VYHLÁSENIE ANTIKRISTA: "VŠETKY NÁRODY TVORIA JEDNO SPOLOČENSTVO..." Zhromaždenie všetkých náboženských …

PS: Preklad z ruštiny. Poznámka redakcie - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Bohužiaľ, len veľmi málo ľudí vidí a chápe podstatu prebiehajúcich procesov a dokáže rozlíšiť diablove rohy trčiace za …More
PS: Preklad z ruštiny.
Poznámka redakcie - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Bohužiaľ, len veľmi málo ľudí vidí a chápe podstatu prebiehajúcich procesov a dokáže rozlíšiť diablove rohy trčiace za všetkými farebnými verbálnymi pozlátkami. Koniec koncov pri čítaní všetkých týchto vyhlásení o ekumenických zhromaždeniach sa vytvára falošný pocit ich harmónie a ľudskosti, údajne zameraný na prospech ľudstva.
V skutočnosti za všetkými týmito mierotvornými odpadkami nepriateľov a zradcov Krista, ako aj nekresťanov všetkých pruhov, sú ciele Antikrista, ktorý buduje svoje satanské náboženstvo vo svete, do ktorého sa musia pripojiť všetky svetové náboženstvá a viery, sekty a
rôzne denominácie. Bohužiaľ, náš poslanec ROC je tiež zapojený do tohto satanského procesu. Bez ohľadu na to, ako veľmi všetky tieto zhromaždenia hovoria o mieri a harmónii, je to len horšie a horšie, pretože satan, ktorý stojí za týmito zhromaždeniami, nikdy nedá ľudstvu pokoj.
Hlavná vec, o ktorej sa v týchto zhromaždeniach …More
Sv.Prokop
Ježíš je ten kámen, který jste vy stavitelé odmítli, ale on se stal kamenem úhelným. V nikom jiném není spásy; není pod nebem jiného jména, zjeveného lidem, jímž bychom mohli být spaseni.“ (Sk 4,11-12)
Sv.Prokop
Kristus mě totiž neposlal křtít, ale zvěstovat evangelium, ovšem ne moudrostí slov, aby Kristův kříž nepozbyl smyslu. (1 Kor 1,17)
dyk
Hovorte čo chcete. Musíme brať do úvahy sv. Malachiáša a Pápež František je podľa všetkého posledný Pápež. Tak isto aj podľa Garabandalu to vyzerá na to, že za jeho života sa udeje Výstraha, počas ktorej ujde z Ríma, Zázrak, ktorý uvidí z miesta, kde bude skrytý a po ňom sa má pripraviť na mučenícku smrť. Potom bude ustanovený falošný pápež, ten odstráni Eucharistiu a hneď na to vystúpi …More
Hovorte čo chcete. Musíme brať do úvahy sv. Malachiáša a Pápež František je podľa všetkého posledný Pápež. Tak isto aj podľa Garabandalu to vyzerá na to, že za jeho života sa udeje Výstraha, počas ktorej ujde z Ríma, Zázrak, ktorý uvidí z miesta, kde bude skrytý a po ňom sa má pripraviť na mučenícku smrť. Potom bude ustanovený falošný pápež, ten odstráni Eucharistiu a hneď na to vystúpi antik ktorému pápež odovzdá moc nad cirkvou.
Vtedy sa treba pripraviť, lebo príde ten blud, falošná omša, na ktorej, keď sa zúčastnite, budete zatratený. Na toto si treba dať pozor.
Pápež sa ešte snaží priviesť niektoré zbludene ovce do košiara, ale to príde až po Výstrahe. Dovtedy bude zima, hlad, prenasledovanie a vojna. Prenasledovanie možno až v čase antika.
Metod
Kiril áno, Jorge nie!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Obidvaja slúžia satanovi bohužiaľ.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Peter(skala)
len taký detail. v 2.polovici 20 storočia už nebola 2.svetova vojna, takže tá vízia resp. posolstvo je falošné
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ja myslím odkaz hlavne v tom, že pápež bude pod vplyvom diabla a bude pokúšaní satanom a to je František bergolio.
ekans
pan magor @peter(skala) nerozumí psanému textu
AB: Následující je přepisem toho, co je možná třetím fatimským tajemstvím, jak jsem jej četl 14. 5. 1998 v čase 34:38 tohoto programu. Začal jsem tímto úvodem: „Dobře. V žádném případě nezaručuji, že následující je autentické. Nevím to. Vše, co vám mohu říct je, že to vypadá reálně. Údajně je to třetí fatimské tajemství. Sami rozhodněte.More
pan magor @peter(skala) nerozumí psanému textu

