Dusza świętej pamięci Karola Wojtyły żebrze o każdą kroplę naszej modlitwy

Jan Paweł II zablokował mnie i abortował moje wpisy. Warto poznać fakty i to co napisałem.
wacula25wp.pl
Nie ustają ataki na św. Jana Pawła II! W stacji TVN24 opublikowano reportaż pt. „Franciszkańska 3”, którego autorzy przekonują, że Karol Wojtyła, zanim jeszcze został papieżem, wiedział o pedofilii w Kościele. Część polityków i komentatorów natychmiast ruszyła do ataku i próbuje odrzeć Jana Pawła II ze świętości. Ale nie wszyscy zgadzają się z taką narracją! W sieci gloria tv pojawiło się …More
Nie ustają ataki na św. Jana Pawła II! W stacji TVN24 opublikowano reportaż pt. „Franciszkańska 3”, którego autorzy przekonują, że Karol Wojtyła, zanim jeszcze został papieżem, wiedział o pedofilii w Kościele. Część polityków i komentatorów natychmiast ruszyła do ataku i próbuje odrzeć Jana Pawła II ze świętości. Ale nie wszyscy zgadzają się z taką narracją! W sieci gloria tv pojawiło się wiele głosów broniących polskiego świętego. Tak więc Myśląc po żydowsku na tym portalu pod medium-baran katolicki-OJ oj Mój drogi wybiegłeś za daleko to nie jest droga do świętości .A co miał odmówić? bycia papieżem aby wybrano ŻYDA i wtedy byłaby zgoda
baran katolicki
wacula25wp.pl Panuje dzisiaj wszech obecnie judeochrześcijański paradygmat, który mówi, że wszystko co jest/istniej/ jest święte Świętością Pana Boga i grzeszne grzesznością człowieka. Karol Wojtyła na tej fali płynął całe swoje ziemskie życie. Dokąd dopłyną nie trudno odgadnąć. Nie czepiam się tego co święte w Korolu Wojtyle lecz brzydzę się każdym jego grzechem. Czy potrafisz to zrozumieć? …More
wacula25wp.pl Panuje dzisiaj wszech obecnie judeochrześcijański paradygmat, który mówi, że wszystko co jest/istniej/ jest święte Świętością Pana Boga i grzeszne grzesznością człowieka. Karol Wojtyła na tej fali płynął całe swoje ziemskie życie. Dokąd dopłyną nie trudno odgadnąć. Nie czepiam się tego co święte w Korolu Wojtyle lecz brzydzę się każdym jego grzechem. Czy potrafisz to zrozumieć? 26 lat pontyfikatu i jakie owoce dzisiaj mamy?
Izabela Sylwia - IS 2201
@wacula25wp.pl nie ma żadnych ataków na JP II, piszemy tu samą prawdę, przecież nie nazwiemy tutaj zła dobrem i nie będziemy trwać w opinii świętości, dlatego tylko, że to jest Jan Paweł II.
wacula25wp.pl
SĄ DOWODY CUDU Jan Paweł II co TY na toooooo
wacula25wp.pl
baran katolicki--POWIEDZ -A co tobie do tego gdy Bóg powołuje grzesznika do nieba
baran katolicki
wacula25wp.pl Cud od cudactwa trudno odróżnić. Proszę pamiętać, że i szatan potrafi cudaczyć w naszym życiu. Co do grzesznika wziętego do Nieba razem z jego grzechami jestem bardzo ostrożny a nawet negatywnie nastawiony do takiej praktyki. Tutaj nie chodzi o winę Karola Wojtyły, która wraz z łaską uświęcającą jest mu na wieki podarowana. Chodzi o nieodpokutowaną karę doczesną za swoje grzechy. …More
wacula25wp.pl Cud od cudactwa trudno odróżnić. Proszę pamiętać, że i szatan potrafi cudaczyć w naszym życiu. Co do grzesznika wziętego do Nieba razem z jego grzechami jestem bardzo ostrożny a nawet negatywnie nastawiony do takiej praktyki. Tutaj nie chodzi o winę Karola Wojtyły, która wraz z łaską uświęcającą jest mu na wieki podarowana. Chodzi o nieodpokutowaną karę doczesną za swoje grzechy. Czyściec dla Katolika jest tutaj niezbędny i bardzo pożyteczny. Dusza czyścowa sama już nie może czynić zaległej pokuty dlatego potrzebuje nas abyśmy za nią zanosili nasze modlitwy, spełniali dobre uczynki w intencji duszy czyśćcowej oraz pokutowali nie tylko za swoje lecz również za nieodpokutowane grzechy tych, którzy są teraz w czyśćcu.
