Abp. Viganò: Otwórz szeroko drzwi Chrystusowi - i Jego Kościołów

Stawką jest nie tylko zdrowie publiczne, ale i zbawienie dusz, pisze abp Carlo Maria Viganò.

- To, czego jesteśmy świadkami w tych godzinach, jest dramatyczne - z pewnością w całych Włoszech, ale w tragicznie wzorowy sposób, w Rzymie, sercu katolicyzmu.
Scenariusz jest tym bardziej niepokojący, ponieważ w grę wchodzi nie tylko zdrowie publiczne, ale zbawienie dusz - i od pewnego czasu my, Pasterze, przestaliśmy rozpalać serca naszych wiernych pragnieniem wiecznego zbawienia. W ten sposób pozbawiliśmy ich tych nadprzyrodzonych darów, które pozwalają nam stawić czoła próbom tutaj, nawet napadom śmierci, siłą wiary i iskrą niewyczerpanej i niewzruszonej nadziei, która przychodzi do nas z pragnienia przeznaczenia chwały dla którego zostaliśmy stworzeni.
Wypowiedzi Konferencji Episkopatu Włoch, kardynała Wikariusza Rzymu, a także surrealistyczne i widmowe obrazy, które przyszły do nas z Watykanu, są wieloma wyrazami zaciemnienia wiary, która uderzyła w wyżyny Kościoła . "Ministrowie Swiatła" , jak lubiła ich nazywać św. Katarzyna ze Sieny, spowodowali zaćmienie i oddali trzodę chmurom gęstej ciemności (por. Ezechiela 34:12).
W odniesieniu do środków Konferencji Episkopatu Włoch (CEI): gdy te wydane przez państwo ograniczenia, tylko do obszarów zagrożonych, i do niektórych działań i o określonych porach dnia, CEI odwołał już ogół publicznych celebracji liturgicznych we wszystkich kościoły tego terytorium, przyczyniając się do podsycania strachu i paniki oraz pozbawiając wiernych niezbędnego komfortu sakramentów. Trudno nie myśleć, że taki środek został zasugerowany prezydentowi ISE przez tego, który, chroniony przez Leonine Walls, od siedmiu lat marzy o otwartym, surowym, szpitalnym kościele szpitalnym , który nie waha się objąć wszystkich i ubrudzić się .

Kardynał Bassetti, tak chętny, że wydaje się bardziej gorliwy niż król, wydaje się, że zapomniał o bardzo ważnej lekcji: że Kościół, aby służyć wspólnemu dobru i państwu, nigdy nie powinien rezygnować z bycia sobą, ani nie zawieść swojej misji głosić Chrystusa, naszego jedynego Pana i Zbawiciela. Musi wystrzegać się zaciemniania swoich boskich prerogatyw Mądrości i Prawdy i w żaden sposób nie rezygnować z Władzy, która do niej przychodzi od Władcy królów ziemi , Pana naszego Jezusa Chrystusa.
Wydarzenia kościelne tych czasów wyraźnie pokazały - jeśli nadal była taka potrzeba - tragiczne podporządkowanie Kościoła państwu, które dąży i robi wszystko, co w jego mocy, aby zniszczyć chrześcijańską tożsamość naszych Włoch poprzez zniewolenie ich ideologią, niemoralny, globalistyczny, maltuzjański, aborcyjny, migrujący program, który jest wrogiem człowieka i rodziny. Celem tego programu jest zniszczenie Kościoła, a już na pewno nie jest dobre dla naszego kraju.


Odwaga i mądrość żarliwych kapłanów i świeckich wiernych częściowo zaradziły brakowi autorytatywnego głosu i pocieszających gestów od Namiestnika Chrystusa i kapłanów.

Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi! Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi naszych kościołów, aby wierni mogli wejść, pokutować za swoje grzechy, uczestniczyć w Najświętszej Ofierze Mszy i czerpać ze skarbca łask płynących z przebitego Serca Chrystusa, naszego jedynego Odkupiciela kto może nas zbawić od grzechu i śmierci.
- Carlo Maria Viganò
Tłumaczenie Diane Montagna
źródło www.lifesitenews.com

gloria.tv
www.churchmilitant.com/…/abp-vigano-chas…

Takiej sytuacji nigdy nie było w Kościele, jest tak jak 2 tys. lat temu , gdy władza państwowa - Piłat i kościelna - Faryzeusze ; połączyły się razem żeby ukrzyżować Chrystusa. Ci co powinni chronić , nie robią tego...

