EGZORCYŚCI ALARMUJĄ ! NAGŁY WZROST OPĘTAŃ PO ,,SZCZEPIONCE"

Obecnie jest tak wielu „w pełni zaszczepionych” ludzi wykazujących silne oznaki opętania przez demony, że w Manili na Filipinach otwierane jest nowe Centrum Duchowego Wyzwolenia i Egzorcyzmów im. Św. Michała.

Według doniesień nowa strona będzie poświęcona przeprowadzaniu egzorcyzmów na osobach, które zostały zaszczepione za koronawirusa z Wuhan (COVID-19). Ojciec Jose Francisco Syquia mówi, że każdego dnia otrzymuje około 10 raportów o demonach atakujących ciała zakłutych.

Kościół rzymskokatolicki jest odpowiedzialny za wzniesienie obiektu, który podobno jest pierwszym tego typu w Azji. Księża będą szkoleni w sztuce wypędzania demonów, a Syquia, dyrektor archidiecezji, będzie pełnił funkcję głównego egzorcysty.

Oficjalna historia jest taka, że plandemia i wszystkie jej czynniki stresogenne są odpowiedzialne za wzrost opętania przez demony, ale w rzeczywistości ciosy są również głównym czynnikiem przyczyniającym się do tego (pokrewne: opętanie przez demony rośnie od wielu lat).
„Będzie to pierwszy tego typu produkt w Azji, jeśli nie na świecie, będący efektem ponad siedmiu lat modlitw, planowania i zbierania funduszy” – ogłosiła archidiecezja.

„To centrum będzie służyć tym, którzy są w niewoli diabła, którzy dlatego są najbiedniejszymi z biednych i zwykle są pomijani”.
Syquia mówi, że demony „wysyłały” mu SMS-y po egzorcyzmach
Placówka będzie posiadała specjalne pomieszczenia do przeprowadzania nie tylko egzorcyzmów, ale także rozmów i porad.

Według Syquii „pełne opętanie” to tylko około 20 procent wszystkich egzorcyzmów przeprowadzanych przez Kościół rzymskokatolicki. Większość, jak mówi, jest wykonywana na ludziach, którzy są „nękani fizycznie” przez złe duchy.

Syquia dodała, że w ciągu ostatnich trzech do pięciu lat nastąpił „gwałtowny wzrost” uprawiania czarów w domach ludzi, co jest również czynnikiem obecnego kryzysu.

Pierwszy zaaprobowany przez Watykan kurs o egzorcyzmach został wprowadzony w 2005 roku i będzie służył do szkolenia księży nie tylko w Manili, ale na całym świecie w sztuce wypędzania demonów (tak mówią) z ludzkich ciał i życia.

Obiekt w Manili będzie służył jako siedziba Filipińskiego Stowarzyszenia Katolickich Egzorcystów, znanego również jako PACE, które podlega Konferencji Biskupów Katolickich Filipin.

Po odprawieniu rytuału egzorcyzmów na niektórych ludziach, Syquia mówi, że demony, które zostały później wyrzucone, „wysłały” mu SMS-y. W jednym przypadku twierdził, że widział kobietę lewitującą po tym, jak została opętana, tylko po to, by demon wysłał później wiadomości z groźbami na jego telefon biurowy.

Mówi, że kiedy Syquia rozmawiała z kobietą i jej towarzyszką, telefon znajdował się w zupełnie innym pomieszczeniu.
„Diabeł ma władzę nad wszystkim, co elektryczne”, mówi archidiecezja, dodając, że wiadomość, którą otrzymał od rzekomego demona, oskarżyła go o bycie grzesznikiem i kłamcą.

„Jeśli na przykład to miejsce jest zaatakowane, a oni chcą, aby ich obecność była znana, zwykle migoczą światła. Jeśli wygłoszę przemówienie i użyję pewnego gadżetu, diabeł z łatwością go wyłączy, ponieważ jest ekspertem od wszystkiego, co dotyczy elektryczności.

