Janko333
32.1K
06:43
Jakov Kedmi: Zelensky najodpornejší a najpodlejší predstaviteľ židovského národa. Vojensko-politický expert z Izraela, bývalý šéf tajnej služby Nativ, Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho …More
Jakov Kedmi: Zelensky najodpornejší a najpodlejší predstaviteľ židovského národa. Vojensko-politický expert z Izraela, bývalý šéf tajnej služby Nativ, Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!”
VIDEO: Bývalý šéf izraelskej služby „Nativ“ Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!”
Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový…
Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!
Česká zdravotní sestra o ukrajinských pacientech.
Z Európskeho parlamentu: Mick Wallis, europoslanec z Írska: "Keď máme problém, že na Ukrajine je konflikt, prečo nemáme problém, že USA a NATO terorizujú ľud Afghanistanu, Iraku, Líbye?
Praktiky USA a NATO proti RuskuwMore
Coburg shares this
3315
Metod
Zelenský, chazar zhulený, sú zodpovední za holokaust židov!
Coburg
Metod mohol by si tie tvoje komenty trocha spacifikovať.
milboy
Metod sa neprizná, ale tá tretia dávka "anti-covidu" bola veľmi nešťastná a veľmi sa to prejavuje na tvojich komentároch.
Prosím ťa!! Nechod na štvrté očkovanie!!
Už si ani nechcem predstaviť čo to s tebou urobí.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
784
Zuzka M S shares this
4