Zanieczyszczenie rzek, czy nie przesadzili w tym roku z opryskami geoinżynieryjnymi ... rtęć jest …

Rtęć jest jedną z najbardziej toksycznych substancji na świecie, a teraz wiemy, że rtęć jest powszechnym składnikiem popiołu lotnego z węgla, który …
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
O Chemtrails mówiono w ONZ w 2015 roku
.
.
Rosalind Peterson, współzałożycielka Koalicji Obrony Rolnictwa (ADC), miała w ONZ wystąpienie dotyczące niebezpieczeństw związanych z chemtrails.
.

Peterson mowiła o:
.
geoinżynierii,

.
celowych, eksperymentalnych zmianach pogody (manipulacje pogodowe)
.
oddziaływania tych eksperymentów na uprawy roślin rolnych
.
o szkodach wynikających z dozo…
More
.

O Chemtrails mówiono w ONZ w 2015 roku
.

.

Rosalind Peterson, współzałożycielka Koalicji Obrony Rolnictwa (ADC), miała w ONZ wystąpienie dotyczące niebezpieczeństw związanych z chemtrails.

.

Peterson mowiła o:

.

geoinżynierii,

.
celowych, eksperymentalnych zmianach pogody (manipulacje pogodowe)
.
oddziaływania tych eksperymentów na uprawy roślin rolnych
.
o szkodach wynikających z dozowania chemicznych substancji do atmosfery (chemtrail),

.
braku kontroli publicznej nad tego typu działaniami.
.

Czym jest Chemtrails ?

.

Chemtrails to powietrzne opryski wykorzystujące chemikalia, które z założenia wpływają na zdolność docierania promieni słonecznych do naszej planety – poprzez przyciemnienie i ograniczenie bezpośredniego docierania promieni słonecznych do Ziemi.

.

Tego rodzaju manipulacje geoinżynieryjne mogą rodzić nie tylko zmiany pogodowe, ale również osłabiać układy odpornościowe, wpływać na rozwój żywych organizmów – rośliny i i zwierzęta.

.

Chemtrail aby spełnić powyższą funkcję musi utrzymywać się na niebie co najmniej kilkanaście godzin, w odróżnieniu od szybko rozpraszających się smug kondensacyjnych, powstających po przelocie samolotu odrzutowego.

.
Pani Peterson nazywa to “globalnym zaciemnieniem” (albo „maskowaniem Słońca”), energia słoneczna jest redukowana przez chemtrails, co zmniejsza fotosyntezę, a to z kolei ostatecznym rachunku wpływa na rolnictwo, które leży w sferze zainteresowań działaczki.

Peterson, mając na względzie manipulacje klimatyczne, mówiła:

.

Jeśli weźmiesz i umieścisz na naszym niebie chemikalia, aby zmniejszyć ilość światła słonecznego docierającego do Ziemi, masz zamiar zacząć zmniejszać produkcję roślinną. Studia na Uniwersytecie Illinois odnośnie produkcji roślinnej wykazują zmniejszenie upraw.

Bez procesu fotosyntezy, zgodnie z którym rośliny od bezpośredniego działania promieni słonecznych zyskują energię do wzrostu, odkryjemy sami, ze minimalizacja w tym kierunku, wpłynie na produkcję roślinną, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie.

.

Dlaczego kwestia chemtrails nabrała rozgłosu dopiero w okresie ostatnich 20 lat ? Dlatego, że nie istniały aż do lat 80-tych XXw, kiedy chemtrails zaczęły stawać się powszechne.

Peterson dodaje:

.

Powodem tego, że jestem zaniepokojona odnośnie rolnictwa jest to, że żaden z tych eksperymentów nie ma żadnego nadzoru publicznego, ani nadzoru rolnego. Ma to wpływ na naszą wodę pitną ponieważ substancje chemiczne zaczynają pojawiać się teraz w naszej wodzie pitnej.

.

Te substancje chemiczne, według Peterson, wykazały badania wody pitnej Stanowego

Departamentu Zdrowia przeprowadzone w latach 1970 oraz w 2015 roku. Wykazują one nagły skok ilości baru, glinu, strontu, magnezu, wapnia i manganu – odnotowany w tym samym czasie w stanach Kalifornia i Arizona.

