06:40
Janko333
213K
Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou. Vladimir Putin je najnebezpečnejším mužom pre globalistov. Ich satanský …More
Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou. Vladimir Putin je najnebezpečnejším mužom pre globalistov. Ich satanský plán ovládnuť svet brzdí Rusko. N. Rothschild povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami.
Koho sa bojí Amerika? 1 časť. Satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného …
Druhá fáza Dostojevského proroctva
Britský agent, který byl v popředí podvodu s chemickými útoky v Sýrii, se angažuje i na Ukrajině – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

Česká zdravotní sestra o ukrajinských pacientech.

200 rokov pokusov o rozdelenie Ruska.
Hneď po Októbrovej revolúcii 1917, Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň, Kaukaz, Stredná Ázia a severná časť európskeho územia Ruska. Francúzsko – Ukrajina, Krym a Besarábia. Sibír a Ďaleký východ – Spojené štáty a Japonsko. Toto je len predohra.

Ukrajina musí dostať čo najširšiu autonómiu, pretože má čestnú úlohu živiť Ríšu a byť stálou hrozbou pre Moskvu.

Plány na rozdelenie Ruska sú v plnom prúde. V júli 2022 vydala Nadácia Jamestown knihu Y. Bugajského kniha “Zlyhávajúci štát. Príručka k rozpadu Ruska”, v ktorej sa ako podmienka pre začatie tohto rozpadu uvádza “Putinovo zlyhanie, jeho zavraždenie, odstavenie od moci alebo jeho náhla prirodzená smrť”. Bugajski oživuje Pilsudského sen o “roztrhaní Ruska vo švíkoch.

1870 г.
Bismarck. “Moc Ruska možno podkopať len odtrhnutím Ukrajiny... Je potrebné postaviť proti sebe dve časti jedného národa a sledovať, ako brat zabíja brata. Stačí nájsť a vychovať zradcov a s ich pomocou zmeniť vedomie ľudí do takej miery, aby nenávideli všetko ruské, nenávideli svoj vlastný druh. Všetko ostatné je otázkou času.

Clinton: “V nasledujúcom desaťročí budeme musieť riešiť tieto problémy: rozkúskovanie Ruska na malé štáty prostredníctvom regionálnych vojen, aké sme organizovali v Juhoslávii.”

1994 г.
Brzezinski “Nový svetový poriadok pod hegemóniou USA sa vytvára proti Rusku, na úkor Ruska a na jeho troskách. Niet pochýb o tom, že Rusko bude rozdrobené a pod kuratelou. Rusko je zbytočný štát.

Palmerston.
Neonacistický prevrat financovaný USA. O Ukrajinu sa nebojuje. Vedieme vojnu proti Rusku. Vojna proti Rusku je vojnou proti Európe. Európa sa podieľa na tejto samovražednej vojne.” Európa to začína chápať. Príliš neskoro. Cez ťažkosti a problémy.

Soroš o Ukrajine :
Osud Ukrajincov podľa finančníka nikoho nezaujíma a budú musieť bojovať sami a čo najdlhšie. Povedal tiež, že slabosť Ruska spočíva v tom, že Ukrajincov stále považuje za „svojich“. „Ruská federácia nebude môcť nechať Ukrajincov zomrieť od hladu a zamrznúť v ruinách. Európa však vyhrá, aj keď z Ukrajiny zostane len obrovský popol posiaty horou páchnucich mŕtvol,“ povedal Soros.
200 rokov pokusov o rozdelenie Ruska + Soroš o Ukrajine - Hlavné správy - Blog

Mier možno dosiahnuť len za účasti Ruska!
Kto odmieta rokovať s Ruskom, bude zodpovedný za vojnu.
Generál v zálohe, bezpečnostný poradca a analytik Šándor: "Každý, kto odmieta rokovať s Ruskom, bude zodpovedný za tretiu svetovú vojnu" „Buďme realisti. Sú len dve možnosti: buď veríme, že Ukrajina môže vojnu vyhrať, ja si tým nie som takí istý, v tom prípade ju teda podporujme. Ak tomu neveríme, tak vojnu zbytočne nepredlžujme. Inak budeme s Ruskom bojovať do posledného Ukrajinca,“ hovorí český generál v zálohe. „V spore s krajinami, ktoré majú jadrové zbrane, nik nemôže vyhrať. Rusko by sme mali prestať tlačiť do kúta. Inak spôsobíme katastrofu. Chápem, ale, že pre ľudí, ktorí chcú vojnu, je to neprijateľný argument.“