Od ponad sześciu lat jesteśmy zatruwani przez fałszywe magisterium - Abp. Viganò
gloria.tv

Teraz Kościół jest martwy, pokryty przerzutami i zdewastowany. Lud Boży po omacku, niepiśmienny i pozbawiony Wiary, w ciemności chaosu i podziałów. W ciągu ostatnich dziesięcioleci wrogowie Boga stopniowo stworzyli spaloną ziemię - niszcząc trwającą dwa tysiące lat Tradycje. Z bezprecedensowym przyspieszeniem, dzięki wywrotowemu popędowi tego pontyfikatu, wspieranemu przez potężny aparat jezuicki, śmiertelny zamach stanu zostaje wydany Kościołowi.

Ci z nas, którzy nie dali się zwieść wrogom Kościoła wyniszczonym w Kościele, muszą się zjednoczyć i wspólnie zmierzyć się ze Złym, który od dawna jest pokone, ale wciąż jest w stanie wyrządzić krzywdę i spowodować wieczne zatracenie wielu dusze, ale których stopa Najświętsza Dziewicy, ostatecznie zmiażdży.

...


www.tldm.org

Wiadomości z ostatnich dni - 14 marca 2020 r
PILNE: Prześlij link do tej strony do swojego duchowieństwa, rodziny, przyjaciół i krewnych.
Arcybiskup Viganò: „Nie zgadzam się” z zamykaniem Kościołów z powodu koronawirusa ...

CHLEB ŻYCIA
„Zostawiłem wam chleb życia; oddałem się wam. Zawsze Jestem wśród was w tabernakulach waszego świata. Nikt nie wejdzie do królestwa, jeśli nie je chleba życia”.
- Jezus, 26 maja 1976 r

WIELKIE POTRZEBY
„W nadchodzących dniach potrzebna będzie wielka odwaga. Musicie się dużo modlić, a Ojciec udzieli wam pomocy przy następnym zagrożeniu. Rozpowszechniajcie przesłanie, Moje dziecko, z wielkim pośpiechem.
„Czy nie ostrzegałem was, że agenci ciemności będą próbowali powstrzymać prawdę? Nie bójcie się, Moje dziecko. To nie jest człowiek, którego powinniście się bać. Człowiek zgubił drogę; jest w głębokiej ciemności. Ciemność weszła serca wielu. Wielu w Domu Mojego Syna poszło teraz drogą w ciemność. Módlcie się za nich, Moje dziecko. Nie raźcie ich w żaden sposób, ale módlcie się, aby otrzymali światło ”.
- Matka Boża, 1 listopada 1973 r
Powyższe orędzia od Naszego Pana i Matki Bożej zostały przekazane Veronice Lueken w Bayside w Nowym Jorku.

LifeSiteNews.com opublikowany 12 marca 2020 r .:
autorzy: Paul Smeaton i Pete Baklinski
Arcybiskup Carlo Maria Viganò powiedział, że nie zgadza się z kościołem we Włoszech, który odpowiedział na koronawirusa, zamykając wszystkie publiczne msze.
Poproszony przez LifeSiteNews o wypowiedzenie się na temat koronawirusa i odpowiedzi kościoła europejskiego - która głównie polegała na zatrzymaniu Mszy publicznych, zakazie komunii na języku, a nawet zamknięciu łaźni w Lourdes - odpowiedział abp Viganò: „Zupełnie się nie zgadzam z środki podjęte przez Kościół we Włoszech. ”

Arcybiskup znany jest z opublikowania w 2018 r. Raportu oskarżającego „papieża” F. o ignorowanie wcześniejszych ograniczeń papieża Benedykta XVI wobec ówczesnego kardynała Theodore'a McCarricka z powodu żerowania McCarricka na seminarzystach. Viganò powiedział wtedy, że F. powinien zrezygnować.
Viganò powiedział LifeSiteNews, że „całkowicie zgadza się” z tym, co włoscy autorzy Antonio Socci, Aldo Maria Valli i bloger piszący pod pseudonimem „Cesare Baronio” „napisali na ten temat” koronawirusa i wiary katolickiej.
Watykanista Antonio Socci ostro skrytykował „papieża” F. za wprowadzanie w swym pontyfikacie wysoko brzmiących haseł, które w obliczu prawdziwego kryzysu były niczym.
„Pontyfikat ten rozpoczął się od hasła„ kościół odchodzący ”, a teraz „papież” i kardynałowie dosłownie zabarykadowali się w Watykanie (nawet Angelus był transmitowany na żywo) z powodu koronawirusa. [...] Nie ma już mostów, tylko ściany, bardzo wysokie i nieprzejezdne, za którymi chowają się papież, kardynałowie i prałaci ”- napisał w artykule z 9 marca.

