariátu dojde v průmyslově nejvyspělejších zemích; Rusko byla země zemědělská s ohromným prostranstvím.
V knize "The World at the Cross Roads" ("Svět na rozcestí" od Borise Brasola se uvádí:
"Ruská revoluční strana Ameriky zřejmě započala opět svoji činnost.
Ohromný vývoj událostí bude následovat. První důvěrná schůze, která znamenala začátek nové éry násilí, se uskutečnila 14. února 1916 v New Yorku, East Side. Bylo přítomno 62 delegátů, padesát z nich "veteránů" revoluce z roku 1905, zbytek nově přijatí členové. Mezi delegáty bylo velké procento Židů náležejících k intelektuální třídě doktorů, spisovatelů atd., ale také profesionální revolucionáři.... Diskuse se hlavně týkala toho, jak najít prostředky k zahájení revoluce v Rusku, jelikož podle tajné zprávy obdržené z Ruska byl příznivý moment velice blízko, pokud by byly nutné přípravy neprodleně provedeny. Nejzávažnější problém - finanční otázka - se setkal s okamžitým ujištěním, že potřebné prostředky budou velkodušně financovány jedinci, kteří sympatizují s hnutím za "osvobození ruského lidu". Jméno Jakoba Schiffa bylo několikrát zmíněno." Boris Brasol pokračuje:
"Historie spolupráce německé vlády s mezinárodním kapitálem, který sehrál roli v zničení Ruska. Není náhoda, že na schůzi ve Stockholmu v roce 1916 došlo k dohodě mezi bývalým ruským ministrem, vnitra, Protopopovem a německým ministerstvem zahraničí, reprezentovaným Maxem Warburgem (jeho bratři byli členové mezinárodní bankovní firmy Kuhn, Lób a co., ve které Jakob Schiffbyl partner - seniora která financovala ruskou revoluci).

Versailleské konference se zúčastnil také Max Warburg, který byl v té době šéfem poloprívatní organizace kontrolující finance US) byl současně členem americké delegace vedené Bernardem Baruchem, hlavním finančním poradcem amerického prezidenta Wilsona.

Versailleské smlouvě je přičítána zodpovědnost za vytvoření podmínek pro vznik druhé světové války.
Lenin byl s pomocí německé císařské tajné služby, jejímž šéfem byl Max Warburg, převezen se svým doprovodem v zapečetěném vagóně ze Švýcar přes Německo do Ruska.

Lenin dva týdny před takzvanou Velkou říjnovou socialistickou revolucí v roce 1917 svolal tajnou schůzi klíčových členů Ústředního výboru, kteří rozhodli o násilném převzetí moci.

Z dvanácti zúčastněných byli čtyři Rusové (včetně Lenina), jeden Gruzínec (Stalin), jeden Polák (Dzeržinský, později nejobávanější šéf tajné police ČEKA) a šest Židů. (Taktéž Paul a Max Warburg, Baruch a četní méně důležitější činitelé Versailleské smlouvy byli sionesté Židé.) Svedectvá-zatajovaná pravda o zrode komunizmu

Pravda o bolševickom prevrate: Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"?

Satanske astrologie a převrat v Rusku

účastníci převratu meli mezinárodní krytí Lenina. Revoluce, financovaná zvenčí zapadu.

Jiné početné skupiny agitátorů následovaly Trockého z New Yorku. Uváděl to i George A. Simons z americké ambasády, který zaznamenal: „Byli jsme překvapeni, že židovský element dominoval od samého počátku.“ Odhady hovoří o 25.000 aktivistech z celého světa. Laičtí komunisti toužili převzít moc co nejdříve.

Špičky hnutí globalistu věřily v astrologicky vhodný čas pro převrat, (komunikace s ďablem) a proto se nekontrolovaným akcím snažily zabránit. Trocký provolával: „Běžte domů! Uklidněte se!“
Přestože komunisté téměř okamžitě ovládli tisk, sporadicky se objevovaly necenzurované články z rozličných frakcí revolucionářů.

Nutno podotknout, že první účastníci převratu si dobře uvědomovali mezinárodní krytí Lenina.