.
.Manipulacje pogodowe – chemtrails - zasiewanie chmur - Ekogazeta.eu...
Grzegorz70
Piszę komentarz do Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. W ten sposób, gdyż jak kiedyś ośmieszyłem jego rewelacje, zablokował mnie. Rzeczywiście Hiszpania zezwoliła na dezynfekcję obiektów o znaczeniu strategicznym z samolotów cokolwiek by to miało znaczyć. Natomiast nie widzę związku tego ze smugami na wysokości 10 000m Jakiekolwiek zrzuty z tej …More
Piszę komentarz do Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. W ten sposób, gdyż jak kiedyś ośmieszyłem jego rewelacje, zablokował mnie. Rzeczywiście Hiszpania zezwoliła na dezynfekcję obiektów o znaczeniu strategicznym z samolotów cokolwiek by to miało znaczyć. Natomiast nie widzę związku tego ze smugami na wysokości 10 000m Jakiekolwiek zrzuty z tej wysokości biorąc pod uwagę rozkład i prędkość wiatrów, ruchy powietrza spowodowane konwekcją termiczną oraz zmiany kierunku tych wiatrów na różnych wysokościach i setki innych czynników fizycznych powodują, że potencjalny oprysk może osiągnąć powierzchnię ziemi nawet kilka tysięcy kilometrów od trasy przelotu samolotu. Nie jest możliwe przewidzieć te wszystkie czynniki z taką precyzją, aby rzekomy oprysk spadł na zaplanowany obszar. Obrazowo przypomnę, że pyły wulkaniczne z Islandii wyrzucane na podobne wysokości znajdowano nad Afryką a do Europy docierają pyły z burz piaskowych nad Saharą. Jeśli w Hiszpanii dokonywano takie procedury to robiły to samoloty do oprysków z małej wysokości.
Edward7
To zdjęcie to manipulacja - Nauka i technologia - Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. - Prison Planet - w artykule pisze - Te operacje rozpylania smug chemicznych zostały wykorzystane w 2015 roku do inżynierii klimatu. Koktajl podnosi lokalne temperatury i wypycha wilgoć z nieba, tworząc warunki sprzyjające turystyce. Eurodeputowany Ramon …More
To zdjęcie to manipulacja - Nauka i technologia - Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami. - Prison Planet - w artykule pisze - Te operacje rozpylania smug chemicznych zostały wykorzystane w 2015 roku do inżynierii klimatu. Koktajl podnosi lokalne temperatury i wypycha wilgoć z nieba, tworząc warunki sprzyjające turystyce. Eurodeputowany Ramon Tremosa Balcells zeznał przed Parlamentem Europejskim 19 maja 2015 r., że pracownicy Państwowej Agencji Meteorologicznej donieśli o samolotach rozpylających toksyczne chemikalia na terenie całej Hiszpanii.
Grzegorz70
to zdjęcie to samolot rolniczy z USA. Chodziło mi o zilustrowanie o co chodzi a nie o konkretny oprysk w Hiszpanii
Grzegorz70
Ta cała sprawa z deputowanym Ramonem Tremosa Balcells pochodzi z artykułu z periodyku Iberian Voice. Przeczytałem artykuł w oryginale, podstawą jego napisania jest zawiadomienie Komisji Europejskiej przez hiszpańskiego deputowanego, że Hiszpania rozpyla jodek srebra i inne substancje w celu wpływu na opady lub ich brak piszą, że w celu rozproszenie chmur dla korzyści turystyki i rolnictwa, ale …More
Ta cała sprawa z deputowanym Ramonem Tremosa Balcells pochodzi z artykułu z periodyku Iberian Voice. Przeczytałem artykuł w oryginale, podstawą jego napisania jest zawiadomienie Komisji Europejskiej przez hiszpańskiego deputowanego, że Hiszpania rozpyla jodek srebra i inne substancje w celu wpływu na opady lub ich brak piszą, że w celu rozproszenie chmur dla korzyści turystyki i rolnictwa, ale kupy to się nie trzyma, bo jodek akurat prowokuje opady. Podstawa tego zawiadomienia do KE była rzekoma rozmowa deputowanego z czterema nie wymienionymi z nazwisk pracownikami Państwowej Agencji Meteorologicznej. Poziom artykułu tabloidowym, bez konkretnych danych, liczb, dokumentów. Myślałem że, chodziło o jakiś komunikat Agencji Meteorologicznej, ale nawet tego nie ma. Jest tylko : Tabloid słyszał, że pewien deputowany coś słyszał niewiadomo konkretnie od kogo i doniósł o tym do KE.
Zygmunt Bronislaw Polatynski shares this
47
Polska Walcząca shares this
153
Przesadzili z opryskami ?umierają coraz większe gatunki zwierząt z łańcucha pokarmowego,: Pomimo zaostrzonych przepisów dotyczących emisji rtęci, ilość rtęci mierzonej w wodzie deszczowej wzrasta. Ponieważ wiadomo, że górna troposfera zawiera utlenioną, związaną z cząstkami rtęć, prawdopodobne jest, że rozpylany w tym regionie ukryty aerozolowany popiół lotny z węgla jest głównym źródłem …More
