Umírají za transgenderní USA! Ukrajina teď vyhlásila mobilizaci od 25 let věku! Předtím od 27 let

8.4.2024 Ukrajina právě vyhlásila totální mobilizaci a vrchní velitel pozemních sil prohlásil, že mobilizaci se nevyhne žádný Ukrajinec! Ukrajinské úřady začnou vydávat mezinárodní zatykače na …More
8.4.2024
Ukrajina právě vyhlásila totální mobilizaci a vrchní velitel pozemních sil prohlásil, že mobilizaci se nevyhne žádný Ukrajinec! Ukrajinské úřady začnou vydávat mezinárodní zatykače na ukrajinské vysokoškoláky v cizině! Jeden z válečných invalidů AFU popsal, že snem každého ukrajinského vojáka na frontě je utržená noha, která zaručuje odjezd domů natrvalo!
Vrchní velitel pozemních sil Ukrajiny Oleksandr Pavljuk v pondělí na oficiálním Facebooku napsal [1], že mobilizaci na Ukrajině, podle právě schválené novely mobilizačního zákona, se nikdo nevyhne, nikdo ji nebude moci prosedět v klidu domova. A dodal, že bojovat musí všichni Ukrajinci. Ukrajinští občané si prý musí uvědomit, že nikdo z nich neunikne mobilizaci, protože kyjevská armáda trpí nedostatkem personálu. Minulou středu Ukrajina snížila věk pro odvod do armády z 27 na 25 let ve snaze doplnit své vyčerpané řady. A proto se chystají mezinárodní zatykače už i na ukrajinské studenty v západních zemích.
Ukrajina chce …More
Roberto 55
a podla "zapadnych zakonov" nemozno vydat niekoho (ani ukrajinca) do krajiny , kde je vojna...
apredsasatoci
...pretože Slovanov treba vykantrit!