Clicks2.7K

Doniesienie do prokuratury na biskupa Grzegorza Kaszaka w związku z zarządzoną przez niego segregacją sanitarną.

Na mocy art. 304 Kodeksu Postępowania Karnego, wnoszę o wszczęcie postępowania karnego przeciwko biskupowi Grzegorzowi Kaszakowi
(adres do koresp. ul. Wawel 19, 41-200 Sosnowiec), o to, że:
wydając komunikat (list) z 29 maja 2021 roku, dotyczący organizacji ruchu pielgrzymkowego w diecezji sosnowieckiej, zasłaniając się nielegalnymi i - tym bardziej, z uwagi na zapisy Konkordatu - nieobowiązującymi w miejscach kultu - przepisami Głównego Inspektora Sanitarnego,
dokonał tzw. segregacji sanitarnej ludzi wierzących, uzależniając udział w pielgrzymce od poddania się eksperymentowi medycznemu w postaci przyjęcia tzw. szczepionki przeciw Covid-19, tym samym narażając diecezjan na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Pełna treść doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez bp Grzegorza Kaszaka znajduje się na mojej stronie:
godnosc.org/…ie_do_prokuratury_na_biskupa_grzegorza_kaszaka.pdf
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak …
More
Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”...................
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Ciekawe, gdzieś mi zniknął komentarz Elkama, jak tylko napisałam swój, był w pobliżu i go nie ma.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Ja (i nie tylko ja) tę światową ,,pandemię,, postrzegam jako jedno wielkie oszustwo, a prześmiewczych proszczepionkowców i promaseczkowców, którym obcy jest rozum i zdrowe myślenie, jako niosących choroby i śmierć.
Posoborowe absurdy
Bp. Kaszak jest też opowiedzialny, za spalenie Katedry Sosnowieckiej, aby ją zmodernizwoać. Po drugie. On pierwszy wprowadził zmianę słów konsekracji z WIELU słowo ZA WSZYSTKICH LUDZI.
Więc nie dziwi fakt, że jako biskup wprowadza segregację szepionkową
V.R.S.
Nie on pierwszy bo "św." Paweł VI i "św." Jan Paweł II wcześniej "klepnęli" te zmianę w wersjach obcojęzycznych m.in. angielskiej i włoskiej.
Tak że bp Kaszak idzie w ślady swoich "wielkich i świętych".

A wcześniej słowa Konsekracji zmieniono w nowym rycie 1969 - z jednoznacznego ustanowienia na narrację.
Elkam
@wacula25wp.pl dlaczego ty tępy prusaku, złodzieju cudzych wypowiedzi , bierzesz Elkam do gęby
wacula25wp.pl
Elkam A nie pisz do mnie .Nie życzę sobie twojej obecności .POSZUKAJ sobie innych na forum
Elkam
@wacula25wp.pl ---"Mbuckop -[ Piszesz Po Twojej odp wyraznie widac zakazeniem Elkamowym wirusem itd. ]==Proszę Ciebie nie myl mnie z tym zerem kultury jest dla nas dnem !!!!!! "

____________________________________________________-

napisał prawdziwy KATOLIK Z KULTURĄ @waciula 😂😂😂😂
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Do waculi: ,,...ale niektórzy starają się chronić nas przed PANDEMIĄ...,, Przed jaką pandemią? Nic nie wiem o żadnej pandemii.
wacula25wp.pl
Biskup to przede wszystkim ma być przywódca duchowy i opiekun wiernych ma ich strzec . Jak z tego zadania wywiązują się polscy hierarchowie ?.Różnie bywa to wiemy ale niektórzy starają się chronić nas przed PANDEMIĄ KORONOWIRUSA -SARS -COVID
wacula25wp.pl
Wiesz co !! może najpierw spojrzysz w oczy tych w trumnie i powiesz to rodzinom tych zmarłych że nie wierzysz w wirusa i pandemie .A coronowirós nie uznaje wiary i koloru rasy żadnej ani tego czy to rozumiesz lub nie . A potem idź spokojnie na obiad
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
wacula25wp.pl
Wielu pracowników zaszczepionych na COV ID-19 umrze w ciągu kilku lat –UWAŻAJ BYŚ JAKO Z PIERWSZYCH NIE WYKORKOWAŁ .Bo jedna osoba podobna do ciebie już NIE NAPISZE!!!!!!!!!!!!!!
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
„Czy szczepionka likwiduje maski? NIE

Czy szczepionka likwiduje dystans?
NIE

Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE

Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE

Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE

(to jest eksperymentalny preparat medyczny)

Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia?
NIE

( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że …More
„Czy szczepionka likwiduje maski? NIE

Czy szczepionka likwiduje dystans?
NIE

Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE

Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE

Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE

(to jest eksperymentalny preparat medyczny)

Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia?
NIE

( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia )

Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C19?
NIE

Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE

Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami? NIE

Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)

Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu?
NIE

Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE

Czy masz 100% pewności, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE

Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE

Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie?
NIE

Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmierci – i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy?”

Kto komu płaci? Oni nam czy my im i mają dla nas i na naszą korzyść pracować? To oni mają się nas bać a nie odwrotnie!

