"Zaszczepienie owcy" C-19 -to największy "Eksperyment zgodności Ascha" jaki kiedykolwiek przeprowadzono

SD Wells
( Natural News ) Używając jednego z najstarszych narzędzi badawczych psychologii, "Eksperymentu Konformizmu Ascha", moderatorzy całej pandemii COVID przekonali prawie 5 miliardów ludzi, by postąpili wbrew temu, co znają jako prawdziwe i obowiązujące, i dokonali "bezpiecznych" wyborów, opierając się na tym, co ich zdaniem "masy" również dokonują. Miliardy istot ludzkich na całej planecie Ziemia, z każdego kontynentu i kraju, podporządkowały się temu, co ich zdaniem robiła większość innych. Jako istoty bardzo społeczne, większość ludzi chce być "akceptowana", "lubiana" i nie chce "podważać systemu". Nazywa się to konformizmem i strachem przed niezgodnością, a ten wielki eksperyment może kosztować każdego z nich utratę zdrowia, środków do życia, praw człowieka, swobód medycznych i każdego grosza, jaki mają.

Syndrom owcy: W obliczu całkowitego niedowierzania swoim wyborom miliardy ludzi poszły za ciosem, by "dopasować się" do mas.
Czy powiedziałbyś, że kolor fioletowy jest pomarańczowy, gdyby wszyscy wokół ciebie zrobili to pierwsi, nawet jeśli patrzyłeś dokładnie na niego i wiedziałeś, że jest fioletowy? Co jeśli 10 innych osób najpierw powie pomarańczowy? Co by było, gdyby 100, 1000 lub 1 milion osób powiedziało, że jest pomarańczowy, co byś powiedział, podczas gdy twój wybór był rejestrowany , aby wszyscy wiedzieli? A co by było, gdybyś powiedział; fioletowy, żeby się dostosować, ale później dowiedziałeś się, że wszyscy, którzy powiedzieli pomarańczowy, byli aktorami, którym kazano powiedzieć pomarańczowy, plus inne fałszywe odpowiedzi od fałszywych ludzi? Czy nadal szedłbyś „pod prąd”, gdy następnym razem poznasz prawdę, ale twoja odpowiedź/wybór będzie inny niż w przypadku „mas”? Eksperyment zgodności Solomona Ascha został przeprowadzony na światowej scenie. „Wirus”, który nie był bardziej śmiercionośny niż grypa sezonowa (nie był nawet odizolowany, i znikła grypa - co świadczy o oszustwie dopow.) , miał być kolejną czarną zarazą, a masom wmówiono, że wszyscy zostali zaszczepieni i nosili maski, aby „uratować się” przed pewną śmiercią. O to właśnie chodziło w paszportach szczepionek, aby pokazać wszystkim, jak „głupi” i „lekkomyślni” byli, jeśli ich nie dostali. Masz to zdobyć? Strach przed nonkonformizmem sprawił, że owce zaczęły otrzymywać śmiertelnie niebezpieczne szczepionki, powodujące zakrzepy krwi i zaczęli nosić maski pozbawiające tlenu przez cały dzień.

Ogólnoświatowa narracja na temat szczepionki COVID-19 przekonała miliardy ludzi, by postąpili wbrew własnemu rozsądkowi i "dostosowali się".
Większość ludzi wie, że opracowywanie szczepionek w laboratoriach trwa lata i muszą one przejść przez szeroko zakrojone badania kliniczne, zanim zostaną wprowadzone do powszechnego użytku w celu masowego wstrzykiwania. Szczepionki COVID zostały wprowadzone na rynek w pośpiechu, a nawet opatrzone etykietą "do użytku w nagłych wypadkach" i "tylko w nagłych wypadkach". Innymi słowy, miliardy ludzi WIEDZIAŁY, że biorą udział w niebezpiecznym eksperymencie, ale zdecydowały się na niego, ponieważ mass media sprawiały, że myśleli, iż wszyscy inni się do niego dostosują, zanim jeszcze to zrobili.