wacula25wp.pl
baran katolicki-Piszesz -[Cud od cudactwa trudno odróżnić. Proszę pamiętać, że i szatan potrafi cudaczyć w naszym życiu. ]==Demon może czynić tylko sztuczki diabelskie nigdy cudu nie uczynił .Piszesz dalej -[ Chodzi o nieodpokutowaną karę doczesną za swoje grzechy. Czyściec]==Każdy święty ma odpokutowanie grzechy NATYCHMIAST gdy BÓG UKAZUJE CUD świętego.
baran katolicki
wacula25wp.pl Jak myślisz jaki jest największy cud Pana Boga, który w swoim życiu widziałeś?
wacula25wp.pl
baran katolicki--Rozmawiałem z Świętym w czasie mszy św
baran katolicki
wacula25wp.pl No to podziel się z nami twoją rozmową w czasie Mszy Świętej ze Świętym. Co ci powiedział? Co z tego zrozumiałeś?
wacula25wp.pl
baran katolicki--[ No to podziel się z nami ]==Hmm - dobre pytanie ?--mojej mamie opowiadałem przez 2 godziny i aby nie zaschło mi w gardle popijałem herbatą i prosiłem aby mnie przerywała zapytaniami aż skończę .I to i tak wszystkiego nie dałem rady opowiedzieć .DLATEGO mnie śmieszą sekciarze na forum-glorii
baran katolicki
wacula25wp.pl Co myślisz o Przeistoczeniu? Przecież to jedyny cud, który codziennie mamy przed własnym nosem a jednak nie zdajemy sobie z tego sprawy. Spowszedniał nam i dlatego mało kto docenia Jego Boską Obecność.
wacula25wp.pl
baran katolicki--Piszesz -[ ? Przecież to jedyny cud, który codziennie mamy przed własnym nosem ]==A jest to jedyny cud, który właśnie w komunii św. NAJCENNIEJSZY dla naszych bliskich i nie tylko który jest za darmo od nas a jak że cenny-- Prof. Marinelli porusza również temat Czyśćca:
<< Ojciec Michał zapytał ją później na ten temat. Natuzza odpowiedziała, iż rzeczywiście cierpienia czyśćcowe …More
baran katolicki--Piszesz -[ ? Przecież to jedyny cud, który codziennie mamy przed własnym nosem ]==A jest to jedyny cud, który właśnie w komunii św. NAJCENNIEJSZY dla naszych bliskich i nie tylko który jest za darmo od nas a jak że cenny-- Prof. Marinelli porusza również temat Czyśćca:

<< Ojciec Michał zapytał ją później na ten temat. Natuzza odpowiedziała, iż rzeczywiście cierpienia czyśćcowe mogą być bardzo bolesne, do tego stopnia, że mówi się o „ogniu czyśćcowym”, gdy chce się wyrazić natężenie tego cierpienia. Dusze czyśćcowe mogą otrzymać pomoc od żyjących, ale nie od innych dusz zmarłych - nawet tych, które przebywają w Raju. Jedynym wyjątkiem jest tu Maryja Dziewica. Natuzza dodała, że podczas celebracji Mszy Świętej liczne dusze gromadzą się w kościołach, czekając, niczym żebracy, na modlitwę Twoją i kapłana w ich intencji
agnieszka nowicka
Teraz do kompletu żydki nam serwują beatyfikację rodziny Ulmów.