Socci powiedział, że wirus ujawnił „wielką hipokryzję„ postępowego Kościoła ”w tym, że podczas gdy „papież” F. powiedział, że„ pasterz musi poczuć zapach owiec ”, on i inni pasterze zaszyli się i postanowili zostać „Z dala od owiec i ich oddechu”.
„Drugim hasłem z Berg... było„ kościół jest szpitalem polowym ”. A tutaj, gdy tylko wybuchła epidemia, ślady tego szpitala polowego są całkowicie zatracone ”- napisał.
Socci powiedział, że sytuacja jest „całkowicie zagmatwana dla katolików, którzy czują się tak, jakby zostali opuszczeni przez tych, którzy powinni być ich duchownymi”.

Socci powiedział także w innym fragmencie, że zamknięcie wszystkich publicznych Mszy Św. „uczy, że w nieszczęściu lepiej porzucić Boga ,„ ponieważ z Niego ma pożytku ”.
Włoski dziennikarz Aldo Maria Valli używa swojego bloga do publikowania zachęcających artykułów, które pomagają katolikom poradzić sobie z kryzysem ze szczególnie duchowej perspektywy. Opowiedział o włoskim księdzu, któremu, nie mogąc publicznie odprawiać Mszy Świętej, postanowił przetwarzać ulice z posągiem Maryi na tyłach ciężarówki z otwartą plandeką, wygłaszając kazania z mikrofonem i błogosławiony wodą święconą. Opublikował także blog amerykańskiego mariologa profesora Marka Miravalle'a na temat tego, jak Maryja może pomóc chrześcijanom pokonać koronawirusa.

W blogu zatytułowanym „ Medytacja nad obecnym nieszczęściem ” bloger piszący pod pseudonimem „Cesare Baronio” ubolewa nad decyzją włoskich biskupów o odwołaniu wszystkich mszy we Włoszech.
„Komunikat prasowy Konferencji Episkopatu Włoch z okazji epidemii Covid-19 potwierdza smutną rzeczywistość klasztoru heretyków i apostatów, który w obliczu zarazy zamyka kościoły i zabrania Mszy, niepokojąc nawet najbardziej letnich wiernych ”- zapewnia blogerka.
„I robi to z tym zimnym aseptycznym językiem, który zdradza przekonanie, że są oni wynagrodzonymi urzędnikami, biurokratami w służbie władzy cywilnej”.

Arcybiskup Viganò niedawno dodał swoje imię do petycji wzywającej do ponownego otwarcia cudownych basenów w sanktuarium w Lourdes we Francji, po zamknięciu basenów 1 marca w odpowiedzi na wybuch koronawirusa.
Niezliczone uzdrowienia związane z wodami w Lourdes zostały objawione Świętej Bernadecie w lutym 1858 r. Przez Matkę Boską, a Kościół oficjalnie ogłosił siedemdziesiąt za nadprzyrodzone .
Składający petycję twierdzą, że decyzja o zamknięciu wszystkich basenów zaniepokoiła i zasmuciła wiernych katolickich na całym świecie, i wzywają biskupa Antoine'a Hérouarda, delegata apostolskiego do Sanktuarium w Lourdes i Abp. Olivier Ribadeau Dumas, rektor sanktuarium Matki Bożej z Lourdes, aby natychmiast ponownie otworzyli baseny, aby pielgrzymi mogli wrócić.
„W ciągu 160 lat niepoliczalna liczba wiernych, dotkniętych najróżniejszymi chorobami, zanurzyła się w tych zbiorach bez jakiejkolwiek infekcji”, stwierdza petycja.

„Gdy w Europie szerzy się epidemia, jeśli istnieje miejsce, do którego ludzie powinni się uciekać, aby nie zarażać się, ale aby otrzymać korzyści dla duszy i ciała, jest to właśnie sanktuarium w Lourdes. Ktokolwiek w Lourdes kąpie się w tym samym basenie co pacjent z koronawirusem, na pewno nie zostanie zarażony, ponieważ sadzawki w Lourdes nie są miejscami grzechu, lecz miejscami wiary, a wiara nie jest lekarstwem, które pozwala na cuda ”.
Przesłanie petycji jest zgodne z działaniami wielu przywódców kościelnych, takich jak biskup USA Joseph Strickland, który wezwał do procesji eucharystycznych w celu walki z koronawirusem oraz polscy biskupi, którzy wezwali do większej liczby Mszy w odpowiedzi na koronawirusa, mówiąc: że zamykanie kościołów byłoby „niewyobrażalne”.( jednak ograniczyli , przez ilość wiernych - dopow.)

