pl.news
1198.5K

Franciszek nienawidzi jej: Spotkała się z Sarahem, Szanuje Burke, Nazywa Jana Pawła II swoim dziadkiem

Wygląda na to, że kolejna premier Włoch, Giorgia Meloni, i znakomity mówca, jest przeciwna aborcji, prorodzinna, nie sprzyja ideologii gender i wczytuje się w Tolkiena. We wrześniu tego roku, Meloni …More
Wygląda na to, że kolejna premier Włoch, Giorgia Meloni, i znakomity mówca, jest przeciwna aborcji, prorodzinna, nie sprzyja ideologii gender i wczytuje się w Tolkiena.
We wrześniu tego roku, Meloni spotkała się z Kardynałem Sarahem. Na Twitter.com śledzi Kardynała Burke, Zena oraz wspomnianego Saraha.
Niektóre z jej haseł brzmią obiecująco, ale mogą okazać się tylko wyborczą propagandą. Sama siebie opisuje jako: "Jestem Giorgia, jestem kobietą, matką, Włoszką i chrześcijanką".
Po śmierci Jana Pawła II: "Poczułam się, jakbym straciła dziadka, ponieważ on był, odkąd pamiętam. To wspaniały człowiek, święty".
W sprawie prześladowań chrześcijan: "Poświęcamy czas na walkę z wszelkimi rodzajami dyskryminacji, ale przymykamy oko na największe prześladowanie, czyli ludobójstwo chrześcijan?"
W sprawie rodzicielstwa: "Nikt nie wie lepiej od rodziców, co jest najlepsze dla ich dziecka".
W sprawie propagandy medialnej: "To niedorzeczne, że docenianie rodziny i potępianie nikczemnej chciwości korporacji …More
JOKAMA
Ciekawe w co i z kim ona gra 🥴 ??? A może to cyfrowa przekrętka. Czas pokaże 😎
Nowy „antyglobalistyczny” premier Włoch Meloni wspiera cyfrowe dowody tożsamości, popiera kultoweg…
JOKAMA shares this
2740
V.R.S.
A Andrzej Duda Hostie ratował.
JOKAMA
a jak ładnie mówił 🤔 podobnie jak pani premier Włoch
JOKAMA and one more user link to this post
xmireknowak
Pokrętny artykuł
V.R.S.
"Dobra zmiana" made in Italy?
Jam33
Kolejna kukiełka globalistów.... Ludzie nie ma w żadnym kraju ani jednego premiera, który nie jest kukiełką globalistów. To Fake premier który ma swoje zadanie podporządkować świat lucyferianom.
togra
"Jako pierwsi popieramy ustawę o szczepionkach. Mamy nadzieję, że wejdzie ona w życie tak szybko, jako to możliwe we wszystkich krajach Europy". ????????? UWAGA! Ten puzel nie pasuje do reszty układanki. Coś tu nie gra.
bogda zuzanna straszynska
To się okaże czy nie podstawiona jak pis
anetmachnio1979
🤣
Saguarento Pakita Orano
kanada, teraz włochy i moze francja dołaczy do normalnosci :)
Saguarento Pakita Orano
Brawo!!!! Takich Ludzi nam teraz trzeba
Julia Pole
@TomUrb Masz całkowitą rację. Nie powinniśmy pokładać nadziei w politykach. W te kręgi nie wchodzi się z przypadku. Na ogół dopuszcza się ludzi, na których są odpowiednie haki, żeby w stosownym czasie ich użyć. Nie wierzę w "spontaniczne" kariery polityczne.
TomUrb
@Julia Pole Ta prawda dotarła do mnie ostatecznie po wyborze PiS-u i różnych płomiennych zapewnieniach niezłomnego prezydenta. To jest po prostu odgrywanie ról - prawica, lewica, centrolewica, endecja...w zależności od zainteresowania większości gawiedzi 🤪
TomUrb
Cały czas ulegamy tej fantasmagorii, że oto zjawia się zbawca narodu, bo jest przeciwna aborcji, prorodzinna, nie sprzyja ideologii gender. A potem nic się nie zmienia w tej materii.
darek104
Poparcie dla szpryc przekreśli wszystkie jej pozostałe zalety. Nie będzie tych których broni i nie będzie nowych (bezpłodność)
Anieobecny
Jeśli taka wieloreligijna, i w partnerskim związku to powinien ją uwielbiać...
Myślę, że to LADY PUPPET...
Jak wielu polityków udających liderów wyzwoleńców...
A kasa wiadomo skąd płynie...
sługa Boży
W sumie trochę podobna 😬
i taka charyzmatyczna 🤭 🤭
Ciekawe czy rano i wieczorem całuje koran 🤔
A może rano koran a wieczorem talmud 🤔More
W sumie trochę podobna 😬

i taka charyzmatyczna 🤭 🤭

Ciekawe czy rano i wieczorem całuje koran 🤔
A może rano koran a wieczorem talmud 🤔
tekla
Zwolenniczka green pasów.
darek104
😱 😱
Magdalena Magdalia
Tylko żyje z kochankiem na kocią łapę ósmy rok. Szczegół.
V.R.S.
Tzw. niepełny ideał.