🇩🇪 Nemeckí novinári odhalili ďalšie "fake news proti RUSOM" Kyjeva Ukrajinská propaganda prezentovala plnú škatuľu zlatých zubov ako „dôkaz zločinov“ ruských ozbrojených síl v dedine Peski-Raďkovskije v Charkovskej oblasti. Spravodajcovia Bildu zistili, že zlaté korunky patria miestnemu zubárovi. Na otázku nemeckých novinárov, či korunky mohli patriť zabitým Rusom, zubár odpovedal: „Preboha, nie! Patrili ľuďom, ktorých som niekoľko rokov liečil. Tieto zuby som vytrhol, pretože boli zlé,“ povedal zubár.

🇷🇺 NATO a Európa „tancujú, ako Ukrajina píska. Ďalšie vyhlásenie ruského ministra zahraničných vecí Lavrova: Rusko varuje USA pred ďalším zapojením do konfliktu na Ukrajine. NATO a Európa „tancujú, ako Ukrajina píska“ a pokračujú pumpovať Kyjev zbraňami, a to bez ohľadu na vyhlásenie Zelenského, vrátane tých o jadrových zbraniach. ▫️ Moskva má záujem budovať spoluprácu s Čínou v oblasti energetiky, vrátane jadrovej.

EÚ musí zrušiť sankcie. Rakúsky prezidentský kandidát Michael Brunner: "EÚ musí zrušiť sankcie, už len preto, že ešte neviedli k zastaveniu nepriateľských akcií. Je potrebné nájsť riešenie. Tou môže byť autonómia východných oblastí (Cherson, Doneck, Luhansk a Záporožie) po vzore Južného Tirolska. Na samotnej Ukrajine by sa malo konať povinné referendum o otázke prísnej neutrality."

🇪🇺 Pripadá mi smiešne, že tí, ktorí volajú za zbrane pre Ukrajinu, nikdy nevolajú za zbrane pre ľud Palestíny alebo ľud Jemenu." Claire Daly, poslankyňa Európskeho parlamentu.

🇫🇷 Francúzska reklama propagujúca znižovanie teploty v domoch, vypínanie elektrických spotrebičov a šetrenie vodou. Video odvysielal kanál BFMTV. Ako bolo oznámené, vláda krajiny chce od 17. októbra začať rozsiahlu komunikačnú kampaň na boj proti energetickej kríze.
PRAVDA O NORDSTREAME "Rusko prevádzku plynovodu Nodstream obnoví. Pýtam sa teda, mohla byť v záujme RF jeho likvidácia? Na mnohé zdanlivo zložité otázky existujú jasné odpovede - to sa týka aj samotného konfliktu na Ukrajine a zámienkach na jeho rozpútanie. Vždy sa pýtajme, komu čo prospeje."

🇷🇺 Zvyšovanie cien zakázané. Alexander Lukašenko zakázal rast cien: "Od 6. októbra sa na území Bieloruska v súlade s prez identským dekrétom nič nezdraží. „Oddnes! Nie od zajtra, ale od dnes. Aby ceny nestúpli zo dňa na deň. Od dnešného dňa je preto zvyšovanie cien zakázané. A nedajbože niekto v účtovníctve spätne niečo zrealizuje, nejaké výpočty, prepočty," uviedol prezident Bieloruska.

🇷🇺 Zelenského vyhlásenia sú výzvou na začatie svetovej vojny. Peskov: "Všetky krajiny sveta by si mali všimnúť Zelenského vyhlásenie o preventívnom údere proti Rusku" "Zelenského vyhlásenia nie sú ničím iným ako výzvou na začatie svetovej vojny."
Zelenskyj priamo vyzýva svojich „západných partnerov“, aby podnikli preventívne jadrové útoky proti Rusku. Zrejme ide o agóniu ukrajinského prezidenta. Toto hysterické vyhlásenie je zrejme reakciou na príspevky Elona Muska, odmietnutie žiadosti Ukrajiny zo strany NATO a obvinenie ukrajinských špeciálnych služieb z vraždy Darie Duginovej.

