wacula25@wp.pl
wacula25@wp.pl

Połowa Synodu: Watykan udaje ignorancję w sprawie posągu Pachamamy

Irenikus
1 godzinę temu-No i troszeczkę chyba przesadzasz
wacula25@wp.pl

profanacja różańca? zaciśnięta pięść to symbol komunizmu?

Źli ludzie Opętani w diabelską pychą w dłoni pobożnej pokory widzą zaciśnięte pięści przemocy
wacula25@wp.pl

Biskupi biorą udział w demonicznej Drodze Krzyżowej

przeciwherezjom--Mój drogi . Piszesz-[ Mamy Papieża, Benedykt XVI nie umarł i nie ustąpił itd]--A to prawda że papież Benedykt nie ustąpił bo jest mu wygodne życie w luksusie zamiast udać się do odległego zakonu jak inni bracia duchowni to robią .Dalej piszesz -[ale to był akt przemocy itd]--NIE ZAUWAŻONO tego procederu .Ale ale wstępna choroba Alzheimera która utrudnia posługiwanie się w …More
przeciwherezjom--Mój drogi . Piszesz-[ Mamy Papieża, Benedykt XVI nie umarł i nie ustąpił itd]--A to prawda że papież Benedykt nie ustąpił bo jest mu wygodne życie w luksusie zamiast udać się do odległego zakonu jak inni bracia duchowni to robią .Dalej piszesz -[ale to był akt przemocy itd]--NIE ZAUWAŻONO tego procederu .Ale ale wstępna choroba Alzheimera która utrudnia posługiwanie się w polityce ,i dlatego Papieża, Benedykt podiął słuszną decyzję .Dalej -[co powstanie z soli bez soli?]- A nie sama sól jest potrzebna a wiele warunków aby czysta wiara się ostała i przetrwała
wacula25@wp.pl

Biskupi biorą udział w demonicznej Drodze Krzyżowej

przeciwherezjom
6 godziny temu==No nie powiem masz dużo racji ładnie piszesz ,ale prawda Bożej misji Papieży jest jednostronna .Odczuwamy szczególnie wielką za tę prawdę odpowiedzialność. A tym bardziej Kościół w imię swej Bożej misji staje się stróżem tej wolności, która warunkuje prawdziwą godność osoby ludzkiej w dialogu miłości rozumianą powierzchownie, jednostronnie, bez wniknięcia w całą…More
przeciwherezjom
6 godziny temu==No nie powiem masz dużo racji ładnie piszesz ,ale prawda Bożej misji Papieży jest jednostronna .Odczuwamy szczególnie wielką za tę prawdę odpowiedzialność. A tym bardziej Kościół w imię swej Bożej misji staje się stróżem tej wolności, która warunkuje prawdziwą godność osoby ludzkiej w dialogu miłości rozumianą powierzchownie, jednostronnie, bez wniknięcia w całą prawdę o człowieku i o świecie .A Świat jest inny okazuje się nie 100% katolicki prawdziwy oczywiście z swymi błędami .Ale lepszego na razie nie ma .A kk jest piękny pełen CUDÓW OBJAWIEŃ św.itd inni tego NIE MAJĄ
wacula25@wp.pl

Biskupi biorą udział w demonicznej Drodze Krzyżowej

Sykomora
==Hmm myślę że Światowe media uznały za wielki sukces pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do Ziemi Świętej . Mówiono nawet, że jest to najważniejsza podróż jego długiego pontyfikatu. Podobne zdanie wyrażali politycy, osoby duchowne kk i świeccy komentatorzy Podkreślano, że program pielgrzymki został precyzyjnie skonstruowany, tak aby papież mógł nie tylko zrealizować cele teologiczne - w …More
Sykomora
==Hmm myślę że Światowe media uznały za wielki sukces pielgrzymkę papieża Jana Pawła II do Ziemi Świętej . Mówiono nawet, że jest to najważniejsza podróż jego długiego pontyfikatu. Podobne zdanie wyrażali politycy, osoby duchowne kk i świeccy komentatorzy Podkreślano, że program pielgrzymki został precyzyjnie skonstruowany, tak aby papież mógł nie tylko zrealizować cele teologiczne - w duchu dialogu międzyreligijnego i ekumenizmu, ale przy tym uwzględni wrażliwość Izraelczyków i Palestyńczyków. Mówiono wręcz o arcydziele równowagi .A tu na forum odwrotnie jakby chcąc zamknąć szczelnie papieża kk bez kontaktu z światem .No tak ale Świat taki nie jest jednorodny tylko katolicki tylko jest różnorodny który trzeba ZMIENIAĆ ku BOGU
wacula25@wp.pl

Biskupi biorą udział w demonicznej Drodze Krzyżowej

Oooo Innymi słowy chcecie powiedzieć i udowodnić że papież Karol Wojtyła w tykając karteczkę w Izraelu przed murem płaczu podeptał krzyż CHRYSTUSA????????
wacula25@wp.pl

Biskupi biorą udział w demonicznej Drodze Krzyżowej

A nie mam nic z tym zdrożnego ani występku przeciw Bogu papież ma prawo i przyjmuje różne narodowości i ich wyznawców z ich zwyczajami pogańskimi itp. Nie ma lepszego sposobu wymiany doświadczeń pomiędzy innowiercami a katolikami .NIE ZAGRAŻA TO -KK Ponieważ nasz św.Karol będąc papieżem czynił podobnie w pielgrzymkach pośród ludów i plemion Afryki itd .ZAPAMIĘTAJMY TO TO JEST MISJA PAPIEŻY

profanacja różańca? zaciśnięta pięść to symbol komunizmu?

pięść jest symbolem przemocy a nie pokory Bożej
wacula25@wp.pl

Abp Gądecki: Panowanie Chrystusa jest duchowe, nie polityczne

Mieszanie WIARY Z POLITYKO nigdy nie będzie miłe BOGU
wacula25@wp.pl

Czy odmawianie współżycia mężowi to grzech? | Pogromcy KatoMitów #4

No a oddanie się mężowi nie jest grzechem a radością .Niech mąż oddaje powinność małżeńską żonie, a żona mężowi i gra?
wacula25@wp.pl

Abp Gądecki: Panowanie Chrystusa jest duchowe, nie polityczne

TU BARDZO MĄDRZE abp.Gądecki wyjaśnia i jego słuchajcie a nie internetowe dyrdymałki i bzdury zasłyszane z sekt
wacula25@wp.pl

Ambasador USA w Polsce atakuje polskie władze za krytykę TVN

Mówiąc krótko: albo jesteśmy razem, albo nie będzie nas w ogóle . UE i USA przyjaciółmi i partnerami,a wy jak myślicie inaczej tak jak putin
wacula25@wp.pl

Nawrócenie Ratisbonne’a

Jak Żyd nawrócił się na wiarę w Chrystusa – świadectwo i

Stał się nowym człowiekiem
Patrząc na witraż przedstawiający ewangeliczną scenę uciszenia burzy przez Jezusa, Charlie odczuł wielkie pragnienie, aby uwierzyć z taką samą pewnością i mocą jak ci, którzy tu przychodzą, modlą się i wierzą, że Chrystus rzeczywiście istnieje, że umarł i zmartwychwstał, a Jego słowa zapisane w Ewangelii są …
More
Jak Żyd nawrócił się na wiarę w Chrystusa – świadectwo i

Stał się nowym człowiekiem
Patrząc na witraż przedstawiający ewangeliczną scenę uciszenia burzy przez Jezusa, Charlie odczuł wielkie pragnienie, aby uwierzyć z taką samą pewnością i mocą jak ci, którzy tu przychodzą, modlą się i wierzą, że Chrystus rzeczywiście istnieje, że umarł i zmartwychwstał, a Jego słowa zapisane w Ewangelii są prawdziwe.

Przyszła mu wtedy myśl, że gdyby to wszystko było prawdą, wtedy ludzkie życie, cierpienie i śmierć miałyby sens, a prawda o Chrystusie byłaby źródłem niezniszczalnego szczęścia.

To jednak wydawało mu się zbyt cudowne i nierealne, żeby było prawdą. Charlie uznał, że ma do czynienia z ułudą, oszustwem i kłamstwem. Gdy tak rozmyślał, nagle usłyszał bardzo wyraźnie słowa, które wprawiły go w osłupienie:

„Oczywiście, że to jest prawda. Chrystus jest Bogiem, który zstąpił na ziemię i stał się prawdziwym człowiekiem. Słowa Ewangelii są prawdą”.

Pod wpływem tych słów Charlie padł na kolana i zaczął żarliwie się modlić i dziękować. Spływała na niego łaska miłosiernej miłości Boga, która leczyła jego poranione wnętrze.

Było to mistyczne doświadczenie obecności Boga, pewności Jego istnienia, czułej opieki oraz nieskończonego miłosierdzia.

Od tego momentu, jak sam napisał, historia jego życia nabrała nowej duchowej jakości, którą trudno opisać ludzkimi słowami, ponieważ dotyczy ona poznania miłości Chrystusa przewyższającej wszelką wiedzę (por. Ef 3,19).

To mistyczne doświadczenie przemieniło cały dotychczasowy system wartości mężczyzny. Charlie klęczał i dziękował za to, że sam Pan przybył mu na ratunek i osobiście powiedział mu, że Chrystus jest Bogiem.

Podczas tej modlitwy Bóg dokonał głębokiej przemiany w jego życiu duchowym i intelektualnym. Charlie stał się nowym człowiekiem. To było powtórne, duchowe narodzenie, o którym mówi Chrystus:
„Trzeba wam się powtórnie narodzić” (J 3,7),
a św. Paweł pisze:
„Jeżeli więc ktoś pozostaje w Chrystusie, jest nowym stworzeniem. To, co dawne, minęło, a oto wszystko stało się nowe” (2 Kor 5,17).

Charlie przeżywał nieopisaną duchową radość i wdzięczność za ten niczym nie zasłużony dar nawrócenia. Od tego dnia osoba naszego Pana Jezusa Chrystusa stała się dla niego wszystkim, największym Skarbem, za który był gotów oddać życie. Po upływie wielu lat Charlie tak pisał:

„Słowa »Jezus Chrystus« wydzielały nieopisany aromat, słodycz, której nic nie może się równać. Dźwięk tych słów po dziś dzień napełnia mnie dziwną, niewyrażalną radością, która, czuję, nie pochodzi z tego świata.

Od chwili mojego chrztu i Pierwszej Komunii Świętej posiadłem szczęście, którego nie oddałbym za nic w świecie. Dało mi ono pokój duszy i czystość oglądu, jakiej nie uważałem za możliwą w tym życiu, »pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł« (Flp 4,7)”.