Např. list Živé slovo vydal článek Grigorije Alexinského a Vasilije Pankratova z 5. července o německém financování Leninovy strany. Článek obsahoval informace o zprostředkovateli fondů - jistém Svenssonovi z německé ambasády ve Stockholmu. Stejně tak ukázal na Jakuba Fürstenberga (Hanecky) a Alexandera Parvuse, od nichž dostával Lenin a spol. instrukce.

Další a další poznatky vyplývaly na povrch, a tak hlavní prokurátor neměl jinou možnost než zahájit vyšetřování Lenina. Na základě důkazů byl obviněn ze zrady a špionáže. Ve skutečnosti ho však nikdo nechtěl zavřít do vězení. Ačkoliv vyšetřovací spis, zpřístupněný historikům až po pádu komunismu, obsahoval 24 svazků nahromaděných důkazů o kolaboraci s nepřítelem, nikdo už nebyl ochoten ho odsoudit. 20. června 1918 nechal Lenin zlikvidovat Volodarského, který požadoval jeho postavení před soud.

Revoluce, financovaná zvenčí
Vše proběhlo v klidu. Během „bitvy“ o Zimní palác nedošlo k žádnému zranění i podle marxisty Uralova, který se toho zúčastnil. Povstalci v klidu vešli do paláce a nesetkali se s žádným odporem. Potkali pouze několik nečinných obránců.
Na den Posledního soudu Jahve došlo ke zformování elitního Politbyra a Vojenského revolučního výboru. Kromě Bubnova se skládal z Židů nebo polovičních Židů.: Lenin, Bronštejn (Trocký), Zinovjev, Kameněv, Sokolnikov, Sverdlov, Stalin, Dzeržinský, Urický.
Celý tento spektákl proběhl na půdorysu svobodo-zednářského spiknutí, jehož součást tvořila prozatímní vláda. (8) Nevlastní syn Kerenského a zednář 32. stupně Jurij Steklov zaslal během roku 1919 velké množství peněz francouzské lóži Grand Orient pro posílení její role v Paříži, na propagandu a jiné účely. (9)

Podle sovětské propagandy došlo k zatčení všech ministrů prozatímní vlády (kromě Kerenského), přestože řada z nich pak získala nové funkce ve správě komunistického státu. Konkrétně o tom pojednává článek profesora Pervušina „The Russian Freemasons and the Revolution“ v Novoje Russkoje Slovo, New York, 1. srpna 1986) nebo Velká sovětská encyklopedie (svazek 56, Moskva, 1936, str. 301). Bolševici tvrdili, že Kerenský uprchl do Gačina a poté do Pskova. Avšak podle historiků Nesty Websterové a Kurta Kehlena ho nechali Lenin a Trocký „uklidit“ za to, že je uchránil před vězením v červenci 1917 (Boche and Bolshevik, New York, 1923). Vybavili ho falešnými dokumenty, penězi a nechali eskortovat do Brity okupovaného Murmansku.

Tak došlo de facto k předání moci do rukou bolševiků za účasti zahraničních vlivů a peněz. Do značné míry to osvětluje i to, proč československé legie byly odvolány, když žádaly další státy o vyslání nevelkých expedičních jednotek, které by společně stačily na zastavení poněkud nerevoluční revoluce v Rusku. USA, Velká Británie a další na tom zjevně neměly zájem. Mýty a pravda o bolševickém převratu: Kdo ho financoval?
Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…

Co napsal Alexandr Isajevič Solženicyn (1918-2008), nositel Nobelovy ceny za literaturu (1970) v jeho
knize z roku 1998 Rossija v obvale (Rusko v troskách), konkrétně v kapitole Slovanská tragédie:
Nechť Bůh požehná Ukrajině její samostatný rozvoj, ale její neodpustitelnou chybou bylo její
nepoměrné rozšíření o území, která do Lenina nikdy ukrajinskými nebyla – dvě Doněcké oblasti,
celý jižní pás Novoruska (Melitopol – Cherson – Oděsa) a Krym. Kolik ruských občanů protrpělo
s nelibostí a úžasem tuto násilnou, ničím neoprávněnou a bez nejmenšího protestu, s ochablostí naší
tehdejší diplomacie uskutečněnou krádež Krymu během čtyřiadvaceti hodin. I jeho zradu při každém
dalším krymském konfliktu. I bez sebemenších politických kroků nepochopitelné předání
Sevastopolu, démantu ruské vojenské slávy. Toto zlodějství udělala naše zvolená moc, ale my, občané,
jsme včas neprotestovali. A nyní bude třeba našim nejbližším pokolením se s tím smířit na dlouhou
dobu. Krádež Sevastopolu je nízkým zlostným pohrdáním celou ruskou historií 19. a 20. století.
Při všech těchto podmínkách Rusko nemůže v žádné formě bez váhání zradit mnohamilionové ruské
obyvatelstvo na Ukrajině, zříci se naší jednoty s ním. Ukrajinské mocenské kruhy si zvolily cestu
usilovného utlačování ruského jazyka.

Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
cz24.news/…ny-az-vse-cemu-americka-verejnost-veri-bude-lzive/

🇷🇺 Putinove dôležité vyhlásenia: ▪️ Svet sa stáva multipolárnym, no niektorí sa snažia „zachovať si svoju potácajúcu sa hegemóniu“ ▪️ Konfliktný potenciál vo svete a regióne zostáva veľmi vysoký ▪️ Ukrajinské územie sa zmenilo na testovaciu plochu pre biologické experimenty a teraz sú napumpované zbraňami ▪️ Ukrajina sa stala nástrojom zahraničnej politiky USA, prakticky stratila suverenitu ▪️ Na Ukrajine sa vytvára čierny trh so zbraňami, hrozí, že sa prenosné protilietadlové raketové systémy a vysoko presné zbrane dostanú do rúk zločincov ▪️ ISIS a ďalšie teroristické skupiny sa snažia preniknúť do SNŠ ▪️ Incident na Krymskom moste, pokusy o sabotáž v jadrovej elektrárni Kursk ukazujú, že v zariadeniach energetickej a dopravnej infraštruktúry krajiny by sa mali prijať zvýšené bezpečnostné opatrenia

„Již Dostojevskij psal, že v ruském člověku je jenom malá část člověka západního.“

Spojené štáty sa rozhodli urýchliť rozmiestnenie modernizovaných taktických jadrových bômb B61-12 v Európe: Mali by byť dodané na základne NATO na kontinente už v decembri, a nie na jar 2023,“ uvádza denník Politico. Tento krok „prichádza uprostred zvýšeného napätia v súvislosti s hrozbami Ruska použiť jadrové zbrane na Ukrajine a rastúcimi obavami, že Západ musí urobiť viac, aby zabránil Moskve prekročiť túto hranicu,“ proti slávnemu americkému hercovi Stevenovi Seagalovi bolo Washingtonu ponúknuté uložiť osobné sankcie za podporu Ruska. Toto odporúčanie predložila Komisia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe, informoval Newsweek. List s návrhom na sankcie bol zaslaný ministrovi zahraničných vecí USA Anthonymu Blinkenovi a vysokému predstaviteľovi EÚ pre zahraničné veci a bezpečnostnú politiku Josepovi Borrelovi. zemavek.sk/…li-ulicu-premenovanu-na-pocest-hrdinov-pluku-azov/

Viganò at Reawaken America Rally: The Time Has Come to Rise and Take Action.
Visionary Mirjana Answers Question: "Does Our Lady say anything about radical Islam because its getting very scary out there?"
Obrana katolíckej Cirkvi
Putin: Západné vlády už neskrývajú svoje skutočné úmysly. Rusko sa nebude len dívať, a nedovolí, aby Európa bola týmto spôsobom porazená a vyľudnená. Za ich maskami sú vidieť hrôzy. Sledujte ich! Neskočte na ich triky ! „Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov,“ povedal Putin! „A teraz ich oživujú.“
NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a …
More
Putin: Západné vlády už neskrývajú svoje skutočné úmysly. Rusko sa nebude len dívať, a nedovolí, aby Európa bola týmto spôsobom porazená a vyľudnená. Za ich maskami sú vidieť hrôzy. Sledujte ich! Neskočte na ich triky ! „Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov,“ povedal Putin! „A teraz ich oživujú.“
NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie
Zuzka M S shares this
61.6K
Mira393
Můj názor je že Nesouhlasím, vina je na obou stranách, iniciátorem skutečné vojny je Putin, zárodek konfliktu byl ale daný již hluboko v minulosti.
Mira393
je to těžké, prostě oba jsou velcí frajeři, jeden je naprosto sám sebou a druhý herec a přitakávač.
Pavel Vacek
Iniciátorem všeho zla je Odpůrce.
Marieta Ria
... k tej rakovine
... odkaz od hlavného tútoraMore
... k tej rakovine