Przesadzili z opryskami ?umierają coraz większe gatunki zwierząt z łańcucha pokarmowego,: Pomimo zaostrzonych przepisów dotyczących emisji rtęci, ilość rtęci mierzonej w wodzie deszczowej wzrasta. Ponieważ wiadomo, że górna troposfera zawiera utlenioną, związaną z cząstkami rtęć, prawdopodobne jest, że rozpylany w tym regionie ukryty aerozolowany popiół lotny z węgla jest głównym źródłem zanieczyszczenia rtęcią. Rtęć wpływa na wiele układów w ciele, potencjalnie powodując choroby neurologiczne, sercowo-naczyniowe, moczowo-płciowe, reprodukcyjne, immunologiczne, a nawet genetyczne”prowadzi do śmierci. Ja się pytam jaka dawka jest śmiertelna dla człowieka jak umierają już ryby?
Grzegorz70
Skąd wiadomo, że górna troposfera zawiera te związki? Chętnie zapoznam się ze źródłami.
Polska Walcząca
Podobnie pstrągi, które złowiłem wcześniej, zawsze były pełne robaków i itp. żywności zarówno naziemnej, jak i wodnej. Od około 2006 roku żołądki pstrąga były prawie puste, a ja zrezygnowałem z pobierania danych, ponieważ w większości nie było danych do pobrania. Tu i ówdzie błąd, głównie lądowe, bardzo małe ilości, a pstrągi z biegiem lat wychudły (z wyjątkiem tych świeżo posadzonych, które …More
Podobnie pstrągi, które złowiłem wcześniej, zawsze były pełne robaków i itp. żywności zarówno naziemnej, jak i wodnej. Od około 2006 roku żołądki pstrąga były prawie puste, a ja zrezygnowałem z pobierania danych, ponieważ w większości nie było danych do pobrania. Tu i ówdzie błąd, głównie lądowe, bardzo małe ilości, a pstrągi z biegiem lat wychudły (z wyjątkiem tych świeżo posadzonych, które wkrótce straciły tłuszcz i wychudziły się, jak mówimy, z powodu złej kondycji). Bardzo czyste strumienie były prawie jałowe, żadnych robaków ani pstrągów.
Polska Walcząca
Opryskiwanie rozległych obszarów Ziemi dziesiątkami tysięcy megaton toksycznych odpadów prawdopodobnie również przyczynia się do alarmującego tempa wymierania gatunków zwierząt. Chociaż w grę wchodzi wiele innych czynników, smugi chemiczne z pewnością nie pomagają. Centrum Różnorodności Biologicznej informuje, że:
„Naukowcy szacują, że ' re teraz utraty gatunków w 1000 do 10000 razy szybciej …More
Opryskiwanie rozległych obszarów Ziemi dziesiątkami tysięcy megaton toksycznych odpadów prawdopodobnie również przyczynia się do alarmującego tempa wymierania gatunków zwierząt. Chociaż w grę wchodzi wiele innych czynników, smugi chemiczne z pewnością nie pomagają. Centrum Różnorodności Biologicznej informuje, że:
„Naukowcy szacują, że ' re teraz utraty gatunków w 1000 do 10000 razy szybciej tła, z dosłownie dziesiątki dzieje wymarły codziennie. To może być naprawdę przerażająca przyszłość, ponieważ nawet 30 do 50 procent wszystkich gatunków może wyginąć do połowy wieku”
Grzegorz70
Nikt lepiej i na chłopski rozum nie wytłumaczył o co chodzi z tymi smugami. (61) Chemitrails, dlaczego was NIE trujemy ?
Grzegorz70
Zdjęcia z II Wojny światowej, przedstawiające smugi kondensacyjne. Zdjęcia z kolekcji Imperial War Museum Duxford, których nie mogę pobrać na dysk ze względu na prawa autorskie . Dlatego linki THE STRATEGIC BOMBING OFFENSIVE AGAINST GERMANY UNITED STATES EIGHTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 UNITED STATES NINTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 THE BATTLE OF BRITAIN 1940 8 Things …More
Zdjęcia z II Wojny światowej, przedstawiające smugi kondensacyjne. Zdjęcia z kolekcji Imperial War Museum Duxford, których nie mogę pobrać na dysk ze względu na prawa autorskie . Dlatego linki THE STRATEGIC BOMBING OFFENSIVE AGAINST GERMANY UNITED STATES EIGHTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 UNITED STATES NINTH AIR FORCE IN BRITAIN, 1942-1945 THE BATTLE OF BRITAIN 1940 8 Things You Need To Know About The Battle Of Britain
Grzegorz70
Czy te smugi wyglądają na takie co dopiero powstały i zaraz znikną?
stefan syn bartłomieja
Opróżnianie toalety w najnowszym bołyngu..
Grzegorz70
Wygląda na zasiewanie chmury jodkiem srebra, ale nie jestem pewien. Przydał by się link do strony z której pochodzi filmik.
Edward7
Geoniżynieria nad naszymi głowami - Dr. Jaśkowski i Dr. Czerniak
Australia chce przymusowo szczepić obywateli za pośrednictwem Chemtrails
Australia zatwierdziła wniosek o licencję od firmy PaxVax firmy Big Pharma, która pozwoli im celowo wypuszczać do Queensland szczepionkę GMO składającą się z żywych bakterii za pośrednictwem chemtrails. Biuro Regulatora Technologii Genetycznej (OGTR) twierdzi, …More
Geoniżynieria nad naszymi głowami - Dr. Jaśkowski i Dr. Czerniak

