m.rekinek
11.5K

Nawet 28-krotny wzrost liczby martwych urodzeń !

Wyciek e-maila ze szpitala. Pracownik szpitala we Fresno w Kalifornii ujawnił mediom e-mail pokazujący, że odsetek martwych urodzeń gwałtownie rośnie od czasu wprowadzenia „szczepionek” na koronawirusa …More
Wyciek e-maila ze szpitala. Pracownik szpitala we Fresno w Kalifornii ujawnił mediom e-mail pokazujący, że odsetek martwych urodzeń gwałtownie rośnie od czasu wprowadzenia „szczepionek” na koronawirusa Wuhan (Covid-19).
Jak ujawnił e-mail, w sierpniu tego roku w placówce doszło do 22 martwych urodzeń. Oczekuje się, że trend będzie kontynuowany, kontynuowano.
Do tej pory we wrześniu było siedem martwych urodzeń, choć w momencie składania raportu minęło zaledwie osiem dni w miesiącu. Ekstrapolując na październik, spodziewamy się, że całkowita liczba martwych urodzeń w szpitalu we wrześniu wyniesie około 40, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w sierpniu.
Przed Operacją Warp Speed średnia liczba martwych urodzeń na miesiąc w omawianym szpitalu wynosiła mniej niż 1.

Tylko około dwóch zgonów co trzy miesiące było zgłaszanych w placówce przed wprowadzeniem zastrzyków Fauci Flu.
The Epoch Times , który był jednym z pierwszych, który otrzymał ten e-mail, skontaktował się z naczelną pielęgniarką …More
Walczyć o prawdę
Znam bezpośrednio taki przykład, dwoje dzieci tej samej matki i ojca zmarło w łonie. Były to kolejne ciąże, chłopiec i dziewczynka. Czy to nie pewien sposób symboliczne?