Jednak inne diecezje katolickie pouczają wiernych, aby przyjęli Komunię w ręku , a inni odwołują wszystkie Msze publiczne lub zwalniają świeckich z obowiązku niedzielnego .
Katolicki historyk, profesor Roberto de Mattei, powiedział Church Militant, że cudowne wody w Lourdes z większym prawdopodobieństwem pomogą, niż skrzywdzą pacjentów z koronawirusem.
„Gdybym znał pacjenta z koronawirusem, radziłbym mu udać się do Lourdes” - powiedział profesor de Mattei. „A gdybym był w Lourdes i miał obok mnie pacjenta z koronawirusem, byłbym pewien, że nie złapałbym infekcji. Lourdes chroni bardziej niż jakakolwiek maska lub środek dezynfekujący. Zamknięcie basenów leczniczych Lourdes oznacza rezygnację z wiary w cudowny charakter Lourdes. ”
Czytelnicy, którzy chcą podpisać petycję, mogą ją znaleźć tutaj: Keep Lourdes Open .

ZBYT MAŁA ŚWIĘTOŚĆ
„Ostrzegałem was, abyście chronili swoje domy i wasze dzieci przed siłami zła, które teraz rzuciły cień na ludzkość i świat. Istnieją doktryny demonów promowane przez ludzi, którzy świadomie lub nieświadomie stali się narzędziami szatana. najsmutniejszą wiedzą, jaką otrzymałem, jest to, że Mój Syn jest zniesławiany nawet przez Jego własnych, Jego własnych nauczycieli, tych, którzy oddali się światu i pozwolili, by Nasze owce zbłądziły.
„Prosiłem was wszystkich, abyście nie porzucili Kościoła Mojego Syna, ale pozostali: dawajcie przykład modlitwy i świętości. W Kościele Mojego Syna i innych wyznaniach na ziemi jest teraz za mało świętości.
„Ci, którzy mają niewielką wiedzę o Księdze życia i miłości, Biblii, łatwo padną ofiarą fałszywych świadków, którzy chodzą teraz po świecie, oszukując nawet niektórych wybranych. Musisz czytać Biblię, aby się nie zwieść słowem pisanym. Biblii nie można traktować jako przekroju ani kawałka po kawałku, ale musicie znać całość, ponieważ szatan zatruł wiele umysłów. I również szatan może objaśniać Pisma ”.
- Our Lady, 26 maja 1979 r
ZAPISANO
„Wiele dusz, które w przeciwnym razie wpadłyby do piekła i wiecznego potępienia, zostało ocalonych z powodu tysięcy modlitw, które wzniosły się do Nieba o ich zbawienie. Tylko moje dzieci, w czasie waszej wielkiej nagrody w Niebie zrozumiecie w pełni, jak wielka była twoja misja na ziemi ”.
- Jezus, 6 października 1976 r

„Pamiętaj tylko, Moje dzieci, wzywajcie Michała Archanioła, których człowiek postanowił odrzucić na bok. Tak, tego strażnika, którego będziecie potrzebować. Umieściliśmy ich po waszych stronach; wzywajcie ich. Wszyscy czekamy i patrzymy Nikt nie zginie, jeśli woła ich, Naszych wojowników ”. - Matka Boża, 30 maja 1971 r
www.tldm.org/news45/archbishop-viga…
(tłum automatyczny)
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
1K
„Wiele dusz, które w przeciwnym razie wpadłyby do piekła i wiecznego potępienia, zostało ocalonych z powodu tysięcy modlitw, które wzniosły się do Nieba o ich zbawienie.''
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi!
Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi naszych kościołów, aby wierni mogli wejść, pokutować za swoje grzechy, uczestniczyć w Najświętszej Ofierze Mszy i czerpać ze skarbca łask płynących z przebitego Serca Chrystusa, naszego jedynego Odkupiciela kto może nas zbawić od grzechu i śmierci.More
Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi!

Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi naszych kościołów, aby wierni mogli wejść, pokutować za swoje grzechy, uczestniczyć w Najświętszej Ofierze Mszy i czerpać ze skarbca łask płynących z przebitego Serca Chrystusa, naszego jedynego Odkupiciela kto może nas zbawić od grzechu i śmierci.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+
Watykanista Antonio Socci ostro
skrytykował „papieża” F. za wprowadzanie w swym pontyfikacie wysoko brzmiących haseł, które w obliczu prawdziwego kryzysu były niczym.
„Pontyfikat ten rozpoczął się od hasła„ kościół odchodzący ”, a teraz „papież” i kardynałowie dosłownie zabarykadowali się w Watykanie (nawet Angelus był transmitowany na żywo) z powodu koronawirusa. [...] Nie ma już mostów …More
+
+
+

Watykanista Antonio Socci ostro
skrytykował „papieża” F. za wprowadzanie w swym pontyfikacie wysoko brzmiących haseł, które w obliczu prawdziwego kryzysu były niczym.

„Pontyfikat ten rozpoczął się od hasła„ kościół odchodzący ”, a teraz „papież” i kardynałowie dosłownie zabarykadowali się w Watykanie (nawet Angelus był transmitowany na żywo) z powodu koronawirusa. [...] Nie ma już mostów, tylko ściany, bardzo wysokie i nieprzejezdne, za którymi chowają się papież, kardynałowie i prałaci ”- napisał w artykule z 9 marca.

Socci powiedział, że
wirus ujawnił „wielką hipokryzję„ postępowego Kościoła ”w tym, że podczas gdy „papież” F. powiedział, że„ pasterz musi poczuć zapach owiec ”, on i inni pasterze zaszyli się i postanowili zostać „Z dala od owiec i ich oddechu”.

„Drugim hasłem z Berg... było„ kościół jest szpitalem polowym ”. A tutaj,
gdy tylko wybuchła epidemia, ślady tego szpitala polowego są całkowicie zatracone ”- napisał.
Socci powiedział, że sytuacja jest „całkowicie zagmatwana dla katolików, którzy czują się tak, jakby
zostali opuszczeni przez tych, którzy powinni być ich duchownymi”.

Socci powiedział także w innym fragmencie, że zamknięcie wszystkich publicznych Mszy Św. „uczy, że w nieszczęściu lepiej porzucić Boga ,„ ponieważ z Niego ma pożytku ”.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+

Pasterze, przestaliśmy rozpalać serca naszych wiernych pragnieniem wiecznego zbawienia.
W ten sposób pozbawiliśmy ich tych nadprzyrodzonych darów, które pozwalają nam stawić czoła próbom tutaj, nawet napadom śmierci, siłą wiary i iskrą niewyczerpanej i niewzruszonej nadziei, która przychodzi do nas z pragnienia przeznaczenia chwały dla którego zostaliśmy stworzeni.More
+
+
+


Pasterze, przestaliśmy rozpalać serca naszych wiernych pragnieniem wiecznego zbawienia.

W ten sposób pozbawiliśmy ich tych nadprzyrodzonych darów, które pozwalają nam stawić czoła próbom tutaj, nawet napadom śmierci, siłą wiary i iskrą niewyczerpanej i niewzruszonej nadziei, która przychodzi do nas z pragnienia przeznaczenia chwały dla którego zostaliśmy stworzeni.
Weronika-S.
Pisma się spełniają wg. Ks. Daniela, ustaje Najświętsza Ofiara, a efektem ohyda i pustka.
Weronika-S.
Módlmy się za kapłanów wiernych Chrystusowi, także tych z Włoch.
Anieobecny
Módlmy się również, o ile nie gorliwiej, za tych co wiernymi Chrystusowi nie są...
Oni potrzebują modlitw naszych...
Edward7 and one more user link to this post
Edward7
restkerk.net/…/verbod-publieke…
Publiczny zakaz odprawiania Mszy Św. we Włoszech naruszony przez dzielnych kapłanów
Proboszcz z Castello d’Agogna został zgłoszony na policję za to, że nie zamknął drzwi kościoła podczas celebracji Mszy. Inny ksiądz zrobił to samo, pozwalając ludziom wejść, ale policja interweniowała. W Rzymie rektor Frans Xaver Brandmayr z kościoła Santa Maria dell’Anima …More
restkerk.net/…/verbod-publieke…
Publiczny zakaz odprawiania Mszy Św. we Włoszech naruszony przez dzielnych kapłanów
Proboszcz z Castello d’Agogna został zgłoszony na policję za to, że nie zamknął drzwi kościoła podczas celebracji Mszy. Inny ksiądz zrobił to samo, pozwalając ludziom wejść, ale policja interweniowała. W Rzymie rektor Frans Xaver Brandmayr z kościoła Santa Maria dell’Anima zamiata swoje stopy przy zakazie: odmawia „prywatne” msze, ale wszyscy są mile widziani, głosząc i odprawiając Komunię Świętą.