Chrzest św.
Charlie z wielką gorliwością przez sześć miesięcy przygotowywał się do przyjęcia sakramentu chrztu św. Ochrzcił się 18 marca 1933 roku w kościele jezuitów pw. św. Franciszka Ksawerego w Nowym Jorku.

Wspominając to wielkie wydarzenie, Charlie podkreślił, jak wielkim darem i łaską jest chrzest św. Pisał, że przez ten sakrament człowiek

„staje się członkiem Mistycznego Ciała Chrystusa, jakim jest Kościół katolicki. Bez Życia, jakim jest Chrystus, nie ma życia wiecznego. Zostaliśmy stworzeni, aby osiągnąć niebo”.

Po nawróceniu najważniejszym celem życia dla Charliego stała się codzienna, wielogodzinna modlitwa kontemplacyjna, której ukoronowaniem była Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Dzielił się z innymi radością wiary oraz wypełniał wolę Boga.

Pisał:
„Stałem się katolikiem, aby iść najprostszą drogą do nieba, być szczęśliwym nie przez marne kilka lat, lecz przez całą wieczność. Aby pewnego dnia uczestniczyć w radości aniołów i świętych w świecie przyszłym. Łaska nawrócenia prowadzi do szczęścia, jakiego tu i teraz nie możemy sobie wyobrazić”.

Po swoim nawróceniu Charlie zamieszkał, jako człowiek świecki, we wspólnocie zakonnej księży jezuitów w Nowym Jorku. Właśnie tam spędził większość swojego długiego życia. Zmarł w wieku 99 lat, w 1998 roku.

Był człowiekiem głębokiej modlitwy, kontemplacji i umartwienia. Spisywał swoje natchnienia, medytacje i przemyślenia.
Kościół katolicki daje nam samego Boga

Charlie uważał, że bycie katolikiem jest szczególną łaską Boga. Jezus Chrystus uzdalnia wszystkich, którzy poprzez chrzest stali się członkami Jego Mistycznego Ciała, aby mieli w sobie Jego życie i miłość.

Pan Jezus nieustannie udziela nam swojego życia i miłości w codziennej modlitwie oraz w sakramentach pokuty i Eucharystii.
wacula25@wp.pl

Ambasador USA w Polsce atakuje polskie władze za krytykę TVN

musimy zdecydować albo jesteśmy przyjaciółmi USA albo nie
wacula25@wp.pl

Wielki Jan Paweł II do młodzieży: Tylko Jezus Chrystus jest Bogiem!

Siula Mądre słowa piszesz Dlatego tak się dzieje bo ludzie odchodzą od Boga!
wacula25@wp.pl

Wielki Jan Paweł II do młodzieży: Tylko Jezus Chrystus jest Bogiem!

Verba Veritatis Zapamiętaj mój drogi jedno to co,co Bóg uczynił święte . TO KONIEC MYŚLENIA LUDZKIEGO na ziemi NA WIEKI WIEKÓW AMEN nic a nic marnemu człowiekowi do tegooooooo pytasz -[Jak to możliwe, że zamiast w KK LEPIEJ.... jest coraz GORZEJ??]-- Hmm morzesz mój drogi pytać i jeszcze więcej pytać i nie będziesz wiedział tak długo aż duch św. odkryje Ci oczywiście prawdę ukrytą ,a będzie ona …More
Verba Veritatis Zapamiętaj mój drogi jedno to co,co Bóg uczynił święte . TO KONIEC MYŚLENIA LUDZKIEGO na ziemi NA WIEKI WIEKÓW AMEN nic a nic marnemu człowiekowi do tegooooooo pytasz -[Jak to możliwe, że zamiast w KK LEPIEJ.... jest coraz GORZEJ??]-- Hmm morzesz mój drogi pytać i jeszcze więcej pytać i nie będziesz wiedział tak długo aż duch św. odkryje Ci oczywiście prawdę ukrytą ,a będzie ona ukryta tak długo aż zaczniesz przyjmować sakrament św. STALE dasz radę?bo wtedy ujrzysz wiele wiele więcej niż myślisz UCZYŃ TOooooooooo
wacula25@wp.pl

Wielki Jan Paweł II do młodzieży: Tylko Jezus Chrystus jest Bogiem!

Verba Veritatis A @borgan Pisze prawdę Bożą .Bo Jan Paweł II ZOSTAŁ ŚWIĘTY i jest św. Karolem w niebie . A Lefebvr i ks.Gregory Hesse nie miał racji w swojej ocenie pontyfikatu JP2 .I nie są świeci .Tak uczynił Bóg ,A TY CO INNEJ WIARY !!
wacula25@wp.pl

Wielki Jan Paweł II do młodzieży: Tylko Jezus Chrystus jest Bogiem!