Większość ludzi, nosząc maskę, przyznałaby, że nie może prawidłowo oddychać, i zdjęłaby ją po krótkim czasie, kierując się zdrowym rozsądkiem i rozumiejąc, że noszenie jej przez cały dzień, gdziekolwiek by się nie udali, wpłynęłoby na ich zdrowie i samopoczucie. Narracja była jednak odwrotna i przekonywała, że "bezpieczne i skuteczne" jest odcinanie 20% dopływu tlenu przez cały dzień, aby uchronić się przed COVID-19, kolejną wymyśloną teorią spiskową, której prawdziwości nigdy nie dowiedziono (pandemiczny "wirus" wciąż nie został jeszcze wyizolowany w laboratorium). Dlatego właśnie testy PCR są fałszywe. To tylko kolejne narzędzie eksperymentu zgodności Ascha.

Nigdy nie udowodniono, że COVID-19 jest śmiertelny dla zdrowych ludzi, nastolatków, dzieci czy niemowląt. Mimo to narracja ta przekonała młodych, zdrowych ludzi w każdym wieku, by dali się zaszczepić eksperymentalną "technologią" manipulowania genami, w tym rodziców, którzy szczepią swoje dzieci w kółko tym niebezpiecznym i śmiercionośnym eksperymentem z "zastrzykami", podczas gdy tak naprawdę nie są to wcale "szczepionki". Konformizm jest podstawą całego eksperymentu. Tak wielu ludzi boi się nie robić tego, co wydają się robić "masy", że nie ma znaczenia, czy jest to fakt, czy fikcja.

Zobacz i dowiedz się, jak i dlaczego prawie 5 miliardów ludzi na całym świecie jest gotowych wziąć udział w wielkim eksperymencie, w którym mogą zachorować i wkrótce umrzeć tylko za to, że dokonują BŁĘDNYCH wyborów, które ich zdaniem podejmuje większość innych ludzi. VAXXING THE SHEEPLE: COVID-19 is the largest Asch Conformity Experiment ever conducted

Dr Robert Young omawia grafen znaleziony w szczepionkach
Przez ostatnie dwie i pół dekady Robert O. Young był powszechnie uznawany za jednego z największych badaczy naukowych na świecie. W całej swojej karierze jego badania koncentrowały się na poziomie komórkowym. Specjalizując się w odżywianiu komórkowym, dr Young poświęcił swoje życie badaniu prawdziwych przyczyn „choroby”, a później opracował „The New Biology™”, aby pomóc ludziom zrównoważyć ich życie. W 1994 roku dr Young odkrył biologiczną przemianę czerwonych krwinek w bakterie i bakterii w czerwone krwinki. Od tego czasu udokumentował kilka takich przemian. Dr Robert Young poświęcił swoją karierę odkrywaniu brakujących elementów potrzebnych do uzupełnienia pełnego obrazu zdrowia. Między innymi takie jak te podane w wywiadzie stwierdza, że: Departamenty wojskowe na całym świecie budują fabryki do produkcji miliardów inwazyjnych zestawów testowych i ukierunkowanej inteligentnej broni biologicznej przebranej za szczepionki do lat 2022- 2024.

Światowi „bankierzy” (którzy twierdzą, że Ziemia jest przeludniona) zapłacili miliardy światowemu wojsku za produkcję cichej, ukierunkowanej broni masowego rażenia. Wojsku nie udało się „ugotować” tak zwanego doskonałego wirusa w Wuhan w Chinach do prac niszczących ( ponieważ teoria wirusa jest nie tylko poważnie błędna, ale całkowicie fałszywa ), ale technokraci wymyślają swoją nanotechnologię, 4G, Superkomputery 5G, 6G i sztuczna inteligencja, aby stworzyć idealną, inteligentną ukierunkowaną cichą broń biologiczną przebraną za zabójczego wirusa.

Dlatego inwazyjne testy i tak zwane szczepionki stanowią podstawę tej cichej broni biologicznej, która dostarcza cytotoksyczne, genotoksyczne i magnetycznie toksyczne zredukowany tlenek żelaza grafenu, aby połączyć ludzi i zwierzęta z Internetem Rzeczy (IOT) w celu sterylizacji, kontroli umysłu i śledzenia kontaktów. i ostateczną rzeź
ludzi i zwierząt w celu zmniejszenia nadmiernej populacji „bezużytecznych zjadaczy”, jak oświadczył Henry Kissenger.


PROSZĘ powiedzcie „NIE” inwazyjnym testom i fałszywym szczepionkom, które mają zapewnić przejęcie ziemi oraz planowaną sterylizację i wyludnienie ponad 7,5 miliarda ludzi, a nawet miliardów zwierząt i ptaków. Gdy masa krytyczna ludzi zostanie zaszczepiona tlenkiem żelaza grafenu (szacowanym na 90%), przejdzie on do pełnej eksploatacji i zwiększy częstotliwość pulsowania mikrofalowego o 41,3 GHz do ludzkiego połączenia kwantowego (częstotliwość dostarczana przez satelitę, drony i/lub wieże telefonii komórkowej dla ludzi) dotykające wszystkich zaszczepionych. Gdy połączenie kwantowe jest bezpieczne, mogą stopniowo zwiększać częstotliwość do 60 GHz, powodując niedobór tlenu, patologiczną koagulację krwi, a następnie uduszenie, w którym ludzie padają martwi w ciągu 4 minut lub krócej.

Misja wykonana przez „złych aktorów”! Koniec ekscesów „bezużytecznych zjadaczy”. Koniec z nadwyżką populacji. Nie ma już naturalnych ludzi – tylko ludzie GMO – z wyjątkiem pozostałych 500 000 dusz. Śmierć przez zatrucie chemiczne i radiologiczne: doskonała cicha i inteligentna broń biologiczna sprzedawana przez media jako szczepionka, która powoduje śmierć ponad 7500 milionów dusz. To wszystko zostanie osiągnięte w ciągu najbliższych 2-3 lat .

Ci „źli aktorzy” i „Lucyferianie” NIE przestaną, dopóki nie powiemy „Dość! Musimy odzyskać kontrolę nad naszymi ciałami, naszym życiem i naszą planetą. Pamiętaj, że to TWOJE ciało, TWOJE życie i TWÓJ wybór. Niech Bóg nas błogosławi i chroń nas WSZYSTKICH od tej zbrodni przeciwko ludzkości! – Robert O. Young mgr, dr hab - www. drrobertyoung.com/ ejercitoremanente.com/

Psychologia - nauka demonów
Magnetyczne nanocząstki w komórkach, które można zdalnie kontrolować!
Psycho-okultystyczna masowa hipnoza telewizji
Chcą zhakować nasze umysły, aby oddzielić nas Boga
Psychologia zamiast religii
Piotr2000
Elkam/ONA/Tommy1/ a wczesniej jeszcze PARVUS to zdaje sie jedna i ta sama osoba
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Ważne, że działa. Elkam był tego przykładem, świeć Panie nad jego duszą.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nieszczypany-Nieżyd Roman
,,Elkam był tego przykładem, świeć Panie nad jego duszą.''

*******************************
Nad czyją duszą???
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Elkama. Kiedyś przyznał/a się tutaj, że chorował/a na coś. Wiadomo też, że się zaszczepił/a. Teraz nagle zniknięcie. Raczej nie zmienił nicka.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Myślałam, że coś wiesz, ale to są tylko domysły.
Nawet jeśli go nie ma na Glorii, nie jest to równoznaczne, że nie ma go wśród żyjących.
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Prawda, ale coś to wszystko dziwnie wygląda. Po kilku latach agresywnej działalności, znika bez słowa. 🤔
modernistae prohibere
Może poszedł na ochotnika odbijać nazistów w Mariumpolu, bo to przecież ich niezmordowany fan
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Co sprowadza się i tak do jednego 😁
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Mógł się po prostu nawrócić. Zrozumiał że błądził, wykasował się i jeszcze przymierza się do publicznego przeproszenia wszystkich, których obrażał. Ja tak to widzę. Może jestem niepoprawną optymistką, ale to byłby najkorzystniejszy scenariusz. Mimo wszystko nie chciałabym, aby coś złego mu się przytrafiło, a tym bardziej najgorszego.
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Na to bym akurat nie liczył
modernistae prohibere
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Policz teraz ilu ludziom wyrządził krzywdę swoją agitką. Może nie jedna osoba przyjmując ketchup poszła do piachu bo straszył przez 2 lata. Tu nie wystarczy "Przepraszam" Krzywdy należy naprawić.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
modernistae prohibere
Wiem o tym , że krzywdy trzeba naprawić, ale Pan Jezus czeka na nawrócenie nawet największego grzesznika. Przecież nawracają się też aborcjoniści, a nawet sataniści. Czy życzyłbyś komuś wiecznego potępienia?
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Jeżeli się tak nawrócili jak Piecha z PiSu, to chyba nie tędy droga.