O. Alberto Antonioli z Trevenzuolo (diecezja Werony) odprawił Mszę Świętą z otwartymi drzwiami kościoła w ostatnią niedzielę. Dlatego niektórzy wierzący weszli. Policja to zauważyła i sporządziła raport policyjny. Kapłan przeprosił (niestety).

W Bedizzole (diecezja Brescia) lokalny burmistrz włamał się do kościoła na krótko przed Mszą św., Aby upewnić się, że nie ma żadnych wierzących. Podczas mszy przed kościołem stanęło dwóch policjantów. Po mszy kapłan ponownie otworzył drzwi. Oficerowie natychmiast weszli do kościoła, aby upewnić się, że nikogo nie ma. Następnie kapłan powiedział do oficerów: „W barze po drugiej stronie ulicy bawili się do trzeciej w nocy, ale nie zamierzaliście ich sprawdzić, prawda?

Wtedy w Rzymie ogłoszono, że niemiecki Kościół Narodowy Santa Maria dell’Anima będzie odprawiał wszystkie Msze „prywatnie”. Jednak Rektor, wielebny Franz Xaver Brandmayr, wyjaśnił Watykańskim Wiadomościom, że wierni nie są wykluczeni z tych Mszy. Będzie odprawiał na głos swoje „prywatne Msze”, będzie głosił i udzielał Komunii. Zniesienie publicznych Mszy idzie za daleko dla niego. „Teraz musimy otworzyć kościoły. Musimy wpuszczać ludzi i zapraszać ich do modlitwy i pokuty. ” Dlatego dodał: „Jeśli chcesz zamknąć nasz kościół, będziesz musiał użyć siły fizycznej, aby mnie zmusić”.
Włoscy biskupi zamykają teraz także kościoły

Wczoraj konferencja biskupów włoskich postanowiła całkowicie zamknąć wszystkie kościoły do 3 kwietnia. Msze publiczne były wcześniej zakazane, ale ludzie nadal mogli się modlić w kościele. Teraz nie jest to już możliwe. To się nigdy nie zdarzyło w całej historii Kościoła katolickiego!

Teraz maski spadają i staje się jasne, kto nadal wierzy, a kto nie.
z - dzieckonmp.wordpress.com/…/nad-watykanem-u…
Weronika-S.
@Edward7 To co opisałeś nawiązuje wg, mnie do słów z Księgi Daniela, która mówi o ucisku, jakiego nie było od początku świata, a to ucisk religijny.
JEZUSMOIMPANEM
Świadectwo naszego Wojownika Maryi🙏😇👼🕊️
JEZUSMOIMPANEM
Szczęść Boże wszystkim😉chcialbym opowiedzieć troche o minionych 2 latach mego życia o przepięknym świadectwie nawrucenia, trochę pisania jest więc rozłożę to na kilka rozdziałów.
Więc wszystko zaczęło się 1stycznia2019. Zostawiłem Dzieci w świetlicy szkolnej i pojechałem do pracy, pracowałem na budowie. Dzień jak codzień etapy zazwyczaj wyglądają tak samo, pamiętam że było bardzo gorąco i o …More
Szczęść Boże wszystkim😉chcialbym opowiedzieć troche o minionych 2 latach mego życia o przepięknym świadectwie nawrucenia, trochę pisania jest więc rozłożę to na kilka rozdziałów.
Więc wszystko zaczęło się 1stycznia2019. Zostawiłem Dzieci w świetlicy szkolnej i pojechałem do pracy, pracowałem na budowie. Dzień jak codzień etapy zazwyczaj wyglądają tak samo, pamiętam że było bardzo gorąco i o 15h zrobiłem z kolegą mała przerwę by napić się wody temperatura przekraczała grubo ponad 40stopni i wróciliśmy dalej do pracy wszedłem na rusztowanie i ciemno zrobiło mi się zrobilo w oczach czułem że spadam ale wszystko miałem jakby sparaliżowane. Czułem jak spadam i próbowałem upaść na nogi lecz wystający pręt metalowy żebrowany który z nieznanych mi powodów znalazł się tam przebił mnie 😰jak spadałem nadzialem się wprost na niego.... Myślałem że umieram , po cichu pytałem Boga czy to już koniec?strasznie cierpiałem takiego szoku nigdy wcześniej nie doswiadczylem😢 później przyjechała karetka zabrali mnie do szpitala, operacja pamiętam że przetransportowali mnie z tym prętem. Strasznie bolało nawet morfina nie pomagała. W trakcie operacji gdy byłem uśpiony poczułem silne szarpnięcie było to wyrwanie tego metalu z mego ciała obudziłem się na chwilę a potem jak było już po wszystkim ,wszyscy mówili mi że miałem dużo szczęścia ten drut przebił mi biodro brzuch i prawie wyszedł pod prawym żebrem.... coś strasznego! Następnie po operacji odwiezione mnie do pokoju taki nasz ojom, widziałem żonę zapłakana, pielęgniarki, jakieś kable dużo tego było... później powiedziano żebym odpoczywał i zasnelem na chwilę. W pewnej chwili usłyszałem ogromny chalas jak by ogromny ptak wylądował przy moim łóżku przestraszyłem się bardzo i slysze jak ktoś do mnie idzie tak szybko! Gwarantuje gdybym nie był przypięty tymi kablami to dałbym z tamtad nogę😲. Następnie tak szybko ten ktoś do mnie podszedł i szybko zamknął mi oczy już się nie bałem lekko oko uchyliłem by zobaczyć kto to? I zobaczyłem
Pana Jezusa Milosiernego😍 tak jak na tym obrazie tylko żywy, jedna rękę trzymał na swym sercu a drugą na moim , zaczął proces wpompowywania czegoś w moje serce i czuję jak rośnie i rośnie płomienie wychodzące z jego serca tak paliły mnie w twarz iż całą mnie piekła, zły leciały ciurkiem nie potrafiłem tego powstrzymać, myślę zaraz eksploduje i tak się stało poczułem jak miłość i łaska Pana Jezusa mnie rozrywa, eksplodowałem! I straciłem przytomność, w jednej chwili zostało mi objawione jak Północna część Francji kanał la mange i Anglia rozpadają się! Wyłania się z ziemi potężny krzyż z drewna zawisa na niebie a w centrum Pan Jezus eucharystyczny. Kochani chce powiedzieć że w tym momencie nasz Pan stworzył we mnie nowe serce. Zobaczyłem Boga który zechciał do mnie przyjść jaki On jest Piękny jaki Cudowny a jego Majestat.... nie posiadam zasobu słów by mudz Go opisać.... do dziś dzień gdy wracam myślami do dnia wypadku stwierdzam że było to najpiękniejsze co mogło mnie spotkać w życiu. To dopiero poczatek wspaniałości z Panem Jezusem❤Jutro nastepny rozdział z mego życia. Rafał dzięki za dodanie odwagi
4 more comments from JEZUSMOIMPANEM
JEZUSMOIMPANEM
Szczęść Boże😉
Witam wszystkich.
Więc kontynuując to co się stało związane z wypadkiem Z Przyjściem Pana Jezusa Głęboka przemiana, zrozumiałem że pewien etap w mym życiu się skończył i zarazem zaczął inny Piękny, fascynujący... zakochałem się w Panu tak do szaleństwa🙂zapewniam że milosc Pana Jezusa to nie taka jak ludzka, w porównaniu nasza to ziarnko piasku na plaży a Pan Jezus to cały piasek …More
Szczęść Boże😉
Witam wszystkich.