Konstytucja RP Art. 4

„Art. 4 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.”
wacula25wp.pl
Taaaak To są twoje Mbuckop pomyślunki -[ Nie mylić z pomysłami logicznymi ]- namawiającymi nas do wspólnego zarażania się z kościoła katolickiego nawzajem .MAŁO TO JUŻ naszych sióstr zakonnych i księży umarło .MYŚL głową bo serca w tobie NIE MA ?myślisz jak WRÓG-KK.!!!!Rzecz w tym że NIE WOLNO stwarzać środowiska dla koronowirósa w kk .Bo to grzech
Mbuckop
Po Twojej odp wyraznie widac zakazeniem Elkamowym wirusem . Siegnij takze dp Katechizmu Kosciola Katolickiego i moze zrozumiesz co to znaczy grzech.
BAH
Grzechem jest sprzeniewierzanie się prawdzie. Grzechem są łgarstwa jakie powielasz. Covidianie, to sekta a nie Katolicy.
wacula25wp.pl
BAH OPANUJ się co TY wypisujesz weź piwko z soczkiem i łyknij i na pewno cosik lepiej napiszesz a wiem że Cię stać na toooooo. 🤗 🤭
wacula25wp.pl
Mbuckop -[ Piszesz Po Twojej odp wyraznie widac zakazeniem Elkamowym wirusem itd. ]==Proszę Ciebie nie myl mnie z tym zerem kultury jest dla nas dnem !!!!!! -Piszesz dalej -[ Siegnij takze dp Katechizmu Kosciola Katolickiego i moze zrozumiesz co to znaczy grzech. ]==OKY uczyniłem tak

]==Hmm powiem tak Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na …More
Mbuckop -[ Piszesz Po Twojej odp wyraznie widac zakazeniem Elkamowym wirusem itd. ]==Proszę Ciebie nie myl mnie z tym zerem kultury jest dla nas dnem !!!!!! -Piszesz dalej -[ Siegnij takze dp Katechizmu Kosciola Katolickiego i moze zrozumiesz co to znaczy grzech. ]==OKY uczyniłem tak

]==Hmm powiem tak Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów plemiennych .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają się z koronawirusem. A wtedy ROZPACZ???????.... ]==Hmm BO CZYM że jest narażanie { ZARAZĄ ŚMIERTELNĄ -KORONOWIRÓSA przykazanie 5- DEKALOGU-NIE ZABIJAJ itd. }-Siebie i nie daj Boże innych i to niewinnych wiernych w kk. ZABIERAJĄC IM ODDECH ŻYCIA JA TO WIDZIAŁEM .CHCESZ być lepszy od świata ludzi medycyny ???????????????.Oczywiście możesz być równym ale tylko konowałom i szamanom na tym forum glorii którzy to robią z swej głupoty i PYCHY .POMYŚL chociaż troszeczkę
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Ja powiem tylko tyle, że nasz rząd nie zasługuje, aby określenie ,,rząd polski,, pisać z dużej litery, tak jak to jest w powyższym komentarzu.
wacula25wp.pl
Nie dla depopulacji przez szcze

Zawsze odruchowo się oburzam, jak ktoś pisze o pisie i ciemnocie na polskiej wsi, ale może jednak coś w tym jest Jak oni mogli wybrać np .kacz-prezesa z dwoma różnymi butami na nogach że lewy but był jego brata a prawy rozdziadziały prezesa .TO CIEKAWE 😊 😂 😍 🤗 🤗 🥴 🥴 🥴
BAH
@wacula25wp.pl

Kolejne rady łgarza. Nie używam alkoholu.
Jeśli zamiast wody święconej jest chemia a pierwszym punktem ogłoszeń są covidiańskie dogmaty, to nie wmówisz nikomu, że to Kościół Katolicki.
Jeśli by był, to by oznaczało, że Katolicy są w nim prześladowani za zgodą pasterzy.
Mbuckop
Ks Biskupowi polecam wysluchanie uwazne kazania Ks prof.Tadeusza Guz w Radecznica 13.06.2021.jako odpowiedz kto jest naszym Panem {JEZUS CHRYSTUS} i czyje prawo mamy przestrzegac ale cale kazanie jest wskazowkja i pouczeniem a zarazem pomoca jesli takowej potrzebujemy .
BeatkaS
Ks. Biskup nie ma czasu na piedoły :) on taki zapracowany będzie teraz oddzielał zaszczepionych od niezaszczepionych a jak mocy przerobowych zabraknie to może zleci proboszczom szczepienie pątników podczas drogi pielgrzymnowej a na koniec loteria szczepionkowa, no i może biskup tez dostanie swoją szóstkę w totka, może nawet trzy szóstki... choć te to już raczej ma patrząc na jego postępowanie ...…More
Ks. Biskup nie ma czasu na piedoły :) on taki zapracowany będzie teraz oddzielał zaszczepionych od niezaszczepionych a jak mocy przerobowych zabraknie to może zleci proboszczom szczepienie pątników podczas drogi pielgrzymnowej a na koniec loteria szczepionkowa, no i może biskup tez dostanie swoją szóstkę w totka, może nawet trzy szóstki... choć te to już raczej ma patrząc na jego postępowanie .... w końcu widać komu z takim zapałem od lat służy
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
BeatkaS
Ba, mało tego ten produkt potrzebuje specjalnego marketingu jakiego jeszcze w tzw. ochronie zdrowia nie było.... loterii szczepionkowej!
Nie pamiętam by była loteria szczepionkowa na grypę, odrę, ospę, świnkę, różyczkę czy cokolwiek innego...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU