Abp. Viganò: Otwórz szeroko drzwi Chrystusowi - i Jego Kościołów

Stawką jest nie tylko zdrowie publiczne, ale i zbawienie dusz, pisze abp Carlo Maria Viganò. - To, czego jesteśmy świadkami w tych godzinach, jest dramatyczne - z pewnością w całych Włoszech, ale w …More
Stawką jest nie tylko zdrowie publiczne, ale i zbawienie dusz, pisze abp Carlo Maria Viganò.
- To, czego jesteśmy świadkami w tych godzinach, jest dramatyczne - z pewnością w całych Włoszech, ale w tragicznie wzorowy sposób, w Rzymie, sercu katolicyzmu.
Scenariusz jest tym bardziej niepokojący, ponieważ w grę wchodzi nie tylko zdrowie publiczne, ale zbawienie dusz - i od pewnego czasu my, Pasterze, przestaliśmy rozpalać serca naszych wiernych pragnieniem wiecznego zbawienia. W ten sposób pozbawiliśmy ich tych nadprzyrodzonych darów, które pozwalają nam stawić czoła próbom tutaj, nawet napadom śmierci, siłą wiary i iskrą niewyczerpanej i niewzruszonej nadziei, która przychodzi do nas z pragnienia przeznaczenia chwały dla którego zostaliśmy stworzeni.
Wypowiedzi Konferencji Episkopatu Włoch, kardynała Wikariusza Rzymu, a także surrealistyczne i widmowe obrazy, które przyszły do nas z Watykanu, są wieloma wyrazami zaciemnienia wiary, która uderzyła w wyżyny Kościoła . "Ministrowie SwiatłaMore
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
1K
„Wiele dusz, które w przeciwnym razie wpadłyby do piekła i wiecznego potępienia, zostało ocalonych z powodu tysięcy modlitw, które wzniosły się do Nieba o ich zbawienie.''
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi!
Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi naszych kościołów, aby wierni mogli wejść, pokutować za swoje grzechy, uczestniczyć w Najświętszej Ofierze Mszy i czerpać ze skarbca łask płynących z przebitego Serca Chrystusa, naszego jedynego Odkupiciela kto może nas zbawić od grzechu i śmierci.More
Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi Chrystusowi!

Otwórzcie, otwórzcie szeroko drzwi naszych kościołów, aby wierni mogli wejść, pokutować za swoje grzechy, uczestniczyć w Najświętszej Ofierze Mszy i czerpać ze skarbca łask płynących z przebitego Serca Chrystusa, naszego jedynego Odkupiciela kto może nas zbawić od grzechu i śmierci.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+
Watykanista Antonio Socci ostro
skrytykował „papieża” F. za wprowadzanie w swym pontyfikacie wysoko brzmiących haseł, które w obliczu prawdziwego kryzysu były niczym.
„Pontyfikat ten rozpoczął się od hasła„ kościół odchodzący ”, a teraz „papież” i kardynałowie dosłownie zabarykadowali się w Watykanie (nawet Angelus był transmitowany na żywo) z powodu koronawirusa. [...] Nie ma już mostów …More
+
+
+

Watykanista Antonio Socci ostro
skrytykował „papieża” F. za wprowadzanie w swym pontyfikacie wysoko brzmiących haseł, które w obliczu prawdziwego kryzysu były niczym.

„Pontyfikat ten rozpoczął się od hasła„ kościół odchodzący ”, a teraz „papież” i kardynałowie dosłownie zabarykadowali się w Watykanie (nawet Angelus był transmitowany na żywo) z powodu koronawirusa. [...] Nie ma już mostów, tylko ściany, bardzo wysokie i nieprzejezdne, za którymi chowają się papież, kardynałowie i prałaci ”- napisał w artykule z 9 marca.

Socci powiedział, że
wirus ujawnił „wielką hipokryzję„ postępowego Kościoła ”w tym, że podczas gdy „papież” F. powiedział, że„ pasterz musi poczuć zapach owiec ”, on i inni pasterze zaszyli się i postanowili zostać „Z dala od owiec i ich oddechu”.