Szukający PRAWDY A dokładnie piszesz prawdę polską że Jan Paweł II był wielki potężny że nikt nie dorówna mu nawet do dziś
wacula25@wp.pl

Skandaliczne odznaczenie

Pascendis Dominicis Gregis A w tamtych czasach wielu pragnących wiedzy i władzy lepszego życia zapisywali się do różnych organizacji diabelskich jak też i do masonów licząc na lepsze zyski i jutro .Tak jak niedawno do PZPR-ZMS itp. za czasów komunizmu zapierając się Boga przed ludźmi .I Dobry Bóg postawił na drodze Św. Maksymiliana M. Kolbe aby go nawrócić ,czyli za Andrzeja Struga ktoś wyprosił …More
Pascendis Dominicis Gregis A w tamtych czasach wielu pragnących wiedzy i władzy lepszego życia zapisywali się do różnych organizacji diabelskich jak też i do masonów licząc na lepsze zyski i jutro .Tak jak niedawno do PZPR-ZMS itp. za czasów komunizmu zapierając się Boga przed ludźmi .I Dobry Bóg postawił na drodze Św. Maksymiliana M. Kolbe aby go nawrócić ,czyli za Andrzeja Struga ktoś wyprosił ostatnią szansę zbawienia nie wiemy czy z niej skorzystał aby go piekło nie pochłoneło .A wielu na tym świecie ludzie wywyższają tych którym nic się im nie należy ,bo biednych okradają dla swej pychy i władzy nawet duchowni to czynią i to jest b.smutne niestety.
wacula25@wp.pl

Abp Gądecki: Panowanie Chrystusa jest duchowe, nie polityczne

predex Czy nie wydaje się tobie że to ty łykasz te głupoty jak bocian żaby pisząc -[żydzi go zamordowali , bo on jest królem , przestraszyli sie jego władzy ]--Czyli żydzi byli w błędzie jak i ty bo nie byli szczepieni jak ty .A przecież sam J.CH. mówił -[Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom itd]…More
predex Czy nie wydaje się tobie że to ty łykasz te głupoty jak bocian żaby pisząc -[żydzi go zamordowali , bo on jest królem , przestraszyli sie jego władzy ]--Czyli żydzi byli w błędzie jak i ty bo nie byli szczepieni jak ty .A przecież sam J.CH. mówił -[Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom itd]==czy tooooo jeszcze ci mało ?
wacula25@wp.pl

Abp Gądecki: Panowanie Chrystusa jest duchowe, nie polityczne

predex NO czyż TY złożyłeś śluby wieczyste w sekcie i postarzałeś się i rozum straciłeś .BO TAK TO WYGLĄDA że Jezus ustanowi swoje królestwo tu na ziemi i ty chcesz BOGA OBRAŻAĆ Myślisz podobnie jak sekta świadki jehowych i nie rozumiesz modlitwy OJCZE NASZ który jesteś w niebie przyjdź królestwo Twoje Otóż gdy głębiej się nad tym zastanowimy, to wtedy królestwo niebieskie nie jest czymś absolu…More
predex NO czyż TY złożyłeś śluby wieczyste w sekcie i postarzałeś się i rozum straciłeś .BO TAK TO WYGLĄDA że Jezus ustanowi swoje królestwo tu na ziemi i ty chcesz BOGA OBRAŻAĆ Myślisz podobnie jak sekta świadki jehowych i nie rozumiesz modlitwy OJCZE NASZ który jesteś w niebie przyjdź królestwo Twoje Otóż gdy głębiej się nad tym zastanowimy, to wtedy królestwo niebieskie nie jest czymś absolutnie poza nami. Ale ta Boża rzeczywistość, opisywana przez królestwo, jest obecna w nas w jakiś sposób tajemniczy, ale rzeczywisty i prawdziwy.Oznacza to że każdy chrześcijanin modli się o to, by na Ziemi zapanował Bóg, jego dobroć, pokój, miłość. Prosimy w tej modlitwie o to by świat stał się lepszym miejscem, na podobieństwo Królestwa Bożego.A na potwierdzenie tego EWANGELIA św. potwierdza i mówi---Odpowiedział Jezus: «Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd». Piłat zatem powiedział do Niego: «A więc jesteś królem?» Odpowiedział Jezus: «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem itd.I TU BARDZO MĄDRZE abp.Gądecki wyjaśnia i jego słuchajcie a nie internetowe dyrdymałki i bzdury zasłyszane z sekt
wacula25@wp.pl

Kard. Joseph Zen chce osiąść w klasztorze. „Nie mogę walczyć z papieżem”

I oto prawdziwy kardynał który wie co to jest być sługą Bożym a nie hedonistą .Nie są bez winy ci, którzy dobrowolnie utrzymują Boga z dala od swych serc i myślą jedynie o sobie .A oto hedonizm podniesiony do rangi najwyższego dobra i życia w luksusach tego świata, wolę władzy i pychy swojej .I ostatecznym źródłem nie jest i nie może być człowiek, lecz tylko Bóg, a o tym milczą
wacula25@wp.pl

Minister zdrowia: od szczepienia dziecko nie dostanie autyzmu

Teraz pokażemy kraj naszego sąsiada Ukrainę, w którym kampania Antyszczepionkowa zaczęła się osiem lat temu, a obowiązek szczepień nie był egzekwowany. Efekt jest taki, że dziś chorych na odrę liczy się w tysiącach, a w jednej z ukraińskich miejscowości z powodu tej choroby trzeba było zamknąć szkołę. A pokaże teraz jak poważne mogą być konsekwencje rezygnacji ze szczepień i jak groźną chorobą …More
Teraz pokażemy kraj naszego sąsiada Ukrainę, w którym kampania Antyszczepionkowa zaczęła się osiem lat temu, a obowiązek szczepień nie był egzekwowany. Efekt jest taki, że dziś chorych na odrę liczy się w tysiącach, a w jednej z ukraińskich miejscowości z powodu tej choroby trzeba było zamknąć szkołę. A pokaże teraz jak poważne mogą być konsekwencje rezygnacji ze szczepień i jak groźną chorobą jest odra, która stanowi śmiertelne - w dosłownym tego słowa znaczeniu - zagrożenie.
wacula25@wp.pl

Akty homoseksualne są "nieposłuszne", "nienaturalne" i prowadzą do piekła - kardynał Müller

A u homoseksualistów nigdy nie będzie miłości takiej jak w małżeństwie sakramentalnym i dlatego nie mogą się pobrać (polskie prawo nie uznaje małżeństw osób tej samej płci),tak jak KK.Całe dzieło stworzenia cieszy się swoją celowością. Każda bowiem najmniejsza roślina, drzewo czy zwierze stanowi ważny element w całej konstrukcji świata przyrody, stąd od samego początku Stwórca wiedział, że są …More
A u homoseksualistów nigdy nie będzie miłości takiej jak w małżeństwie sakramentalnym i dlatego nie mogą się pobrać (polskie prawo nie uznaje małżeństw osób tej samej płci),tak jak KK.Całe dzieło stworzenia cieszy się swoją celowością. Każda bowiem najmniejsza roślina, drzewo czy zwierze stanowi ważny element w całej konstrukcji świata przyrody, stąd od samego początku Stwórca wiedział, że są one dobre . Zatem każda rzecz ma swoje zadanie i cel, dla którego została stworzona.PROKREACJA .A homoseksualistów jest odwrotnie zaparcie się PRAWA BOŻEGO samozagłada człowieka ku szyderczej radości diabła
wacula25@wp.pl

Fałszywy charyzmatyk Marcin Zieliński i erozja tożsamości Kościoła katolickiego - Radio Niepoprawne

Siula Faktycznie masz rację rzeczywiście piękne kazanie i mądre Ta Homilia bardzo piękna i dla mądrych ludzi. EWANGELIA tak mówi Tak masz być człowieku albo goracy albo zimny,letnich wiernych nam nie trzeba. to takie niezwykłe i piękne kazanie,DZIĘKI Ci
wacula25@wp.pl

Fałszywy charyzmatyk Marcin Zieliński i erozja tożsamości Kościoła katolickiego - Radio Niepoprawne

Siula Moja droga A GDZIE TY tu widzisz protestantyzm w modlitwach ludzi i Zielinskiego ,nie ma ?NAWET gdyby to świadek jechowy był czy islamista-komunista mówił i prosił o modlitwę OJCZE NASZ itd to należy się modlić ZAWSZE .Ponieważ tylko sam duch Boski czyta w duszach każdego człowieka i każdemu da to na co zasłużył i wysłucha innych a drugich nigdy
wacula25@wp.pl

Fałszywy charyzmatyk Marcin Zieliński i erozja tożsamości Kościoła katolickiego - Radio Niepoprawne

Siula A zgadza się Masz rację i słuszną ale duch Boży pilnuje nas wszystkich, żeby nam było dobrze w wierze KK.PUKI CO trzeba być ostrożnym a Duch Św.działa dalej-jak chce-rozdzielając DARY-TYM-którzy-UWIERZYLI/ nie tym co opowiadają BZDURY - przysłowie- PSY SZCZEKAJĄ-KARAWANA JEDZIE DALEJ"
wacula25@wp.pl

Fałszywy charyzmatyk Marcin Zieliński i erozja tożsamości Kościoła katolickiego - Radio Niepoprawne

Zieliński regularnie przemierza setki kilometrów, by prowadzić spotkania modlitewne, podczas których "pomaga odzyskać nawet czasem zdrowie wielu chorym".On sam podkreśla, że trzeba przede wszystkim spotkać w swoim życiu Jezusa Chrystusa i wtedy On może poruszać się w życiu każdej osoby.

Jako przykład podał to, w jak potężny sposób Bóg poruszał się w Dziejach Apostolskich itd .Niema-niema-NIC …More
Zieliński regularnie przemierza setki kilometrów, by prowadzić spotkania modlitewne, podczas których "pomaga odzyskać nawet czasem zdrowie wielu chorym".On sam podkreśla, że trzeba przede wszystkim spotkać w swoim życiu Jezusa Chrystusa i wtedy On może poruszać się w życiu każdej osoby.

Jako przykład podał to, w jak potężny sposób Bóg poruszał się w Dziejach Apostolskich itd .Niema-niema-NIC NIEMOŻLIWEGO-DLA TYCH-którzy wciąż ufają TOBIE Panie JEZU .NIGDY nie obraża Boga ani kk. puki co jest dobrze .A wy knujecie jak żydowscy kapłani samo zło i PO-CO??/
wacula25@wp.pl

Co mówi mason do masonów w Watykanie

peccatoribus TERAZ OKY?
wacula25@wp.pl

Kanclerz Merkel: państwa narodowe powinny być gotowe do oddania suwerenności

państwa narodowe powinny być gotowe do oddania suwerenności ISLAMISTOM a ZAPOMNIJ O POLSCE Merkel
wacula25@wp.pl

Co mówi mason do masonów w Watykanie

peccatoribus Ty już tak wierzysz w ojca Rydzyka jak kiedyś Niemcy wierzyli w Lutra i umierali za niego .Kariera polityczno-religijna Tadeusza Rydzyka pełna jest kontrowersyjnych wydarzeń jak obraz z jego fotografią w KK jako już święty ŻYWY ?,A Czym się różni wyłudzanie "na wnuczka" przez telefon od wyłudzania "na ojca" przez radio?JEGO , jest na to jedno określenie. TYLKO sekta polityczno-reli…More
peccatoribus Ty już tak wierzysz w ojca Rydzyka jak kiedyś Niemcy wierzyli w Lutra i umierali za niego .Kariera polityczno-religijna Tadeusza Rydzyka pełna jest kontrowersyjnych wydarzeń jak obraz z jego fotografią w KK jako już święty ŻYWY ?,A Czym się różni wyłudzanie "na wnuczka" przez telefon od wyłudzania "na ojca" przez radio?JEGO , jest na to jedno określenie. TYLKO sekta polityczno-religijna
wacula25@wp.pl

Jan Paweł II - To jest Moja Matka ta Ojczyzna!

Tatulek Kochany Piszesz -[Karol Wojtyła miał pochodzenie żydowskie!?]--A jeśli nawet TO CO TO MA DO RZECZY ?/
wacula25@wp.pl

Protestanci przystąpią do Komunii. Kolejny niemiecki biskup podjął decyzję

peccatoribus Nie muszą przystępować do spowiadania się parę zdań powiedzą wspólnie w zborze i uważają się wyspowiadani -[ ŚWIĘCI]-a na co więcej .No chyba że znalazł by się ktoś że chce spowiedzi -[ prawie nikt z tego nie korzysta ]--to wtedy idzie do kobiety kapłanki przebranej w ubiór księdza oczywiście bez święceń kapłańskich i się na niby spowiada .Ot i cała parodia
wacula25@wp.pl

Dramat w Niemczech. Luterańscy heretycy idą... do Komunii

Jezus w przypowieściach mówił .Wszedł król, żeby się przypatrzyć biesiadnikom, i zauważył tam człowieka, nie ubranego w strój weselny. Rzekł do niego: Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało …More
Jezus w przypowieściach mówił .Wszedł król, żeby się przypatrzyć biesiadnikom, i zauważył tam człowieka, nie ubranego w strój weselny. Rzekł do niego: Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych".Bóg w swojej hojności zaprasza na ucztę życia wiecznego każdego z nas. Jednak nie zawsze spotyka się z odpowiedzią. Wymówki zwykle bywają równie błahe. Najczęściej jest to egoistyczne korzystanie z rzeczy ziemskich, które przesłaniają ostateczny cel życia.I TAK Król zaprosił na ucztę ludzi z ulicy. Jednak na widok człowieka bez stroju weselnego zareagował gniewem. Ojcowie Kościoła interpretują strój weselny.Według tego to oznacza świętość ciała, dobre uczynki, a według Augustyna - miłość. I brak czystości jest lekceważeniem króla (Boga).Nie wystarczy tylko przyjąć zaproszenie na ucztę, pozostając w "starym stroju" np lutra buddy itd, czyli nie zmieniając dotychczasowego sposobu myślenia i życia, opartego na tradycji, przyzwyczajeniach, rutynie. Zaproszenie Boga jest darem, łaską, wypływa z bezwarunkowej miłości. Ale wymaga odpowiedzi. Wszyscy zaproszeni są zobowiązani do "zmiany szaty", czyli do zmiany życia, stawania się nowymi ludźmi, "przyobleczenia się w Jezusa Chrystusa"(por. Rz 13, 13n). W przeciwnym wypadku pozostaniemy "powołani", ale nie "wybrani".
wacula25@wp.pl

Co mówi mason do masonów w Watykanie

Człowieka stwarza sam BÓG i daje po przez to szansę wyboru czemu chce służyć i cierpieć ponieważ ziemia jest padołem łez nie raju i człowiek ma poszukiwać BOGA jedni chcą cierpieć bóstwom i ich wybierają sobie na boga ponieważ jest to droga szeroka i wygodna i oddają się w swoistym opętaniu poprzez akt woli przeciw BOGU myśląc że nie trzeba żadnych cudów od BOGA CHRYSTUSA i naśladują męki …More
Człowieka stwarza sam BÓG i daje po przez to szansę wyboru czemu chce służyć i cierpieć ponieważ ziemia jest padołem łez nie raju i człowiek ma poszukiwać BOGA jedni chcą cierpieć bóstwom i ich wybierają sobie na boga ponieważ jest to droga szeroka i wygodna i oddają się w swoistym opętaniu poprzez akt woli przeciw BOGU myśląc że nie trzeba żadnych cudów od BOGA CHRYSTUSA i naśladują męki pierwszych chrześcijan .Daremne są ich męki i nauki i taki jest to wybór i jaki zysk .Masoni są podobni do sekty np. świadków jechowych gdzie też im nikt nie wytłómaczy prawd BOŻYCH a to dlatego że BÓG zakrywa te prawdy tak samo jak islamistom a to ze względu na ich grzechy przeszłe i pomrą w grzechach a do nieba nie wejdą a jeszcze innym drogę zagradzają aby ich zwieźć od nieba ale ty przecież jesteś o pięknej duszy i sercu i nie Należy rozróżnić znanych masonów z przeszłości od przeciętnych masonów z teraźniejszości. A masoni nadal odgrywają ogromną rolę w tym, co dzieje się na świecie, a ich pseudo-nauczanie ma negatywny wpływ na ducha i duszę wielu ludzi. Masoni często wspominają "Wielkiego Budowniczego wszystkich światów". A ów Budowniczy jest pewnego rodzaju gnostyckim bogiem. Będąc masonem, nie trzeba bezpośrednio negować Jezusa Chrystusa, ale traktując Go na poziomie Buddy, Mahometa, w konsekwencji szydząc swoją pychą ignoruje się Jego wymiar Syna Bożego. MUSIMY BYĆ świadomi, że masoni w sposób celowy i systematyczny usuwają z przestrzeni publicznej krzyże i inne symbole religijne, narzucając społeczeństwom prawdziwie szatańską dyktaturę relatywizmu, ateizmu która prowadzi do nowej formy totalitaryzmu. Pod szyldem demokracji, w imię humanizmu i tolerancji liberałowie i masoni niszczą chrześcijańską Europę
wacula25@wp.pl

Protestanci przystąpią do Komunii. Kolejny niemiecki biskup podjął decyzję

Wiemy i wierzymy, że ta najświętsza Tajemnica sprawowana jest ważnie tylko w Kościołach kierowanych przez następców Apostołów KK oraz wyświęconych przez nich prezbiterów. Natomiast nie umiemy rozpoznać prawdziwej Eucharystii w Wieczerzy Pańskiej, odprawianej w Kościołach, które nie przywiązują wagi do tego, żeby ich pasterze włączeni byli w łańcuch sukcesji apostolskiej.Ale jest jeszcze drugi …More
Wiemy i wierzymy, że ta najświętsza Tajemnica sprawowana jest ważnie tylko w Kościołach kierowanych przez następców Apostołów KK oraz wyświęconych przez nich prezbiterów. Natomiast nie umiemy rozpoznać prawdziwej Eucharystii w Wieczerzy Pańskiej, odprawianej w Kościołach, które nie przywiązują wagi do tego, żeby ich pasterze włączeni byli w łańcuch sukcesji apostolskiej.Ale jest jeszcze drugi powód, dla którego Kościół tak lęka się przyśpieszać wspólnoty eucharystycznej z tymi chrześcijanami, z którymi nie łączy nas wspólna wiara. Powód ten „Współudział w czynnościach liturgicznych, szkodzący jedności Kościoła albo zawierający w sobie formalne przylgnięcie do błędu lub też niebezpieczeństwo zbłądzenia w wierze, zgorszenia i wyalienowania ostatniej wieczerzy z J.CH. na swój sposób myślenia ,czyli zaniedbania wzorca jaki dał nam sam BÓG J.CH i jest to z prawa Bożego zabronione ”
wacula25@wp.pl

Świadek stał się na procesie transwestytą

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po ich owocach poznacie ich.W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie Kontynuując dalej ,…More
Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi! Po ich owocach poznacie ich.W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów? A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie Kontynuując dalej , to że Budda i Mahomet zwiódł wielu .

Nawracanie muzułmanów czy buddystów itp.na chrześcijaństwo przy użyciu siły nie może mieć miejsca. Wiara podlega tylko woli.I tak ta kobieta zaufała pseudo-prorokowi ZAMIAST SAKRAMENTOM św.
wacula25@wp.pl

Świadek stał się na procesie transwestytą

Ślepi przewodnicy WIARY. „Biada wam co najważniejsze w Prawie BOŻYM to ukrywacie.Gdzie sprawiedliwość, miłosierdzie i wiarę macie sekciarze .
wacula25@wp.pl

Niemiecki biskup "nie ma prawa" odmawiania dostępu do Eucharystii [nikomu, kto płaci podatek koście…

Wedle biskupa Münsteru wiara powinna być podporządkowana w pierwszym rzędzie pieniądzom nie wierzę w Boga .OTO FILOZOFIA biskupa hedonisty . A Czy człowiek bogaty może być zbawiony, czy też prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho . Te pytania, rodzące się po lekturze Ewangelii, nurtowały już pierwszych chrześcijan. I Jak więc powinien zachowywać się chrześcijanin wobec takiego biskupa-hedonis…More
Wedle biskupa Münsteru wiara powinna być podporządkowana w pierwszym rzędzie pieniądzom nie wierzę w Boga .OTO FILOZOFIA biskupa hedonisty . A Czy człowiek bogaty może być zbawiony, czy też prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho . Te pytania, rodzące się po lekturze Ewangelii, nurtowały już pierwszych chrześcijan. I Jak więc powinien zachowywać się chrześcijanin wobec takiego biskupa-hedonisty , i jak zrozumieć to duchowo, kiedy jego życie podporządkowane jest tylko mamonie, a nie Bogu.PRZERAŻENIE !!
wacula25@wp.pl

Pius XII był wielkim przyjacielem Żydów

Żydzi są naszymi braćmi ale ci co uwierzyli w Jezusa Chrystusa .Żydzi religijni nie mogą mówić o Jezusie Chrystusie źle .A ci wszyscy żydzi, co ze względu na swych tych swoich żydowskich rodaków, którzy w Jezusa nie uwierzyli i GO zabili?już nie są naszymi braćmi
wacula25@wp.pl

Stosunek Kościoła katolickiego do oskarżeń o mordy rytualne

daros No w pewnym sensie ma rację bo wielu Żydów jest świętych przecież często nie mamy świadomości, że należymy do jakiejś grupy, bo przynależność do nich wydaje się bez naszego wyboru .Ale nastaje czas kiedy trzeba wybierać .Czy być zatwardziałym żydem czy zostać chrześcijaninem
wacula25@wp.pl

Krzysztof KAROŃ - Historia Antykultury | RECENZJA i nie tylko;)

Chcący SZKODA CZASU na niego
wacula25@wp.pl

Ks. prof. T. Guz: Ojczyzną wiary jest rozum cz. 5. Szkoła polska jest w nurcie arcyateistycznym

Prawdą jest że ateizm nabrał rozpędu. Nie można poznać głębokiej prawdy naszego życia bez racjonalnej ufności w istnienie tajemnicy BOŻEJ WSZECHWIEDZY
wacula25@wp.pl

Niemiecki biskup domaga się od Kościoła akceptacji cudzołóstwa homoseksualnego

28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.
1 Kor 6:9
9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą …More
28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.
1 Kor 6:9
9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,
wacula25@wp.pl

Watykan kapituluje: gejowski propagandysta zostaje rektorem jezuickiej uczelni teologicznej

Kongregacja ds. Edukacji Katolickiej propagandystę gejowskiego,wezwała by zaproszono aktywnych homoseksualistów jako "służbę parafii czyli pragnie ktoś sodomy w kk .A tu św. Bartłomiej jest przedstawiany i ukazywany ze ściągniętą z niego skórą za wiarę CZYSTĄ KK. TO SĄ 2 ŚWIATY duchownych nie do wiary- och MÓJ BOŻE
wacula25@wp.pl

Marco Tosatti wyjaśnia, dlaczego włosy biskupi zakłamali Ojcze Nasz

OJCZE NASZ JEST ŚWIĘTE .Bledne rozumowanie wielu: na kazdego splywaja pokusy Bog dopuszcza pokusy zlego bo kiedys szatan przed buntem nalezal do Niego a Bog jest duzo mocniejszy i potrafi wykozystywac szatana po to by czlowiek sie doskonalil do swietosci i im nie ulegal . Kazdy swiety mial ogromne pokusy lecz przy pomocy Boga umial z nimi walczyc . A to abyśmy nie ulegli pokusie zależy od nas …More
OJCZE NASZ JEST ŚWIĘTE .Bledne rozumowanie wielu: na kazdego splywaja pokusy Bog dopuszcza pokusy zlego bo kiedys szatan przed buntem nalezal do Niego a Bog jest duzo mocniejszy i potrafi wykozystywac szatana po to by czlowiek sie doskonalil do swietosci i im nie ulegal . Kazdy swiety mial ogromne pokusy lecz przy pomocy Boga umial z nimi walczyc . A to abyśmy nie ulegli pokusie zależy od nas samych mamy wolną wolę .Bóg okazuje miłosierdzie, łaskę komu i kiedy Sam Chce! Bóg podda wszystkich pod zwiedzenie (Ap.13:3) szatanowi (oprócz Reszty) I dlatego Bóg ma prawo poddać duszę ludzką pokusie i to czyni aby poddać ją próbie jak J.CH. na pustyni i tak że świętych jest to konieczne do zbawienia
wacula25@wp.pl

Dr Z. Kękuś (PPP 97) Demokracja bezpośrednia jedyną szansą dla Polaków - M. Waszkielewicz, Z. Kękuś

Kacz-prezes zachęcił ludzi do zaangażowania się w życie publiczne. To wielki kapitał to fakt, ale Kaczyński mimowolnie go odblokował i popsuł jak zwykle. Jednocześnie coraz bardziej widoczna śmieszność i nieporadność jego rządów doprowadzi do zrujnowania tego, co dla Prezesa PiS najważniejsze swojego wizerunku pseudo-męża stanu oraz mitu jego brata.A dojrzała demokracja potrzebuje wielu …More
Kacz-prezes zachęcił ludzi do zaangażowania się w życie publiczne. To wielki kapitał to fakt, ale Kaczyński mimowolnie go odblokował i popsuł jak zwykle. Jednocześnie coraz bardziej widoczna śmieszność i nieporadność jego rządów doprowadzi do zrujnowania tego, co dla Prezesa PiS najważniejsze swojego wizerunku pseudo-męża stanu oraz mitu jego brata.A dojrzała demokracja potrzebuje wielu dojrzałych demokratów myślących logicznie a nie słóżalczo-poddańczo posłów, a tych jest jak na lekarstwo. W większości sami bogobojni parafianie, padający na kolana, aby tylko wielebnego o. rydzyka cmoknąć w pierścień .A żeby się dostać na listę o. rydzyka i wtedy tylko należy pogłaskać kota kaczo-prezesa i oky już się jest w rządzie . I dlatego nigdy nie wprowadzą pis u nas demokracji bezpośredniej .Tak spektakularnej porażki Jarosława Kaczyńskiego nie sposób już ukryć.Jest bardzo (słabym człowiekiem w starych butach ) Tak myślę po wyrazie twarzy . Ma ten człowiek kompleksy na naczelnika wodza a nawet cesarza narodu .Pamiętamy jego miesięcznice i że jest sam z kotem .Są ludzie którzy Poważnie już myślą - Z CZEGO by tu WYJŚĆ?? I DO CZEGO WEJŚĆ - czy DO SEKTY PIS itd
wacula25@wp.pl

Marco Tosatti wyjaśnia, dlaczego włosy biskupi zakłamali Ojcze Nasz

A PRZECIEŻ słów Pana Jezusa Nikomu nie wolno zmieniać bo są święte i ostateczne
wacula25@wp.pl

Takich mamy nauczycieli i wychowawców!

No taki widok TO ręce opadają POŚMIEWISKO całej rodziny jeszcze dać mu na sznurku świnię na kolana