AB: Následující je přepisem toho, co je možná třetím fatimským tajemstvím, jak jsem jej četl 14. 5. 1998 v čase 34:38 tohoto programu. Začal jsem tímto úvodem: „Dobře. V žádném případě nezaručuji, že následující je autentické. Nevím to. Vše, co vám mohu říct je, že to vypadá reálně. Údajně je to třetí fatimské tajemství. Sami rozhodněte.
Peter(skala)
dajme tomu, že by naozaj existovalo 3 fatim.tajomstvo vo väčšom rozsahu ako ho zverejnil Benedikt XVI. a dokonca že by tam bola zmienka o papežovi (ničitelovi), ktoré by sa vzťahovalo na Františka.
Lenže pri širení UDAJNEHo3.fatym.tajomstva sa šíria dezinformačne "tajomstva" ktoré z časti obsahuju niečo dobrého ale potom maju pridané mylné posolstvo. Presne ako to robil had v Raji: najprv povedal …More
dajme tomu, že by naozaj existovalo 3 fatim.tajomstvo vo väčšom rozsahu ako ho zverejnil Benedikt XVI. a dokonca že by tam bola zmienka o papežovi (ničitelovi), ktoré by sa vzťahovalo na Františka.

Lenže pri širení UDAJNEHo3.fatym.tajomstva sa šíria dezinformačne "tajomstva" ktoré z časti obsahuju niečo dobrého ale potom maju pridané mylné posolstvo. Presne ako to robil had v Raji: najprv povedal čo Boh povedal Adamovi a Eve o zakazanom ovoci a potom had doplnil svoje falošné nádeje.

To isté robia dezinformatori-trolovia a ako vieme tak Ekans-Snake (had) na GTv je presne týmto duchom navsiaknutý, takže jemu by som neveril už len z tohto dôvodu.

Radšej zavrhnuť celé "tajomstvo" ako si z neho zobrať čo i len jednu časť, ktorá by nám pasovala do koncepcie, lebo aj to niečo je ako hadí jed, ktorí nasiakne všetko.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To by som povedal a napísal o tých čo šíria posolstva a zjavenia z modrej knihy vízie gobiho,vasulle, írske posolstva, garabandal, medžugorie, dechtice a podobné čo nemajú s katolíckou vierou nič spoločné.
Peter(skala)
čo sa týka o.Martina.... chapem, že ked nemohol 3.tajomstvo napísať ani pre seba a nie to ešte aby ho zverejnil iným... tak nemohol ani povedať, čo presne v nom bolo, ale len vo všeobecnosti alebo poukazať na nejaku temu, ktorá v tajomstve bola spomenuta ako napr. téma o papežovi alebo vojne atd...
Otazne však stale ostav, či vôbec o.Martin videl skutočné 3.tajomstvo alebo skôr falzifikat, ktorý …More
čo sa týka o.Martina.... chapem, že ked nemohol 3.tajomstvo napísať ani pre seba a nie to ešte aby ho zverejnil iným... tak nemohol ani povedať, čo presne v nom bolo, ale len vo všeobecnosti alebo poukazať na nejaku temu, ktorá v tajomstve bola spomenuta ako napr. téma o papežovi alebo vojne atd...

Otazne však stale ostav, či vôbec o.Martin videl skutočné 3.tajomstvo alebo skôr falzifikat, ktorý dokonca dostal už kardinal, ktorý mu to ukazal. Ináč povedané: falzifikat mohol dostať už kardinal a ten potom to ukazal o.Martinovi.

To by dávalo zmysel, prečo o.Martin jednak nechcel potvrdiť a uznať celé tajomstvo, ktoré je citované v članku a napokon že aj on sám mohol mať pochybnosti, či vôbec tajomstvo ktore dostal od kardinala je skutočne od papeža.
ekans
když nechápeš pointu toho rozhovoru tak se zeptej Seleckého
Peter(skala)
presne o tom hovorím... o rozdelení a panovaní o tom, že dezinromacie maju učel veriaccih rozdeliť a potom sa lachšie panuje nepriatelom Boha.
Ekans to dokazuje každým svojim komentom ako Judaš,
ktorého Ježiš ponechal medzi apoštolmi - nech vidia rozdiel medzi Dobrom a Zlom - medzi Bohom a diablom
. ARMATA .
Je zaujímavé,že sa hádate o tom čo zrejme ešte nenastalo,ale keď to príde,tak to ani nezbadáme.Je zbytočné robiť unáhlené závery,keď nad všetkým dohliada Boh,radšej dúfajme v jeho milosrdenstvo.