m.rekinek
12.4K

Elliott, gigant funduszy hedgingowych, ostrzega, że nadciągająca hiperinflacja może doprowadzić do „…

Elliott twierdzi, że rynki nie spadły wystarczająco, a świat zmierza w kierunku najgorszego kryzysu finansowego od II wojny światowej „Inwestorzy nie powinni zakładać, że „wszystko widzieli”. To …More
Elliott twierdzi, że rynki nie spadły wystarczająco, a świat zmierza w kierunku najgorszego kryzysu finansowego od II wojny światowej
„Inwestorzy nie powinni zakładać, że „wszystko widzieli”.
To dyrektorzy wiodącej firmy funduszy hedgingowych Elliott Management Corp. ostrzegają, że świat zmierza w kierunku najgorszego kryzysu finansowego od czasów II wojny światowej.
W liście wysłanym do inwestorów i podobno widzianym przez Financial Times , firma z siedzibą na Florydzie powiedziała klientom, że uważa, że światowa gospodarka znajduje się w „niezwykle trudnej” sytuacji, która może prowadzić do hiperinflacji.
Elliott nie odpowiedział na prośbę MarketWatch o komentarz.
Firma kierowana przez miliardera Paula Singera i Jonathana Pollocka powiedziała swoim klientom, że „inwestorzy nie powinni zakładać, że »wszystko widzieli«”, ponieważ przeszli przez szczyty i doliny krachu z 1987 r., boomu i krachu dot-comów, światowy kryzys finansowy z 2008 r. oraz poprzednie bessy i hossy.
Dodał, że „…More
grego ted kard
ale dlaczego jeżeli mamy taki popyt na złoto jego kurs spada... Ciagle mi się kołacze po głowie.. "" wasze złoto zardzewieje..