W Stanach Zjednoczonych opętanie przez demony jest obecnie w gorączce, zwłaszcza teraz, gdy weszliśmy w miesiąc „Duma”. Dzieci na całym świecie są ciągnięte przez swoich rodziców i opiekunów na parady i bary, gdzie transpłciowe drag queen pokazują swoje fałszywe części ciała i czytają im książki o „tożsamości płciowej”.

„Aktywność demonów, a nawet opętanie, wyraźnie wzrasta” – napisał ktoś w odpowiedzi na wiadomość o nowym obiekcie egzorcyzmów. „Ci, którzy parają się okultyzmem i czarami, są szczególnie narażeni”.

Najnowsze informacje na temat zastrzyków Fauci Flu można znaleźć na ChemicalViolence.com .

Źródła obejmują:
DailyMail.co.uk
NaturalNews.com
kozgraz shares this
1
Cała masa katolików przyjęła szpryce A nadal chodzą opętani do kościoła i kaplic i komunie przyjmują!
V.R.S.
Jeśli to Filipiny, to przyczyna może być zgoła inna i chronologicznie wcześniejsza:
kinja-img.com/…mage/upload/s--xy5XpuNa--/umal9zali9gczmkaavye.jpg
Elkam -
MementoMori+++
Kto ucieka w negację grzechu, szatana doświadczy jego działania i mocy nienawiści na sobie... Najgorsza jest destrukcja osoby ludzkiej jaką widzimy powszechnie, która się wyraża w całkowitej negacji Boga, Szatana (persona deformata) i grzechu co prowadzi do potępienia wiecznego . Kto wie, może się okazać że kłamstwo przestanie bronić te osoby które dokonały "inicjacji" i problem stanie się …More
Kto ucieka w negację grzechu, szatana doświadczy jego działania i mocy nienawiści na sobie... Najgorsza jest destrukcja osoby ludzkiej jaką widzimy powszechnie, która się wyraża w całkowitej negacji Boga, Szatana (persona deformata) i grzechu co prowadzi do potępienia wiecznego . Kto wie, może się okazać że kłamstwo przestanie bronić te osoby które dokonały "inicjacji" i problem stanie się powszechnie widoczny, tak że większość z kapłanów będzie musiała odprawiać egzorcyzmy. Jednak tak by było lepiej dla tych osób, niż gdyby ludzie mieli trwać w kłamstwie do końca życia. Niezależnie czy ktoś wierzy czy nie, nikt bez Boga żyć nie może. Kościół w Filipinach jeszcze walczy Filipiny: Kościół utworzył ruch monitorujący działania rządu
MementoMori+++
Możliwe. Patrząc z czego to wszystko pochodzi , te tzw szczepionki wyprodukowano na komórkach zabitych dzieci, więc można uznać że są inicjacją lucyferyczną . Mam kolegę którego mama się zaszczepiła i przez cały dzień nie mogła się podnieść . Ja kolega ostrzegałem, później on się zaszczepił. Mówi że od jakiegoś czasu prześladują go demoniczne głosy zwłaszcza jak jest gdzieś w pracy to nie …More
Możliwe. Patrząc z czego to wszystko pochodzi , te tzw szczepionki wyprodukowano na komórkach zabitych dzieci, więc można uznać że są inicjacją lucyferyczną . Mam kolegę którego mama się zaszczepiła i przez cały dzień nie mogła się podnieść . Ja kolega ostrzegałem, później on się zaszczepił. Mówi że od jakiegoś czasu prześladują go demoniczne głosy zwłaszcza jak jest gdzieś w pracy to nie pozwalają mu te głosy pracować, czasem wychodzi z koscioła w połowie mszy bo nie może wytrzymać. Wcześniej nie przypominam sobie żeby mówił o tym, więc podejrzewam ze to od szczepionek. Choć on mówi że na pewno nie 🤐
Adrianna7
Kontrola umysłu poprzez szczepionki - dr Pierre Gilbert (1995)
Kontrola umysłu poprzez szczepionki - dr Pierre Gilbert (1995)
anetmachnio1979 shares this
164
Cała masa katolików przyjęła szpryce A nadal chodzą opętani do kościoła i kaplic i komunie przyjmują!
anetmachnio1979
Cała masa katolików przyjęła szpryce A nadal chodzą do kościoła i kaplic i komunie przyjmują!
Bos016
Nie zapominajmy, że jest Bóg i nam nie wiadomo, co On mógł zrobić z tymi szczepionkami w organizmach tych, co je z różnych powodów przyjmowali. Przecież jest napisane :
16
15 I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! 16 Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. 17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą:…More
Nie zapominajmy, że jest Bóg i nam nie wiadomo, co On mógł zrobić z tymi szczepionkami w organizmach tych, co je z różnych powodów przyjmowali. Przecież jest napisane :