Australia chce przymusowo szczepić obywateli za pośrednictwem Chemtrails

Australia zatwierdziła wniosek o licencję od firmy PaxVax firmy Big Pharma, która pozwoli im celowo wypuszczać do Queensland szczepionkę GMO składającą się z żywych bakterii za pośrednictwem chemtrails. Biuro Regulatora Technologii Genetycznej (OGTR) twierdzi, że szczepionka kwalifikuje się jako ograniczone i kontrolowane uwalnianie na mocy sekcji 50A ustawy Gene Technology Act 2000.

Ogólnoświatowa inżynieria klimatyczna systematycznie dewastuje biosferę, zabijając wszelkie życie
Ci, którzy twierdzą, że musimy naprawić globalne ocieplenie, są tymi, którzy je powodują

Rządy na całym świecie i cała społeczność klimatologów pilnie wmawiają ludności, że operacje inżynierii klimatycznej, operacje zarządzania promieniowaniem słonecznym, muszą zostać natychmiast wdrożone, aby spróbować złagodzić ocieplenie naszej planety, spróbować zachować to, co zostało z jej systemy podtrzymywania życia.

A jednak kiedy opinia publiczna, ci, którzy nie śpią, próbują zwrócić uwagę środowisk akademickich i wybranych urzędników, że widzimy, jak inżynieria klimatyczna jest już prowadzona na naszym niebie na całym świecie, została już wdrożona.

Testy laboratoryjne to potwierdzają, materiał filmowy to udowadnia, dokumenty to potwierdzają - a jednak mamy ciągłe zaprzeczenia ze strony społeczności klimatologicznej i oficjalnych agencji, które mówią nam, że tak naprawdę nie widzimy tego, co widzimy na niebie.

Mówią nam, że gdyby wdrożono inżynierię klimatyczną, wyglądałoby to dokładnie tak, jak widzimy na naszym niebie, ale z drugiej strony mówią nam, że tak naprawdę nie widzimy tego, co faktycznie widzimy.

Paradoks polega na tym, że im bardziej inżynierowie klimatyczni rozpylają planetę, niszczą warstwę ozonową, zakłócają cykl hydrologiczny i zwiększają ogólne ocieplenie planety, tym bardziej czują, że muszą przyspieszać te programy, aby spróbować złagodzić niektóre szkody że te programy zrobiły w pierwszej kolejności.

To jest prawdziwa definicja szaleństwa.

Operacje te należy uznać za najbardziej szalone przedsięwzięcie, jakie kiedykolwiek podjęła ludzkość.


Operacje te systematycznie powodują wykolejenie wszystkich ziemskich systemów podtrzymywania życia .

Próba zasłonięcia słońca, krótkowzroczny cel - krótkoterminowy polegający na próbie ochłodzenia planety przy jednoczesnym pogorszeniu ogólnego ocieplenia.

Inżynierowie klimatyczni, jeśli pozwolimy kontynuować te operacje, wbijają gwoździe w nasze zbiorowe trumny.


Jeśli działania inżynierii klimatycznej, które powodują wykolejenie ziemskich systemów podtrzymywania życia, nie zostaną natychmiast ujawnione i zatrzymane, wszystkie inne wyzwania dla ludzi staną się dyskusyjne, ponieważ planeta nie będzie zdatna do życia.
Edward7
...jest wiele stron z dezinformacją, pokazujące samoloty gaszące, lub zrzucające paliwo jako chemitralis - ale łatwo to rozpoznać ... gdy wciągu dnia lata nad głową 100 samolotów to trudno uwierzyć że wszyscy gaszą pożary , albo zrzucają paliwo, opryski zmieniają się w delikatną mgiełkę która szybko nie znika ...
stefan syn bartłomieja
Awaryjny zrzut paliwa...
Grzegorz70
Pobrałem pierwszą klatkę z filmu i przeszukałem ją metodą wyszukiwania wstecznego. Doszedłem do wniosku, że udostępniono to również na wielu platformach społecznościowych w 2020 roku.
Zrozumiałe jest, że w komentarzach pod filmem udostępnionym na Facebooku „przechowywanie Chemtrail nie działa prawidłowo”. Doszedłem do wniosku, że logo nad ogonem samolotu zawiera nazwę JAL, czyli Japan Airlines. …More
Pobrałem pierwszą klatkę z filmu i przeszukałem ją metodą wyszukiwania wstecznego. Doszedłem do wniosku, że udostępniono to również na wielu platformach społecznościowych w 2020 roku.
Zrozumiałe jest, że w komentarzach pod filmem udostępnionym na Facebooku „przechowywanie Chemtrail nie działa prawidłowo”. Doszedłem do wniosku, że logo nad ogonem samolotu zawiera nazwę JAL, czyli Japan Airlines. Wyszukując za pomocą słów kluczowych, takich jak „JAL”, „Samolot” i „Wydech”, dotarłem do odpowiedniego źródła wideo .
Stwierdziłem, że dym widoczny w treści pochodzi z silnika APU . Kiedy badamy silnik APU, rozumiemy, że jest to rodzaj „silnika zapasowego” umieszczonego na ogonie każdego samolotu, który daje niezbędną energię do samolotu w przypadku awarii paneli i systemu.
Silnik APU spala olej, gdy samolot nie jest używany przez dłuższy czas i wytwarza taką emisję dymu. Do podobnych filmów można dotrzeć za pomocą słów kluczowych „dym silnika APU”.
Grzegorz70
Jak masz więcej takich "rewelacji" to wrzuć, chętnie poświęcę trochę czasu i zbadam to.
Edward7
Teraz, kiedy wiemy, że to również kłamstwo, ponieważ w zachodniej części USA nadal występują chemtraile, a mimo to panuje tam najgorsza od tysiąclecia susza, zaczyna być dla nas jasne, że chemtraile są rozpylane nad nami z bardziej podstępnego powodu.
Bill Gates twierdzi teraz, że musimy "zablokować słońce", aby zapobiec globalnemu ociepleniu. Bill Gates twierdził również, że szczepionki Covid-…
More
Teraz, kiedy wiemy, że to również kłamstwo, ponieważ w zachodniej części USA nadal występują chemtraile, a mimo to panuje tam najgorsza od tysiąclecia susza, zaczyna być dla nas jasne, że chemtraile są rozpylane nad nami z bardziej podstępnego powodu.

Bill Gates twierdzi teraz, że musimy "zablokować słońce", aby zapobiec globalnemu ociepleniu. Bill Gates twierdził również, że szczepionki Covid-19 były używane w celu uzyskania odporności na tę rzekomą chorobę grypopodobną. Prawda jest taka, że Bill Gates jest kłamcą: zarówno szczepionki Covid-19 jak i chemtrails są używane jako metody powolnego zabijania w celu depopulacji świata. Obie są truciznami używanymi do osłabienia twojego systemu odpornościowego.


Tutaj: Chemtrail Pilot Blows the Lid Off OPERATION INDIGO SKYFOLD pilot chemtrailu mówi: "Po pierwsze, chciałbym powiedzieć, że nie zgadzam się z moimi zadaniami na misji. Ale jaki żołnierz naprawdę się zgadza. Kilku z nas od czasu do czasu rozważało możliwość złamania zasad i pójścia na dezercję. Jesteśmy trzymani w ciemności, jeśli chodzi o uzyskanie szczerych odpowiedzi na temat tego, co naprawdę rozpylamy. Jeśli odkryją, że my, nasze rodziny, aktywnie pytamy o tak zwane "chemtrails", wtedy automatycznie i szybko zostaną podjęte działania dyscyplinarne..... Piloci "Indigo" są wybierani z szeregów Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej i Straży Przybrzeżnej. Większość pilotów jest "zahartowana w człowieczeństwie" i mogłaby się mniej przejmować zabijaniem niechcianych aspektów Ameryki i świata".

Dalej mówi: "Znam tylko niewielki ułamek większego obrazu, ponieważ oni wszystko przedzielili". Uważa, że punkt ciężkości ich lotów "zostanie przeniesiony na obszary na wschód od Kalifornii i Teksasu, aby postępować z suszą dalej do heartlandu". Pilot czuje się zawstydzony za zamglenie nieba i uczynienie go szarym.

Kristen Meghan, była pracownica Sił Powietrznych, która pracowała w Inżynierii Bio-Środowiskowej, powiedziała, że znalazła "tony i tony i tony" aluminium, baru i strontu ukrywanych w zapisach co do ich użycia i nazwy producenta, a ona została zmuszona do opuszczenia Sił Powietrznych z powodu zbadania i ujawnienia tego. (W Polsce są rozpylane odpady z elektrofiltrów - elektrowni węglowych być może z Niemiec - dlatego smog...)

Zarówno pilot chemtrail jak i Kristen Meghan są odważnymi informatorami, ale ich relacje pochodzą z 2014 roku--od tego czasu nic nie zrobiono?


MOJA WŁASNA HISTORIA

Smuga od samolotu to para wodna i zniknie całkowicie w ciągu kilku sekund. Chemtrail jednak będzie utrzymywał się nienaruszony jako długa biała linia przez wiele minut, a następnie bardzo powoli uformuje się w mglistą formę przypominającą chmurę, która sprawia, że niebieskie niebo nagle staje się szare.


Stwierdziłem, że patrzę w niebo gdziekolwiek się udałem i wkrótce mogłem "przewidzieć" jaka będzie pogoda w danym dniu na podstawie tego ile chemtrails widziałem tego dnia. Widziałem, że chemtrails wcale nie sprawiały, że padało - raczej widziałem, jak chemtrails rozpuszczały nadchodzącą burzę, tworząc w jej miejsce wietrzną pogodę.

To nie dzieje się tylko w Stanach Zjednoczonych. To dzieje się prawie wszędzie na świecie w skoordynowanym programie ludobójstwa, tak jak światowa zmowa Covid-19. W swoim życiu byłem w około 90 krajach, z czego co najmniej 70 od 2001 roku. W prawie każdym kraju, do którego podróżowałem, celowo skanowałem niebo pod kątem chemtrails.

W większości krajów afrykańskich, jest mniej chemtrails niż w silnie chemtrailsowanej Europie i Stanach Zjednoczonych (Co za zbieg okoliczności! Podobnie jak koncentracja szczepionek Covid), ale w Afryce są chemtrails. Są umiarkowanie ciężkie w Azji (w tym w Chinach), a występują w prawie każdym kraju, który odwiedziłem. Są tylko dwa kraje, w których próbowałem zobaczyć chemtrails, ale nie widziałem ich: Bhutan i Korea Północna (w Rosji też były, było widać w niektórych filmach dopow.).

PODSUMOWANIE

Istnieje wiele stron internetowych poświęconych chemtrailom, ale uważaj na dezinformację! Dobrą stroną, na którą natknąłem się ostatnio w poszukiwaniu zdjęć wnętrza samolotu z chemtrailami jest: The Truth About Chemtrails Inną od dawna renomowaną stroną jest Geoengineering Watch: Geoengineering Affects You, Your Environment, and Your Loved Ones: Geoinżynieria wpływa na Ciebie, Twoje środowisko i Twoich bliskich

Rozpylanie chemtrails zostało jak dotąd oskarżone o zatruwanie powietrza, wody i gleby bezpośrednio barkiem, aluminium i strontem. Chemtrails zostały również obwinione o spowodowanie choroby Morgellona, gdzie małe włókna zaczynają rosnąć w ciele człowieka. Tak, te rzeczy prowadzą do powolnej śmierci.


