Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Janko333
786.7K
cincar jozef shares this
229
Coburg shares this
1.2K
mariamilucka shares this
39
Fašizmus na Ukrajine
Ivan Ivan Ivan shares this
18
NWO Reset
A kde nie je fašizmus? Naivne si ľudia myslia, že v CZ a SK fašižmuz nie je. Akonáhle by dostali slobodu od zákona, by ste videli čo by tu nastalo. V Rusku nie je fašizmus? Dokonca pravoslávny s ikonami! Všade vo svete je fašizmus, ale fašizmus je menším zlom ako kabala. Fotky z pravoslávneho Ruského fašizmu...
Janko333
Byť proti Putinovi je ako byť na strane (diabla) Áno, fašistické praktiky sa čiastočne presadzujú všade, genocída očkovania a obmedzovanie práv. Ale fašizmus na Ukrajine sa praktizuje v plnej miere.Toto je pravdivé a správne odhalenie.
Otvorene používajú fašistické znaky, desaťročia s podporou USA podnecuju k nenávisti voči Rusom, zabíjajú a mučia i vlastných Ukrajincov s podporou vlády, …
More
Byť proti Putinovi je ako byť na strane (diabla) Áno, fašistické praktiky sa čiastočne presadzujú všade, genocída očkovania a obmedzovanie práv. Ale fašizmus na Ukrajine sa praktizuje v plnej miere.Toto je pravdivé a správne odhalenie.
Otvorene používajú fašistické znaky, desaťročia s podporou USA podnecuju k nenávisti voči Rusom, zabíjajú a mučia i vlastných Ukrajincov s podporou vlády, ktorá je fašistická. To všetko sa deje na čele s prezidentom Zelenskym ktorý je závislí na drogách kokaínu.

Mons. Carlo Vigano -
57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že globalisti cez médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami.

Ukrajinska vláda sa oficialne zasvätila diablovi. Preto vláda UK oficiálne sa praktizuje fašizmus dokonca i na vlastných ľuďoch.
Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)
Komunita sa nazýva „Bozhici“ (satanisti). Vodca diablových modloslužobníkov sa volá Serghei Neboga (Neboh). Je to prvá a zatiaľ jediná komunita satanistov v celom postsovietskom priestore, ktorá legálne, v súlade s Ústavou Ukrajiny, vyznáva uctievanie diabla.

Kultovú knihu napísal sám Neboga a nesie názov „Tajná prax čiernej mágie slovanských národov“. Podľa vyjadrenia zakladateľa satanovej cirkvi je jeho komunita „združením čarodejníkov a čarodejníc, ktorí praktizujú modlárstvo diabla“. Neboga tiež robí platené služby: diagnostikuje problémy a vplyv temných síl- a Ukrajine nedávno „bol zistený nárast vplyvu a prítomnosti rôznych satanských siekt, viac ako 100 satanských komunít s viac ako 2 000 nasledovníkmi“. rainews.it/…i-Satana-55581f09-facb-4ad6-aa75-5763e0e1f8c1.html

Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána …

Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)

A tvrdiť že fašizmus je menším zlom ako kabala, je úplne mimo kresťanského učenia!

Kabala je židovský okultizmus -

kabalou sa zapodievali okultista Aleister Crowle, Anton La Vay, Metallica, Iron Maiden, Korn, Britney Spears, Azealia Banks, Rammstein, Jay-Z, Taylor Swift, Beyoncé, DMX, XIII. století…).atď.

Kabalu praktikoval aj francuzský okultista Eliphas Lévi (1810-1875), je autorom baphometa (bytosť s hlavou kozla démona.

Kabala je židovská mystika, která je založena na přímou komunikaci se satanem, je to tajná metafyzická nauka, způsob, jak šifrovat informace matematickým systémem čísel. Zasvěcení Židé (falešní Židé) se dodnes zabývají okultním (tajným) systémem šifrování a podle kabalistické numerologie (magie čísel), vykonávají své rituály.

Zednářské stavby obsahují mnohá tajemství a poselství, která jsou zašifrována přímo do jejich architektury, rozměru staveb, geometrie, tvaru atd. Nejen Svobodní zednáři, ale i další okultní organizace mají Kabalu v základu, např. Templáři a Golden Dawn.

Kabala dnes
Kabala se provozovala v židovských kruzích až do dneška. Dnes jí ve velkém rozsahu používá Synagoga satanova (falešní Židé označující se hexagramem), která se maskuje za „Izrael“, „Boží vyvolené“.

S nástupem New Age (Nový svět, Nová doba) se o Kabalu začalo zajímat i mnoho lidí z nežidovské komunity, např. Madonna.

Kabalu praktikoval známý britský špión a okultista Aleister Crowley (1875-1947), který používal nauku Kabaly k tomu, aby mohl zabít člověka jediným pohledem. V Kabale se tomu říká „zlé oko“.

Madonna ve svých písních, videoklipech a vystoupeních otevřeně uctívá a propaguje satana a jeho démony…

Kabalu praktikoval i francouzský okultista Eliphas Lévi (1810-1875), který je autorem baphometa (bytost podobná démonu s hlavou kozla).
Lévi napsal knihu o magii s názvem Dogme et Rituel de la Haute Magie, kterou přeložil do angličtiny Arthur Edward Waite jako Transcendental Magic (Transcendentální magie).

Význam hexagramu
Hexagram (falešně také: Davidova hvězda, Šalamounova pečeť) rozhodně není symbol dobra, ale zla (satana). Pokud chceme zjistit skutečný skutečný význam hexagramu, musíme se podívat do hluboké minulosti. Hexagram je starobylý symbol, který se ve středověku používal při různých okultních rituálech (v čarodějnictví, kouzelnictví, magii, astrologii, alchymii…). A dodnes se tam používá! Jedná se tedy o satanský symbol. Hexagram je jeden z nejvýznamnějším symbolů satanismu. V 6 úsečkách, 6 vrcholech a 6 trojuhelnících, symbolizuje číslo 666!

Význam čísla 666
Číslo 666 symbolizuje satanovu vládu. Že má lidstvo číslo 666 často před očima? Ano. Stačí se podívat na vlajku Státu Izrael, která se „pyšní“ modrým hexagramem. Mimochodem, Izrael je také jméno člověka!

Kabala – židovský okultizmus

Kabala – židovský mysticizmus alebo okultizmus? - Christianitas

Toto je pravdivé a správne odhaleni-Plánovali Zelenského kandidatúru na prezidenta Ukrajiny 57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Arcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano
MILOSLAV
Ano nacionalismus je všude jsou to malé skupinky bláznů, ale na ukrajině je to velké hnutí, které i organizuje mládež jako to bylo v nacistickém německu.
Marieta Ria shares this
314
Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. Zelenský a jeho pozadie...
Martina Bohumila Lutherová
Co sním? Předávkovat!!!! 😱
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
79
Otakar Holzmann shares this
2877
Všichni normální lidi víme kdo Zelenskému dal scénář. Stačí se mu podívat do tváře, poznáte s kým máte čest. Je to Jidáš co zradil Ukrajinský lid. Říkám od samého začátku že ten komediant zneužívá situaci a lže až se mu od huby práší.
Obrana katolíckej Cirkvi
O miliardách Zelenského sa vedelo dávno ako aj o jeho machináciach ale o tom sa čušalo. Oligarchovia nikdy nevstupia do ringu, treba na nich ukázať a poukazať na ich praktiky a odsudit!
mariamilucka
Ešte nikdy neboli tak blízko Američania pri Rusku, hľadali až našli panákov cez ktorých realizujú svoj plán ako na Ukrajine tak aj na Slovensku
Otakar Holzmann
Skvělí video ale všichni normální lidi víme kdo Zelenskému dal scénář na jeho výkony. Stačí se mu podívat do tváře,poznáte s kým máte čest. Je to Jidáš co zradil Ukrajinský lid. Říkám od samého začátku že ten komediant zneužívá situaci a lže až se mu od huby práší.
Mária Janská
Breaking: Global Threat to Freedom Just Launched - Liberty Counsel Action
Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) práve spustila nové úsilie o digitalizáciu výsledkov vašich testov PCR, stavu vakcín a súkromných lekárskych informácií, aby ich bolo možné zdieľať „globálne“.
WHO presadzuje zdieľanie vašich údajov „na domáce a cezhraničné účely“, čo znamená, že možno ani nebudete musieť …
More
Breaking: Global Threat to Freedom Just Launched - Liberty Counsel Action

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) práve spustila nové úsilie o digitalizáciu výsledkov vašich testov PCR, stavu vakcín a súkromných lekárskych informácií, aby ich bolo možné zdieľať „globálne“.

WHO presadzuje zdieľanie vašich údajov „na domáce a cezhraničné účely“, čo znamená, že možno ani nebudete musieť cestovať, aby sa vaše súkromné zdravotné záznamy stali verejne známymi – na celom svete. Nižšie sa podelím o to, že je to ešte zlovestnejšie, ako to na prvý pohľad môže znieť.

India to už spustila prostredníctvom svojej národnej misie pre digitálne zdravie .

Tieto vlády sa neprestanú pokúšať zhromažďovať vaše súkromné zdravotné informácie (a používať ich proti vám), pokiaľ to nezastavíme. Požadujte, aby štátne a federálne vlády už teraz zablokovali testovacie pasy na COVID, očkovacie pasy a digitálnu kontrolu slobodných Američanov. — Mat


Liberty Counsel Action vás pred vyše dvoma rokmi varoval pred sledovaním, sledovaním a zdravotnými pasmi.

Ale aj tak považujem to, čo sa teraz deje, za absolútne šokujúce.

Podľa Bidena WHO presadzuje, aby boli vaše výsledky testov COVID „digitálne zdokumentované prostredníctvom elektronického certifikátu“. Toto nie je radikálny ideál, ale praktický plán, ktorý sa už zavádza, ktorý obsahuje podrobnosti ako „usmernenie a sprievodné technické špecifikácie v spolupráci s multidisciplinárnou skupinou partnerov a expertov“, ktoré platia z vašich daní. .

WHO „navrhla všetkým krajinám koncepciu digitálnej dokumentácie certifikátov COVID-19 (DDCC), mechanizmu, prostredníctvom ktorého sa správa o teste, ktorá dokumentuje výsledok diagnostického testu SARS-CoV-2 osoby, môže použiť na vytvorenie certifikátu ako dôkazu. že výsledok diagnostického testu SARS-CoV-2.“

Toto digitálne lekárske osvedčenie obsahuje nasledujúce údaje: „kto bol testovaný, typ vykonaného testu, dátum a čas odberu vzorky, výsledok testu a ďalšie údaje v základnom súbore údajov “.

Zachytil si tú poslednú vetu? V preklade im to dáva dokorán otvorené dvere na zhromažďovanie akýchkoľvek ďalších informácií o vás, ktoré môžu odôvodniť, že súvisia... ako napríklad stav vašej vakcíny, či ste alebo nie, ak sa zúčastňujete „rizikového“ správania, ako je návšteva kostola, kde mohli dostať COVID atď. Tento zber údajov o vás je obmedzený iba ich vlastnou predstavivosťou !

Proti týmto digitálnym „povereniam“ musíme hneď zatlačiť. Ak to teraz nezastavíme, čoskoro zistíme, že náš národ kráča po ceste Austrálie, kde sú slobodní občania zavretí, alebo Kanady, kde je sloboda prejavu brutálne zakázaná. Nechajte svoj hlas počuť skôr, než bude príliš neskoro, odoslaním naliehavých faxov štátnym a národným lídrom, ktorí proti tomu bojujú.

WHO teraz presadzuje, aby mohla „usmerniť krajiny a technológov, ako vyvinúť alebo prijať digitálne systémy na podporu overiteľného dôkazu výsledkov testov“.

Už 25 štátov a District of Columbia, vrátane červených štátov – Arizona, Mississippi, Južná Karolína, Oklahoma a Utah – pripravujú technológiu na účasť!

India uvádza online, že tento nový impulz „integroval digitálnu zdravotnú infraštruktúru krajiny. Premostí existujúcu priepasť medzi rôznymi zainteresovanými stranami ekosystému zdravotnej starostlivosti prostredníctvom digitálnych diaľnic.

Pamätáte si varovanie jedného hosťa CNN? „Máme veľmi úzky priestor na previazanie politiky opätovného otvorenia so stavom očkovania, pretože inak, ak sa všetko znovu otvorí, aká bude „mrkva“? Ako budeme motivovať ľudí, aby skutočne dostali vakcínu?