🇷🇺 "Nechajte našich nepriateľov zúriť." Rusko má všetky príležitosti na ďalší rozvoj. Uviedol to podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Dmitrij Medvedev. „Západ svojimi maniakálnymi sankciami dosiahol len jednu vec – rýchlu deštrukciu celej architektúry svetového obchodu v podobe, v akej sa rekordným tempom rozvíjal za posledné polstoročie,“ povedal Medvedev. Západ mieni ísť proti Rusku až do konca a je potrebné "prinútiť nepriateľov prosiť o milosť v prehratom hospodárskom boji.

ZELENSKÝ, ČAPUTOVÁ, HEGER, NAĎ: ŽIADAME ZÁPAD SPUSTIŤ NUKLEÁRNY ÚDER NA RUSKO! Čaputová spolu s ďalšími presviedča domáce obyvateľstvo a zahraničie o tom, že "my všetci sme Ukrajina". Týmto politicky samovražedným spôsobom deklaruje absolútny súlad s rétorikou Kyjeva. Zelenský aktuálne prekročil Rubikon a oficiálne vyzval Západ k spusteniu preventívnych atómových útokov na Rusko! Čaputová, Heger, Naď - vieme, aj vy ste Ukrajina, aj vy ste a budete spoluzodpovední a súdení medzinárodným vojnovým tribunálom za eskaláciu medzinárodného napätia a za pokusy o vyprovokovanie nukleárnej genocídy v tretej svetovej vojne!"

🇷🇺 Monštrum Zelenský. „Každý človek na planéte by si mal uvedomiť, že bábka a nevyrovnaná postava Zelenskyj, napumpovaná zbraňami, sa zmenila na monštrum, ktorého ruky môžu zničiť planétu,“ povedala hovorkyňa rezortu Maria Zacharova - ruské ministerstvo zahraničia. zemavek.sk/usa-planuju-dodat-na-ukrajinu-jadrove-zbrane/

🇷🇺 Neexistuje žiadna ochrana pred ruskými „Poseidónmi“ Možné záverečné testy ruského podvodného dronu „Poseidon“ vážne znepokojili Západ. Rozviedka NATO varovala velenie bloku pred "podozrivou ruskou aktivitou." Talianske noviny Repubblica informovali, že radary NATO zachytili pohyb viacúčelovej jadrovej ponorky Belgorod.

Tajné služby aliancie veria, že tu môžu prebiehať skúšobné štarty jadrového dronu. "Poseidon" spôsobuje strach zvierat na Západe, keďže ochrana proti nemu ešte nebola vynájdená. Ruský dron, ktorý je neviditeľný pre satelity a sledovacie lietadlá, sa môže nehlučne pohybovať pod vodou rýchlosťou až 200 kilometrov za hodinu.
Po dosiahnutí daného pobrežia dokáže pomocou výbuchu vygenerovať rádioaktívne tsunami a vymazať také prímorské megamestá ako New York, Štokholm, Sydney, Tokio, Los Angeles. Alebo pokryť obrovskou vlnou celú skupinu lodí nesúcich lietadlá. Odľahlosť objektu nezáleží, výkonová rezerva Poseidonu je desaťtisíc kilometrov.

🇷🇺 Nepoznám jedinú krajinu okrem Ukrajiny, kde sú neonacisti považovaní za národných hrdinov." - Putin
🇷🇺 „Ak zasiahnu Krym, príde pre nich Súdny deň. Veľmi rýchly a ťažký." Povedal Dmitrij Medvedev 17. júla 2022

Toto je pravdivé a správne odhalenie! Arcibiskup Carlo Maria Viganò. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána Ježiša Krista a oddala sa službe Satanovi. Vojna elity proti nám, proti našim deťom. Je to pekelná elita, ktorá túži po smrti a nenávidí život; ktorí túžia po chorobe a nenávidia zdravie; ktorí nenávidia mier a túžia po vojne; elita, ktorá je založená na lži a nenávidí pravdu; elitu, ktorá chce otroctvo a tyraniu a nenávidí slobodu Božích detí. 57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že globalisti cez médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Povedali nám, že prezident Putin napadol Ukrajinu, aby podporil svoje expanzívne ambície, ale v skutočnosti je hlavným účelom ruskej vojenskej operácie zabrániť agresii hlbokého štátu a NATO. Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitá s Ukrajinským prezidentom Zelenským závislým na kokaíne. Arcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano

Nathaniel Rothschild britskej vláde po ruskej invázii na Ukrajinu 24. februára o ruskom prezidentovi Vladimirovi Putinovi, ktorý je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera“. "Nathaniel Rothschild: "Bez Ukrajiny globálny svetový poriadok neprežije." Text na zdieľanom obrázku znie: „Dedič rodiny Rothschildovcov Nathaniel Rothschild dnes napísal členom britskej vlády a vyjadril svoj názor, že Vladimir Putin je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera, pričom Si Ťin-pching je v druhom rade,“ a vysvetlil, že „Ukrajina je základnou figúrkou, ktorú si nemôžeme dovoliť stratiť na geopolitickej šachovnici.“
Dedič Rothschildovho majetku povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami, aby sme vyslali silný signál Číňanom a chránili náš globálny systém noriem a liberálnych hodnôt. Text pokračuje: „Nesmieme si robiť ilúzie: ak dovolíme Vladimírovi Putinovi zmocniť sa Ukrajiny, vyšleme signál našim nepriateľom, najmä Iránu, Číne a Severnej Kórei, že neurobíme nič, keď budeme čeliť náporu sila. Naša súčasná cesta bez vojenských akcií v skutočnosti znamená, že náš globálny poriadok stojí na nohách. Vyzývam vás, aby ste nasadili viac sily proti Rusku a jeho zástupcom, zintenzívnili „informačnú vojnu“ na nápravu názorov, najmä online, a poslali zbrane našim priateľom na Ukrajine.

Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou.

Pedofília a impérium: Pokrvná línia Rothschildových iluminátov,aristokracie a vysokopostavených členov britskej vlády, priemyslu a médií – spolu s nepretržitým zámerným ukrývaním britskej polície – sa zapíše do histórie ako jeden z najväčších zločinov proti ľudskosti. Masívne globálne zverstva
pedofília na najvyššej úrovni -- znásilňovanie detí -- mučenie -- Satanské rituálne zneužívanie a vraždy detí, kanibalizmus.
Joachim Hagopian, je absolventom West Point a bývalým armádnym dôstojníkom, ktorý získal postgraduálny titul v odbore klinická psychológia a 25 rokov pracoval ako licencovaný terapeut v priemysle duševného zdravia, vrátane práce s deťmi.

Celá táto kniha pokrvná línia Rothschildových iluminátov sa má spracovať do filmového dokumentu. Webová stránka, knihy a film slúžia na odstránenie satanskej pedofílie. Toto je posledný boj prezidenta Donalda Trumpa v mene celého ľudstva a nedávno o ňom diskutoval Lucian Lincoln „Lin“ Wood Jr., jeden z najuznávanejších amerických právnikov, ktorý úzko spolupracuje s prezidentom Trumpom a Sidney Powell.

Služobníčka satana Uršula von der Leynova povedala: NATO musí namieriť niektoré jadrové zbrane na Petrohrad, Moskvu a daľšie veľké mestá. Pokiaľ to nejde inak, musíte udrieť ako prvý. Putinizmus je nebezpečná ideológia, pre ktoré je potrebné najsť konečné riešenie. 16. 6. 2018. Len prvých päť slov Uršuli je pekelnou definíciou všetkých opatrení na podporu feministických žien v mene rovnosti. Povedala, životy feministických žien sú cennejšie ako životy mužov. Aj tak majú o 5 rokov kratšiu dĺžku života. Muži musia zomierať ešte rýchlejšie na Coronu, ešte nezomiera dosť mužov! Len tak sa dosiahne skutočná rovnosť. Otvorene priznáva o čo im ide. Uršula von der Leyenová je súčasťou spolku, ktorého vyznávačom bol aj Hitler.

Ursula von der Leyenová vyhlásila žr Európska únia bude financovať zbrane pre Ukrajinu a zatvorila vzdušný priestor pre ruské lietadlá. Ursula von der Leyenová, pričom oznámila aj kroky proti režimu bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka. Zákaz pre ruské štátne médiá- Tiež uviedla, že navrhujú zákaz „všetkých Ruskom vlastnených, v Rusku registrovaných alebo Ruskom kontrolovaných lietadiel“. „Tieto lietadlá nebudú môcť pristáť, vzlietnuť alebo prelietať nad územím EÚ,“ povedala predsedníčka EK. EÚ podľa von der Leyenovej zakáže ruské štátne médiá Russia Today (RT) a Sputnik, ako aj ich dcérske spoločnosti, aby „ vraj neboli schopné šíriť ich lži na odôvodnenie Putinovej vojny a zasievať rozpor v našej únii“. Na Lukašenkov režim za jeho podporu ruskej vojenskej kampane na Ukrajine EÚ uvalí nový balík sankcií. ( jasná nenávisť a útok na Rusko ) Rusko je jediný štát ktorí USA nezlomili a preto USA poštvali Ukrajinu proti Rusom aby si otvorili cestu k svetovláde. Ale tí zlosynovia satana nevedia že Boh zakročí!

Ursula von der Leyen | Satanische-Botschaften

KRVAVÁ VSTUPENKA SLOVENSKA DO NATO. Pred 20 rokmi Dzurindova vláda SK požehnala zabíjanie srbských civilistov. A teraz znovu paktuje s USA proti RUSOM v zabíjaní. Za toto prídu Božie tresty! Ulohou americkej tajnej služby je rozdúchavať nenávisť, šíriť Hitlerovský nacionalizmus a prehĺbiť rozpory medzi národmi. Sú to tí istí ľudia zo Spojených štátov, ktorým dnes na Balkáne patria spoločnosti s právami na užívanie rôznych nerastných a iných surovín. Bývalá americká ministerka zahraničných vecí Madeleine Albrightová, bývalý veliteľ NATO Wesley Clark a ďalší americkí politici skúpili v Kosove kľúčové podniky i celé ekonomické odvetvia. Najmä firma Albright Capital Management urobila obrovský kšeft - získala kosovský Telekom spolu s poštou, telekomunikáciami i mobilnou sieťou. Najväčším ziskom Pentagónu je však americká vojenská základňa v Kosove – druhá najväčšia na cudzom území.

Pred haagsky tribunál sa skutoční strojcovia balkánskej tragédie isto nedostanú - obchod je obchod. Aj obchod nexus causalis so smrťou - špinavý a neľudský. A aké je po rokoch poučenie z humanitárneho bombardovania Juhoslávie? Nuž len také, že sa veľmi mýli ten, kto si myslí, že sloboda prejavu patrí k základným vymoženostiam našej ponovembrovej demokracie. Lebo možno písať nepravdy a výmysly o tom či onom, ale zverejniť pravdu o hanebnostiach lídrov svetovej politiky je takmer nemožné.
Dzurinda prirovnal povinné očkovanie k bombardovaniu Juhoslávie.
Bombardovanie bolo porušením medzinárodného práva. O bombardovaní nerozhodla BR OSN, ale úzka skupina ľudí, združených v Trilaterálnej komisii. Preriekol sa český poslanec Karel Schwanzerberg počas diskusie v Poslaneckej snemovni dňa dňa 7.5.2014

Zakladateľ Trilaterálnej komisie bol v roku 1975 istý Rockefeller. Rockefellerova nadácia sponzoruje mnohé aktivity na podporu očkovania a sponzoruje niektorých výrobcov vakcín. Z dielne tejto nadácie vzišiel v roku 2010 aj futuristický scenár možnej pandémie, známy pod názvom EVENT 201.
Juhoslávia bola bombardovaná zakázanou muníciou s ochudobneným uránom. Informoval o tom v roku 2001 britský Guardian.