„Drugim hasłem z Berg... było„ kościół jest szpitalem polowym ”. A tutaj,
gdy tylko wybuchła epidemia, ślady tego szpitala polowego są całkowicie zatracone ”- napisał.
Socci powiedział, że sytuacja jest „całkowicie zagmatwana dla katolików, którzy czują się tak, jakby
zostali opuszczeni przez tych, którzy powinni być ich duchownymi”.

Socci powiedział także w innym fragmencie, że zamknięcie wszystkich publicznych Mszy Św. „uczy, że w nieszczęściu lepiej porzucić Boga ,„ ponieważ z Niego ma pożytku ”.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+

Pasterze, przestaliśmy rozpalać serca naszych wiernych pragnieniem wiecznego zbawienia.
W ten sposób pozbawiliśmy ich tych nadprzyrodzonych darów, które pozwalają nam stawić czoła próbom tutaj, nawet napadom śmierci, siłą wiary i iskrą niewyczerpanej i niewzruszonej nadziei, która przychodzi do nas z pragnienia przeznaczenia chwały dla którego zostaliśmy stworzeni.More
+
+
+


Pasterze, przestaliśmy rozpalać serca naszych wiernych pragnieniem wiecznego zbawienia.

W ten sposób pozbawiliśmy ich tych nadprzyrodzonych darów, które pozwalają nam stawić czoła próbom tutaj, nawet napadom śmierci, siłą wiary i iskrą niewyczerpanej i niewzruszonej nadziei, która przychodzi do nas z pragnienia przeznaczenia chwały dla którego zostaliśmy stworzeni.
Weronika-S.
Pisma się spełniają wg. Ks. Daniela, ustaje Najświętsza Ofiara, a efektem ohyda i pustka.
Weronika-S.
Módlmy się za kapłanów wiernych Chrystusowi, także tych z Włoch.
Anieobecny
Módlmy się również, o ile nie gorliwiej, za tych co wiernymi Chrystusowi nie są...
Oni potrzebują modlitw naszych...
Edward7 and one more user link to this post
Edward7
restkerk.net/…/verbod-publieke…
Publiczny zakaz odprawiania Mszy Św. we Włoszech naruszony przez dzielnych kapłanów
Proboszcz z Castello d’Agogna został zgłoszony na policję za to, że nie zamknął drzwi kościoła podczas celebracji Mszy. Inny ksiądz zrobił to samo, pozwalając ludziom wejść, ale policja interweniowała. W Rzymie rektor Frans Xaver Brandmayr z kościoła Santa Maria dell’Anima …More
restkerk.net/…/verbod-publieke…
Publiczny zakaz odprawiania Mszy Św. we Włoszech naruszony przez dzielnych kapłanów
Proboszcz z Castello d’Agogna został zgłoszony na policję za to, że nie zamknął drzwi kościoła podczas celebracji Mszy. Inny ksiądz zrobił to samo, pozwalając ludziom wejść, ale policja interweniowała. W Rzymie rektor Frans Xaver Brandmayr z kościoła Santa Maria dell’Anima zamiata swoje stopy przy zakazie: odmawia „prywatne” msze, ale wszyscy są mile widziani, głosząc i odprawiając Komunię Świętą.

O. Alberto Antonioli z Trevenzuolo (diecezja Werony) odprawił Mszę Świętą z otwartymi drzwiami kościoła w ostatnią niedzielę. Dlatego niektórzy wierzący weszli. Policja to zauważyła i sporządziła raport policyjny. Kapłan przeprosił (niestety).

W Bedizzole (diecezja Brescia) lokalny burmistrz włamał się do kościoła na krótko przed Mszą św., Aby upewnić się, że nie ma żadnych wierzących. Podczas mszy przed kościołem stanęło dwóch policjantów. Po mszy kapłan ponownie otworzył drzwi. Oficerowie natychmiast weszli do kościoła, aby upewnić się, że nikogo nie ma. Następnie kapłan powiedział do oficerów: „W barze po drugiej stronie ulicy bawili się do trzeciej w nocy, ale nie zamierzaliście ich sprawdzić, prawda?

