10:37
WEF, OSN a Lipavský požadují cenzuru, digitální ID a umělou inteligenci všude (video) V dalším článku, ve kterém se opět vrátíme k debatním panelům na WEF, se podíváme také poněkud víc na …More
WEF, OSN a Lipavský požadují cenzuru, digitální ID a umělou inteligenci všude (video)
V dalším článku, ve kterém se opět vrátíme k debatním panelům na WEF, se podíváme také poněkud víc na Lipavského, který se projevil jako možný zdatný nástupce vrchní cenzorky Jourové, neboť, jak se ukázalo, také on podporuje cenzuru. A to takovou, která by měla zajistit, aby nikdo nepsal nebo nehovořil cokoli, co je proti zájmům vlád, i když tyto vlády jdou proti zájmům občanů.
Ostatně, patří k pirátským extremistům, jejichž politika více než jaká jiná doslova kopíruje tu globalistickou. A své zájmy nechce cenzurou bránit pouze naše mizerná vláda, ale například i Big Pharma.
Společnost Moderna zaměstnávala partnery pro online sledování, aby pomohli cenzurovat odpůrce genových injekcí. Moderna je partnerem Světového ekonomického fóra („WEF“), které jako organizace prosazuje cenzuru jako způsob „budování důvěry,“ jak jsme si zde připomněli již v několika článcích.
Na výročním zasedání WEF v Davosu vyzval …More
Verka
Lipavský je umělá debilita. Co chcete od půlchlapa, který neví, jestli má penis nebo vaginu.
Roberto 55
ten brainwashed LIpavsky miluje pseudozidacke peniaze a bude dristat tak ako ma predpisne od satanistov vo wef,UN a inde... Chce sa mi grcat, ked vidim taketo kreatury...