Šokujúce informácie zverejnila aj žalobkyna Srbska, Carla del Ponte, vo svojej knihe Lov, ja a vojnoví zločinci. Potvrdila vtedajšie „konšpiračné teórie“ a „hoaxy“ o únosoch ľudí, ktorým odoberali orgány. V roku 2013 bolo odsúdených päť lekárov za nezákonné odoberanie orgánov v nemocnici na predmestí Prištiny.
Proces bol ostro sledovaný najmä kvôli obvineniu kosovskej „povstaleckej“ (rozumej teroristickej) armády z ilegálneho obchodu s ľudskými orgánmi.
Jeden z jej vodcov bol Hacim Thaci. Tento človek sa neskôr stal „prezidentom“ Kosova. Zdá sa, že pomaly spravodlivosť dobieha aj jeho. V roku 2020 bol vydaný pred súdny tribunál a čelí obvineniu z vojnových zločinov. Terorista, bývalý „prezident“ Kosova, Hashim Thaci je obvinený. Ale prečo čelí spravodlivosti až v roku 2020? Dovtedy boli všetci hluchí a slepí?

Za toto prídu Božie tresty!

Navždy zapísaný ako znamenie hanby. „Humanitárne bombardovanie“ trvalo nepretržite 78 dní, počas ktorých dopadlo na Srbsko 22-tisíc ton výbušnín s ochudobneným uránom. V troskách 40-tisíc domov, škôl a nemocníc našlo smrť 2-tisíc civilistov. humanitárna operácia“ Allied Force známa ako bombardovanie Juhoslávie. Slovensko vtedy ešte nebolo v NATO a mohlo odmietnuť poskytnúť náš vzdušný koridor na vražedné útoky bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN, tak ako to odmietlo Rakúsko, Švajčiarsko a dokonca aj Grécko ako členská krajina Severoatlantickej aliancie. Mikuláš Dzurinda presadzoval názor, že slovenská vláda sa musí pridať k „civilizovaným vládam západného sveta“ a vtedajší minister zahraničných vecí Eduard Kukan sa vyjadril cynicky, bez začervenania: „Áno, ja som odporúčal vláde, aby vyhovela žiadosti NATO. Keď sa obzerám naspäť, môžem povedať, že by som aj dnes postupoval rovnako.“
Tzv. humanitárne bombardovanie Juhoslávie pojem, ktorý zaviedol bývalý česko-slovenský prezident Václav Havel. Počas barbarského ataku zahynuli tisíce nevinných civilistov. Napadnutie suverénneho európskeho štátu bolo demonštráciou sily USA a Severoatlantickej aliancie, po ktorej NATO ako agresor definitívne stratilo morálny nárok nazývať sa obranným paktom. Pri cielenom útoku bombardérov NATO v apríli 1999 zahynuli vo vlaku neďaleko srbskej obce Grdelica desiatky nevinných civilistov. Tvrdenia, že lietadlá aliancie si vyberali iba vojenské ciele, boli klamstvom. Vražedné lety umožnila aj slovenská vláda na čele s Mikulášom Dzurindom. Predseda vlády Robert Fico vyjadruje aj po desiatich rokoch zásadný nesúhlas s rozhodnutím vlády Mikuláša Dzurindu, ktorá súhlasila, aby sa Slovenská republika nepriamo podieľala na bombardovaní suverénneho štátu, ktorý naopak v roku 1968 odmietol účasť na invázii vojsk do Československa.
Ľudia si podali Dzurindu kvôli obetiam bombardovania Juhoslávie. Len sa smial a utiekol! · Vojnový zločinec? · Vrah (aj) tisícov Slovákov?

Slovensko predstavovalo svojou geostrategickou polohou pravdepodobne jediný vzdušný koridor pri leteckých útokoch na Juhosláviu, preto bolo treba za každú cenu vymeniť vládu, aby sa dali uskutočniť dlhodobé strategické plány NATO v balkánskom konflikte. Rakúsko, Švajčiarsko i Grécko totiž nesúhlasili s preletmi bojových lietadiel nad ich územiami.“
Krv na rukách
Na celom Slovensku sa v tom čase konali spontánne protestné zhromaždenia proti bombardovaniu Juhoslávie. Z celkového počtu mŕtvych Srbov bolo podľa zdrojov z Belehradu až 30 percent detí.
predstavitelia vládneho kabinetu poskytnutím vzdušného priestoru SR vojenským lietadlám NATO počas vojenskej operácie NATO zneužili svoje právomoci. Pred 20 rokmi Dzurindova vláda požehnala zabíjanie srbských civilistov

NATO: SPOMIENKY SLOVENKY VO VOJVODINE : bombardovanie Juhoslávie 24.3.1999

V tento deň v roku 1999 začalo bombardovanie Juhoslávie - nášho bratského srbského národa... Bol to americký zločin a my nikdy nesmieme zabudnúť!