Pepcia28
Mnie zastanawia co się zmieniło w nauczaniu kościoła katolickiego, że nie ochrzczone i nie narodzone dziecko otrzymuje status świętego. Zawsze słyszałam, że takie dzieci trafiają do specjalnego miejsca nie nieba i nie piekła. A teraz????
baran katolicki
agnieszka nowicka Za niedługo wyświęcą nam w trybie natychmiastowym obecnego Franciszka. Proszę zważyć na to, że judeochrześcijańska/żydoprotestancka/ mentalność nie rozróżnia Sacrum od profanum. To co święte jest również grzeszne. Dla nich wszystko jest w Panu Bogu. Grzech również przynależy do Pana Boga. Dla nich największym grzesznikiem jest Syn Boży, który stając się człowiekiem staną po …More
agnieszka nowicka Za niedługo wyświęcą nam w trybie natychmiastowym obecnego Franciszka. Proszę zważyć na to, że judeochrześcijańska/żydoprotestancka/ mentalność nie rozróżnia Sacrum od profanum. To co święte jest również grzeszne. Dla nich wszystko jest w Panu Bogu. Grzech również przynależy do Pana Boga. Dla nich największym grzesznikiem jest Syn Boży, który stając się człowiekiem staną po przeciwnej stronie Boga Ojca.
agnieszka nowicka
Pełna zgoda
baran katolicki
Pepcia28
Święty i apostolski Kościół rzymskokatolicki nie ustanowił na ten temat dogmatu. Po prostu jeszcze nie rozeznał definitywnie jak wygląda wieczność dzieci nienarodzonych. Tutaj możemy swobodnie apologizować szukając wspólnie ostatecznej prawdy.More
Pepcia28

Święty i apostolski Kościół rzymskokatolicki nie ustanowił na ten temat dogmatu. Po prostu jeszcze nie rozeznał definitywnie jak wygląda wieczność dzieci nienarodzonych. Tutaj możemy swobodnie apologizować szukając wspólnie ostatecznej prawdy.
agnieszka nowicka
Ale, czy ta prawda jest na potrzebna?
Pepcia28
Z tego, co się orientuję, to kościół katolicki zawsze wspominał o Limbusie jako miejscu dla takich dusz bez chrztu. Nie chcę podważać nauki kościoła świętego, ale ten nagły zwrot w postrzeganiu nieochrzczonych trąci mi nieco "zwracaniem się ku baśniom"
baran katolicki
agnieszka nowicka Każdy realny oddech prawdą obiektywną daje człowiekowi szansę na powrót do normalnego/katolickiego/ życia. Proszę zauważyć ile mamy na sumieniu dzieci pomordowanych w łonach swoich matek i to w większości za przyzwoleniem samych rodzicielek. To są ogromne liczby. Być może tylko co trzecie poczęte dziecko rodzi się w doczesności. 2/3 poczętych ludzi nie ma szans na doczesne …More
agnieszka nowicka Każdy realny oddech prawdą obiektywną daje człowiekowi szansę na powrót do normalnego/katolickiego/ życia. Proszę zauważyć ile mamy na sumieniu dzieci pomordowanych w łonach swoich matek i to w większości za przyzwoleniem samych rodzicielek. To są ogromne liczby. Być może tylko co trzecie poczęte dziecko rodzi się w doczesności. 2/3 poczętych ludzi nie ma szans na doczesne zaistnienie. Pan Bóg stwarzając konkretnego człowieka zawsze ma plan na jego wieczność. Stwarza do wieczności. Może jest tak w Niebie jak mawiała Święta Tereska od Dzieciątka Jezus, że w Niebie każdy jest wypełniony szczęściem na miarę swojej duszy. Porównywała to do szklanki pełnej wody. Każda dusza jest pełna Bogiem na miarę swojej wielkości/pojemności/.
baran katolicki
Pepcia28 Czy jest święty i apostolski dogmat rzymskokatolicki o tz. limbusie ? Pytam bo nie znam.
Pepcia28
@ baran katolicki, nie znalazłam, faktycznie zdania były podzielone od zawsze. Dziękuję🤗
Izabela Sylwia - IS 2201
Naprawdę nie mogę pojąć, żeby tak wielbić Jana Pawła II (on na pewno tego nie pragnie, gdyż zdaje sobie teraz sprawę, że wiele jego czynów nie było godnych uwielbienia) i uparcie nie chcieć rozsądnie i świadomie podejść do sprawy jego pontyfikatu. Jestem pewna, że nazwanie prawdy prawdą w odniesieniu do niego sprawiłoby mu ogromną radość i ulgę.
Izabela Sylwia - IS 2201
Zastanawiam się, czy uż. Jan Paweł II to nie Elkam, bo pierwszy (Elkam) zniknął, a pojawił się drugi, ale chyba nie.
baran katolicki
Izabela Sylwia - IS 2201 Jakie to ma znaczenie w Internetowej rzeczywistości. Nick można tutaj zmienić tak samo jak mentalną płeć. Dzisiaj jesteś tym a juto tamtym. W neomarksizmie/neomodernizmie/ rzeczywistość nie jest realna/obiektywna/ lecz iluzyjna/subiektywna/.
