Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
02:48
Janko333
4107K
Fašizmus chce vojnu s Ruskom - AZOV a Elity USA: Pán Heger zastavte to, páchate ťažký hriech: Ján Baránek - Rusko a Ukrajina Hitlérov duch smrti sa prebudil a Rusi znovu vyhrajú! Nenávisť voči …More
Fašizmus chce vojnu s Ruskom - AZOV a Elity USA:
Pán Heger zastavte to, páchate ťažký hriech: Ján Baránek - Rusko a Ukrajina

Hitlérov duch smrti sa prebudil a Rusi znovu vyhrajú! Nenávisť voči Rusku nemá konca. Ľudia sa vôbec nepoučili, klamali nás že svet musí bojovať proti smrteľnému nepriateľovi pandémií ktorá neexistuje, teraz si vymysleli že tou pandémiou je Rusko ktorého treba vraj zničiť. Toto chcel satan. Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.

Camp Bondsteel je druhá najväčšia americká vojenská základňa v Európe ležiaca v Kosove, bola vybudovaná v roku 1999 po bombardovaní Srbska. Nachádza sa v blízkosti mesta Uroševce a rozkladá sa na ploche 3,86 km³. Na základni je vybudovaných vyše 300 rôznych stavieb, obývaných viac ako sedemtisíc USA vojakmi.

Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána …

Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!

Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom „Zlatá hviezda“. Zelenskyj tiež vymenoval za guvernéra Odesy bývalého veliteľa práporu Aidar Maksima Marčenka, ktorého Amnesty International v roku 2014 obvinila z vojnových zločinov v Lugansku. Bataljon Azov: Od neonacistične milice do odreda ukrajinske vojske

Na internete sa zámerne propaguje strašná nenávisť voči Rusku, že vraj nacistické konanie Ruska a sústavné ohrozovanie mieru v Evrope a vo svete,... oni sami vrahovia, klamári....nasilu naočkovali ľudí, teraz očkujú nanávisťou proti Rusku Rusko, údajne světový nepřítel

O príčinách a dôsledkoch procesov, ktoré na Ukrajine prebiehajú od prvých rokov samostatnosti. O tom, prečo sa krajiny Donbasu ukázali ako sporné územia a kto a prečo zmenil svoje hranice. O hrdinoch domobrany, ktorí od roku 2014 bránia svoju malú vlasť a svoje rodiny. Viac tu: Донбасс. Документальный фильм

Новости. Штайнмайер подтвердил, что ему отказали в визите на Украину

N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám veľkou prekážkou. Vladimir Putin je najnebezpečnejším mužom pre globalistov. Ich satanský plán ovládnuť svet brzdí Rusko. N. Rothschild povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami. Nathaniel Rothschild britskej vláde po ruskej invázii na Ukrajinu 24. februára o ruskom prezidentovi Vladimirovi Putinovi, ktorý je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera“. "Nathaniel Rothschild: "Bez Ukrajiny globálny svetový poriadok neprežije." Text na zdieľanom obrázku znie: „Dedič rodiny Rothschildovcov Nathaniel Rothschild dnes napísal členom britskej vlády a vyjadril svoj názor, že Vladimir Putin je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera, pričom Si Ťin-pching je v druhom rade,“ a vysvetlil, že „Ukrajina je základnou figúrkou, ktorú si nemôžeme dovoliť stratiť na geopolitickej šachovnici.“
Dedič Rothschildovho majetku povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami, aby sme vyslali silný signál Číňanom a chránili náš globálny systém noriem a liberálnych hodnôt. Text pokračuje: „Nesmieme si robiť ilúzie: ak dovolíme Vladimírovi Putinovi zmocniť sa Ukrajiny, vyšleme signál našim nepriateľom, najmä Iránu, Číne a Severnej Kórei, že neurobíme nič, keď budeme čeliť náporu sila. Naša súčasná cesta bez vojenských akcií v skutočnosti znamená, že náš globálny poriadok stojí na nohách. Vyzývam vás, aby ste nasadili viac sily proti Rusku a jeho zástupcom, zintenzívnili „informačnú vojnu“ na nápravu názorov, najmä online, a poslali zbrane našim priateľom na Ukrajine. Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou.

Camp Bondsteel druhá najväčšia americká vojenská základňa v Európe


USA už desaťročia pripravuje vojenské základne po svete ako útok na Rusko: V tomto videu p. Čarnogurský to aj spomína. Camp Bondsteel je druhá najväčšia americká vojenská základňa USA v Európe ležiaca v Kosove, bola vybudovaná v roku 1999 po bombardovaní Srbska. Je hlavnou základňou americkej armády v Kosove. Nachádza sa v blízkosti mesta Uroševce a rozkladá sa na ploche 3,86 km³. Na základni je vybudovaných vyše 300 rôznych stavieb, obývaných viac ako sedemtisíc vojakmi. Základňa je chránená 84 km harmonikového drôtu a 11 strážnych veží. Camp Bondsteel je najväčšia a najdrahšia zahraničná vojenská základňa postavená USA v Európe od vojny vo Vietname.