1. Americké stíhačky pozabíjali tisíce nevinných ľudí, vrátane stoviek detí. Vtedy som definitívne pochopil, čo sú Američania zač.

2. Odvtedy vždy, keď americkí prezidenti začnú tárať o ľudských právach, okamžite spozorniem a pozerám, na ktorú krajinu zase idú hádzať bomby.

3. Je tragédiou pre Slovensko, že pri tomto zločine proti ľudskosti asistovala aj pravicová Dzurindova vláda na Slovensku - dovolila stíhačkám NATO, aby mohli lietať cez slovenské územie.

4. Dzurindova vláda zradila našich slovanských druhov. Slovenská pravica má na rukách krv, ktorú z nej nikto nikdy nezmyje.

5. Robert Fico to vo včerajšom videu vyjadril za nás všetkých - táto americká vojna bola, rovnako ako tá v Iraku, zločineckou vojnou. Slovenská pravica nekriticky a bezducho slúžila NATO a to isté robí aj dnes.

6. A verte, že Matovič by neváhal ani sekundu, keby ho Američania požiadali o pomoc pri vojenskom útoku na ktorúkoľvek slovanskú krajinu. Všetci sú takí istí - nemajú česť a netušia, čo je to vlastenectvo.

7. Napokon, tie podozrivé aktuálne presuny americkej armádnej techniky cez naše územie hovoria za všetko. Američania tu majú dnes svoju vládu - tak ako ju mali v roku 1999.

8. Na Slovensku ľavica vždy stála za hodnotou mieru. Stiahli sme vojakov z Iraku, udržiavali sme priateľské vzťahy s Ruskom a nikdy sme neuznali Kosovo. Vždy budeme stáť pri srbských bratoch - neuhneme ani o milimeter.

9. Mimochodom, viete, kto bolo architektom bombardovania Juhoslávie? Madeleine Albrightová. Známa tiež ako "balkánska mäsiarka" - to je tá vyrehlená teta, čo ju na fotke objíma Kiska. Just saying.

10. A viete, ktorý senátor najhlučnejšie podporoval zabíjanie Srbov? Dnešný prezident Joe Biden. Nezabúdajme... Vtedy nebol problém presvedčiť Clintona - ten v tom čase čelil impeachementu kvôli sexuálnemu škandálu s Lewinskou. Vojna bol výborný spôsob, ako odvrátiť pozornosť.

11. Takto to funguje vo svete. Zomierajú nevinní ľudia, zomierajú deti. Vymyslí sa nejaký sladký príbeh o ľudských právach, Havel fľochne, že vraždenie detí je vlastne "humanitárne bombardovanie", liberálne médiá propagujú vojnu od rána do večera - a všetko len preto, že Clinton neudržal zapnuté gate a Albrightová túžila po krvi.

12. A takýchto vojnových zločincov potom ešte oslavujú po celom svete a naši provinční mafiáni ich s úsmevom objímajú... Len pripomínam, že strana tohto mafiána je súčasťou vlády Igora Matoviča a šíri tú najtrápnejšiu rusofóbiu.

13. Za nás v Smere môžem povedať len jedno: nikdy nezabudneme. Ja sám som o tom kedysi napísal aj pieseň - Vidovdan 1999. Bombardovanie Juhoslávie ma navždy zmenilo. "Bráň sa, vlčí rod, pamätaj na Vidovdan!"

14. Vždy budeme usilovať o mier a robiť všetko pre dobré priateľské vzťahy so slovanskými národmi - a vždy budeme bojovať s vojnovými štváčmi na Slovensku, ktorí dnes sedia aj v Matovičovej vláde.