Ale największą czerwoną flagą dla mnie jest to, że media informacyjne (rząd) rozpraszają/kłamią na temat chemtrails. Możemy wyraźnie zobaczyć na własne oczy, że contrails z samolotu są inne niż chemtrails z samolotu. Widzimy wyraźnie, że chemtrails w ciągu kilku godzin z idealnie czystego, niebieskiego nieba zrobi pochmurny, szary dzień, a mimo to nie będzie padać. Contrails tego nie robią.

Dopóki szantażowani i przekupywani piloci chemtraili nie zaczną się ujawniać i odmawiać dalszych oprysków, dopóty będzie trwało tuszowanie sprawy. Ta sama sytuacja dotyczy pracowników producentów szczepionki COVID. Dopóki ludzie na świecie nie zaczną zauważać i mówić o istnieniu i negatywnych skutkach chemtrails, dopóty będą one nadal stosowane na nas jak na szczurach. Ta sama sytuacja dotyczy odbiorców szczepionek Covid.

Chemtrails były w zasadzie prekursorem szczepionek Covid. Zarówno chemtrails jak i szczepionki Covid wykorzystują oszustwo do powolnego zabijania i depopulacji.

Największe stężenie zarówno chemtrails jak i szczepionek Covid jest w tradycyjnie białych, chrześcijańskich krajach. Na koniec, kto był śmiertelnym wrogiem białych chrześcijan od czasów Chrystusa?


Tapnewswire/henrymakow.com - Exposing Feminism and The New World Order
Grzegorz70
Inny "dowód" w rzeczywistości awaryjny zrzut paliwa z samolotu Boeing 787 Dreamliner.
Grzegorz70
.
stefan syn bartłomieja
Zrzucanie balastu i paliwa w najnowszym bołyngu ..
Grzegorz70
Na filmiku jest chmura szelfowa, rzadkie lecz naturalne zjawisko meteorologiczne. Nie musisz mi wierzyć, poszperaj sobie temat na necie, lub skonsultuj się jakimkolwiek meteorologiem, lub lotnikiem.
Grzegorz70
Zdjęcie pojawiające się jako "dowód" teorii chemitrails. W rzeczywistości przedstawia balast wodny w prototypie nowej wersji samolotu Boeing 747 w celu testowania rozmieszczenia masy w samolocie.
Grzegorz70
zdjęcia z II Wojny Światowej
Grzegorz70
Widać smugi kondensacyjne, które "ciągną się krótko za samolotem i zaraz znikają" według "znawców" fizyki powietrza, lotnictwa i meteorologii, zwolenników teorii "chemitrails.
Edward7
W artykule pisze w czasie wojny tez opryskiwali, a obecnie nowe silniki już nie ... High Bypass Turbofan Jet Engines, Geoengineering, And The Contrail Lie
Grzegorz70
Naprawdę w to wierzysz?
Grzegorz70
Szczególnie te zdjęcia z walk powietrznych nad Niemcami i Londynem, które opublikowałem. Czyli myśliwce zamiast broni pokładowej opryskiwały się nawzajem truciznami hmmm, ciekawe
Edward7
geoengineeringwatch.org/graphene-skies/
Czyli ten chaotyczny ruch samolotów na niebie , czasami nawet ponad 100 to tylko taka rekreacja, zabawa, ... i ty w to wierzysz, ...
Nowe silniki już nie emitują takich śladów po 1994 roku (film Jaśkowskiego) - to lepsza technologi niż w czasie wojny ...More
geoengineeringwatch.org/graphene-skies/

Czyli ten chaotyczny ruch samolotów na niebie , czasami nawet ponad 100 to tylko taka rekreacja, zabawa, ... i ty w to wierzysz, ...