USA to má diabosky premyslené

Po vojne v roku 1999 má NATO vynikajúce postavenie na južnom Balkáne. Odkiaľ je ľahké ovládať všetky komunikácie vrátane ropy v tomto regióne. Vojna v tom čase zastavila viaceré projekty transbalkánskych ropovodov a plynovodov, v dôsledku oslabenia ruskej prítomnosti v regióne Rusko utrpelo straty, ktoré v tom čase niektorí odborníci odhadovali na ~ 900 miliónov dolárov ročne. Celkovo sa na masakry proti Juhoslávii aktívne zúčastnilo 10 najvyspelejších krajín (z 19 členov NATO). Jedny z amerických novín v apríli 1999 cynicky napísali: „Môžeme vrátiť 50. roky 20. storočia, ale chceme aj --- v roku 1389.

Bombardovanie Juhoslávie vojskami NATO: príčiny a dôsledky -
Slovenská účasť – proti súhlasu občanov.
Vláda Mikuláša Dzurindu 6. apríla 1999 odsúhlasila lietadlám NATO neobmedzený prístup do slovenského vzdušného priestoru. Išlo tak o prvú vojnu proti medzinárodnému právu, na ktorej sa súčasná Slovenská republika aktívne zúčastnila.Vláda poskytla súhlas napriek odmietavému postoju slovenskej verejnosti.

Masakre boli na všetkých stranách
Zabíjanie civilistov sa počas juhoslovanských vojen dialo na všetkých stranách. Zúčastňovala sa ho napríklad aj Kosovská oslobodenecká armáda (UCK), ktorá bola podporovaná zo strany NATO. A to už minimálne od roku 1998. ten istý scenár sa opakuje na Ukrajine.

Záver: Kosovo ako rozbuška
V súčasnosti je Kosovo regiónom s vysokou nezamestnanosťou (viac ako 30 %), krachujúcim hospodárstvom (takmer polovica obyvateľstva žije v chudobe) a veľkým napätím sociálnym, etnickým, náboženským a v súvislosti s odtrhnutím od Srbska aj politickým.

Zároveň sa tam nachádza jedna z najväčších amerických vojenských základní v Európe, ktorá bola postavená práve po bombardovaní Juhoslávie.

Osvedčenými metódami sociálneho inžinierstva je možné napätie v regióne eskalovať. Situácia v Kosove a celom regióne sa dá využiť na vyvolanie ďalších konfliktov kedykoľvek v budúcnosti.

Kampaň NATO tak pomohla vytvoriť rozbušku v už notoricky nestabilnom regióne a rozštiepiť ho na vzájomne si oponujúce frakcie („rozdeľuj a panuj“), čo môže byť geopoliticky využité.

Camp Bondsteel je centrum pre vývoj biologických zbraní
Toto je tiež jedno z centier pre vývoj biologických zbraní založených na genetickej selektivite, výhodách „slovanského materiálu“ v blízkosti. céder "... Pravda, už vtedy existovala určitá zvláštnosť pri výbere robotníkov z radov miestnych obyvateľov. Na stavbu základne boli najatí iba Albánci. Za žiadnych okolností nesmel na územie vstúpiť ani jeden Srb. Mimochodom, toto pravidlo platí aj dnes...“ Toto nie je jediná zvláštnosť... Všetci Albánci pracujúci na konci zmluvy dostanú povolenie na pobyt v Spojených štátoch a musia tam odísť, prečo asi?

Takže to nebolo „priateľstvo“ s Yankees, čo umožnilo teroristovi ... Muhajerimu odísť do USA. Aký je ich ďalší osud?
Camp Bondsteel | Wikiwand

Eduard Chmelár šokuje o Zelenskom, z jeho slov behá mráz po chrbte: TOTO JE TOTÁLNE FALOŠNÝ OBRAZ

Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy pred švédskym vojskom Marián…

Banderovci masakrovali civilistov aj na Slovensku. Na ich obete spomínali vo Varíne

Ukrajina s USA chystá chemicko-biologickými zbraně proti RUSKU. Rusové nacházejí další a další chemické laboratoře, nervové plyny, podzemní laboratoře s obrovskými kotly na vaření bojových látek a směsí, obrovské zásoby drog pro vojáky, především amerických derivátů hyperfetaminolu, hyperaxu, pervitinu, prostě různé typy amerických a českých metamfetaminových drog, které Pentagon podával vojákům v Iráku a v Afghánistánu, aby nervově zvládali vraždění a zabíjení civilistů.
Metamfetamin způsobuje emoční necitlivost, naprostou lhostejnost, v důsledku chemického potlačení činnosti vyšších mentálních funkcí, ale na straně druhé posiluje tvorbu adrenalinu a testosteronu, což extrémně prodlužuje fyzický výkon. Ukrajinci tomto prostoru vyráběli i nervové bojové látky podle receptů z USA a z Velké Británie. A vyvíjeli i bojové viry a bakterie.
Američané se pokusí zinscenovat hromadný chemický či biologický útok, který bude spouštěcím mechanismem pro vyslání mírových vojsk na Ukrajinu
aeronet.news/…no-rusko-kyjev-jiz-nakoupil-pres-200-tisic-ampuli/