Wtedy w Rzymie ogłoszono, że niemiecki Kościół Narodowy Santa Maria dell’Anima będzie odprawiał wszystkie Msze „prywatnie”. Jednak Rektor, wielebny Franz Xaver Brandmayr, wyjaśnił Watykańskim Wiadomościom, że wierni nie są wykluczeni z tych Mszy. Będzie odprawiał na głos swoje „prywatne Msze”, będzie głosił i udzielał Komunii. Zniesienie publicznych Mszy idzie za daleko dla niego. „Teraz musimy otworzyć kościoły. Musimy wpuszczać ludzi i zapraszać ich do modlitwy i pokuty. ” Dlatego dodał: „Jeśli chcesz zamknąć nasz kościół, będziesz musiał użyć siły fizycznej, aby mnie zmusić”.
Włoscy biskupi zamykają teraz także kościoły

Wczoraj konferencja biskupów włoskich postanowiła całkowicie zamknąć wszystkie kościoły do 3 kwietnia. Msze publiczne były wcześniej zakazane, ale ludzie nadal mogli się modlić w kościele. Teraz nie jest to już możliwe. To się nigdy nie zdarzyło w całej historii Kościoła katolickiego!

Teraz maski spadają i staje się jasne, kto nadal wierzy, a kto nie.
z - dzieckonmp.wordpress.com/…/nad-watykanem-u…
Weronika-S.
@Edward7 To co opisałeś nawiązuje wg, mnie do słów z Księgi Daniela, która mówi o ucisku, jakiego nie było od początku świata, a to ucisk religijny.
JEZUSMOIMPANEM
Świadectwo naszego Wojownika Maryi🙏😇👼🕊️
JEZUSMOIMPANEM
Szczęść Boże wszystkim😉chcialbym opowiedzieć troche o minionych 2 latach mego życia o przepięknym świadectwie nawrucenia, trochę pisania jest więc rozłożę to na kilka rozdziałów.
Więc wszystko zaczęło się 1stycznia2019. Zostawiłem Dzieci w świetlicy szkolnej i pojechałem do pracy, pracowałem na budowie. Dzień jak codzień etapy zazwyczaj wyglądają tak samo, pamiętam że było bardzo gorąco i o …More
Szczęść Boże wszystkim😉chcialbym opowiedzieć troche o minionych 2 latach mego życia o przepięknym świadectwie nawrucenia, trochę pisania jest więc rozłożę to na kilka rozdziałów.
Więc wszystko zaczęło się 1stycznia2019. Zostawiłem Dzieci w świetlicy szkolnej i pojechałem do pracy, pracowałem na budowie. Dzień jak codzień etapy zazwyczaj wyglądają tak samo, pamiętam że było bardzo gorąco i o 15h zrobiłem z kolegą mała przerwę by napić się wody temperatura przekraczała grubo ponad 40stopni i wróciliśmy dalej do pracy wszedłem na rusztowanie i ciemno zrobiło mi się zrobilo w oczach czułem że spadam ale wszystko miałem jakby sparaliżowane. Czułem jak spadam i próbowałem upaść na nogi lecz wystający pręt metalowy żebrowany który z nieznanych mi powodów znalazł się tam przebił mnie 😰jak spadałem nadzialem się wprost na niego.... Myślałem że umieram , po cichu pytałem Boga czy to już koniec?strasznie cierpiałem takiego szoku nigdy wcześniej nie doswiadczylem😢 później przyjechała karetka zabrali mnie do szpitala, operacja pamiętam że przetransportowali mnie z tym prętem. Strasznie bolało nawet morfina nie pomagała. W trakcie operacji gdy byłem uśpiony poczułem silne szarpnięcie było to wyrwanie tego metalu z mego ciała obudziłem się na chwilę a potem jak było już po wszystkim ,wszyscy mówili mi że miałem dużo szczęścia ten drut przebił mi biodro brzuch i prawie wyszedł pod prawym żebrem.... coś strasznego! Następnie po operacji odwiezione mnie do pokoju taki nasz ojom, widziałem żonę zapłakana, pielęgniarki, jakieś kable dużo tego było... później powiedziano żebym odpoczywał i zasnelem na chwilę. W pewnej chwili usłyszałem ogromny chalas jak by ogromny ptak wylądował przy moim łóżku przestraszyłem się bardzo i slysze jak ktoś do mnie idzie tak szybko! Gwarantuje gdybym nie był przypięty tymi kablami to dałbym z tamtad nogę😲. Następnie tak szybko ten ktoś do mnie podszedł i szybko zamknął mi oczy już się nie bałem lekko oko uchyliłem by zobaczyć kto to? I zobaczyłem