... odkaz od hlavného tútora
Coburg
Morawieci nech hovorí za seba. Rusi sú "poľský a ukrajinský problém", tak nech zo seba Poliaci nerobia celú Európu.
Zuzka M S
...ukrajinská vláda sa oficiálne zasvätila diablovi 29.augusta 2014...
Kon-Tiki shares this
990
oh 🙀 🙏🏻
mariamilucka shares this
330
Obrana katolíckej Cirkvi
Vie si niekto prestaviť, že by Rusi na Ukrajine zabili Zelenského tak ako USA zabili Usámu bin Ládina? Vraždiť panovníkov zvrchovaného štátu bez súdu a vypočutia môže len USA prostredníctvom NATO. Ak sa kloníš na západ, pridávaš sa k najväčšiemu vrahovi a teroristovi na svete. Vražda Usámu bin Ládina bola bezdôvodná. Už v r. 1862-1890 Eduard Bismarck povedal„Sila Ruska môže byť podkopaná …More
Vie si niekto prestaviť, že by Rusi na Ukrajine zabili Zelenského tak ako USA zabili Usámu bin Ládina? Vraždiť panovníkov zvrchovaného štátu bez súdu a vypočutia môže len USA prostredníctvom NATO. Ak sa kloníš na západ, pridávaš sa k najväčšiemu vrahovi a teroristovi na svete. Vražda Usámu bin Ládina bola bezdôvodná. Už v r. 1862-1890 Eduard Bismarck povedal„Sila Ruska môže byť podkopaná len odtrhnutím Ukrajiny od neho... je potrebné nielen odtrhnúť, ale aj postaviť sa proti Rusku voči Ukrajine, rozohrať dve časti jedného národa a sledovať, ako brat zabije brata. “
Janko333
Krvilačné šelmy NATO pod rúškom zdravia a mieru vraždia. Prezident Obama, Clintonová a špičky administratívy USA sa vyžívajú v priamom prenose plánovanej vraždy jednotiek USA na Bina Ládina - pod rúškom mieru.
Zajisté jste nepřehlédli, že Ruská armáda začala odstřelovat strategické body na západě Ukrajiny.
Hlavní mediální proud opětmluví o ruském napadení Ukrajiny, a opět nezmiňuje …More
Krvilačné šelmy NATO pod rúškom zdravia a mieru vraždia. Prezident Obama, Clintonová a špičky administratívy USA sa vyžívajú v priamom prenose plánovanej vraždy jednotiek USA na Bina Ládina - pod rúškom mieru.

Zajisté jste nepřehlédli, že Ruská armáda začala odstřelovat strategické body na západě Ukrajiny.
Hlavní mediální proud opětmluví o ruském napadení Ukrajiny, a opět nezmiňuje zásadní fakta.
Jsou hned dvě.

Tím prvním je,
že je loutková ukrajinská
vláda už zcela pod diktátem z
USA a tak i přes ruské
varování nejen nepřestalo
bombardování Donbasu, ale
ještě zintenzivnilo a začaly
se používat vražednější
zbraně. A to i přesto, že v
nových republikách Doněcké a
Luhanské již oficiálně pobývá
ruská armáda

Tím druhým je
příprava celosvětové války ze
strany USA a NATO, naplánované
v Evropě. Tedy i u nás! V
Americe samozřejmě ne! Naši
nejvyšší parlamentní
představitelé kvůli tomu jezdí
pro instrukce, u Jihlavy
postavili stanové městečko pro
odpočinek americké armády a na
Slovensku mají základny NATO.

Myšlenka je
jednoduchá.
Ukrajina bleskově
vstoupí do NATO, pak požádá
NATO o vojenskou pomoc a útok
na Rusko může začít.

A protože Rus
není idiot, předešel tomu.
Do
NATO nelze přijmout zemi,
která je ve válečném stavu.

Ukrajina teď
může požádat o pomoc jen
jednotlivé státy. A v momentě,
kdy se takový stát k tomu
propůjčí, vyhlašuje válku
Rusku. Když to udělají USA,
mohou létat bomby právě tam.