(166) Z denníka VB, pátranie po Igorovi, Petrovi a Zuzane - YouTube
☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znamen…
Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová vojna? Nemýľme sa, v III. svetovej vojne už sme. …
Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetické limity v biomedicínskom a …
Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

🇷🇺 Putin generálnemu riaditeľovi MAAE Rafaelovi Grossimu:

"Verili sme predtým a teraz, naša pozícia je taká, že treba urobiť všetko pre to, aby sa obmedzilo šírenie vojenských jadrových technológií.

Ako prví sme vytvorili rýchly neutrónový reaktor, vyvíjame stavbu lodí – v Rusku sa objavili plávajúce jadrové elektrárne. V mnohých ohľadoch Rusko zaujíma vedúce postavenie vo svete v oblasti jadrového rozvoja.

Samozrejme, vidíme, že dnes existujú prvky prílišnej nebezpečnej politizácie všetkého, čo súvisí s jadrovou činnosťou. Pevne dúfame, že aj vďaka vášmu úsiliu sa nám podarí celú túto rétoriku obmedziť a priviesť túto sféru našej činnosti a spolupráce do normálu, napriek všetkým turbulenciám a zložitým procesom, ktoré vo svete prebiehajú."


🇷🇺 Medvedev: "Najrýchlejší spôsob, ako eskalovať konflikt na Ukrajine k nezvratným dôsledkom svetovej vojny, je dodať psychopatom v Kyjeve MLRS s predĺženým dosahom. Starší lídri washingtonského regionálneho výboru a povýšenci z NATO by mali aspoň občas zapnúť svoje zmäkčené mozgy."

...A ešte niečo. Téza generálneho tajomníka NATO, že víťazstvo Ruska bude znamenať porážku Severoatlantickej aliancie. Je to priamym potvrdením bloku o svojej účasti vo vojne proti našej krajine. Ako sa hovorí - nie z veľkej mysle, ale z čistého srdca. Poctivý nórsky chlap to napokon priznal," povedal Medvedev.

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu
Marieta Ria
Janko333
USA už desaťročia pripravuje vojenské základne po svete - pre útok na Rusko: V tomto videu p. Čarnogurský to aj spomína. Camp Bondsteel je druhá najväčšia americká vojenská základňa USA v Európe ležiaca v Kosove, bola vybudovaná v roku 1999 po bombardovaní Srbska. Je hlavnou základňou americkej armády v Kosove. Nachádza sa v blízkosti mesta Uroševce a rozkladá sa na ploche 3,86 km³. Na …More
USA už desaťročia pripravuje vojenské základne po svete - pre útok na Rusko: V tomto videu p. Čarnogurský to aj spomína. Camp Bondsteel je druhá najväčšia americká vojenská základňa USA v Európe ležiaca v Kosove, bola vybudovaná v roku 1999 po bombardovaní Srbska. Je hlavnou základňou americkej armády v Kosove. Nachádza sa v blízkosti mesta Uroševce a rozkladá sa na ploche 3,86 km³. Na základni je vybudovaných vyše 300 rôznych stavieb, obývaných viac ako sedemtisíc vojakmi. Základňa je chránená 84 km harmonikového drôtu a 11 strážnych veží. Camp Bondsteel je najväčšia a najdrahšia zahraničná vojenská základňa postavená USA v Európe od vojny vo Vietname.

USA to má diabosky premyslené
Po vojne v roku 1999 má NATO vynikajúce postavenie na južnom Balkáne. Odkiaľ je ľahké ovládať všetky komunikácie vrátane ropy v tomto regióne. Vojna v tom čase zastavila viaceré projekty transbalkánskych ropovodov a plynovodov, v dôsledku oslabenia ruskej prítomnosti v regióne Rusko utrpelo straty, ktoré v tom čase niektorí odborníci odhadovali na ~ 900 miliónov dolárov ročne. Celkovo sa na masakry proti Juhoslávii aktívne zúčastnilo 10 najvyspelejších krajín (z 19 členov NATO). Jedny z amerických novín v apríli 1999 cynicky napísali: „Môžeme vrátiť 50. roky 20. storočia, ale chceme aj --- v roku 1389.

Bombardovanie Juhoslávie vojskami NATO: príčiny a dôsledky -
Slovenská účasť – proti súhlasu občanov.
Vláda Mikuláša Dzurindu 6. apríla 1999 odsúhlasila lietadlám NATO neobmedzený prístup do slovenského vzdušného priestoru. Išlo tak o prvú vojnu proti medzinárodnému právu, na ktorej sa súčasná Slovenská republika aktívne zúčastnila.Vláda poskytla súhlas napriek odmietavému postoju slovenskej verejnosti.

