CÓRKA MARYI
112.4K

JEZUS: Odkrywam wam dziś jedną z największych tajemnic końca czasów

JESUS: I reveal to you today one of the greatest mysteries of the end times

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

czwartek, 13 listopada 2014 roku, godz. 11.10

Moja szczerze umiłowana córko, odkrywam wam dziś jedną z największych tajemnic końca czasów. Ciąg wydarzeń prowadzących do Dnia Ostatecznego jest podobny do Mojego Ukrzyżowania, które ponownie się dokona na każdym etapie, aż do tego Dnia, kiedy przyjdę znowu, by ocalić świat.

Kiedy byłem w ogrodzie Getsemani, byłem odosobniony, samotny i pogrążony w smutku, ponieważ bardzo niewielu uwierzyło, że mówiłem prawdę. Moja Miłość do Mojego Ojca podtrzymywała Mnie, ale Moja Miłość do ludzkości sprawiła, że przyjąłem, choć z ogromnym wysiłkiem, męki, które znosiłem, łącznie z duchowymi i fizycznymi torturami z rąk szatana.

Jak bardzo cierpiałem w Ogrójcu. Jak bardzo błagałem Mojego Ojca o ulgę. Jak bardzo rozrywało Mi to Serce, kiedy zły duch pokazał Mi, jak świat skończy. On drwił ze Mnie, śmiał się ze Mnie, pluł na Mnie i Mnie wyśmiewał, gdy pokazywał Mi dusze Moich wrogów, którzy pewnego dnia powiedzą światu, że oni służą Mojemu Kościołowi. To było tak, jakby Mi pokazano Moich umiłowanych apostołów odrzucających Mnie, a następnie przyrzekających wierność szatanowi. Pokazał Mi dusze wiernych, których głosy zostaną uznane za głosy radykalnych fanatyków i którzy zostaną oskarżeni o straszne przestępstwa. Widziałem tych, którzy twierdzili, że Mnie reprezentują, a prześladowali proroków i wizjonerów, jak również tych, którzy dążyli do ich unicestwienia. Musiałem znieść wielkie ciemności, kiedy zobaczyłem, że ten świat, który kiedyś zamieszkiwałem, stał się nie tylko ślepym na to, Kim Ja Jestem, ale któremu już nigdy nie będzie się o Mnie mówiło.

Szatan rzucił Mnie na ziemię, Moją Twarz wcisnął w ziemię, kopał Mnie, chłostał i zdarł ze Mnie ubranie. Dręczył Mnie do granic Moich ludzkich możliwości zniesienia tego i do krańca fizycznej wytrzymałości ciała. Jednak otrzymałem siły, by dalej stawiać czoła Mojemu nieuchronnemu Ukrzyżowaniu, które Mnie przerażało. Ale Moja Miłość do człowieka wyparła Mój ludzki strach.

Moi wyświęceni słudzy, którzy odmówią potępienia Mnie, również będą cierpieli podobne odizolowanie. Zostaną zhańbieni i odrzuceni. Mój Kościół nie potępi ich izolacji z powodu lęku, który będzie w nim panował.

Kiedy byłem biczowany, ci, którzy dokonywali najbardziej okrutnych i podłych czynów na Moim Ciele, cieszyli się. Zostałem uznany za człowieka nikczemnego i fałszywego proroka, a potem Mnie ubiczowali. Chełpili się swoją świętością, prawością i znajomością Pisma Świętego, podczas gdy poniżali Moje Ciało. Nie przyjęli proroctwa, że ich Mesjasz przyjdzie, aby ich uratować. Ci, którzy będą głosili Moje Powtórne Przyjście, będą traktowani tak samo.

Gdy rozebrali Mnie do naga, chcieli Mnie jeszcze bardziej upokorzyć i ubrali Mnie w czerwony łachman, który ledwo Mnie okrywał, aby bardziej zbezcześcić Moje Ciało. Ale gdy wbili Mi w Głowę ciernie jak igły, ogłosili, że Syn Człowieczy jest oszustem, a więc niewart jest uznania. Wyrwali Mi Oko z oczodołu, ale ten ból był nieistotny w porównaniu z ich oświadczeniem, że nie zostałem przyjęty jako Zbawiciel dzieci Bożych.