Nowe silniki już nie emitują takich śladów po 1994 roku (film Jaśkowskiego) - to lepsza technologi niż w czasie wojny ...
Grzegorz70
Pogadaj sobie z jakimś lotnikiem, sportowym, cywilnym, wojskowym, czynnym, lub emerytowanym.
Grzegorz70
Paranoja (gr. παράνοια od παρά „poza-, obok” i νόος „myśl, umysł”) – silnie nacechowane poczucie lęku lub strachu przed mniej lub bardziej realnym zagrożeniem, prześladowaniem bądź konspiracją. Z reguły oparta jest na fałszywych bądź niekompletnych informacjach, jednak w niektórych zaburzeniach psychicznych może być do tego stopnia irracjonalna, niepodatna na zdroworozsądkowe argume…More
Paranoja (gr. παράνοια od παρά „poza-, obok” i νόος „myśl, umysł”) – silnie nacechowane poczucie lęku lub strachu przed mniej lub bardziej realnym zagrożeniem, prześladowaniem bądź konspiracją. Z reguły oparta jest na fałszywych bądź niekompletnych informacjach, jednak w niektórych zaburzeniach psychicznych może być do tego stopnia irracjonalna, niepodatna na zdroworozsądkowe argumenty, że definiuje się ją jako urojenie. Paranoję od fobii (w której również występuje paniczny strach) na ogół odróżnia obecność oskarżycielskiej postawy wobec innych. Rzucanie fałszywych oskarżeń i ogólny brak zaufania bardzo często towarzyszą paranoi. To, co dla większości ludzi wydać się może przypadkowym incydentem, dla paranoika będzie zamierzonym działaniem, mającym na celu zaszkodzenie jemu, bądź otoczeniu. Paranoja jest jednym z głównych objawów psychozy.
Według niektórych badaczy odzwierciedleniem natężenia paranoi są różne zaburzenia osobowości i zaburzenia psychiczne, tworzące kontinuum. Do najcięższych i najrzadszych przypadków paranoi zaliczyć można schizofrenię paranoidalną. Na samym dole hierarchii znajduje się lęk społeczny, najczęstsza i najłagodniejsza forma paranoi
Edward7
Gdy ktoś nie ma argumentów, zaczyna innych obrażać, poniżać ...
Grzegorz70
Podałem wszystkie możliwe racjonalne argumenty, ale widzę jesteś tak emocjonalnie związany z tymi bzdurami, że żadem argument do Ciebie nie trafia. Wszystko interpretujesz pod z góry ustaloną tezę i wypierasz wszystko co rzuca cień wątpliwości. Kiedyś zainteresowałem się tymi teoriami, ale coś mi tam nie pasowało, bo jako były lotnik obserwowałem niebo od prawie 40 lat. Po zweryfikowaniu tych …More
Podałem wszystkie możliwe racjonalne argumenty, ale widzę jesteś tak emocjonalnie związany z tymi bzdurami, że żadem argument do Ciebie nie trafia. Wszystko interpretujesz pod z góry ustaloną tezę i wypierasz wszystko co rzuca cień wątpliwości. Kiedyś zainteresowałem się tymi teoriami, ale coś mi tam nie pasowało, bo jako były lotnik obserwowałem niebo od prawie 40 lat. Po zweryfikowaniu tych wszystkich teorii doszedłem do wniosku, że nie trzyma się to kupy pod względem fizyki gazów, zasad meteorologicznych, mechaniki kondensacji pary wodnej, techniki lotniczej. Dlatego próbuję uświadomić ludziom, aby przestali się dać nabijać w butelkę, przez kogoś kto chce z wywołać paranoiczny strach i zrobić z ludzi idiotów.
Grzegorz70
Edward7 Jeśli Ciebie obraziłem z tą paranoją to szczerze przepraszam. Po prostu już ręce mi opadają jak ludzie dali się omotać bzdurami i poniosło mnie.
Edward7
W tym artykule jest tylko zawarta hipoteza, na podstawie analogicznych wydarzeń z innych krajów . Oczywiście do Polski są masowo zwożone śmieci np. z Niemiec - to jest druga hipotezą , jednak prawda nawet jeśli będzie znana nie wyjdzie , ale znają jakiegoś kozła ofiarnego - który będzie winny . Te zatrute rzeki mogą mieć związek z pożarami, a jak wiadomo wiele było sztucznie wywołanych - 90 % …More
W tym artykule jest tylko zawarta hipoteza, na podstawie analogicznych wydarzeń z innych krajów . Oczywiście do Polski są masowo zwożone śmieci np. z Niemiec - to jest druga hipotezą , jednak prawda nawet jeśli będzie znana nie wyjdzie , ale znają jakiegoś kozła ofiarnego - który będzie winny . Te zatrute rzeki mogą mieć związek z pożarami, a jak wiadomo wiele było sztucznie wywołanych - 90 % przez człowieka ... każdy może się mylić dlatego dyskusja jest ważna ....
Grzegorz70
Z tymi zatrutymi rzekami to jest przerażająca sprawa, obawiam się, że to dopiero początek (obym się mylił) Bez względu jak ktoś widzi metodę zatruwania, jest to faktem, to działanie na destabilizację państwa.
Julia Pole
nikt nie neguje oprysków (sama zrobiłam wiele zdjęć smug tego lata), ale łączenie tego z katastrofą w Odrze jest bez sensu. Gdyby miało to faktycznie związek, to w jeziorach byłoby jeszcze gorzej....
Edward7
Jeziora mają własne stałe dopływy ze źródeł, a oprysków najwięcej jest nad obszarami zabudowanymi, czyli tam gdzie przepływają duże rzeki , a także cząstki zawarte w tych opryskach są przyciągane przez smog elektromagnetyczny, dlatego tylko rzeki będą zanieczyszczone - gdyż wszystko się kumuluje ... tylko źródła będą niezaczyszczone - obszary zielone czyszczą na bieżąco wodę, w tym roku w central…More