Izabela Sylwia - IS 2201
MÓDLMY SIĘ ZA NIEGO, A NIE DO NIEGO.
baran katolicki
Izabela Sylwia - IS 2201 Dusza czyścowa. która już ogląda Oblicze Przenajświętszego Stwórcy potrafi każdą modlitwę w jej intencji odpowiednio wykorzystać i trafia ona do najbardziej potrzebującej/zapomnianej/ duszy czyśćcowej. Dlatego bracia i siostry z odwagą i podniesioną głową, z katolickim honorem módlmy się za grzeszność Karola Wojtyły, który obarczył się wielką odpowiedzialnością zasiadając …More
Izabela Sylwia - IS 2201 Dusza czyścowa. która już ogląda Oblicze Przenajświętszego Stwórcy potrafi każdą modlitwę w jej intencji odpowiednio wykorzystać i trafia ona do najbardziej potrzebującej/zapomnianej/ duszy czyśćcowej. Dlatego bracia i siostry z odwagą i podniesioną głową, z katolickim honorem módlmy się za grzeszność Karola Wojtyły, który obarczył się wielką odpowiedzialnością zasiadając na świętym i apostolskim Tronie Piotrowym i przez przeszło ćwierć wieku jechał jak żydoprotestancki "wariat" ku ciemności, nie pewności, ścigając się z tym światem. Pytanie tylko po co tak brawurowa jazda, i co to dało tobie i mnie?
B W
Wg. mnie nie ma nic złego w modlitwie za duszę Jana Pawła II. Jednym z problemów ludzi uznawanych przez ogół za świętych jest to, że nikt już się za ich dusze nie modli, bo po co się modlić za świętego. Pewien kapłan mówił, że najgorszą rzeczą, jaką kapłan może zrobić dla zmarłego, jest by ogłaszać zmarłego "świętym". Wtedy ludzie nie będą się modlić za taką duszę, chociaż najczęściej desperacko …More
Wg. mnie nie ma nic złego w modlitwie za duszę Jana Pawła II. Jednym z problemów ludzi uznawanych przez ogół za świętych jest to, że nikt już się za ich dusze nie modli, bo po co się modlić za świętego. Pewien kapłan mówił, że najgorszą rzeczą, jaką kapłan może zrobić dla zmarłego, jest by ogłaszać zmarłego "świętym". Wtedy ludzie nie będą się modlić za taką duszę, chociaż najczęściej desperacko potrzebuje ona ich pomocy.
Walczyć o prawdę
Oddawanie hołdu Janowi Pawłowi II jest zapewne niezbyt mu obecnie miłe, bowiem działał jako papież niezgodnie z dwutysięczną tradycją Kościoła, a prawdę o swych błędach niewątpliwie poznał w obliczu Stwórcy: a to ekumenizm, obecny w jego nauczaniu głoszonym do wyznawców innych religii. Nie głosząc innowiercom Chrystusowej nauki, ograniczał się jedynie do dobrych relacji z nimi. Czy to było …More
Oddawanie hołdu Janowi Pawłowi II jest zapewne niezbyt mu obecnie miłe, bowiem działał jako papież niezgodnie z dwutysięczną tradycją Kościoła, a prawdę o swych błędach niewątpliwie poznał w obliczu Stwórcy: a to ekumenizm, obecny w jego nauczaniu głoszonym do wyznawców innych religii. Nie głosząc innowiercom Chrystusowej nauki, ograniczał się jedynie do dobrych relacji z nimi. Czy to było więc chrześcijańską miłością, która nakazuje dbanie o zbawienie innych ludzi?
baran katolicki
Walczyć o prawdę Karol Wojtyła zafascynowany był tz. "judeochrześcijaństwem", i w tym kierunku jechał całe swoje życie. Gdzie zajechał? Moim zdaniem po swojej cielesnej śmierci? Moim zdaniem/obym się mylił/ katolicki Czyściec to odpowiedni przystanek na brawurowej drodze do Nieba dla takiego kierowcy jakim był umiłowany nasz brat w świętej i apostolskiej Wierze rzymskokatolickiej Karol Wojtyła.