Nesmieme sa tak ľahko vzdať svojej slobody. Tlak na digitálny zdravotný pas je oveľa väčší ako COVID. Môžem potvrdiť, že na tejto agende sa pracovalo dávno pred COVIDom. Vyzvite svojich štátnych a federálnych lídrov, aby zastavili osvedčenia o COVID, očkovacie pasy a mandáty na zabíjanie slobody.

Toto „digitálne prihlasovanie“ alebo pas presadzuje naša VLASTNÁ vláda po celom svete. Cieľom je presadiť testovacie správy „na použitie oprávnenými zdravotníckymi pracovníkmi pri prebiehajúcej klinickej starostlivosti, včasnej detekcii a opatreniach na obmedzenie infekcie“, ako je sledovanie kontaktov a hlásenie prípadov.

Pamätáte si, keď som hovoril o verejnom pláne CDC vytvoriť „izolačné centrá“? Ak nebolo dosť miest, dokonca volali po prerobení kostolov na izolačné tábory!

Potom bola Austrália prichytená, ako násilne umiestňovala ľudí do svojich vlastných väzenských izolačných táborov... aj keď ľudia nemali pozitívny test na COVID.

Dokonca som si pozrel video, ktoré uniklo od jedného z austrálskych väzňov COVID, na ktorom väzni zavýjali ako opice, aby signalizovali príchod stráže. Ostatní väzni opakujú zavýjanie, keď táborový strážca niečo doručí do zadržiavacej cely o pár bungalovov nižšie. Toto mrazivé video pripomína príbehy tých, ktorí prežili holokaust, a ich pokusy komunikovať „vo vnútri drôtu“.

Celosvetové digitálne poverenia, ktoré presadila WHO, poskytnú globalistom VŠETKO, čo potrebujú, aby sa tieto väznice celosvetovo rozmnožili !

Som hlboko znepokojený VŠETKOU technológiou sledovania, ktorú presadzujú globalisti. Pokúšajú sa označiť a sledovať slobodných Američanov a všetkých na celom svete. Dokonca verejne priznávajú, že za účelom „včasnej detekcie a zabránenia nákaze“ je to nútená izolácia kohokoľvek, koho vláda alebo „odborníci“ na medicínu chcú oddeliť od populácie... ešte predtým, ako budú mať pozitívny test!

Súčasné úsilie WHO priamo ohrozuje vašu slobodu a slobodu každého človeka na celom svete. Niektorí ľudia volajú do našej kancelárie a vzlykajú. Pracujeme cez večer a cez víkendy, aby sme im pomohli. Vaša podpora prostredníctvom modlitieb a darov je to, čo nám umožňuje bojovať. Pripojte sa k nášmu grantu Challenge ešte dnes a pomôžte nám zastaviť túto nespravodlivosť.
Mária Janská
Bl. Karolovi odhalili v Plzni sochu - Christianitas
Bl. Karolovi odhalili v Plzni sochu

Na 100. výročie úmrtia blahoslaveného Karola I., posledného cisára rakúskeho, kráľa uhorského i českého, odhalili v Plzni tomuto panovníkovi sochu. Socha meria 2,4 metra, váži zhruba 1,3 tony a je z božanovského pieskovca, ktorý je považovaný za najkvalitnejší český pieskovec.
Sochu Karola I. sme chceli …More
Bl. Karolovi odhalili v Plzni sochu - Christianitas

Bl. Karolovi odhalili v Plzni sochu


Na 100. výročie úmrtia blahoslaveného Karola I., posledného cisára rakúskeho, kráľa uhorského i českého, odhalili v Plzni tomuto panovníkovi sochu. Socha meria 2,4 metra, váži zhruba 1,3 tony a je z božanovského pieskovca, ktorý je považovaný za najkvalitnejší český pieskovec.

