Clicks5.5K
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ak si niekto myslel, že situácia s koronavírusom sa postupne stabilizuje a my sa vrátime do „normálu“, veľmi sa mýlil. Očkovanie nikdy neskončí – pretože politici opäť zadávajú veľké objednávky výrobcom.

Rakúsko má 9 mil. obyvateľov a aktuálne kupuje 40 miliónov vakcín na roky 2022/2023.
Kancelár Kurz objasňuje: „Všetko, čo môžeme kúpiť, kúpime.“ V Rakúsku bude do polovice mája očkovaných prvo…
More
Ak si niekto myslel, že situácia s koronavírusom sa postupne stabilizuje a my sa vrátime do „normálu“, veľmi sa mýlil. Očkovanie nikdy neskončí – pretože politici opäť zadávajú veľké objednávky výrobcom.

Rakúsko má 9 mil. obyvateľov a aktuálne kupuje 40 miliónov vakcín na roky 2022/2023.
Kancelár Kurz objasňuje: „Všetko, čo môžeme kúpiť, kúpime.“ V Rakúsku bude do polovice mája očkovaných prvou dávkou 3,5 milióna občanov.


Vláda rozhodla o nákupe ďalších 42 miliónov dávok vakcíny. Na tento účel použijú 800 miliónov eur. Celkovo doteraz kúpili 72,5 milióna dávok, ktoré Rakúsko stáli 1,2 miliardy EUR. Zo 42 miliónov dávok je 35 miliónov od spoločnosti Pfizer-Biontech, 3 milióny od spoločnosti Moderna a 4 milióny od spoločnosti Johnson & Johnson. 72,5 miliónov dávok by vyšlo na 8 očkovaní pre obyvateľa!

Koronavírus zjavne mutuje príliš rýchlo, aby ho bolo možné poraziť experimentálnymi a narýchlo schválenými vakcínami. Wochenblick informuje, že kolektívna imunita sa len tak ľahko nedosiahne. Takisto Veľká Británia a Izrael vyhlásili, že by chceli na jeseň tretíkrát očkovať!

KURZ OBJEDNÁVA 42 MILIÓNOV DÁVOK VAKCÍNY, OKREM 30,5 MILIÓNA, KTORÉ UŽ BOLI OBJEDNANÉ. TIETO SA MAJÚ POUŽIŤ V ROKOCH 2022 A 2023.

Áno, čítate správne: aj keď v Rakúsku žije iba niečo málo cez 9 miliónov obyvateľov, budú mať čoskoro na sklade 72,5 milióna dávok vakcín.

MAINSTREAMOVÉ MÉDIÁ TO PRINÁŠAJÚ AKO POVZBUDZUJÚCE SPRÁVY O ÚŽASNOM KANCELÁROVI, KTORÝ KONEČNE PREKABÁTIL BAZÁR S VAKCÍNAMI.

Kurz doteraz mlčal o tom, že chce obyvateľov očividne očkovať ešte mnohokrát.

PO PRVOM A DRUHOM OČKOVANÍ, TRETIE, ŠVRTÉ, PIATE, …. ÔSME.

Kto vie, koľko dávok si môže dovoliť kúpiť za peniaze daňových poplatníkov – doteraz nákup vakcín stál viac ako 1,2 miliardy eur.

VYHLÁSENIE SVETOVÉHO EKONOMICKÉHO FÓRA, ŽE SVET SA UŽ NIKDY NEVRÁTI DO NORMÁLU NAPOVEDÁ, ŽE PRAVIDELNÉ OČKOVANIE BUDE POKRAČOVAŤ NAVŽDY.

Pretože to, čo sa nedávno považovalo za bizarnú konšpiračnú teóriu, sa stáva čoraz viac realitou.

VYZERÁ TO, ŽE BY ĽUDÍ VLASTNE CHCELI PRINÚTIŤ K OČKOVANIU RAZ ZA ŠESŤ MESIACOV PO CELÝ ŽIVOT.

A nielen rizikové skupiny, ako je to pri očkovaní proti chrípke, ale všetkých: od batoliat po starých ľudí. Už teraz sa testuje vakcína na šesťmesačných deťoch a tehotných ženách.

Odmietnutie nebezpečnej injekcie na chorobu, ktorá má u zdravých ľudí úmrtnosť 0,01% môže mať za následok odňatie základných ľudských práv.

PRETOŽE SME TO VIDELI PRI MASKÁCH A TESTOCH: POSTUPNE SA STALI VŠADE POVINNÝMI.

V určitom okamihu dosiahnu stav, že už nebudete môcť ísť do krčmy, požiadať o pôžičku, ak nebudete dobrým občanom. Rozsah testov sa neustále rozširuje. V budúcnosti uvažujú zaviesť antigénové testy aj na osobné použitie. Plánuje sa možnosť použitia antigénových testov pod dohľadom prevádzkovateľa ako vstupný test pre hostí. Budú platné iba po dobu individuálneho pobytu. Okrem toho sa zavádza testovacia stratégia tzv. „bezpečná pohostinnosť“ pre zamestnancov cestovného ruchu v letnej sezóne 2021 (1. mája 2021 – 31. októbra 2021).

GREEN PASS

Na európskej úrovni sa členské štáty dohodli na uľahčení cestovania v rámci Únie prostredníctvom takzvaných digitálnych zelených certifikátov. V Rakúsku sa tieto certifikáty zavádzajú pod názvom Grüner Pass. Green Pass je dôkazom očkovania proti koronavírusu, dôkazom o predchádzajúcej infekcii alebo o negatívnom výsledku testu pomocou QR kódu v papierovej alebo digitálnej podobe. Môže vstúpiť do platnosti 4. júna. Takisto sa bude testovanie naďalej preukazovať pomocou digitálneho QR kódu.

TREND SMERUJÚCI K AUTORITÁRSKEMU SYSTÉMU AJ V STREDE EURÓPY

Je to sen o budúcnosti? Možno. Bude to niekedy realita? Dúfajme, že nikdy.

Autor: deimelbauer.at
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Libor Halik shares this
5.5K
Přeměna vakcín ve smrtící zbraně (2min)
apredsasatoci
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ja Facebooke odkazy nevidím už som to písal 100 krát takže zbytočné odkazy.
apredsasatoci
Tak aktuálny odkaz. A ty ho nevidíš?
Prepáč! Vždy zabudnem!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nič nevidím a kvôli tomu si účet zakladať nebudem lebo nikde nechcem byť jediné iba tu. Facebook maže všetko čo im nevyhovuje.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Doteraz si nedala čo je tam.
apredsasatoci
Je to video. Ind hovorí, že v jeho krajine podplateni Indovia pachaju genocídu na vlastnom národe.
Podpaluju zásoby potravin, aby ľudia pomreli od hladu.
Médiá povedia, že zomreli na C19.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Sú to špinavý zločinci či mediálna propaganda falošná, ale aj čo robia každému po svete.
Roberto 55
O nic ine globalistom-satanistom chazarom-Rotschildakom=degeneratom nejde. Tento clovek to povedal jednoducho a zopar vetami. Na co masy cakaju? Budto si svoju slobodu vydobijeme sami alebo umrieme.(Mnohi=vacsina aj druhy krat) Je to vsetko iba preto, ze sme sa zriekli Pana Boha a diabol to hned vyuzil...