15. Keď budete nabudúce od Korčoka či Naďa počúvať zase nejakú propagandu o NATO, spomeňte si na tie mŕtve deti v Juhoslávii... Na všetky obete amerických vojen... Nie, nezabudneme!

cz24.news/…remier-jan-carnogursky-dochadza-vlade-co-je-v-hre/

Ukrajina s USA chystá chemicko-biologickými zbraně proti RUSKU. Rusové nacházejí další a další chemické laboratoře, nervové plyny, podzemní laboratoře s obrovskými kotly na vaření bojových látek a směsí, obrovské zásoby drog pro vojáky, především amerických derivátů hyperfetaminolu, hyperaxu, pervitinu, prostě různé typy amerických a českých metamfetaminových drog, které Pentagon podával vojákům v Iráku a v Afghánistánu, aby nervově zvládali vraždění a zabíjení civilistů.
Metamfetamin způsobuje emoční necitlivost, naprostou lhostejnost, v důsledku chemického potlačení činnosti vyšších mentálních funkcí, ale na straně druhé posiluje tvorbu adrenalinu a testosteronu, což extrémně prodlužuje fyzický výkon. Ukrajinci tomto prostoru vyráběli i nervové bojové látky podle receptů z USA a z Velké Británie. A vyvíjeli i bojové viry a bakterie.
Američané se pokusí zinscenovat hromadný chemický či biologický útok, který bude spouštěcím mechanismem pro vyslání mírových vojsk na Ukrajinu

aeronet.news/…no-rusko-kyjev-jiz-nakoupil-pres-200-tisic-ampuli/
Volyňský masaker: Treba si pripomínať, dnes ešte viac ako holokaust to, čo napáchali predchodcovia …

Dostal rozum? Nie, on sa len bojí, aby tie zverstvá pod jeho vládou nevyšly najavo

Putin podpísal zákon o zákaze propagovania potratov. Najnovší návrh predložený ruským zákonodarcom bude zakazovať finančné pokrývanie interupcie zo strany zdravotných poisťovní. Rusko zachováva tradičné hodnoty a kresťanstvo. Poroď deset dětí, dostaneš milion. Putin vzkřísil titul Matka hrdinka. Řád Matka hrdinka bude zařazen mezi nejvyšší vyznamenání. Jeho nositelkám se tak dostane podobné pocty jako držitelům řádu Hrdina Ruské federace a Hrdina práce. S udělením je spojena odměna milion rublů. Na titul dosáhne každá občanka Ruské federace, která přivede na svět deset dětí, a to v momentě, kdy její nejmladší potomek dosáhne prvního roku života a všech ostatních devět dětí bude stále naživu.

Ruský prezident Putin podpísal zákon o zákaze propagácie homosexuality. Zákon zavádza prísne tresty a pokuty za šírenie informácií o komunitách lesbičiek, gayov, bisexuálov a transsexuálov v prostredí neplnoletých osôb alebo organizovanie pouličných pochodov typu "gay pride" na miestach ľahko dostupných deťom.
Zákon zakazuje propagáciu homosexuality medzi maloletými a za porušenie ukladá pokutu do 5,000 rubľov (117 EUR).
Pri právnických osobách právomoc vyplývajúca z tohto zákona umožňuje suspendovať status právnickej osoby na 90 dní ak sa prostredníctvom nej tvrdí, že homosexulita je „sociálne rovná“ heterosexualite. Zahraničné osoby môžu byť postihnuté administratívnym zatknutím po dobu 15 dní a možnosťou deportácie.
Organizácie môžu okrem suspendácie ich výkonu po dobu 90 dní môžu dostať pokutu do 200,000 rublov (4668 EUR).

Zákon vyvolal obavy liberálov Európskej únie. A čudujete sa prečo tá nenávisť voči Rusku?
Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…

Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…

Devil Music: A History of the Occult in Rock & Roll Biografia :: Devil-music-the-occult-beatles Devil-music-the-occult-beatles
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
1.1K
Otakar Holzmann shares this
623
Metod
Ukrajina musí zmiznúť z mapy svete, Donald sa vráti a vráti Volodimírovi loptu....