Wszystkie te rzeczy wkrótce będą dziać się na nowo, kiedy Ja, Jezus Chrystus, zostanę odrzucony jako Głowa Mojego Kościoła, a Moja Korona zostanie Mi zabrana. Fałszywy przywódca, antychryst, zastąpi Moją Głowę i w przeciwieństwie do Baranka Ofiarnego będzie nosił błyszczącą koronę ze złota. Pod tą fasadą będzie się kryło jądro zgnilizny wraz z kłamstwami, fałszem, bluźnierstwami i herezjami, które we wszystkim, co będzie głosił, wyleją się z jego ust tak, jakby to był miód, który wylewa się z ula pszczelego. Nie dajcie się omamić, bestia będzie miał piękny wygląd, kojący głos i imponującą postawę. Będzie przystojny i atrakcyjny, ale z jego ust wyleje się jad, który będzie zatruwał wasze dusze.

Gdy niosłem Mój Krzyż, nie mogłem tego robić sam. Był on tak ciężki, że mogłem stawiać tylko jeden krok na raz i iść bardzo powoli. Moje Ciało zostało rozdarte w wielu miejscach i z powodu utraty Krwi mdlałem wielekroć, tak byłem słaby. Zostałem oślepiony na jedno oko, a ciernie na Mojej Głowie sprawiały, że Krew, która płynęła z Moich Ran, stale musiała być wycierana przez tych, którzy szli obok Mnie. W przeciwnym razie nigdy nie byłbym w stanie zrobić kolejnego kroku naprzód.

To samo będzie dotyczyć Mojej Reszty Kościoła, tej ostatniej części Mojego Ciała, która nie poddaje się zmianom. Będą tak jak Ja maszerowali z ciężkim krzyżem, ale mimo bólu, zniewag, cierpienia i rozlewu krwi, wytrwają do końca. Bo Moja Najdroższa Krew popłynie na ich dusze razem z Moim własnym smutkiem – Moim własnym Ukrzyżowaniem. A w dniu, kiedy nie będą już odprawiać codziennej Ofiary Mszy, Moja Obecność zaniknie. Gdy nadejdzie ten dzień dla Mojego Ciała – Mojego Kościoła na ziemi – kiedy ma on zostać ostatecznie splądrowany, ukrzyżowany i zbezczeszczony, wszystko zmieni się na zawsze.

To Moje Ciało, Mój Kościół, kiedy nadal jeszcze żyje na ziemi, podtrzymuje życie. Ale gdy zostanie on zniszczony, życie – takie, jakie znacie, skończy się. Kiedy Mój Kościół zostanie zdradzony, złożony w ofierze i odrzucony, tak jak było przy Moim Ukrzyżowaniu, będzie to oznaczało koniec czasu.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…mnego-i-falszywego-proroka-a-potem-mnie-ubiczowali

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Doktryna Mojego Kościoła zostan…

JEZUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy…

Matka Zbawienia: Apokalipsa będzie dotyczyła wszystkiego, co związane jest z przejęciem Kościoła mojego Syna na Ziemi przez Jego wrogów

JEZUS: Jako pierwsze mają być zniszczone sakramenty, potem Msza, następnie Biblia

JEZUS: Moi uczniowie, będziecie musieli gromadzić i przechowywać Hosti…

Matka Zbawienia: Wrogowie Boga będą popełniać straszne świętokradztwa, aż zbezczeszczą tabernakula


JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

Matka Zbawienia: Wkrótce zostaniecie poproszeni, ażeby zamiast Świętej Eucharystii rozdawać Jej surogat — który nie będzie Ciałem Mojego Syna

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ...

JEZUS: Dzień, kiedy codzienne ofiary ustaną, nie jest odległy

_______________________________________________________________