Więc kontynuując to co się stało związane z wypadkiem Z Przyjściem Pana Jezusa Głęboka przemiana, zrozumiałem że pewien etap w mym życiu się skończył i zarazem zaczął inny Piękny, fascynujący... zakochałem się w Panu tak do szaleństwa🙂zapewniam że milosc Pana Jezusa to nie taka jak ludzka, w porównaniu nasza to ziarnko piasku na plaży a Pan Jezus to cały piasek i jeszcze więcej🥰.... Zaczęły się sny takie prawdziwe wszystko czułem wszystko rozumiałem i wszystko pamiętałem... Zaczęła się przeraźliwa i straszna walka 😱jak chodziłem to czułem że mnie coś zgniata wgniata w ziemię, czułem jak bym nosił tysiac kilogramów na sobie, będąc na mszy św. Czułem jak coś mnie po prostu zgniata zaczęło się dziać coś czego wczesniej nie czułem. Zacząłem czytać o mistyce i życiu świętych, byłem głodny każdego slowa z ewangeli każdego opisu dosłownie wszystkiego co z Bogiem związane... czułem taż że gdy bym nie przeczytałem ewangelia lu listu świętych to z głodu nie poszed bym spac.... zacząłem bardzo dużo się modlić mówić cały rozaniec a z różańcem działy się cuda został mi ukazany ogień ,jak zmieniałem koraliki iskry same skakały i do tego swialo "łuna" ktora rozświetlała książeczkę z nabożeństwem różańcowym coś niesamowitego ❤zaznaczam że modlilem się po ciemku. Po dluzszym czasie rekonwalescencji czułem ciężar który mi bardzo dokuczał myślałem że to normalne po operacji tak bynajmniej mówił lekarz lecz w głębi duszy czułem że nie że to nie to. Czułem jak by ktoś chciał😨powycierać mną podłogę zbesztac z błotem straszne przeżycia , straszne męki już nie cielesne a duchowe. W pewnej chwili przyszły do mnie mysli samobójcze ale szybko to odpedzilem. W dalszym ciągu czułem ten ogromny ciężar....
Chodziłem na eucharystie ale to nic nie pomagało czytalem wiele co może być tego przyczyną nigdzie nie znajdowałem odpowiedzi. Zacząłem bardzo dużo czasu spędzać na adoracji Najswietrzego Sakramentu modlilem się dużo i prosiłem Pana o pomoc w pewnej chwili kleczac przed Najswietrzym Sakramentem zostałem wprowadzony w tak jakby pół sen hmmm jak to wytłumaczyć zasnelem ale wiedziałem i wszystko czułem co się zemną dzieje i pewnej chwili usłyszałem głos "a dla siebie o co prosisz?".... nie mogę powiedzieć o co poprosiłem przepraszam i szybciutko się to skończyło. Po czym wróciłem do domu i dalej się modlilem mogłem tak cały czas. I w domu jak tak długo się modlilem zostałem znowu wprowadzony w taki
pół sen i zostały mi pokazane wszystkie moje grzechy wszystko czym zabijałem Pana Jezusa po prostu się przeraziłem zacząłem płakać 😭i przepraszać.... chcę wam powiedzieć że to było bardzo trudne przeżycie myślałem że umrę poczułem że ktoś przy mnie jest była to Maryja i w tej samej chwili ukazał mi się Pan Jezus na krzyżu przybity cały zakrwawiony uniesiony w górze wydobywał z siebie ostatnie oddechy i słyszałem jak umiera i w końcu umarł.😭 Obudziłem się na dywanie cały zapłakany... Zdałem sobie sprawę że za mnie umarł Pan Jezus . Wstałem przygotowałem kilka kartek A4i napisałem wszystkie objawione mi grzechy I zadzwoniłem do kapłana umowic się na spowiedz całego życia. Tu we Francji nie takie proste znaleźć polskiego kapłana ale udało się musiałem tylko pojechać jakieś 100km. Pamiętam przed spowiedzia wcześnie wstałem i się modlilem o światło ducha sw, oczywiście rozaniec, itd. Tak się zmęczyłem modlitwa że zasnelem po czym jakiś przeraźliwa głos zaczął mnie kląć ty skur... taki nie taki przestraszony zaraz się obudziłem szybko postanowiłem nie dam się i dopiąłem swego pojechał na spowiedz, kochani jaka ulgę poczułem jakby ktoś w jednej sekundzie cały ten ciężar że mnie zdial. Na dziś to tyle ciąg dalszy nastąpi po weekendzie z Panem Bogiem
JEZUSMOIMPANEM
Łaska sądu na ziemi coś niezwykłego🙏
JEZUSMOIMPANEM
Szczęść Boże 😉czuje się przynaglony by rozszerzyć scenę ukazana Z Panem Jezusem na Krzyżu. Jak wczesniej pisałem zostałem przeniesiony pod krzyż gdzie Pan umierał za moje grzechy gdy w jednej chwili poczułem jak moje grzechy zostały odpuszczone.... Usłyszałem slowa "jedną kropla Mej krwi zmywa grzechy całego świata " dostąpiłem wielkiego miłosierdzia❤😇. PAN JEZUS pragnie udzielać i rozlewać …More
Szczęść Boże 😉czuje się przynaglony by rozszerzyć scenę ukazana Z Panem Jezusem na Krzyżu. Jak wczesniej pisałem zostałem przeniesiony pod krzyż gdzie Pan umierał za moje grzechy gdy w jednej chwili poczułem jak moje grzechy zostały odpuszczone.... Usłyszałem slowa "jedną kropla Mej krwi zmywa grzechy całego świata " dostąpiłem wielkiego miłosierdzia❤😇. PAN JEZUS pragnie udzielać i rozlewać miłosierdzie swe na każdego kto tego zapragnie😉❤ . Chwała Ci Panie za twe
Wielkie Milosierdzie❤🙏
JEZUSMOIMPANEM
Mocne świadectwo 🕊️👼😇🙏