Masakre boli na všetkých stranách
Zabíjanie civilistov sa počas juhoslovanských vojen dialo na všetkých stranách. Zúčastňovala sa ho napríklad aj Kosovská oslobodenecká armáda (UCK), ktorá bola podporovaná zo strany NATO. A to už minimálne od roku 1998. ten istý scenár sa opakuje na Ukrajine.

Záver: Kosovo ako rozbuška
V súčasnosti je Kosovo regiónom s vysokou nezamestnanosťou (viac ako 30 %), krachujúcim hospodárstvom (takmer polovica obyvateľstva žije v chudobe) a veľkým napätím sociálnym, etnickým, náboženským a v súvislosti s odtrhnutím od Srbska aj politickým.

Zároveň sa tam nachádza jedna z najväčších amerických vojenských základní v Európe, ktorá bola postavená práve po bombardovaní Juhoslávie.

Osvedčenými metódami sociálneho inžinierstva je možné napätie v regióne eskalovať. Situácia v Kosove a celom regióne sa dá využiť na vyvolanie ďalších konfliktov kedykoľvek v budúcnosti.

Kampaň NATO tak pomohla vytvoriť rozbušku v už notoricky nestabilnom regióne a rozštiepiť ho na vzájomne si oponujúce frakcie („rozdeľuj a panuj“), čo môže byť geopoliticky využité.

Camp Bondsteel je centrum pre vývoj biologických zbraní
Toto je tiež jedno z centier pre vývoj biologických zbraní založených na genetickej selektivite, výhodách „slovanského materiálu“ v blízkosti. céder "... Pravda, už vtedy existovala určitá zvláštnosť pri výbere robotníkov z radov miestnych obyvateľov. Na stavbu základne boli najatí iba Albánci. Za žiadnych okolností nesmel na územie vstúpiť ani jeden Srb. Mimochodom, toto pravidlo platí aj dnes...“ Toto nie je jediná zvláštnosť... Všetci Albánci pracujúci na konci zmluvy dostanú povolenie na pobyt v Spojených štátoch a musia tam odísť, prečo asi?

Takže to nebolo „priateľstvo“ s Yankees, čo umožnilo teroristovi ... Muhajerimu odísť do USA. Aký je ich ďalší osud?

Camp Bondsteel | Wikiwand

KRVAVÁ VSTUPENKA SLOVENSKA DO NATO. Pred 20 rokmi Dzurindova vláda SK požehnala zabíjanie srbských civilistov. A teraz znovu paktuje s USA proti RUSOM v zabíjaní. Za toto prídu Božie tresty! Ulohou americkej tajnej služby je rozdúchavať nenávisť, šíriť Hitlerovský nacionalizmus a prehĺbiť rozpory medzi národmi. Sú to tí istí ľudia zo Spojených štátov, ktorým dnes na Balkáne patria spoločnosti s právami na užívanie rôznych nerastných a iných surovín. Bývalá americká ministerka zahraničných vecí Madeleine Albrightová, bývalý veliteľ NATO Wesley Clark a ďalší americkí politici skúpili v Kosove kľúčové podniky i celé ekonomické odvetvia. Najmä firma Albright Capital Management urobila obrovský kšeft - získala kosovský Telekom spolu s poštou, telekomunikáciami i mobilnou sieťou. Najväčším ziskom Pentagónu je však americká vojenská základňa v Kosove – druhá najväčšia na cudzom území.

Eduard Chmelár šokuje o Zelenskom, z jeho slov behá mráz po chrbte: TOTO JE TOTÁLNE FALOŠNÝ OBRAZ

Pred haagsky tribunál sa skutoční strojcovia balkánskej tragédie isto nedostanú - obchod je obchod. Aj obchod nexus causalis so smrťou - špinavý a neľudský. A aké je po rokoch poučenie z humanitárneho bombardovania Juhoslávie? Nuž len také, že sa veľmi mýli ten, kto si myslí, že sloboda prejavu patrí k základným vymoženostiam našej ponovembrovej demokracie. Lebo možno písať nepravdy a výmysly o tom či onom, ale zverejniť pravdu o hanebnostiach lídrov svetovej politiky je takmer nemožné.
Dzurinda prirovnal povinné očkovanie k bombardovaniu Juhoslávie.
Bombardovanie bolo porušením medzinárodného práva. O bombardovaní nerozhodla BR OSN, ale úzka skupina ľudí, združených v Trilaterálnej komisii. Preriekol sa český poslanec Karel Schwanzerberg počas diskusie v Poslaneckej snemovni dňa dňa 7.5.2014

Zakladateľ Trilaterálnej komisie bol v roku 1975 istý Rockefeller. Rockefellerova nadácia sponzoruje mnohé aktivity na podporu očkovania a sponzoruje niektorých výrobcov vakcín. Z dielne tejto nadácie vzišiel v roku 2010 aj futuristický scenár možnej pandémie, známy pod názvom EVENT 201.
Juhoslávia bola bombardovaná zakázanou muníciou s ochudobneným uránom. Informoval o tom v roku 2001 britský Guardian.

Šokujúce informácie zverejnila aj žalobkyna Srbska, Carla del Ponte, vo svojej knihe Lov, ja a vojnoví zločinci. Potvrdila vtedajšie „konšpiračné teórie“ a „hoaxy“ o únosoch ľudí, ktorým odoberali orgány. V roku 2013 bolo odsúdených päť lekárov za nezákonné odoberanie orgánov v nemocnici na predmestí Prištiny.
Proces bol ostro sledovaný najmä kvôli obvineniu kosovskej „povstaleckej“ (rozumej teroristickej) armády z ilegálneho obchodu s ľudskými orgánmi.
Jeden z jej vodcov bol Hacim Thaci. Tento človek sa neskôr stal „prezidentom“ Kosova. Zdá sa, že pomaly spravodlivosť dobieha aj jeho. V roku 2020 bol vydaný pred súdny tribunál a čelí obvineniu z vojnových zločinov. Terorista, bývalý „prezident“ Kosova, Hashim Thaci je obvinený. Ale prečo čelí spravodlivosti až v roku 2020? Dovtedy boli všetci hluchí a slepí?

Za toto prídu Božie tresty!

Navždy zapísaný ako znamenie hanby. „Humanitárne bombardovanie“ trvalo nepretržite 78 dní, počas ktorých dopadlo na Srbsko 22-tisíc ton výbušnín s ochudobneným uránom. V troskách 40-tisíc domov, škôl a nemocníc našlo smrť 2-tisíc civilistov. humanitárna operácia“ Allied Force známa ako bombardovanie Juhoslávie. Slovensko vtedy ešte nebolo v NATO a mohlo odmietnuť poskytnúť náš vzdušný koridor na vražedné útoky bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN, tak ako to odmietlo Rakúsko, Švajčiarsko a dokonca aj Grécko ako členská krajina Severoatlantickej aliancie. Mikuláš Dzurinda presadzoval názor, že slovenská vláda sa musí pridať k „civilizovaným vládam západného sveta“ a vtedajší minister zahraničných vecí Eduard Kukan sa vyjadril cynicky, bez začervenania: „Áno, ja som odporúčal vláde, aby vyhovela žiadosti NATO. Keď sa obzerám naspäť, môžem povedať, že by som aj dnes postupoval rovnako.“
Tzv. humanitárne bombardovanie Juhoslávie pojem, ktorý zaviedol bývalý česko-slovenský prezident Václav Havel. Počas barbarského ataku zahynuli tisíce nevinných civilistov. Napadnutie suverénneho európskeho štátu bolo demonštráciou sily USA a Severoatlantickej aliancie, po ktorej NATO ako agresor definitívne stratilo morálny nárok nazývať sa obranným paktom. Pri cielenom útoku bombardérov NATO v apríli 1999 zahynuli vo vlaku neďaleko srbskej obce Grdelica desiatky nevinných civilistov. Tvrdenia, že lietadlá aliancie si vyberali iba vojenské ciele, boli klamstvom. Vražedné lety umožnila aj slovenská vláda na čele s Mikulášom Dzurindom. Predseda vlády Robert Fico vyjadruje aj po desiatich rokoch zásadný nesúhlas s rozhodnutím vlády Mikuláša Dzurindu, ktorá súhlasila, aby sa Slovenská republika nepriamo podieľala na bombardovaní suverénneho štátu, ktorý naopak v roku 1968 odmietol účasť na invázii vojsk do Československa.
Ľudia si podali Dzurindu kvôli obetiam bombardovania Juhoslávie. Len sa smial a utiekol! · Vojnový zločinec? · Vrah (aj) tisícov Slovákov?

Slovensko predstavovalo svojou geostrategickou polohou pravdepodobne jediný vzdušný koridor pri leteckých útokoch na Juhosláviu, preto bolo treba za každú cenu vymeniť vládu, aby sa dali uskutočniť dlhodobé strategické plány NATO v balkánskom konflikte. Rakúsko, Švajčiarsko i Grécko totiž nesúhlasili s preletmi bojových lietadiel nad ich územiami.“
Krv na rukách
Na celom Slovensku sa v tom čase konali spontánne protestné zhromaždenia proti bombardovaniu Juhoslávie. Z celkového počtu mŕtvych Srbov bolo podľa zdrojov z Belehradu až 30 percent detí.
predstavitelia vládneho kabinetu poskytnutím vzdušného priestoru SR vojenským lietadlám NATO počas vojenskej operácie NATO zneužili svoje právomoci. Pred 20 rokmi Dzurindova vláda požehnala zabíjanie srbských civilistov

NATO: SPOMIENKY SLOVENKY VO VOJVODINE : bombardovanie Juhoslávie 24.3.1999

V tento deň v roku 1999 začalo bombardovanie Juhoslávie - nášho bratského srbského národa... Bol to americký zločin a my nikdy nesmieme zabudnúť!

1. Americké stíhačky pozabíjali tisíce nevinných ľudí, vrátane stoviek detí. Vtedy som definitívne pochopil, čo sú Američania zač.

2. Odvtedy vždy, keď americkí prezidenti začnú tárať o ľudských právach, okamžite spozorniem a pozerám, na ktorú krajinu zase idú hádzať bomby.

3. Je tragédiou pre Slovensko, že pri tomto zločine proti ľudskosti asistovala aj pravicová Dzurindova vláda na Slovensku - dovolila stíhačkám NATO, aby mohli lietať cez slovenské územie.

4. Dzurindova vláda zradila našich slovanských druhov. Slovenská pravica má na rukách krv, ktorú z nej nikto nikdy nezmyje.

5. Robert Fico to vo včerajšom videu vyjadril za nás všetkých - táto americká vojna bola, rovnako ako tá v Iraku, zločineckou vojnou. Slovenská pravica nekriticky a bezducho slúžila NATO a to isté robí aj dnes.

6. A verte, že Matovič by neváhal ani sekundu, keby ho Američania požiadali o pomoc pri vojenskom útoku na ktorúkoľvek slovanskú krajinu. Všetci sú takí istí - nemajú česť a netušia, čo je to vlastenectvo.

7. Napokon, tie podozrivé aktuálne presuny americkej armádnej techniky cez naše územie hovoria za všetko. Američania tu majú dnes svoju vládu - tak ako ju mali v roku 1999.

8. Na Slovensku ľavica vždy stála za hodnotou mieru. Stiahli sme vojakov z Iraku, udržiavali sme priateľské vzťahy s Ruskom a nikdy sme neuznali Kosovo. Vždy budeme stáť pri srbských bratoch - neuhneme ani o milimeter.

9. Mimochodom, viete, kto bolo architektom bombardovania Juhoslávie? Madeleine Albrightová. Známa tiež ako "balkánska mäsiarka" - to je tá vyrehlená teta, čo ju na fotke objíma Kiska. Just saying.

10. A viete, ktorý senátor najhlučnejšie podporoval zabíjanie Srbov? Dnešný prezident Joe Biden. Nezabúdajme... Vtedy nebol problém presvedčiť Clintona - ten v tom čase čelil impeachementu kvôli sexuálnemu škandálu s Lewinskou. Vojna bol výborný spôsob, ako odvrátiť pozornosť.

11. Takto to funguje vo svete. Zomierajú nevinní ľudia, zomierajú deti. Vymyslí sa nejaký sladký príbeh o ľudských právach, Havel fľochne, že vraždenie detí je vlastne "humanitárne bombardovanie", liberálne médiá propagujú vojnu od rána do večera - a všetko len preto, že Clinton neudržal zapnuté gate a Albrightová túžila po krvi.

12. A takýchto vojnových zločincov potom ešte oslavujú po celom svete a naši provinční mafiáni ich s úsmevom objímajú... Len pripomínam, že strana tohto mafiána je súčasťou vlády Igora Matoviča a šíri tú najtrápnejšiu rusofóbiu.

13. Za nás v Smere môžem povedať len jedno: nikdy nezabudneme. Ja sám som o tom kedysi napísal aj pieseň - Vidovdan 1999. Bombardovanie Juhoslávie ma navždy zmenilo. "Bráň sa, vlčí rod, pamätaj na Vidovdan!"

14. Vždy budeme usilovať o mier a robiť všetko pre dobré priateľské vzťahy so slovanskými národmi - a vždy budeme bojovať s vojnovými štváčmi na Slovensku, ktorí dnes sedia aj v Matovičovej vláde.

15. Keď budete nabudúce od Korčoka či Naďa počúvať zase nejakú propagandu o NATO, spomeňte si na tie mŕtve deti v Juhoslávii... Na všetky obete amerických vojen... Nie, nezabudneme!

Fašizmus na Ukrajine AZOV a USA: O príčinách a dôsledkoch procesov, ktoré na Ukrajine prebiehajú …

(166) Z denníka VB, pátranie po Igorovi, Petrovi a Zuzane - YouTube

Corbettův report: Globalisti prozradili své plány na summitu & Co se stalo v Buči?
Silvia Ivanová shares this
342
Alexis Nor
silný protiruský fašismus posilují britové v čele s charlesem, borisem a ostatními rotschieldovci.
Janko333
Poslanec Iľja Kiva prezradil prípravu Zelenského na „masaker Rusov“ na Donbase. Iľja Kiva, poslanec Rady zo strany Opozičná platforma – Za život, v telegrame uviedol, že ukrajinské úrady pod vedením prezidenta Vladimira Zelenského začali s prípravami na fyzickú likvidáciu ruského obyvateľstva v krajine. Zelenského vláda zatvára televízne kanály, blokuje kanály YouTube, webové stránky a …More
Poslanec Iľja Kiva prezradil prípravu Zelenského na „masaker Rusov“ na Donbase. Iľja Kiva, poslanec Rady zo strany Opozičná platforma – Za život, v telegrame uviedol, že ukrajinské úrady pod vedením prezidenta Vladimira Zelenského začali s prípravami na fyzickú likvidáciu ruského obyvateľstva v krajine. Zelenského vláda zatvára televízne kanály, blokuje kanály YouTube, webové stránky a telegramové kanály, pripravuje krajinu na informačné vákuum a informačnú izoláciu obyvateľstva. Vytvoria právny chaos a pripravia „masaker“ nevhodného ruského obyvateľstva, budú nazývaní nepriateľmi Ukrajiny,“ napísal Kiva.
Priamymi páchateľmi masakrov budú podľa poslanca nacionalistické oddiely. Zároveň zdôraznil, že samotní radikáli „už dlho neskrývajú svoje plány na začatie masakry Rusov vo vnútri krajiny.
Banditizmus a teror budú pokračovať, pokiaľ bude Zelenskyj. Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu. Poslanec ukrajinskej Rady prezradil prípravu Zelenského na „masaker Rusov“ na Donbase - SKsprávy.sk

Poslanec Iľja Kiva: Zápach vojny... Zelenskyj, ktorý má západ plne pod kontrolou, zámerne zlyhal v rokovaniach o vyriešení situácie na Donbase a v blízkej budúcnosti sa môžu začať vojenské provokácie.
Anglosasovia si stanovili jasnú úlohu: rozpútať vojnu a vtiahnuť do nej Rusko a Donbass je vhodným vzorom a odrazovým mostíkom na realizáciu tohto zločineckého diabolského plánu.

Ukrajinska vláda ženie ľudí k jatkám a smrti...
Pokrytec zelensky utopí Ukrajinu v krvi a verte, že Petro so svojimi „kotlíkmi“ je len dieťa na pieskovisku. Raz na Ukrajine bude vláda, ktorá bude vzbudzovať rešpekt a hrdosť. Medzitým sa cez slzy snažíme smiať. Ukrajinský poslanec Iľja Kiva.

Mnohé démonické skutky ľudí v histórii nebolo možné vidieť, pretože boli zakrývané a neviditeľné v médiách... Pozrite si dokument a spravte si vlastný názor na médiá, ktoré sa vás snažia presvedčiť, že hovoria pravdu a nič len pravdu... Premýšľajte a urobte si svoj vlastný názor... Už dávno sú médiá len prostriedky k manipulovaniu myslenia ľudí... Žiaľ...cz24.news/…nt-see-eng-cz-titl-dokument-valecny-gb-2010-96min/

Poslanec Iľja Kiva: vládou Zelenskéh sa uvažuje sa o mojom zatknutí o štátnej zrade, vďaka Putinovi sa toto info aktívne po svete rozširuje. Údajne prebehlo skúmanie mojich výpovedí a videli v nich znaky separatizmu.
To znamená, že keď hovoríte pravdu a nazývate veci pravými menami, je to v ich chápaní zrada a separatizmus.

Keď poviem, že Zelenského vláda v rozpore s ústavou ničí slobodu prejavu, zatvára nevhodné televízne kanály a internetové stránky, aby ľudia nemohli počuť pravdu, je to vlastizrada!!!

Keď otvorene vyhlasujete, že vláda povzbudzuje nacistov a nevníma ich priame výzvy: zničiť rusky hovoriace obyvateľstvo, ktoré nazývajú nepriateľmi Ukrajiny a predstaviteľmi ruského sveta, čo je priama genocída, nazývajú to zasievanie paniky.


Ale v skutočnosti úrady systematicky ničia všetkých, ktorí odsudzujú svoju trestnú činnosť, snažia sa zastrašiť a zavrieť ústa všetkým tým, ktorí sa neboja ľuďom otvorene povedať pravdu!!!

Zelenskyj, si slabý a zbabelý, svojou hlúposťou, chamtivosťou a pýchou priviedol Ukrajinu na pokraj smrti a kolapsu. Rozhodne sa nebojím tvojich úbohých intríg, nezákonne ma stíhať alebo fyzicky eliminovať!

Budem pokračovať v boji, pričom zostanem verný svojim zásadam, so zločineckým diktátorským režimom Zelenského , ktorý je hrozbou pre môj ukrajinský ľud! Nemôžeš každýménu zavrieť ústa, už nemáš veľa času!!! Ukrajinský poslanec Iľja Kiva.

