csk.news
52.1K

Nukleárna vojna: Kardinál sa zabáva na Homosexuálnom Predstavení

Zatiaľ čo Európa je na pokraji jadrovej vojny, Mníchovský Kardinál Marx sa vysmieval Bohu homosexuálnou Eucharistiou, v ktorej nahradil Evanjelium homosexuálnymi sloganmi. V úzkych krokoch s všemocnou …More
Zatiaľ čo Európa je na pokraji jadrovej vojny, Mníchovský Kardinál Marx sa vysmieval Bohu homosexuálnou Eucharistiou, v ktorej nahradil Evanjelium homosexuálnymi sloganmi.
V úzkych krokoch s všemocnou homosexuálnym vplyvom sa utápa v gestách podriadenosti („príbeh bedy“, „sťažil život homosexuálom“). "Prepáčte," povedal po Anglicky.
Jeho stranícka línia: všetky vzťahy [ako polygamia, pederastia], ktoré nasledovali „prvenstvo lásky“, môžu byť „prijaté Bohom“.
Ten istý Marx, ktorý roky bojoval proti všetkému Katolíckemu, sa zrazu prihováral za „Cirkev, ktorá zahŕňa“, priznal, že pred dvadsiatimi rokmi si nevedel predstaviť účasť na takomto homosexuálnom predstavení, ale teraz je rád, „že nestojíme na mieste. “ [ale zaradili sme spiatočku].
#newsHrufrttrvk
Sv.Prokop
To jsem vám pověděl, abyste se nedali svést. Budou vás vylučovat ze synagóg; ano, přichází hodina, že ten, kdo vás zabije, bude se domnívat, že tím uctívá Boha. (J 16,1-2)
Freddy Gargamel
NOMEN OMEN, ako hovorievame u nás na dedine 😬
Caesar
Marx = cirkevny slobodomurár - luciferián, rozkladac cirkvi
warez
Zabavat sa na pokraji pekelnej priepasti je znakom uplneho zatemnenia mysle.
apredsasatoci
Aj Kajfaš sa zabával....
Kde asi teraz je?