Pana Jezusa Milosiernego😍 tak jak na tym obrazie tylko żywy, jedna rękę trzymał na swym sercu a drugą na moim , zaczął proces wpompowywania czegoś w moje serce i czuję jak rośnie i rośnie płomienie wychodzące z jego serca tak paliły mnie w twarz iż całą mnie piekła, zły leciały ciurkiem nie potrafiłem tego powstrzymać, myślę zaraz eksploduje i tak się stało poczułem jak miłość i łaska Pana Jezusa mnie rozrywa, eksplodowałem! I straciłem przytomność, w jednej chwili zostało mi objawione jak Północna część Francji kanał la mange i Anglia rozpadają się! Wyłania się z ziemi potężny krzyż z drewna zawisa na niebie a w centrum Pan Jezus eucharystyczny. Kochani chce powiedzieć że w tym momencie nasz Pan stworzył we mnie nowe serce. Zobaczyłem Boga który zechciał do mnie przyjść jaki On jest Piękny jaki Cudowny a jego Majestat.... nie posiadam zasobu słów by mudz Go opisać.... do dziś dzień gdy wracam myślami do dnia wypadku stwierdzam że było to najpiękniejsze co mogło mnie spotkać w życiu. To dopiero poczatek wspaniałości z Panem Jezusem❤Jutro nastepny rozdział z mego życia. Rafał dzięki za dodanie odwagi
4 more comments from JEZUSMOIMPANEM
JEZUSMOIMPANEM
Szczęść Boże😉
Witam wszystkich.
Więc kontynuując to co się stało związane z wypadkiem Z Przyjściem Pana Jezusa Głęboka przemiana, zrozumiałem że pewien etap w mym życiu się skończył i zarazem zaczął inny Piękny, fascynujący... zakochałem się w Panu tak do szaleństwa🙂zapewniam że milosc Pana Jezusa to nie taka jak ludzka, w porównaniu nasza to ziarnko piasku na plaży a Pan Jezus to cały piasek …More
Szczęść Boże😉
Witam wszystkich.
Więc kontynuując to co się stało związane z wypadkiem Z Przyjściem Pana Jezusa Głęboka przemiana, zrozumiałem że pewien etap w mym życiu się skończył i zarazem zaczął inny Piękny, fascynujący... zakochałem się w Panu tak do szaleństwa🙂zapewniam że milosc Pana Jezusa to nie taka jak ludzka, w porównaniu nasza to ziarnko piasku na plaży a Pan Jezus to cały piasek i jeszcze więcej🥰.... Zaczęły się sny takie prawdziwe wszystko czułem wszystko rozumiałem i wszystko pamiętałem... Zaczęła się przeraźliwa i straszna walka 😱jak chodziłem to czułem że mnie coś zgniata wgniata w ziemię, czułem jak bym nosił tysiac kilogramów na sobie, będąc na mszy św. Czułem jak coś mnie po prostu zgniata zaczęło się dziać coś czego wczesniej nie czułem. Zacząłem czytać o mistyce i życiu świętych, byłem głodny każdego slowa z ewangeli każdego opisu dosłownie wszystkiego co z Bogiem związane... czułem taż że gdy bym nie przeczytałem ewangelia lu listu świętych to z głodu nie poszed bym spac.... zacząłem bardzo dużo się modlić mówić cały rozaniec a z różańcem działy się cuda został mi ukazany ogień ,jak zmieniałem koraliki iskry same skakały i do tego swialo "łuna" ktora rozświetlała książeczkę z nabożeństwem różańcowym coś niesamowitego ❤zaznaczam że modlilem się po ciemku. Po dluzszym czasie rekonwalescencji czułem ciężar który mi bardzo dokuczał myślałem że to normalne po operacji tak bynajmniej mówił lekarz lecz w głębi duszy czułem że nie że to nie to. Czułem jak by ktoś chciał😨powycierać mną podłogę zbesztac z błotem straszne przeżycia , straszne męki już nie cielesne a duchowe. W pewnej chwili przyszły do mnie mysli samobójcze ale szybko to odpedzilem. W dalszym ciągu czułem ten ogromny ciężar....