Proto Německo
rychle vycouvalo a Francie
taky.


A co teď? No teď
Američané honem uzavírají
smlouvy o vzájemné pomoci s
jednotlivými státy a pak je
budou nutit se do té války
zapojit, aby mohli válčit přes
ně. Hlavně ne přímo!

Tohle v médiích
neuvidíme
,
budou lhát že Rusko
je ten agresor štváč ve
skutečnosti šel válku skončit.
*Stahuj to, brzyto smažou... Donbaské lidovérepubliky se odvolaly do RUSKA s
ŽÁDOSTÍ O POMOC. Rusko války nezačíná, RUSKO války končí!*

Co napsal Alexandr Isajevič Solženicyn (1918-2008), nositel Nobelovy ceny za literaturu (1970) v jeho knize z roku 1998 Rossija v obvale (Rusko v troskách), konkrétně v kapitole Slovanská tragédie: Nechť Bůh požehná Ukrajině její samostatný rozvoj, ale její neodpustitelnou chybou bylo její nepoměrné rozšíření o území, která do Lenina nikdy ukrajinskými nebyla – dvě Doněcké oblasti, celý jižní pás Novoruska (Melitopol – Cherson – Oděsa) a Krym. Kolik ruských občanů protrpělo s nelibostí a úžasem tuto násilnou, ničím neoprávněnou a bez nejmenšího protestu, s ochablostí naší tehdejší diplomacie uskutečněnou krádež Krymu během čtyřiadvaceti hodin. I jeho zradu při každém dalším krymském konfliktu. I bez sebemenších politických kroků nepochopitelné předání Sevastopolu, démantu ruské vojenské slávy. Toto zlodějství udělala naše zvolená moc, ale my, občané, jsme včas neprotestovali. A nyní bude třeba našim nejbližším pokolením se s tím smířit na dlouhou dobu. Krádež Sevastopolu je nízkým zlostným pohrdáním celou ruskou historií 19. a 20. století. Při všech těchto podmínkách Rusko nemůže v žádné formě bez váhání zradit mnohamilionové ruské obyvatelstvo na Ukrajině, zříci se naší jednoty s ním. Ukrajinské mocenské kruhy si zvolily cestu usilovného utlačování ruského jazyka.

Ruský prezident Putin podpísal zákon o zákaze propagácie homosexuality. Zákon zavádza prísne tresty a pokuty za šírenie informácií o komunitách lesbičiek, gayov, bisexuálov a transsexuálov v prostredí neplnoletých osôb alebo organizovanie pouličných pochodov typu "gay pride" na miestach ľahko dostupných deťom.
Zákon zakazuje propagáciu homosexuality medzi maloletými a za porušenie ukladá pokutu do 5,000 rubľov (117 EUR).
Pri právnických osobách právomoc vyplývajúca z tohto zákona umožňuje suspendovať status právnickej osoby na 90 dní ak sa prostredníctvom nej tvrdí, že homosexulita je „sociálne rovná“ heterosexualite. Zahraničné osoby môžu byť postihnuté administratívnym zatknutím po dobu 15 dní a možnosťou deportácie.
Organizácie môžu okrem suspendácie ich výkonu po dobu 90 dní môžu dostať pokutu do 200,000 rublov (4668 EUR).Zákon vyvolal obavy liberálov Európskej únie. A čudujete sa prečo tá nenávisť voči Rusku?
Marieta Ria
vojtech horvat shares this
422
Otakar Holzmann shares this
1186
Metod
Ukrojina musí zmiznúť z mapy sveta!
dyk
Takto dopadne národ, kde sa koná 2 000 000 potratov ročne.
Na Slovensku iba 50 000. Takže to nebude u nás až také zlé?!
maja prus
Dyk porovnaj si to s počtom obyvateľov....
Mária Jana Krištofovičová shares this
1248
kytkatricet3
Ten zelenej sasek je gauner a zlocinec, asi kokain, cooo?
Coburg shares this
143
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
1884
Mira393
ano pravda, ale v případě Putina to samé, Putin ale na rozdíl od Zelenského nikoho neposlouchá, je to vládnoucí despota.
Metod
Chazari majú na svedomí holokaust
Immanuela Sophia
Výborný kompilát!Díky.
Immanuela Sophia
Sláva Panu Bogu!!