Jeziora mają własne stałe dopływy ze źródeł, a oprysków najwięcej jest nad obszarami zabudowanymi, czyli tam gdzie przepływają duże rzeki , a także cząstki zawarte w tych opryskach są przyciągane przez smog elektromagnetyczny, dlatego tylko rzeki będą zanieczyszczone - gdyż wszystko się kumuluje ... tylko źródła będą niezaczyszczone - obszary zielone czyszczą na bieżąco wodę, w tym roku w centralnej Polsce było mało opadów, dlatego przez mniejszy poziom wód poziom zanieczyszczę przekroczył pewien próg ...
Grzegorz70
Załóżmy puszczając wodze fantazji, że te smugi to opryski, to jakim cudem spada to akurat tam gdzie leciał samolot. Te smugi są na wysokości plus minus 10 000m. Pyły wulkaniczne wyrzucane z wulkanu na Islandii, znajdowano nad Afryką. Nawet z deszczem nie mogą spadać, bo chmury deszczowe formują się kilka kilometrów niżej.
Julia Pole
@Grzegorz70 Już nawet rząd Hiszpanii przyznał się do inżynierii pogodowej i rozpylania: węglanu wapnia, ołowiu, jodku srebra i diatomitu, rzekomo celem dezynfekcji. Niemniej myślę, że akurat zanieczyszczenie Odry nie ma z tym nic wspólnego. Pewnie rozwiązanie jest znacznie banalniejsze. Kto wie, może to niemieckie odpady, które nieustannie trafiają do Polski. Albo jakaś firma z obawy przed …More
@Grzegorz70 Już nawet rząd Hiszpanii przyznał się do inżynierii pogodowej i rozpylania: węglanu wapnia, ołowiu, jodku srebra i diatomitu, rzekomo celem dezynfekcji. Niemniej myślę, że akurat zanieczyszczenie Odry nie ma z tym nic wspólnego. Pewnie rozwiązanie jest znacznie banalniejsze. Kto wie, może to niemieckie odpady, które nieustannie trafiają do Polski. Albo jakaś firma z obawy przed kontrolą chciała się pozbyć jakiegoś syfu? Skupowanie śmieci to intratny biznes na całym świecie.
Grzegorz70
Julia Pole
Nie neguję inżynierii pogodowej, jest stosowana od co najmniej 60 lat, zasiewanie chmur, prowokowanie opadów aby nawodnić obszar (Arabia Saudyjska, Emiraty), wypadanie się chmur aby nie było opadów w danym obszarze( olimpiada w Moskwie 1980 i wszelkie parady na Placu Czerwonym). Nie neguję też wszelkich oprysków pól uprawnych, czy lasów. Chcę tylko uświadomić, że ktoś was robi w konia …More
Julia Pole
Nie neguję inżynierii pogodowej, jest stosowana od co najmniej 60 lat, zasiewanie chmur, prowokowanie opadów aby nawodnić obszar (Arabia Saudyjska, Emiraty), wypadanie się chmur aby nie było opadów w danym obszarze( olimpiada w Moskwie 1980 i wszelkie parady na Placu Czerwonym). Nie neguję też wszelkich oprysków pól uprawnych, czy lasów. Chcę tylko uświadomić, że ktoś was robi w konia propagując wielkim nakładem sił i środków, że te białe smugi za samolotami na dużych wysokościach to jakieś opryski substancjami chemicznymi. Jakiekolwiek informacje na ten temat to suma bzdur wbrew prawom fizyki i meteorologii, publikują wnętrza samolotów prototypowych z próbami balastowymi i wnętrz latających cystern z komentarzem mówiącym, że to wnętrze samolotu chemitrails. Przecież ktoś kto znalazł takie zdjęcia dobrze wie co to jest i z premedytacją kłamie. Przestańcie się bać i stresować smugami kondensacyjnymi, bo o to chodzi tym draniom.
Julia Pole
@Grzegorz70 Możesz mieć rację, że smugi to tylko odwracanie uwagi. W sumie gdybym chciała otruć ludzi, to puściłbym plotkę o wirusie, a zatruła wodę i żarcie (i na odwrót)
Grzegorz70
Julia Pole Nareszcie ktoś krytycznie i racjonalnie myśli, dziękuję. Przynajmniej wiem, że nie walę grochem o ścianę. Nikt nie musi mi wierzyć, wszystkie informacje, które podaję proszę weryfikować odrzucając emocjonalne podejście ze względu na teorie do których się przylgnęło i kierując się prymatem rozumu. Jest wiele miejsc, gdzie można to zweryfikować. Stare fotografie, podręczniki do …More
Julia Pole Nareszcie ktoś krytycznie i racjonalnie myśli, dziękuję. Przynajmniej wiem, że nie walę grochem o ścianę. Nikt nie musi mi wierzyć, wszystkie informacje, które podaję proszę weryfikować odrzucając emocjonalne podejście ze względu na teorie do których się przylgnęło i kierując się prymatem rozumu. Jest wiele miejsc, gdzie można to zweryfikować. Stare fotografie, podręczniki do meteorologii, materiały szkoleniowe dla lotnictwa, najlepiej sprzed czasu, kiedy to całe zamieszanie się zaczęło. Rozmowy z lotnikami, meteorologami najlepiej emerytowanymi. Pozdrawiam serdecznie
Edward7
... to wy odwracacie uwagę, nie mając informacji ... na całym świecie właśnie od oprysków masowo wymierają ryby ... Na całym świecie przez geoinżynierie jest masowe wymieranie ryb, zwierząt, roślin ..
Grzegorz70
A krasnoludki sikają do mleka i dlatego kiśnie