USA stavia základne po svete proti Rusku
Camp Bondsteel je druhá najväčšia americká vojenská základňa USA v Európe ležiaca v Kosove, bola vybudovaná v roku 1999 po bombardovaní Srbska. Nachádza sa v blízkosti mesta Uroševce a rozkladá sa na ploche 3,86 km³. Na základni je vybudovaných vyše 300 rôznych stavieb, obývaných viac ako sedemtisíc vojakmi.
Poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny připravuje žalobu na Bidena cz24.news/…ejvyssi-rady-ukrajiny-pripravuje-zalobu-na-bidena/

Banderovci masakrovali civilistov aj na Slovensku. Na ich obete spomínali vo Varíne
Martina Bohumila Lutherová
🤕 Žádné srdce bych tam nepletla.
Rusko je největší duchovní velmoc na Zeměplacce.
To srdce ať zívtězí na podvedných řk, kteří
následují antikrista. 🥳 🥴
Jozef Jožin Hancko
Som včelárom zo západného Slovenska pri Nitre a ponúkam na predaj kvalitný včelí med repkový a slnečnicový v cene 5,5 eura za 950g.Je to čiste prírodný produkt bez akýchkolvek prísad nepančovaný.Ak máte niektorý záujem z Bratislavy a z blízkeho okolia viem dodať v menšom množstve cez svojich blízkych po dohode a ak sa jedná o väčšie množstvo cca 40kg až 50kg medu a viac tak viem aj vlastnoručne …More
Som včelárom zo západného Slovenska pri Nitre a ponúkam na predaj kvalitný včelí med repkový a slnečnicový v cene 5,5 eura za 950g.Je to čiste prírodný produkt bez akýchkolvek prísad nepančovaný.Ak máte niektorý záujem z Bratislavy a z blízkeho okolia viem dodať v menšom množstve cez svojich blízkych po dohode a ak sa jedná o väčšie množstvo cca 40kg až 50kg medu a viac tak viem aj vlastnoručne dopraviť.Objednávky môžeťe posielať na adresu jozo212121 @gmail.comDobrú chuť.
Obrana katolíckej Cirkvi
Po páde Sovietskeho zväzu sa americké biologické laboratóriá objavili v Moldavsku, Gruzínsku, Kazachstane, Uzbekistane, Tadžikistane a na Ukrajine. Washington neustále tvrdil, že ide len o „centrá boja proti nebezpečným chorobám. Ľudia žijúci v blízkosti však začali častejšie chorieť a choroby neboli typické pre konkrétnu oblasť.
Teraz sa USA snažia skryť všetky projekty „centier“. S …More
Po páde Sovietskeho zväzu sa americké biologické laboratóriá objavili v Moldavsku, Gruzínsku, Kazachstane, Uzbekistane, Tadžikistane a na Ukrajine. Washington neustále tvrdil, že ide len o „centrá boja proti nebezpečným chorobám. Ľudia žijúci v blízkosti však začali častejšie chorieť a choroby neboli typické pre konkrétnu oblasť.
Teraz sa USA snažia skryť všetky projekty „centier“. S prihliadnutím na dôkazy, ktoré našla ruská armáda, sa im to však nepodarí. V tomto videu sa za štyri minúty dozviete celú pravdu o biologických laboratóriách v USA.
Otakar Holzmann shares this
12
mariamilucka
Ukrajina sa začala trhať na kusy - Amerika sa netají svojím záujmom, aby konflikt na Ukrajine trval čo najdlhšie, dúfajúc, že podkope sily Ruska a vtiahne Európanov do konfrontácie. Západné spravodajské služby už pripravujú nové provokácie na Ukrajine, analogicky s inscenáciou v Buči, Európa diskutuje o ďalšom balíku protiruských sankcií. Prečo sa Európa pripája k priamej účasti na …More
Ukrajina sa začala trhať na kusy - Amerika sa netají svojím záujmom, aby konflikt na Ukrajine trval čo najdlhšie, dúfajúc, že podkope sily Ruska a vtiahne Európanov do konfrontácie. Západné spravodajské služby už pripravujú nové provokácie na Ukrajine, analogicky s inscenáciou v Buči, Európa diskutuje o ďalšom balíku protiruských sankcií. Prečo sa Európa pripája k priamej účasti na ukrajinských udalostiach a k čomu povedie pumpovanie Ukrajiny zbraňami? Je pravdepodobnosť hladomoru v Európe.
mariamilucka shares this
1437
Jozef Jožin Hancko
Som včelárom zo západného Slovenska pri Nitre a ponúkam na predaj kvalitný včelí med repkový a slnečnicový v cene 5,5 eura za 950g.Je to čiste prírodný produkt bez akýchkolvek prísad nepančovaný.Ak máte niektorý záujem z Bratislavy a z blízkeho okolia viem dodať v menšom množstve cez svojich blízkych po dohode a ak sa jedná o väčšie množstvo cca 40kg až 50kg medu a viac tak viem aj vlastnoručne …More
Som včelárom zo západného Slovenska pri Nitre a ponúkam na predaj kvalitný včelí med repkový a slnečnicový v cene 5,5 eura za 950g.Je to čiste prírodný produkt bez akýchkolvek prísad nepančovaný.Ak máte niektorý záujem z Bratislavy a z blízkeho okolia viem dodať v menšom množstve cez svojich blízkych po dohode a ak sa jedná o väčšie množstvo cca 40kg až 50kg medu a viac tak viem aj vlastnoručne dopraviť.Objednávky môžeťe posielať na adresu jozo212121 @gmail.com Dobrú chuť.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
202
Martina Bohumila Lutherová and one more user link to this post