16
15 I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! 16 Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. 17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; 18 węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie»

Mk 16,15-20}
Art Kolos
Mają nano technologie i zmienione DNA i inne trucizny, lekarze w stanach mówią że ludzie którzy to wzięli mają od 2 do 5 lat życia, niestety, człowiek bez wiedzy zginie. Każdy zaszczepiony posiada MAC 💻 adres, można sprawdzic, załadować Bluetooth aplikacje w play store, włączyć Bluetooth i lokalizację, zobaczycie ile tego koło was chodzi.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
- każdy ma największy dar od pana Boga -
WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !
TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...
BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE TO TE, KTÓRE NIE ZADBAŁY …More
.

- każdy ma największy dar od pana Boga -
WOLNĄ WOLĘ - NIKT NAS NIE MOŻE ZMUSIĆ DO NICZEGO ! NAWET sZATAN, CHOĆBY SIĘ ,,ZDEFEKOWAŁ,, - NIE MOŻE i KONIEC !

TO MY SIE GODZIMY NA EXPERYMENTY MEDYCZNE Z WŁASNEJ WOLI ! TO WSZYSTKO JEST WBREW PRAWU i ZDROWEJ LOGICE, ALE IGNORANCJA NIE JEST CNOTĄ...

BYŁY PANNY MĄDRE i PANNY GŁUPIE - GŁUPIE TO TE, KTÓRE NIE ZADBAŁY O ODPOWIEDNI POZIOM ROZUMU W GŁOWIE - KIEDY PRZYJDZIE PAN ŚWIATA - JEZUS CHRYSTUS KRÓL - BĘDĄ JUŻ ZAZNACZONE z W Ł A S N E J - N I E P R Z Y M U S Z O N E J - W O L I - znamieniem bestii - globalnym satanistycznym rytuałem - przyjęcia na siebie piętna krwi niewinnej w celu osiągnięcia ,,korzyści,,.

..........................................................................................


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.

TAK WIĘC o ILE KOMUNIA ŚWIĘTA JEST SAKRAMENTEM ŻYCIA i MIŁOŚCI - DAREM BOGA, TAK ZASTRZYK ŚMIERCI, - PODSTĘPEM SZATANA - NAZYWANY PODSTĘPNIE ,,SZCZEPIONKĄ,, PRZYNOSI ZGODNĘ NA ,,KORZYŚĆ,, Z ZAMORDOWANIA DZIECKA i ŚWIADOMY I DOBROWOLNY WYBÓR ZŁA - GRZECHU - ZNAMIENIA BESTII.. CZYTAJCIE UWAŻNIE: ,,COV - ID,, - NUMER BYDŁA, - NUMER BESTII - NIE PRZYJMUJCIE TEGO, NIE BIERZCIE NA SIEBIE CZEGOŚ CO MIAŁO POCZĄTEK Z ZAMORDOWANIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA !


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
.