Sochu Karola I. sme chceli poňať v čo najjednoduchších líniách,“ hovorí jej autorka, Jitka Stoklasová. „Pôvodne sme mali prichystaný model z hliny, ktorý ho predstavoval ako svätca. Potom sme sa so zadávateľmi dohodli, že bude znázornený ako panovník. Uvedomujeme si, že atribúty sú neoddeliteľnou súčasťou diela, ale najdôležitejší musí zostať portrét duše. Preto sme kládli dôraz na jednoduchosť, ale vznešenosť celkového prevedenia.

Najviac precíznosti si vyžiadala tvár blahoslaveného panovníka, do ktorej sa sochárka rozhodla vtlačiť smútok, no i vieru a nádej súčasne.

Snáď sa nám to podarilo. Takmer rok sme sa snažili o Karolovi I. zistiť čo najviac, takmer rok sme s Karolom I. žili. A to aj keď sme práve nerobili jeho sochu. V súvislosti s hľadaním informácií o osobnosti Karola I. je nám čím ďalej, tým jasnejšie, že je svätcom tejto modernej doby a že jeho odkaz je v súčasnosti pre našu spoločnosť ešte dôležitejší ako inokedy. A o to sme sa vlastne po celý čas tvorby snažili. Aby jeho odkaz mohol cez naše dielo k ľuďom ďalej hovoriť.

Odhalená socha sa nachádza pred poliklinikou vo štvrti známej ako Doubravka. Na jej tvorbe spolupracovala skupina Privamed, ktorá je vlastníkom siete polikliník s monarchistickou politickou stranou Koruna česká. Karol I. stojí, paradoxne, na Masarykovej triede.

Je to tak trochu provokácia,“ potvrdil Tomáš Mach, riaditeľ polikliniky spoločnosti Privamed, pred ktorou stojí viac ako dvojmetrová realistická pieskovcová socha postavená za peniaze spomínanej firmy.

Chceme, aby sa ľudia nad históriou trochu zamysleli a vnímali ju aj inak, než ich to učili súdružky učiteľky,“ vyhlásil Mach, podľa ktorého mocnárstvo predstavovalo model multikultúrneho súštátia, s ktorého rozpadom sa otvorila cesta k dvom diktatúram.

Karol I. sa zaslúžil po nástupe na trón v roku 1916 o zachovanie sociálneho zmieru aj o rozvoj spoločnosti, okrem iného tým, že založil v roku 1917 prvé ministerstvo zdravotníctva,“ podotkol Mach. Český portál novinky.cz o poslednom panovníkovi ďalej uvádza, že je vnímaný oveľa pozitívnejšie, ako jeho predchodca František Jozef I. a že jeho mierové snahy boli napokon jedným z dôvodov, prečo bol v roku 2004 rímskokatolíckou Cirkvou blahorečený. Na odhalení sochy sa zúčastnil aj starosta mestskej štvrti Doubravka, Tomáš Soukup (zo strany ANO). I on pre lokálne médiá vyjadril zaujímavý názor:

Karol I. ako posledný „císařpán“ môže byť vnímaný negatívne, ale je to dávna história a ja s tým problém nemám… A ak to vyvolá diskusiu na verejnosti, tak je to jedine dobre. Ja osobne by som asi vybral niekoho iného, ale z historického hľadiska je to pozitívna postava, veď sa pokúšal aktívne zastaviť prvú svetovú vojnu.

Socha Karola I. je už druhým podobným dielom na území Česka zobrazujúcim panovníka z rodu Habsburgovcov. V roku 2016 – taktiež na 100. výročie úmrtia – bola nečakane odhalená bronzová busta Františkovi Jozefovi I. v dedinke Pohleď na Havlíčkobrodsku. „Naším cieľom je nastoliť serióznu debatu o obnove českého kráľovstva. Český štát bol od počiatku monarchiou, republikánska myšlienka nie je česká, vznikla v zahraničí s pomocou vtedajšej českej opozície v exile,“ vyjadril sa pri slávnostnom odhalení starosta Jindřich Holub.

Blahoslavený Karol by si podobnú pamiatku zaslúžil aj na Slovensku. Azda je na čase začať o tom serióznu debatu. Veď ako povedala sochárka Jitka Stoklasová: „Je to svätec pre modernú dobu“ a zvlášť mladej generácii by mohol ponúknuť alternatívu voči technokratickej pseudoilúzii, ktorá našu mládež ničí.

MG
Martina Bohumila Lutherová
nestraš