Chodziłem na eucharystie ale to nic nie pomagało czytalem wiele co może być tego przyczyną nigdzie nie znajdowałem odpowiedzi. Zacząłem bardzo dużo czasu spędzać na adoracji Najswietrzego Sakramentu modlilem się dużo i prosiłem Pana o pomoc w pewnej chwili kleczac przed Najswietrzym Sakramentem zostałem wprowadzony w tak jakby pół sen hmmm jak to wytłumaczyć zasnelem ale wiedziałem i wszystko czułem co się zemną dzieje i pewnej chwili usłyszałem głos "a dla siebie o co prosisz?".... nie mogę powiedzieć o co poprosiłem przepraszam i szybciutko się to skończyło. Po czym wróciłem do domu i dalej się modlilem mogłem tak cały czas. I w domu jak tak długo się modlilem zostałem znowu wprowadzony w taki
pół sen i zostały mi pokazane wszystkie moje grzechy wszystko czym zabijałem Pana Jezusa po prostu się przeraziłem zacząłem płakać 😭i przepraszać.... chcę wam powiedzieć że to było bardzo trudne przeżycie myślałem że umrę poczułem że ktoś przy mnie jest była to Maryja i w tej samej chwili ukazał mi się Pan Jezus na krzyżu przybity cały zakrwawiony uniesiony w górze wydobywał z siebie ostatnie oddechy i słyszałem jak umiera i w końcu umarł.😭 Obudziłem się na dywanie cały zapłakany... Zdałem sobie sprawę że za mnie umarł Pan Jezus . Wstałem przygotowałem kilka kartek A4i napisałem wszystkie objawione mi grzechy I zadzwoniłem do kapłana umowic się na spowiedz całego życia. Tu we Francji nie takie proste znaleźć polskiego kapłana ale udało się musiałem tylko pojechać jakieś 100km. Pamiętam przed spowiedzia wcześnie wstałem i się modlilem o światło ducha sw, oczywiście rozaniec, itd. Tak się zmęczyłem modlitwa że zasnelem po czym jakiś przeraźliwa głos zaczął mnie kląć ty skur... taki nie taki przestraszony zaraz się obudziłem szybko postanowiłem nie dam się i dopiąłem swego pojechał na spowiedz, kochani jaka ulgę poczułem jakby ktoś w jednej sekundzie cały ten ciężar że mnie zdial. Na dziś to tyle ciąg dalszy nastąpi po weekendzie z Panem Bogiem
JEZUSMOIMPANEM
Łaska sądu na ziemi coś niezwykłego🙏
JEZUSMOIMPANEM
Szczęść Boże 😉czuje się przynaglony by rozszerzyć scenę ukazana Z Panem Jezusem na Krzyżu. Jak wczesniej pisałem zostałem przeniesiony pod krzyż gdzie Pan umierał za moje grzechy gdy w jednej chwili poczułem jak moje grzechy zostały odpuszczone.... Usłyszałem slowa "jedną kropla Mej krwi zmywa grzechy całego świata " dostąpiłem wielkiego miłosierdzia❤😇. PAN JEZUS pragnie udzielać i rozlewać …More
Szczęść Boże 😉czuje się przynaglony by rozszerzyć scenę ukazana Z Panem Jezusem na Krzyżu. Jak wczesniej pisałem zostałem przeniesiony pod krzyż gdzie Pan umierał za moje grzechy gdy w jednej chwili poczułem jak moje grzechy zostały odpuszczone.... Usłyszałem slowa "jedną kropla Mej krwi zmywa grzechy całego świata " dostąpiłem wielkiego miłosierdzia❤😇. PAN JEZUS pragnie udzielać i rozlewać miłosierdzie swe na każdego kto tego zapragnie😉❤ . Chwała Ci Panie za twe
Wielkie Milosierdzie❤🙏
JEZUSMOIMPANEM
Mocne świadectwo 🕊️👼😇🙏